Sāp sirds

 
Reitings 180
Reģ: 10.02.2022
Sveikas. Vēlos uzklausīt kādu padomu šajā tēmā. Vīrs jau 7 gadus strādā ārzemēs. Mēs paši esam kopā jau 2 gadus, ir mazs bērns. Mūsu attiecības sākās, kā attāluma, līdz viņš ieradās brīvdienās uz LV. Viss sākās ļoti ātri, bet es to nenožēloju.. Viņš teica, ka viņam arī apnicis pa pasauli klaiņot un vēlas atgriezties LV. Lai gan tā nav. Esot stāvoklī, pēdējos 2 mēnešus pārvācos pie viņa uz ārzemēm. Sākumā domāju, ka man tur patiks bet es tur jutos ļoti vientuļa, un man tur bija skumīgi. Piedzima bērns, pēc 10 mēnešiem sapratu, ka attiecības mums ir nekādas, jo esam prom un dominējam tikai kā tētis ar mammu, nevis vēl ka vīrs un sieva. Sapratu, ka kaut kas ir jāmaina un vēlos atgriezties mājās. To arī izdarījām, bet vīrs vēlas atgriezties atpakaļ, un pat necenšas Latvijā atrast darbu. Kad jautāju,par mūsu mērķiem, kam mums vajag vairāk naudas? Ko mēs vēlamies pirkt? Atskan, es vienkārši esmu pieradis tur strādāt..Kad biju stāvoklī, viņš vēl pat piekrita braukt uz LV, bet tad es redzēju cik viņš ļoti to patiesībā negribēja un es piekritu padzīvot ārzemēs lai mēs vēl kko iekrātu.. Man tas viss ir noriebies, es viņam teicu ka vēlos ģimeni šeit uz vietas, jo mums ir mazs bērns un es jau tā visu šo laiku esmu viņam piekāpusies.. es nezinu ko man darīt, lai viņš mani sadzirdētu.
25.06.2022 22:43 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
didii5 @ 26.06.2022 16:17
Un kur tad te paliek mīlestība?
Izskatās ka nav ne vienam ne otram
Dīvaini ka problēma ir dzīvesvietā jo taču nav pilnīgi nekādas nozīmes kur tu dzīvo ja vēlies būt ar savu pusīti kopā te ir atbilde vienai pusei vajag komfortu otrai pusei vajag naudu un kur tad jūtas paliek????

Varētu padomāt, ka ar jūtām var kompensēt visu pārējo.
26.06.2022 16:33 |
 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
Nu pagaidi man piekritīs daudzas meitenes ja ir mīlestība prer vīru sieviete brauks kaut uz otru pasaules malu līdzi un otrādies
26.06.2022 16:44 |
 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
Ļoti normāli, ka vīrietis grib labi pelnīt retais samierinās ar mazāku algu ka tik dzīvot Lv
It īpaši kad pierod pie tām summām pamēģināt pašas meitenes pelnīt ļoti labi un pāriet uz mazāku summu
Tu esi diezgan tāda egoiste
26.06.2022 16:51 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
didii5 @ 26.06.2022 16:44
Nu pagaidi man piekritīs daudzas meitenes ja ir mīlestība prer vīru sieviete brauks kaut uz otru pasaules malu līdzi un otrādies

Nu tā nu gan nevajadzētu būt,ka ja mīli,atteiksies no tā,kas ir pašai svarīgi un brauksi līdzi vīram.
Ja abi mīl viens otru,tad tieši meklēs kopīgi risinājumu/kompromisu,lai abiem rezultātā būtu labi.
26.06.2022 16:55 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Sieviete ir egoiste gribot palikt savā zemē, audzinot bērnu tam ērtā vidē un vīrieša braukšana prom naudas dēļ nav egoisms? Ja vīrietis konkrēti varētu pateikt - mēs tagad varētu sakrāt mājai/dzīvoklim/automašīnai, tad vel var kaut kā pielāgoties viens otram un domāju, ka arī autore paciestos. Bet, ja tam nav īsta pamata, grūti saprast, kapēc vīrietis grib braukt prom. Šķiet, ka vīrietis tad naudu noliek kā lielāku prioritāti, kas stāv pāri bērnam un sievai.
Turklāt mana pieredze rāda, ka šāda aizbraukšana naudas dēļ attiecības kādā brīdī nogalina. Tas paliek par nastu abiem.
Vienīgi autore vel var mēģināt kādu savu mērķi uzstādīt, aizbraukt sakrāt naudiņu un braukt atpakaļ.
26.06.2022 16:58 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
didii5 @ 26.06.2022 16:44
Nu pagaidi man piekritīs daudzas meitenes ja ir mīlestība prer vīru sieviete brauks kaut uz otru pasaules malu līdzi un otrādies

Es tā aizbraucu savējam līdzi. Bet mani Latvijā nekas neturēja. Ne bērni, ne darbs, ne radi. Ne visi tā var.
26.06.2022 16:59 |
 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
Un kāpēc nē Eksperte es arī aizbraucu ar vīru uz ārzemēm daudzus gadus atpakaļ kaut gan protams labāk gribētos dzīvot Latvijā kur visi savējie
26.06.2022 18:42 |
 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
Nu ja nē šķiras ārā un katrs dzīvo kur grib kādi tad vēl ir varianti
26.06.2022 18:43 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4928
Reģ: 03.11.2012
No sākuma gribēju dalīties, ar savu pieredzi, jo arī es pārcēlos uz citu valsti sava vīra dēļ un arī man ir gājis visādi, no sākuma bija grūti pierast, ārzemēs piedzima bērns (biju stāvoklī, kad pārcēlos), esmu dzīvojusi tādā vietā, kur tuvākais veikals ir 5km attālumā utt. Nu principā viss, ko aprakstīja autore.
Bet godīgi sakot, šķiet, ka autorei jau tā pat viss ir izlemts, kur dzīvot utt.
Es būšu skarba un teikšu, ka visa problēma ir autores attieksmē un savatarpējās attiecībās.
Vai Tu (autore) esi pārliecināta par jūsu attiecību nākotni, neatkarīgi, kur katrs dzīvo, vai Tev šis cilvēks ir patiesi tuvs un Tu viņā redzi cilvēku, ar kuru gribētu nodzīvot “ilgi un laimīgi”? Manuprāt, problēma nav ar dzīvošanu citā valstī, bet dziļāk!
Un ne jau vienmēr mums ir jāiziet uz kompromisu, citreiz ir kādai pusei attiecībās jāpiekāpjas, jo kompromisa meklēšana mēdz vēl vairāk sašķelt attiecības.
Un runājot par vīrieti, loģiski, ka viņš vairāk ir tajā valstī, nekā Latvijā! Septiņi gadi nav viens gads, viņš jau tur ir iedzīvojies.
Man arī ir mīļa Latvija, man arī katru reizi kā atbraucu uz Latviju gribas tur palikt, bet padzīvojot 3-4ned. LV pienāk tāds “reality check “, kad saprotu to, ka mani sauc atpakaļ manas mājas.
Tā ir ļoti daudziem cilvēkiem, gandrīz katram latvietim, ko pazīstu no ārzemēm. Un tur pat īsti nav runa par naudu, runa ir par dzīvi, apkārtējo vidi.
Ja neviens no jums negrib piekāpties jūsu attiecībās, tad neesat viens otram īstie.
26.06.2022 19:27 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
vivii @ 26.06.2022 19:27
No sākuma gribēju dalīties, ar savu pieredzi, jo arī es pārcēlos uz citu valsti sava vīra dēļ un arī man ir gājis visādi, no sākuma bija grūti pierast, ārzemēs piedzima bērns (biju stāvoklī, kad pārcēlos), esmu dzīvojusi tādā vietā, kur tuvākais veikals ir 5km attālumā utt. Nu principā viss, ko aprakstīja autore.
Bet godīgi sakot, šķiet, ka autorei jau tā pat viss ir izlemts, kur dzīvot utt.
Es būšu skarba un teikšu, ka visa problēma ir autores attieksmē un savatarpējās attiecībās.
Vai Tu (autore) esi pārliecināta par jūsu attiecību nākotni, neatkarīgi, kur katrs dzīvo, vai Tev šis cilvēks ir patiesi tuvs un Tu viņā redzi cilvēku, ar kuru gribētu nodzīvot “ilgi un laimīgi”? Manuprāt, problēma nav ar dzīvošanu citā valstī, bet dziļāk!
Un ne jau vienmēr mums ir jāiziet uz kompromisu, citreiz ir kādai pusei attiecībās jāpiekāpjas, jo kompromisa meklēšana mēdz vēl vairāk sašķelt attiecības.
Un runājot par vīrieti, loģiski, ka viņš vairāk ir tajā valstī, nekā Latvijā! Septiņi gadi nav viens gads, viņš jau tur ir iedzīvojies.
Man arī ir mīļa Latvija, man arī katru reizi kā atbraucu uz Latviju gribas tur palikt, bet padzīvojot 3-4ned. LV pienāk tāds “reality check “, kad saprotu to, ka mani sauc atpakaļ manas mājas.
Tā ir ļoti daudziem cilvēkiem, gandrīz katram latvietim, ko pazīstu no ārzemēm. Un tur pat īsti nav runa par naudu, runa ir par dzīvi, apkārtējo vidi.
Ja neviens no jums negrib piekāpties jūsu attiecībās, tad neesat viens otram īstie.

Ja neviens negrib piekāpties attiecības tad abi cilvēki ir egoisti/ski un lielākoties domā par savu labumu nevis otrā ,kāds sakars izstie viens otram ,neviens nebūs īstais 100%.
27.06.2022 04:06 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
didii5 @ 26.06.2022 16:44
Nu pagaidi man piekritīs daudzas meitenes ja ir mīlestība prer vīru sieviete brauks kaut uz otru pasaules malu līdzi un otrādies

Diez vai daudzas sievietes pametis stabilu darbu ,ienākumus un pārējo sadzīvi dēļ vīrieša ,ar ko izkirsies vēlāk .
27.06.2022 04:09 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Atrakais risinājums -pateikt ka vairs nevēlies turpināt attiecības un viss tik elementāri! Nevajag savu dzīvi upurēt dēļ vīrieša ,tikai tāpēc ka jums ir bērns un viņam ir liela alga !
27.06.2022 04:41 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Nedomāju, ka lielākā problēma ir jautājums, kurš pie kura pārvāksies. Problēma ir attiecībās, vai pareizāk sakot, vai šīs attiecības ir prioritāte abiem diviem. Man gan vairāk nolasās, ka vīrietis grib aizbēgt. Un gan jau to autore arī sajūt, tādēļ arī negrib pārcelties, pamest visu savu dzīvi šeit dēļ vīrieša, kas nav ar viņu uz visiem 100%. Es arī nepārceltos tad.
Ja tās atiecības būtu labas, tad mīlestības dēļ varētu arī pamest LV, kā te meitenes saka, bet viņas neņem vērā pašu būtiskāko- tajās attiecībās ir palielas problēmas!
27.06.2022 13:52 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Vai viņš tev piedāvāja sūtīt naudu Uz LV, būdams ārzemēs ? Ja sūtīs , tad viss kārtībā, bet ja viņš tev stingri noteica, ka vispār nesūtīs naudu, tad ir problēmas un viņš tiešām grib tikt projām no jums, kur viņu netraucēs ne bērns, ne tu ar savām prasībām.
27.06.2022 18:20 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Jo ātrāk pieņemsi lēmumu par šķiršanos, jo ātrāk būsi laimīga viena pati un nevajadzēs nodarbināt prātu ar problēmām par šo vīrieti. Varējis beidzot izbaudīt savu dzivi nevis uztraukties ko tas muļķis ir izdomājis.
Padomā cik laika un enerģijas esi jau ziedojusi un ziedosi dēļ vīrieša, kuram iespējams jau ir dubulta dzive ar divām sievietēm. Ja nu viņš jau ir atradis kādu latvieti tajā valstī?
27.06.2022 18:24 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Wordrobe666 @ 27.06.2022 18:20
Vai viņš tev piedāvāja sūtīt naudu Uz LV, būdams ārzemēs ? Ja sūtīs , tad viss kārtībā, bet ja viņš tev stingri noteica, ka vispār nesūtīs naudu, tad ir problēmas un viņš tiešām grib tikt projām no jums, kur viņu netraucēs ne bērns, ne tu ar savām prasībām.

Ar naudas sūtīšanu nevar aizvietot cilvēku blakus.
Tā trauslas attiecības var izjukt pilnībā.
27.06.2022 18:57 |
 
Reitings 194
Reģ: 22.02.2022
Kad tik ilgi nodzīvits ārzemēs, mājās gribas, bet padzīvojot atkal Lv, saproti, ka citur tomēr foršāk un jābrauc atpakał. Lai kā negribētos atzīt, latvija ir tālu no citām valstīm jebkurā zińā. Tur nekas neiet līdzi laikam kā tikai skūteri rīgas ielās
27.06.2022 19:08 |
 
Nepatīk
Reitings 914
Reģ: 17.06.2022
vivii @ 26.06.2022 19:27
No sākuma gribēju dalīties, ar savu pieredzi, jo arī es pārcēlos uz citu valsti sava vīra dēļ un arī man ir gājis visādi, no sākuma bija grūti pierast, ārzemēs piedzima bērns (biju stāvoklī, kad pārcēlos), esmu dzīvojusi tādā vietā, kur tuvākais veikals ir 5km attālumā utt. Nu principā viss, ko aprakstīja autore.
Bet godīgi sakot, šķiet, ka autorei jau tā pat viss ir izlemts, kur dzīvot utt.
Es būšu skarba un teikšu, ka visa problēma ir autores attieksmē un savatarpējās attiecībās.
Vai Tu (autore) esi pārliecināta par jūsu attiecību nākotni, neatkarīgi, kur katrs dzīvo, vai Tev šis cilvēks ir patiesi tuvs un Tu viņā redzi cilvēku, ar kuru gribētu nodzīvot “ilgi un laimīgi”? Manuprāt, problēma nav ar dzīvošanu citā valstī, bet dziļāk!
Un ne jau vienmēr mums ir jāiziet uz kompromisu, citreiz ir kādai pusei attiecībās jāpiekāpjas, jo kompromisa meklēšana mēdz vēl vairāk sašķelt attiecības.
Un runājot par vīrieti, loģiski, ka viņš vairāk ir tajā valstī, nekā Latvijā! Septiņi gadi nav viens gads, viņš jau tur ir iedzīvojies.
Man arī ir mīļa Latvija, man arī katru reizi kā atbraucu uz Latviju gribas tur palikt, bet padzīvojot 3-4ned. LV pienāk tāds “reality check “, kad saprotu to, ka mani sauc atpakaļ manas mājas.
Tā ir ļoti daudziem cilvēkiem, gandrīz katram latvietim, ko pazīstu no ārzemēm. Un tur pat īsti nav runa par naudu, runa ir par dzīvi, apkārtējo vidi.
Ja neviens no jums negrib piekāpties jūsu attiecībās, tad neesat viens otram īstie.

Piekrītu Jūsu teiktajam.
Man arī otra pusīte strādāja ārzemēs, ilgi bija prom, gan grūtniecības laikā, gan arī, kad zīdainis bija uz rokām.
Un viss ir kā to uzņem pats cilvēks un kādas ir attiecības.
Jo, kad mēs izlēmām pārvākties ar mazo pie tēva, es jau pirmajā mēnesī biju pārlaimīga😁 un joprojām nenožēloju izvēli. Jo man bija tā, ka Latvijā ar mazo biju viena 24/7, līdz ar ko pat acis raustijās😬😁
Bet kopā un ar ģimeni ir daudz vieglāk☺️
Arī man sākumā nebija ar ko runāt baigi, tikai kā otra pusīte, bet ar laiku jau atrodi pa kādam latvietim😁
Un tagad arī ja atbraucu uz Latviju, ilgi negribas palikt, jo mājas jau ir citur.
Pēdējā reizē vispār likās ka atbraucu nevis uz Latviju, bet Indiju🥺😁 vēl viss nomācies bija, lietus, sabrukušas majas fonā, bomži apkārt, šķita - šausmas, un es te dzīvoju agrāk👀
28.06.2022 19:55 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
tik liela mētāšanās pa 2 gadiem, wow ! un katrs velk segu uz savu pusi.
kļūda noteikti bija jau pašā sākumā, viens te, otrs tur - un noteikti neizrunājāt visu līdz galam kā veidosiet dzīvi, kur dzīvosiet nākotnē.
29.06.2022 08:54 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Lai dzīvo vīrs ārzemēs un tu Latvijā.
Audziniet bērnu viena pati, un lai vīrs nodrošina finansiāli- ar laiku jau tomēr viss izkristalizēsies un gan jau izšķirsieties.
Bet, ja tev gribas Latvija, paliec te.
Vari aizbraukt brīvdienās pie viņa ar bērniņu.
Dzīvo sev un bērnam, nevis dzīvot vīram.
Lasot- Jums jau attiecības tā pa īstam nemaz nav bijušas.
29.06.2022 09:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!