Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vientuļās mammas

 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
Kā saņēmāties aiziet no attiecībām?
Jūtos bezspēcīga - ir bebis 5 mēneši, pati esmu dekrētā. Pa dekrēta naudu neko īsti noīrēt nevarēšu. Nav vispār neviena radinieka, kas varētu palīdzēt.
Attiecībās esam 3 gadi, un ar katru dienu ir tikai vairāk strīdu un viss paliek sliktāk. Gribas, lai tas beidzas. Bet neredzu izeju šobrīd.
18.06.2022 17:42 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Kairi @ 23.06.2022 22:39
Vai Tu viņu mīli? Vai viņš mīl Tevi?
vairs jau nē
23.06.2022 23:15 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Vai Tu viņu mīli? Vai viņš mīl Tevi?
23.06.2022 22:39 |
 
Reitings 15
Reģ: 24.09.2018
Esmu nosacīti ierakumu otrā pusē - sieva ar mazu bērnu mājās un es strādāju. Par ko ir regulāri strīdi ?
Atbraucot mājās gribas kaut kādas vakariņas vai kaut ideju par vakariņām. Ir vēlēšanās ieiet istabā/koridorā/…, kur visās iespējamās vietās nemētājas nosviestas mantas. Ari pāris reizes nedēļā seksu aizvien gribas, kā arī tās 6-7 stundas nogulēt naktī.
Protams neuzskatu ka sieva pa dienu neko nedara, jo tas tā nav, bet man nav iespējas reizē ar bērnu dienā kaut 1/2 stundu nosnausties.

Ha ha ha, nodomāju "ak dievs kāds idiots". Un kur šitādi rodas? Padomju laika atlieka, kuram mammīte rāvās un aptekalēja kā māte varone?
Vispār ir pētījumi, ka bērnkopības atvaļinājums ir līdzvērtīgs 3 pilnas slodzes darbiem. Kaut nu ātrāk pieņemtu likumu, ka papucīšiem obligāti jāizmēģina bērnkopība vismaz 2 mēnešus.
23.06.2022 22:21 |
 
Reitings 161
Reģ: 26.08.2015
Bērna piedzimšana gandrīz katrā ģimenē rada jaunus sarežģījumus. Vajag atrast kādu auklīti, omīti vai uzticamu cilvēku, kas var vismaz 1x nedēļā bērniņu uz pāris stundām pieskatīt, lai varat palikt divi vien. Pretējā gadījumā draud izdegšana. Kad bērnam paliek 1 - 1,5 gadi, tad būs vieglāk.
23.06.2022 15:26 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Grinch @ 22.06.2022 11:27
Esmu nosacīti ierakumu otrā pusē - sieva ar mazu bērnu mājās un es strādāju. Par ko ir regulāri strīdi ?
Atbraucot mājās gribas kaut kādas vakariņas vai kaut ideju par vakariņām. Ir vēlēšanās ieiet istabā/koridorā/…, kur visās iespējamās vietās nemētājas nosviestas mantas. Ari pāris reizes nedēļā seksu aizvien gribas, kā arī tās 6-7 stundas nogulēt naktī.
Protams neuzskatu ka sieva pa dienu neko nedara, jo tas tā nav, bet man nav iespējas reizē ar bērnu dienā kaut 1/2 stundu nosnausties.

Sanāk, ka tas, ko tu gribi, ir lai tavā dzīvē nekas nemainās, lai var dzīvot tāpat, kā pirms bērna. Pieaugušam cilvēkam jau nu būtu jāsaprot, ka bērns izmaina dzīvi diezgan ievērojami. Sievai visa dzīve apgriežas kājām gaisā, bet viņai vēl jārūpējas, lai tu nejustu bērna ienākšanu ģimenē? Bērns prasa ļoti daudz enerģijas, citreiz tiešām nav spēka neko kārtot, gatavot. Arī tā "gulēšana pa dienu". Ja ir negulētas naktis dienām, nedēļām vai pat mēnešiem ilgi, tad tā pusstunda pa dienu nenodrošina izgulēšanos. Vēl jau arī tieši diendusas laikā var paspēt izdarīt kādus mājas darbus, tad arī nekāda gulēšana nesanāk.
Ieteiktu nedaudz vairāk padomāt ne tikai par sevi, bet arī par savu sievu, painteresēties, kā viņa iet un kā viņa jūtas.
23.06.2022 10:58 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Grinch @ 22.06.2022 11:27
Esmu nosacīti ierakumu otrā pusē - sieva ar mazu bērnu mājās un es strādāju. Par ko ir regulāri strīdi ?
Atbraucot mājās gribas kaut kādas vakariņas vai kaut ideju par vakariņām. Ir vēlēšanās ieiet istabā/koridorā/…, kur visās iespējamās vietās nemētājas nosviestas mantas. Ari pāris reizes nedēļā seksu aizvien gribas, kā arī tās 6-7 stundas nogulēt naktī.
Protams neuzskatu ka sieva pa dienu neko nedara, jo tas tā nav, bet man nav iespējas reizē ar bērnu dienā kaut 1/2 stundu nosnausties.

Paņem bērnkopības atvaļinājumu, un lai sieva iet strādāt (pāris nedēas/mēnešus pēc dzimšanas). Māja spīdēs un laistīsies, vakariņas būs tieši tik lieliskas, cik pats pagatavosi, nekas nebūs nomētājies, un varēsi snaust, cik gribas.
Sievai vajadzētu būt puslīdz tik pat nogurušai, cik pirms bērna strādājot, un sekss būs tik pat bieži kā agrāk.
Nav problēmu.
23.06.2022 01:19 |
 
Reitings 166
Reģ: 14.07.2020
Reidibi @ 18.06.2022 19:39

Mierīgi nav viņa lauciņš.
Mēģinājam par šo runāt, jautāju ko darīt, kur man iet. Atbildēja, ka tā nav viņa problēma.
Es arī saprotu nu nevaram sadzīvot viss ir slikti un man ir jāiziet, jo man šeit nekas nepieder. Tas tiek uzsverts katru reizi.
Tiešām nezinu ko iesākt.
Paciešu šīs attiecības tikai tāpēc, ka pašlaik līdz esmu dekretā man vispār nav nekādu variantu, ka varētu aiziet un padstāvīgi dzīvot un uzturēt bērnu.

Ko Tu tādā atradi?
23.06.2022 01:02 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Esmu nosacīti ierakumu otrā pusē - sieva ar mazu bērnu mājās un es strādāju. Par ko ir regulāri strīdi ?
Atbraucot mājās gribas kaut kādas vakariņas vai kaut ideju par vakariņām. Ir vēlēšanās ieiet istabā/koridorā/…, kur visās iespējamās vietās nemētājas nosviestas mantas. Ari pāris reizes nedēļā seksu aizvien gribas, kā arī tās 6-7 stundas nogulēt naktī.
Protams neuzskatu ka sieva pa dienu neko nedara, jo tas tā nav, bet man nav iespējas reizē ar bērnu dienā kaut 1/2 stundu nosnausties.

Nu te jau nebūs sievas vaina, bet gan tava. Pirms precēšanās un bērnu taisīšanas vajadzēja noskaidrot vai sieva būs slinka. nu jau par vēlu.
22.06.2022 14:04 |
 
Reitings 23
Reģ: 02.09.2019
Esmu nosacīti ierakumu otrā pusē - sieva ar mazu bērnu mājās un es strādāju. Par ko ir regulāri strīdi ?
Atbraucot mājās gribas kaut kādas vakariņas vai kaut ideju par vakariņām. Ir vēlēšanās ieiet istabā/koridorā/…, kur visās iespējamās vietās nemētājas nosviestas mantas. Ari pāris reizes nedēļā seksu aizvien gribas, kā arī tās 6-7 stundas nogulēt naktī.
Protams neuzskatu ka sieva pa dienu neko nedara, jo tas tā nav, bet man nav iespējas reizē ar bērnu dienā kaut 1/2 stundu nosnausties.
22.06.2022 11:27 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Reidibi @ 20.06.2022 22:55

Aizgāju pat ieguglēt, kas ir pēcdzemdību depresija. Nē tādas man noteikti nav. Ikdienā, lai arī no vīra ir ta attieksme. Es ar bebi jutos labi, esmu laimiga ka man vina ir un ka vina piepilda manu dienu. Smaidu un tiesam priecajos. Vienigais, kas liek mazliet bedaties ( tas kas pie depresijas minets ) ir tas ka gribetos lai butu omite vai kads tuvs cilveks kam iedod bebi lai varu kartigi izguleties ? mazloet miega bads.
Jocīgi, ka tikai uz laiciņu viss sakartojas.

Varbūt, tas ir tas, ko tu gaidi no vīra, vairāk palīdzību un sapratni. Un tas tevi, spiež domāt, kad viss iet grīstē attiecībās.
20.06.2022 22:59 |
 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
Mazaa15 @ 20.06.2022 22:42

Tāds personisks jautājums, bet vai nav pēcdzemdību depresija?
Un vīrietis, ja neiet, pamēģini tā, lai viņš aizved. Manā gadījumā aizveda, es runāju - izstāstīju un vīru iesauca kabinetā uz pārrunām, jāsaka saprata, bet līdzēja, ja labi uz pāris gadu, līdz atkal viss, atkal tai pašā grāvī.

Aizgāju pat ieguglēt, kas ir pēcdzemdību depresija. Nē tādas man noteikti nav. Ikdienā, lai arī no vīra ir ta attieksme. Es ar bebi jutos labi, esmu laimiga ka man vina ir un ka vina piepilda manu dienu. Smaidu un tiesam priecajos. Vienigais, kas liek mazliet bedaties ( tas kas pie depresijas minets ) ir tas ka gribetos lai butu omite vai kads tuvs cilveks kam iedod bebi lai varu kartigi izguleties 😄 mazloet miega bads.
Jocīgi, ka tikai uz laiciņu viss sakartojas.
20.06.2022 22:55 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Reidibi @ 20.06.2022 22:29

Protams, ka visiem tas nebūs risinājums un nepalīdzēs. Bet mēģināts nav zaudēts. Kaut gan neticu, ka viņš nāks un piedalīsies tajā.
Bet nu jā saprotu par ko tu runā.

Tāds personisks jautājums, bet vai nav pēcdzemdību depresija?
Un vīrietis, ja neiet, pamēģini tā, lai viņš aizved. Manā gadījumā aizveda, es runāju - izstāstīju un vīru iesauca kabinetā uz pārrunām, jāsaka saprata, bet līdzēja, ja labi uz pāris gadu, līdz atkal viss, atkal tai pašā grāvī.
20.06.2022 22:42 |
 
Reitings 194
Reģ: 22.02.2022
Atbildot uz pirmo jautājumu kā sańēmāties aiziet. Tad, Kad tiešām krūzīte ir pilna, Tad vienkārši aiziet, jo jebkur būs labāk un jebkā būs labāk. Kamēr vēl nav sūdīgi, tikmēr atrod aizbildinājumus, kāpēc nevar iet prom.
20.06.2022 22:36 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Man šķiet, ka kaut kāda īpašuma dalīšana tagad vispār nav jābūt prioritātei.
20.06.2022 22:33 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
reina @ 20.06.2022 22:21

Tas nekas. Tu sedz citu daļu izdevumu, kas ļauj vīrietim atbrīvot daļu savos izdevumos, lai segtu hipotekāro. Pakonsultē ar juristu, protams, bet nedomāju, ka ir tik viennozīmīgi, kā vīrietis Tev bāž acīs, ka var izmest jebkurā brīdī.

Ir jāsaprot kāds ir iespējams variants šādā situācijā,noteikti tāds ir,lai Tu ar mazuli uz rokām nepaliec uz ielas.
Nav runa par to,ka noņemt vīrietim īpašumu,bet Tev ir tiesības uz tā daļu,jo Tu esi ieguldījusies Jūsu kopīgajā ikdienā/sadzīvē.
20.06.2022 22:31 |
 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
Mazaa15 @ 20.06.2022 22:26

Nelolo lielas cerības uz psihologu , īsu laiku līdzēs, ar tādu problēmu nerunātāju, ja nevēlas neko mainīt. Vīrietim ir jānāk pretī, jāieklausās. Tā sakot abiem jāizrunājas, kas sāp, nepatīk. Ja nesanāk, tad ne psihologs, ne attiecību speciālists palīdzēs. No sākuma, vīrietim arī jāatzīst, kad attiecībās ir problēmas, kuras abi laulātie, nevar atrisināt - rast kompromisu. Tā tu, vari ciest gadiem. Esmu tam gājusi cauri un vēl eju, vīrietis nekad nav atzinis, kad attiecībās ir problēmas un kāda vēl izrunāšanās. Karoč, pati izdomāji, pati risini.

Protams, ka visiem tas nebūs risinājums un nepalīdzēs. Bet mēģināts nav zaudēts. Kaut gan neticu, ka viņš nāks un piedalīsies tajā.
Bet nu jā saprotu par ko tu runā.
20.06.2022 22:29 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Reidibi @ 18.06.2022 19:45

Esmu pierakstījusies uz vizīti pie ģimenes psihoterapeita, vēl laiciņš jāpagaida.
Ar cerībām, ka palīdzēs.

Nelolo lielas cerības uz psihologu , īsu laiku līdzēs, ar tādu problēmu nerunātāju, ja nevēlas neko mainīt. Vīrietim ir jānāk pretī, jāieklausās. Tā sakot abiem jāizrunājas, kas sāp, nepatīk. Ja nesanāk, tad ne psihologs, ne attiecību speciālists palīdzēs. No sākuma, vīrietim arī jāatzīst, kad attiecībās ir problēmas, kuras abi laulātie, nevar atrisināt - rast kompromisu. Tā tu, vari ciest gadiem. Esmu tam gājusi cauri un vēl eju, vīrietis nekad nav atzinis, kad attiecībās ir problēmas un kāda vēl izrunāšanās. Karoč, pati izdomāji, pati risini.Un es, audzinu divus bērnus 24h,vīrietis darbaholiķis, pat pa nakti nepiecelsies un nepajautās, kāpēc trokšņojam-kad dodu zāles pret temp. vai bērnam reāli slikti vai man. Bērnu atzīmes vispār nezin, ja neiebažu acīs.
20.06.2022 22:26 |
 
Reitings 28079
Reģ: 11.02.2015
Reidibi @ 20.06.2022 22:08

Bet es nemaksaju hipotekaro kreditu.

Tas nekas. Tu sedz citu daļu izdevumu, kas ļauj vīrietim atbrīvot daļu savos izdevumos, lai segtu hipotekāro. Pakonsultē ar juristu, protams, bet nedomāju, ka ir tik viennozīmīgi, kā vīrietis Tev bāž acīs, ka var izmest jebkurā brīdī.
20.06.2022 22:21 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Tāds traģikomisks gadījums. No vienas puses sieviete dod vīrietim mājienus, ka agri vai vēlu gribēs šķirties. No otras - šajā diskusijā vīrietim tiek pārmests par to, ka, redz, negodīgi tiek dalīti resursi, kā rezultātā šķiršanās process tiek bremzēts.
I am not even making this sh*t up!:D
20.06.2022 22:18 |
 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
aija93 @ 20.06.2022 21:59

Dzīvoklis tak jums kopīgs, jo laulībā iegādāts.

Bet es nemaksaju hipotekaro kreditu.
20.06.2022 22:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits