Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Proktologs

 
Reitings 51
Reģ: 14.06.2019
Sveikas! Tēma ne tā labākā, šodien pārdzīvoju kā traka.
Kuras gājušas pie proktologa, kā tas viss notiek? Ārsts man takā izskaidroja, bet man vairāk interesē personīgā pieredze,vai tas sāp, un visas tādas padarīšanas.Plus tam visam, jāveic klizma, bet tā ieteiktā klizma ir diezgan liela. Vispār apšaubu, ka es viņu kārtīgi uztaisīšu. Veiks proktoskopiju, diemžēl ir problēmas pēc dzemdībām un tomēr vēlos to lietu risināt, saprast kas tur notiek ne tā. 😔
Paldies!
19.06.2022 16:50 |
 
10 gadi
Reitings 603
Reģ: 29.01.2009
Esmu vienreiz bijusi. Grūtniecības laikā.
Man bija jāveic tromba izgriešana (to es nezināju pirms devos). Patīkami nebija, lietoja tādu atsāpinošu pūšamo. Fiziski nebija sāpīgi, nepatīkami, protams, gan. Speciāli izvēlējos ārsti sievieti, lai vismaz kaut cik ok jūtos vizītes laikā.
Varbūt var Mikrolax klizmu lietot? Ar to jau diez gan easy.
19.06.2022 18:49 |
 
Reitings 51
Reģ: 14.06.2019
daizy @ 19.06.2022 18:49
Esmu vienreiz bijusi. Grūtniecības laikā.
Man bija jāveic tromba izgriešana (to es nezināju pirms devos). Patīkami nebija, lietoja tādu atsāpinošu pūšamo. Fiziski nebija sāpīgi, nepatīkami, protams, gan. Speciāli izvēlējos ārsti sievieti, lai vismaz kaut cik ok jūtos vizītes laikā.
Varbūt var Mikrolax klizmu lietot? Ar to jau diez gan easy.

Paldies, vismaz mierina, baigi sāpīgi nevajadzētu būt. 🙄😃
Piekodināja, ka labāk ne mikrolax, nezinu kāpēc pat. Neiedomājos pajautāt 😃
19.06.2022 23:39 |
 
Reitings 73
Reģ: 25.02.2022
Ar proktologu draudzējos jau pāris gadus. Normāls ārsts, neko sapīgu nedara😁 daudz kas sačakarēts dzemdībās..plīsumus toreiz ārsts sašuva, bet tur izrādās bija dziļāka šaize, kas reāli izlīda pēc padsmit gadiem. Ir bijusi viena operācija. Tgd vizītes pie fizioterapeites, kas tieši specializējas uz tiem muskuļiem. Redzēs kā tur viss notiks. Otrā operācija ir uz jautājuma zīmes.
19.06.2022 23:54 |
 
Reitings 51
Reģ: 14.06.2019
Biete @ 19.06.2022 23:54
Ar proktologu draudzējos jau pāris gadus. Normāls ārsts, neko sapīgu nedara? daudz kas sačakarēts dzemdībās..plīsumus toreiz ārsts sašuva, bet tur izrādās bija dziļāka šaize, kas reāli izlīda pēc padsmit gadiem. Ir bijusi viena operācija. Tgd vizītes pie fizioterapeites, kas tieši specializējas uz tiem muskuļiem. Redzēs kā tur viss notiks. Otrā operācija ir uz jautājuma zīmes.

Izklausās kaut kas pēc manis, bet to es šodien uzzināšu kur problēma. Viņš man arī minēja kaut ko par to, bet vispirms ir jāredz kas tieši par vainu.
Man bija ļoti daudz plīsumu, gan iekšējie, gan ārējie+griezums. Slimnīcā pavadīju nedēļu dēļ tā.
Lasīju, ka 25% sieviešu mēdz saskarties ar proktoloģiskām problēmām tieši pēc dzemdībām.
Tā operācija, kā jūs jūtaties pēc viņas fiziski? 🙁
Ļoti bēdīgi īstenībā, cik daudz kam jāiet cauri, lai sakārtotu sevi.
20.06.2022 08:26 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Gadu regulāri dzīvojos pa proktologa kabinetiem (dzemdējusi neesmu). Man klizma bija jāveic tikai pirms operācijas, nevis katras vizītes. Nemaz nebija tik traki, jāievada mazas pudelītes saturs un tālāk jau viss notiek pats no sevis. Man patika, ka Mauriņa lāzermedicīnas klīnikā bija ne tikai ārsts, bet arī māsiņa, kas rūpējās par to, lai man katra procedūra būtu pēc iespējas ērtāka, nesāpīgāka. Patīkami, protams, nebija nekas, bet paciest var, apskates uz galda nav ilgas.
20.06.2022 11:09 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Esmu bijusi pie proktologa, neesmu dzemdējusi. Man bija plīsums, kas bija jāoperē.
Pirms visām ārsta konsultācijām, nevienu reizi netaisīju klizmu. Apskate nebija sāpīga. Tā patiesībā bija ļoti ātra un ja ir pareizais ārsts, viņš neliks nevienā veidā Tev likt justies neērti. Es personīgi gāju pie Ancāna, jā, vīrieša - un viss bija pat ļoti okey!
Bija operācija, es neteiktu, ka bija sāpīgi vispār, es visu laiku biju zem zālēm un pēc tam, ja pareizi seko atlabšanas procesam arī visam jābūt ok. 2 nedēļas pagulēju mājās, miera režīmā tā forši un viss ideāli.
Viens ko varu pateikt, ja lasa kāds, kuram "bail" iet pie šāda veida ārsta - lūdzu ej, ja Tev ir problēma. Vienkārši ej. Jo ātrāk aiziesi, jo mazāk sāpīgi būs un mazāka iespēja, ka būs operācija.
21.06.2022 08:31 |
 
Reitings 51
Reģ: 14.06.2019
Baisi īstenībā. Uz vizīti biju, bet ārsts sūta uz Rīgu, pie dr. Snipes
Cik vispār šāda veida operācijas var izmaksāt? Kuras veikušas, varbūt var padalīties. Šobrīd man ir jāveic 3d usg tur, un tad tālāk skatīsies. Bet problēma ir visa muskulī. 🤢🙁
22.06.2022 12:01 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Man laikam nav līdzīga kaite kā Tev, taču operēju Dr. Mauriņa Lāzermedicīnas klīnikā. Par operāciju zināju apmēram trīs mēnešus iepriekš un katrā vizītē vaicāju, cik maksās pati operācija, jo cenrādī šādas operācijas nebija. Man visu laiku atbildēja, ka precīzu summu zinās tikai īsi pirms operācijas, kad jau visas nepieciešamās procedūras būs veiktas. Jautāju, lai pasaka vismaz aptuveni (daži simti vai summa būs pāri tūkstotim), jo man ar to tomēr bija svarīgi rēķināties, bet pat to neatbildēja. Lai gan pati operācija maksāja ap 700 eiro, kopā par visiem ārstiem, ceļa izdevumiem salecās diezgan.
Lai veiksmīga atveseļošanās!
22.06.2022 12:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits