Sāp sirds

 
Reitings 180
Reģ: 10.02.2022
Sveikas. Vēlos uzklausīt kādu padomu šajā tēmā. Vīrs jau 7 gadus strādā ārzemēs. Mēs paši esam kopā jau 2 gadus, ir mazs bērns. Mūsu attiecības sākās, kā attāluma, līdz viņš ieradās brīvdienās uz LV. Viss sākās ļoti ātri, bet es to nenožēloju.. Viņš teica, ka viņam arī apnicis pa pasauli klaiņot un vēlas atgriezties LV. Lai gan tā nav. Esot stāvoklī, pēdējos 2 mēnešus pārvācos pie viņa uz ārzemēm. Sākumā domāju, ka man tur patiks bet es tur jutos ļoti vientuļa, un man tur bija skumīgi. Piedzima bērns, pēc 10 mēnešiem sapratu, ka attiecības mums ir nekādas, jo esam prom un dominējam tikai kā tētis ar mammu, nevis vēl ka vīrs un sieva. Sapratu, ka kaut kas ir jāmaina un vēlos atgriezties mājās. To arī izdarījām, bet vīrs vēlas atgriezties atpakaļ, un pat necenšas Latvijā atrast darbu. Kad jautāju,par mūsu mērķiem, kam mums vajag vairāk naudas? Ko mēs vēlamies pirkt? Atskan, es vienkārši esmu pieradis tur strādāt..Kad biju stāvoklī, viņš vēl pat piekrita braukt uz LV, bet tad es redzēju cik viņš ļoti to patiesībā negribēja un es piekritu padzīvot ārzemēs lai mēs vēl kko iekrātu.. Man tas viss ir noriebies, es viņam teicu ka vēlos ģimeni šeit uz vietas, jo mums ir mazs bērns un es jau tā visu šo laiku esmu viņam piekāpusies.. es nezinu ko man darīt, lai viņš mani sadzirdētu.
25.06.2022 22:43 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Enazenaz @ 26.06.2022 01:42

Viņš arī tajā darbā nestrādāja pus gadu, 7 gadi IR daudz! Tas ir tikai normāli, ka cilvēkam gribās atgriezties savā zemē, bet atgriežoties saprot, ka nav viss tik rožaini, sāk novērtēt iepriekšējās lietas un iespējas.
Lai gan viņam gribējās uz Latviju, tur bija viņa komforta zona, viņa rutīna. Un ļoti daudzi, kuri atgriežās Latvijā, pēc laika atkal aizbrauc prom.
Es vienalga neuzskatu, ka viņam būtu jāpiekāpjas. Un, pat ja viņš piekāpsies, attiecībām nebūs laba iznākuma, jo šeit viņš jutīsies nelaimīgs.

Arī apgrieztā versijā iznākums būs tāds pats. Tad kurš ir tas, kuram jāupurē sava labsajūta?
26.06.2022 06:56 |
 
Reitings 180
Reģ: 10.02.2022
Enazenaz @ 26.06.2022 01:42

Viņš arī tajā darbā nestrādāja pus gadu, 7 gadi IR daudz! Tas ir tikai normāli, ka cilvēkam gribās atgriezties savā zemē, bet atgriežoties saprot, ka nav viss tik rožaini, sāk novērtēt iepriekšējās lietas un iespējas.
Lai gan viņam gribējās uz Latviju, tur bija viņa komforta zona, viņa rutīna. Un ļoti daudzi, kuri atgriežās Latvijā, pēc laika atkal aizbrauc prom.
Es vienalga neuzskatu, ka viņam būtu jāpiekāpjas. Un, pat ja viņš piekāpsies, attiecībām nebūs laba iznākuma, jo šeit viņš jutīsies nelaimīgs.
Vienīgais kāpēc vēlas braukt prom ir nauda lielāka nekā LV, tikai tas nekas, ka puse no naudas aizgāja ārzemēs īrei.. bet bez ģimenes tagad nekas nebūtu jāmaksā.
26.06.2022 07:43 |
 
10 gadi
Reitings 2694
Reģ: 25.05.2009
Vai tu pati gadījumā negribi dzīvot Latvijā tikai tāpēc, ka tev tā ir vieglāk un ērtāk?
Protams, neviens sākums jaunā valstī nav viegls, īpaši ar mazuli uz rokām, bet man šobrīd no diskusijas nolasās, ka tu gribi palikt Latvijā, jo tev tā ir ērti un tu īsti nemēģināji iedzīvoties ārzemēs. Latvijā nav valodas barjeras, nav jāmeklē jauni draugi, ir kas palīdz ar bērnu un tu esi savā komforta zonā.
Un izklausās, ka tev lielākā problēma ārzemēs bija sociālā dzīve. Parasti ārzemēs ir imigranti, kas ir līdzīgā situācijā kā tu, vēlās atrast draugus, iesaistās grupiņās (grupās ar līdzīgām interesēm, jauno māmiņu/tētu grupiņās, apartamentu kompleksa sanākšanas utt) un tā tās draudzības izveidojas. Arī ārzemju Latvieši ir ļoti atsaucīgi un tos var sastapt caur Facebook grupām Latvieši kaut kur (piem. Latvieši Amerikā, Latvieši Norvēģijā utt) un tas noteikti arī palīdzētu iedzīvoties.
Un tīri intereses pēc, ja jūs dzīvojāt valstī, kur nerunā angliski, vai tavam vīram nav valodas barjera vai viņš ir iemācījies vietējo valodu?
26.06.2022 07:52 |
 
Reitings 180
Reģ: 10.02.2022
cory @ 26.06.2022 07:52
Vai tu pati gadījumā negribi dzīvot Latvijā tikai tāpēc, ka tev tā ir vieglāk un ērtāk?
Protams, neviens sākums jaunā valstī nav viegls, īpaši ar mazuli uz rokām, bet man šobrīd no diskusijas nolasās, ka tu gribi palikt Latvijā, jo tev tā ir ērti un tu īsti nemēģināji iedzīvoties ārzemēs. Latvijā nav valodas barjeras, nav jāmeklē jauni draugi, ir kas palīdz ar bērnu un tu esi savā komforta zonā.
Un izklausās, ka tev lielākā problēma ārzemēs bija sociālā dzīve. Parasti ārzemēs ir imigranti, kas ir līdzīgā situācijā kā tu, vēlās atrast draugus, iesaistās grupiņās (grupās ar līdzīgām interesēm, jauno māmiņu/tētu grupiņās, apartamentu kompleksa sanākšanas utt) un tā tās draudzības izveidojas. Arī ārzemju Latvieši ir ļoti atsaucīgi un tos var sastapt caur Facebook grupām Latvieši kaut kur (piem. Latvieši Amerikā, Latvieši Norvēģijā utt) un tas noteikti arī palīdzētu iedzīvoties.
Un tīri intereses pēc, ja jūs dzīvojāt valstī, kur nerunā angliski, vai tavam vīram nav valodas barjera vai viņš ir iemācījies vietējo valodu?
Nu ja man pašai ar vīru būtu vieglāk Latvijā, tad kāpēc šeit nepalikt? Es atkārtošos, ir cilvēki kuri saprot ka ārzemēs nevar iedzīvoties. Nu kā tu iedzīvosies ar citiem kur apkārt ir tikai mājas un 2 veikali? Es zinu par FB grupām, es sazinājos ar citām māmiņām latvietēm, bet neviena tajā miestiņā nedzīvoja. Vienīgais iemesls kāpēc dzīvot ārzemēs ir nauda, tas arī viss. Nauda ir tā pēc kā viņš dzenas. Un ja tev atņemtu arī sociālo dzīvi tu nebūtu laimīga. Bērnam šeit ir vecvecāki, citi bērniņi ar ko satikties, viņam šeit patīk. Viņš prot runāt tās valsts valodā. Ne izcili bet prot.
26.06.2022 08:03 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Es nezinu vai meitenes, kuras saka, ka autore nemēģina un bēg no tām ārzemēm, jo slinka, ir reāli bijušas tādā situācijà, bet man liekas, ka daļai šķiet audzināt bērnu un pārvākties uz citu pilsētu ir kā apčurāt divus pirkstus.
Man ir konkrēti tāda pati doma kā autorei. Bērnu es audzinātu tikai Latvijā. Dažādu apsverumu dēļ.
Vai latvieši ir atsaucīgi? Nē. Es labak turos pa gabalu.
Vai ir viegli ārzemēs veidot draudzības? Arī nē. Īpaši ja ir tā valodas barjera.
Es arī kā māte vēlētos sajusties maksimāli ērtā vidē audzinot mazo. Lielākoties laiku ar bebi pavada mātes, un šis laiks tāpat jau ir saspringts.
26.06.2022 08:05 |
 
Reitings 180
Reģ: 10.02.2022
Viņš teica, ka uz mēnesi aizbrauks prom, un ja man ir galīgi grūti ar bērnu vienai, tad viņš atgriezīsies. Es tak sapratu, ka tas ir tikai aizbildinājums, jo augusts viņam viss tāpat būtu brīvs mēnesis no darba. Viņam komforts ir tur jo tur nauda un varēs dzīvot kā kādreiz kad bija viens. Man patīk labak šeit, jo es Latviju uzskatu par savām mājām un jūtos šeit labāk. Un tur pat neiet runa par manu komfortu- es esmu šeit uzaugusi un vēlos lai mans bērns arī šeit uzaug. Ja būs šī dalīšanās, es diemžēl likšu punktu visam jo man visu to lieko stresu nevajag. Bērnam viņš tēvs būs vienmēr, un to ka viņš nelaimīgs staigā apkārt es arī nevēlos.
26.06.2022 08:11 |
 
10 gadi
Reitings 2694
Reģ: 25.05.2009
Good girl @ 26.06.2022 08:03
Nu ja man pašai ar vīru būtu vieglāk Latvijā, tad kāpēc šeit nepalikt? Es atkārtošos, ir cilvēki kuri saprot ka ārzemēs nevar iedzīvoties. Nu kā tu iedzīvosies ar citiem kur apkārt ir tikai mājas un 2 veikali? Es zinu par FB grupām, es sazinājos ar citām māmiņām latvietēm, bet neviena tajā miestiņā nedzīvoja. Vienīgais iemesls kāpēc dzīvot ārzemēs ir nauda, tas arī viss. Nauda ir tā pēc kā viņš dzenas. Un ja tev atņemtu arī sociālo dzīvi tu nebūtu laimīga. Bērnam šeit ir vecvecāki, citi bērniņi ar ko satikties, viņam šeit patīk. Viņš prot runāt tās valsts valodā. Ne izcili bet prot.

Es ļoti labi zinu, kā ir dzīvot ārzemēs, esmu sākusi savu dzīvi “no jauna” vairākās valstīs. Pašā pirmajā reizē pat viena, bez vīra, bez bērniem un bez draugiem pārvācoties uz valsti, kurā nevienu nepazinu padsmit stundu lidojumā no Latvijas. Līdz ar to varu teikt, ka man nolasās, ka tu nemaz necenties iedzīvoties. Arī tavs teikums “Nu ja man pašai ar vīru būtu vieglāk Latvijā, tad kāpēc šeit nepalikt? ” liek domāt par to, ka tu domā tikai par savu ērtību. Kapēc tu domā ka tavam vīram būtu vieglāk Latvijā? Varbūt viņš tai pat laikā domā, ka viņam ar tevi būtu vieglāk ārzemēs, jo viņš pārzina vietu, viņam tur ir darbs un viņš māk arī valodu, bet tu viņu turpini zāģēt tikai ar to, ka tev viss ir slikti ārzemēs un arī izklausās ka par finansēm! Cik saprotu tev pat nebija jāstrādā, dzīvojot ārzemēs un lielāko daļu laika pavadīji mājās. Tur arī iespējams ir problēma- par daudz laika pavadīšana vienai ar mazuli mājās, nekādas sociālās dzīves un līdz ar to tavas pieminētās skumjas un vientulība.
Kur problēma iegādāties lietotu auto, lai var izbraukt no jūsu ciema satikt citus latviešus vai citus iebraucējus? Minēji, ka nav, kam īsti krāt naudu- nu re, auto būtu iemesls, kam krāt naudu.
26.06.2022 08:19 |
 
Reitings 180
Reģ: 10.02.2022
.Eksperte. @ 26.06.2022 08:05
Es nezinu vai meitenes, kuras saka, ka autore nemēģina un bēg no tām ārzemēm, jo slinka, ir reāli bijušas tādā situācijà, bet man liekas, ka daļai šķiet audzināt bērnu un pārvākties uz citu pilsētu ir kā apčurāt divus pirkstus.
Man ir konkrēti tāda pati doma kā autorei. Bērnu es audzinātu tikai Latvijā. Dažādu apsverumu dēļ.
Vai latvieši ir atsaucīgi? Nē. Es labak turos pa gabalu.
Vai ir viegli ārzemēs veidot draudzības? Arī nē. Īpaši ja ir tā valodas barjera.
Es arī kā māte vēlētos sajusties maksimāli ērtā vidē audzinot mazo. Lielākoties laiku ar bebi pavada mātes, un šis laiks tāpat jau ir saspringts.
Nu nav viegli jā. Citas varbūt censtos vēl sakost zobus un palikt, bet es sāku just ka mums tur attiecības palika pilnīgi nekādas, jo viņš bija savā komfortā un es kā tāda piekabe vilkos līdzi. Ja viņš no sākta gala būtu man pateicis, ka nekad nevēlas pamest ārzemes, es nebūtu turpinājusi attiecības ar viņu. Bet viņa vārdi tādi nebija. Pat vēl vakar teica, cik viss forši LV, ka mazais visus satiek un ir laimīgs, labāk guļ pat.. un tajā pašā laikā viņš vēlas braukt prom.
26.06.2022 08:21 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
Jebkurā gadījumā šajā situācijā vienam būtu jāupurējas, bet izskatās ka neviens to nevēlas. Lielākā kļūda, ka viss noticis tik ātri iemīlēšanās, precibas, bērns.Neredzu pat nākotni kopā, ja neviens nevar un negrib mēģināt. Draudzenei bija lidziga situācija, bet viņai pa lielam bija vienalga kur un kā galvenais kopā. Šobrīd ir iedzīvojušies, bērnam jau 16 visi kopā un laimīgi.
26.06.2022 08:29 |
 
10 gadi
Reitings 2694
Reģ: 25.05.2009
Es ļoti labi saprotu, ka katra no mums var audzināt kur un kā savus bērnus vēlas, bet manuprāt bērni ir fleksiblāki (vieglāk aprod ar situāciju) nekā liela daļa no mātēm uzskata un bērnam būt internacionālā vidē ir ļoti noderīgi. Latviskumu ārzemēs dzīvojot var iemācīt arī vecāki, īpaši ja abi vecāki ir latvieši. Pavisam mazam bērniņam noteikti ir vienalga vai tu nomaini viņam pamperu ārzemēs vai Latvijā, vienalga par to vai tu viņu pabaro ārzemēs vai Latvijā, vienalga vai viņš guļ savā gultiņā ārzemēs vai Latvijā.
26.06.2022 08:32 |
 
Reitings 180
Reģ: 10.02.2022
cory @ 26.06.2022 08:19

Es ļoti labi zinu, kā ir dzīvot ārzemēs, esmu sākusi savu dzīvi “no jauna” vairākās valstīs. Pašā pirmajā reizē pat viena, bez vīra, bez bērniem un bez draugiem pārvācoties uz valsti, kurā nevienu nepazinu padsmit stundu lidojumā no Latvijas. Līdz ar to varu teikt, ka man nolasās, ka tu nemaz necenties iedzīvoties. Arī tavs teikums “Nu ja man pašai ar vīru būtu vieglāk Latvijā, tad kāpēc šeit nepalikt? ” liek domāt par to, ka tu domā tikai par savu ērtību. Kapēc tu domā ka tavam vīram būtu vieglāk Latvijā? Varbūt viņš tai pat laikā domā, ka viņam ar tevi būtu vieglāk ārzemēs, jo viņš pārzina vietu, viņam tur ir darbs un viņš māk arī valodu, bet tu viņu turpini zāģēt tikai ar to, ka tev viss ir slikti ārzemēs un arī izklausās ka par finansēm! Cik saprotu tev pat nebija jāstrādā, dzīvojot ārzemēs un lielāko daļu laika pavadīji mājās. Tur arī iespējams ir problēma- par daudz laika pavadīšana vienai ar mazuli mājās, nekādas sociālās dzīves un līdz ar to tavas pieminētās skumjas un vientulība.
Kur problēma iegādāties lietotu auto, lai var izbraukt no jūsu ciema satikt citus latviešus vai citus iebraucējus? Minēji, ka nav, kam īsti krāt naudu- nu re, auto būtu iemesls, kam krāt naudu.
1. Ne viņam ne man nav tiesību, viņš sāka likt nesen un tā arī vēl nav pabeidzis. (Sāka likt caur online Latvijā). 2. Es vēl aizvien esmu bērna kopšanas atvaļinājumā, saņemu labu pabalstu tāpēc man nav vajadzības paralēli strādāt. 3. Mums tur nav iespējas nekur izrauties kā vīram ar sievu, kaut uz 2h aiziet uz kafejnīcu, vai vienalga ko, lai atcerētos kāpēc vispār apprecējāmies. 4. Es arī redzu kā manam bērnam šeit patīk, un viņš pat uzvedas savādāk un man jau no sākta gala ir gribējies lai viņš uzaug Latvijā( iet bērnudārzā, skolā) un 5. Neliec man tev pašai uzdot jautājumu, kāpēc dzīvo Latvijā. Iekāp nedaudz otra kurpēs lai saprastu situāciju.
26.06.2022 08:33 |
 
Reitings 180
Reģ: 10.02.2022
Filomena @ 26.06.2022 08:29
Jebkurā gadījumā šajā situācijā vienam būtu jāupurējas, bet izskatās ka neviens to nevēlas. Lielākā kļūda, ka viss noticis tik ātri iemīlēšanās, precibas, bērns.Neredzu pat nākotni kopā, ja neviens nevar un negrib mēģināt. Draudzenei bija lidziga situācija, bet viņai pa lielam bija vienalga kur un kā galvenais kopā. Šobrīd ir iedzīvojušies, bērnam jau 16 visi kopā un laimīgi.
Nu tev taisnība. Es arī sāku vairs neredzēt mūs kopā, jo es uz to valsti vairs neatgriezīšos. Man nepatīk tas, ka viņš pat nevelas mēģināt šeit palikt, pameklēt iespējas šeit. Es atkal aizbraucu un tur padzīvoju, un sapratu ka nu nebūs tā mana vieta. Arī visi pārējie apstākļi, ka nekur netiekam, auto ziņā esam atkarīgi no citiem, tas ka dzīvojam klusā miestā, lielā īres maksa, un c. iemesli lika man saprast ka nu nebūs nekas tur beigās labs. Te neiet runa tikai par manu komfortu. Vispārīgi. Vienīgais iemesls kāpēc tur palikt bija lielāka alga viņam,nekā būtu LV.
26.06.2022 08:40 |
 
10 gadi
Reitings 2694
Reģ: 25.05.2009
Good girl @ 26.06.2022 08:33
1. Ne viņam ne man nav tiesību, viņš sāka likt nesen un tā arī vēl nav pabeidzis. (Sāka likt caur online Latvijā). 2. Es vēl aizvien esmu bērna kopšanas atvaļinājumā, saņemu labu pabalstu tāpēc man nav vajadzības paralēli strādāt. 3. Mums tur nav iespējas nekur izrauties kā vīram ar sievu, kaut uz 2h aiziet uz kafejnīcu, vai vienalga ko, lai atcerētos kāpēc vispār apprecējāmies. 4. Es arī redzu kā manam bērnam šeit patīk, un viņš pat uzvedas savādāk un man jau no sākta gala ir gribējies lai viņš uzaug Latvijā( iet bērnudārzā, skolā) un 5. Neliec man tev pašai uzdot jautājumu, kāpēc dzīvo Latvijā. Iekāp nedaudz otra kurpēs lai saprastu situāciju.

Tīri, lai tu saprastu, kapēc es te gudri spriedelēju par tavu situāciju- Es ļoti labi zinu, kā ir mīļotā cilvēka dēļ mainīt valsti, kurā dzīvo. Mana pēdējā pārvākšanās bija uz patstāvīgu dzīvi valstī, kurā jau dzīvoja un strādāja mans vīrs, kas arī ir latvietis. Un kāpēc es nedzīvoju Latvijā? Tāpēc, ka valstī, kurā dzīvoju, ir labāki laikapstākļi, lielākas izaugsmes iespējas ne tikai mums, bet arī bērniem, un protams arī labākas algas. Un nē, mums te nedzīvo omes vai opji, kas var palīdzēt ar bērniem un sava vīra dēļ, es būtu gatava pārvākties uz jebkuru pasaules malu.
26.06.2022 09:00 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Nauda ir tikai atruna, būvniecībā arī Latvijā var ļoti labi nopelnīt pat palīgstrādnieki.
26.06.2022 09:04 |
 
Reitings 180
Reģ: 10.02.2022
cory @ 26.06.2022 09:00

Tīri, lai tu saprastu, kapēc es te gudri spriedelēju par tavu situāciju- Es ļoti labi zinu, kā ir mīļotā cilvēka dēļ mainīt valsti, kurā dzīvo. Mana pēdējā pārvākšanās bija uz patstāvīgu dzīvi valstī, kurā jau dzīvoja un strādāja mans vīrs, kas arī ir latvietis. Un kāpēc es nedzīvoju Latvijā? Tāpēc, ka valstī, kurā dzīvoju, ir labāki laikapstākļi, lielākas izaugsmes iespējas ne tikai mums, bet arī bērniem, un protams arī labākas algas. Un nē, mums te nedzīvo omes vai opji, kas var palīdzēt ar bērniem un sava vīra dēļ, es būtu gatava pārvākties uz jebkuru pasaules malu.
Es tev uzrakstīšu vēstuli.
26.06.2022 09:07 |
 
10 gadi
Reitings 116
Reģ: 11.04.2012
Viņš negrib jūsu attiecības. Viņš meklē ceļu prom un braukšana prom ir labs veids. Viņš grib neatkarību un prom no ikdienas atbildības. Neticu, ka jums ilgtermiņā kautkas sanāks. Abi gribat dažādas lietas. Un nekad nebūsiet laimīgi ja piekāpsieties otra vēlmēm.
26.06.2022 09:22 |
 
10 gadi
Reitings 116
Reģ: 11.04.2012
Good girl @ 26.06.2022 08:40
Nu tev taisnība. Es arī sāku vairs neredzēt mūs kopā, jo es uz to valsti vairs neatgriezīšos. Man nepatīk tas, ka viņš pat nevelas mēģināt šeit palikt, pameklēt iespējas šeit. Es atkal aizbraucu un tur padzīvoju, un sapratu ka nu nebūs tā mana vieta. Arī visi pārējie apstākļi, ka nekur netiekam, auto ziņā esam atkarīgi no citiem, tas ka dzīvojam klusā miestā, lielā īres maksa, un c. iemesli lika man saprast ka nu nebūs nekas tur beigās labs. Te neiet runa tikai par manu komfortu. Vispārīgi. Vienīgais iemesls kāpēc tur palikt bija lielāka alga viņam,nekā būtu LV.

Zinot cik smagi Lv būs rudenī un vēlāk, brīnos, ka kāda tur grib palikt ja ir iespēja uz labāku dzīvi. Ja brauc prom tad ar mērķi. Nu tur nopelnīt mājai, dzīvoklim utml.
26.06.2022 09:26 |
 
Patīk
Reitings 2865
Reģ: 30.04.2020
Realitāte ir tāda, ka jūs satikāties un uzreiz radījāt bērnu nemaz neredzot kāds tas otrs cilvēks ir attiecībās. Grūtniecība ir skaista, rozā brilles utt. Bērna piedzimšana gan ienes pamatīgas korekcijas. Nevienam pārim bērna ienākšana ģimenē nav nekāds ziedu laiks-ir grūti gan fiziski, gan emocionāli, un grūti ir abiem!
Piekrītu tam, ka Tu neesi gatava iemainīt savas extras šeit Latvijā pret savu vīru. Un nevienam nav jāpiekāpjas otram! Nevienam!
Un nav ko jautāt padomu šeit, ja neesi gatava dzirdēt dažādus viedokļus.
26.06.2022 09:34 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Pārāk ātri izveidojāt ģimeni,nesaprotot viens otra redzējumu par tuvāko nākotni,plāniem,vēlmēm,kas Jums abiem ir atšķirīgi un tgd nezinat kā ar to tikt galā.
Jā,vienai ar bērnu svešumā ir grūti un arī vīrietim šeit LV nav viegli,jo viņš neredz šeit iespējas pelnīt tā,kā ārzemēs.
Jārunā ir ko un kā Jūs katrs redzat,kā gribētu un jāmeklē kopīgi risinājums,ko un kā var darīt,katram būs kur jāpiekāpjas,bet līdzvērtīgi,lai nav vienam visur jāupurējas.
26.06.2022 10:02 |
 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
Un kur tad te paliek mīlestība?
Izskatās ka nav ne vienam ne otram
Dīvaini ka problēma ir dzīvesvietā jo taču nav pilnīgi nekādas nozīmes kur tu dzīvo ja vēlies būt ar savu pusīti kopā te ir atbilde vienai pusei vajag komfortu otrai pusei vajag naudu un kur tad jūtas paliek????
26.06.2022 16:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits