Aerogrila jeb Air Fryer receptes

 
Reitings 305
Reģ: 12.04.2018
Čau, meitenes!
Nu jau aerogrils kļuvis aprunātāks, un arī interneta dzīlēs arvien vairāk receptes var atrast, ja labi grib, taču vēršos pie jums ar jautājumu - ko tad gatavojat?
Priecāšos, ja atstāsiet zem šī raksta receptes, idejas, un tēma kalpos kā lieliska vieta, kur iegriezties, lai smeltos gatavošanas idejas.
Pati esmu pat cepeti cepusi, cīsiņi mīklā arī izdevās superīgi! Taču prasās vēl kaut ko interesantāku bez tā un frī, kartupeļu daiviņām, vistiņām. Āa, vēl lazanja manā kontā, tā arī bija ļoti laba!
18.06.2022 22:32 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
IceCream @ 14.04.2023 18:07
Man interesē, kur var nopirkt formas, jo man esošās, diemžēl, par lielu. Tilpums 4L, grozs kantains.

Dažāds konditorejas formas var atrast fisman. Man no turienes ir silikona keksiņu formas, metāla kūku forma. Kaut kad pepco pirku stikla kantainu formu kur var cept gan lazanju gan kēksu utt. Bet man arī pagāja ilgs laiks līdz atradu pareizo izmēru utt.
Un labāk būtu teikt grozā izmēru cm nevis litros, jo cits grozs ir augstāks, cits platāks. Ko tas dod ja es pasaku 8L apaļā formā? Bet ja pasaka grozā diametrs 23 cm tad viss skaidrs ka derēs 20 cm apaļā kūku forma.
14.04.2023 18:24 |
 
Reitings 623
Reģ: 07.09.2018
IceCream @ 14.04.2023 18:07
Man interesē, kur var nopirkt formas, jo man esošās, diemžēl, par lielu. Tilpums 4L, grozs kantains.

Drīzāk diametrs ir jāzina. No kāda materiāla vēlies?
14.04.2023 20:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)