Vientuļās mammas

 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
Kā saņēmāties aiziet no attiecībām?
Jūtos bezspēcīga - ir bebis 5 mēneši, pati esmu dekrētā. Pa dekrēta naudu neko īsti noīrēt nevarēšu. Nav vispār neviena radinieka, kas varētu palīdzēt.
Attiecībās esam 3 gadi, un ar katru dienu ir tikai vairāk strīdu un viss paliek sliktāk. Gribas, lai tas beidzas. Bet neredzu izeju šobrīd.
18.06.2022 17:42 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Reidibi @ 20.06.2022 10:49

neesmu es maziņa. es nemeklēju attiecības - reku man jau vienas ir ar ko ir jātiek galā, jārod izeja.

Tas bija Aldim atbildēts, ka viņš vēl maziņš, jo minēja, ka tā nevar atrast attiecības!
Mans mērķis nebija , lai meklē attiecības, bet lai izej cilvēkos. Randiņš ar kafiju bija kā piemērs. Tas pirmkārt jau paceļ pašvērtējumu, iedod pozitīvo vaibu, nedaudz atbrīvo no ikdienas mēsliem, tas viss kopā var salikties un ātrāk novest līdz izejai. Jo tavā gadījumā, ja nav kur iet, īsti izejas nav!
20.06.2022 10:53 |
 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
kinderbueno @ 20.06.2022 10:53

Tas bija Aldim atbildēts, ka viņš vēl maziņš, jo minēja, ka tā nevar atrast attiecības!
Mans mērķis nebija , lai meklē attiecības, bet lai izej cilvēkos. Randiņš ar kafiju bija kā piemērs. Tas pirmkārt jau paceļ pašvērtējumu, iedod pozitīvo vaibu, nedaudz atbrīvo no ikdienas mēsliem, tas viss kopā var salikties un ātrāk novest līdz izejai. Jo tavā gadījumā, ja nav kur iet, īsti izejas nav!

paldies par ieteikumu.
20.06.2022 10:54 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
ir tacu citas lietas ko darit.

tad dari tās lietas, kas traucē? :D
šķiries un kārto dzīvi, kā pati saki. kādu padomu gaidi?
20.06.2022 10:55 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Reidibi @ 20.06.2022 10:52

šeit nav nekāda agresija. es uzskatu, ka tavs padoms vel vairak visu so situaciju padaritu sliktaku.
es nevaretu iet ka precets cilveks pa randiniem. kad izskirsos sakartosu dzivi tad tas bus nakamais posms mana dzive.
tagad ka jau teicu prioritate ir mans berns - es neesmu nelaimiga es neraudu es izbaudu dienas ar bernu jo vins atri izaugs un vairs nebus bebitis.
vai tiesam del ta ka vinam pohuj man tgd butu jaiet uz randiniem? ir tacu citas lietas ko darit.

TAS BIJA PADOMS
Ja tev tas neder, sēdi mājās un nekur neej. Ignorē manu padomu, nevis noliec to un pārjautā vai tiešām tas vajadzīgs.
20.06.2022 10:55 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
kinderbueno @ 20.06.2022 10:46
Tu droši vien esi maziņš un bez pieredzes vēl, bet attiecības arī tā var sanākt. Viss var sanākt, ja vien apkārt nav cilvēki, kas tevi degradē un brīdī, kad esi jau emocionāli un pat mutiski izšķīrusies ar savu vīru un plāno šķiršanos, sēdi mājās un gadu vēl raudi spilvenā un nekur neej, neko nedari, jo kaut kur ir rakstīts, ka tā nedrīkst. ?
Normālie vīrieši negrib sievietes ar svešiem bērniem. Jo īpaši tik maziem.
20.06.2022 10:58 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Aldis15 @ 20.06.2022 10:58
Normālie vīrieši negrib sievietes ar svešiem bērniem. Jo īpaši tik maziem.

Muļķības. Negrib tikai tie, kuriem attiecības saistās ar pupiem un pakaļām. Pieaugušam vīrietim, kuram dzīvē ir pareiza prioritātes skala, bērns nekad nav traucēklis!
20.06.2022 11:02 |
 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
kinderbueno @ 20.06.2022 10:55

TAS BIJA PADOMS
Ja tev tas neder, sēdi mājās un nekur neej. Ignorē manu padomu, nevis noliec to un pārjautā vai tiešām tas vajadzīgs.

Labi paldies.
20.06.2022 11:06 |
 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
woman_wonderland @ 20.06.2022 10:55

tad dari tās lietas, kas traucē? :D
šķiries un kārto dzīvi, kā pati saki. kādu padomu gaidi?

Es cerēju, ka varbut kadai ir bijusi lidziga situacija. Ka vares dot padomu, ko labak darit.
20.06.2022 11:07 |
 
Reitings 6866
Reģ: 13.04.2022
kinderbueno @ 20.06.2022 11:02

Muļķības. Negrib tikai tie, kuriem attiecības saistās ar pupiem un pakaļām. Pieaugušam vīrietim, kuram dzīvē ir pareiza prioritātes skala, bērns nekad nav traucēklis!

nuuuuuu jau nuuu jau, esmu precējusies vairākus gadus, diezvai vīra motivācija ir dibeni un pupi :D , bet viņš vienkārši ir tāds cilvēks, kas nespētu pieņemt svešu MAZU bērnu un audzināt kā savējo. Ne visiem tas ir dots.
20.06.2022 11:08 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
amoreamore @ 20.06.2022 11:08

nuuuuuu jau nuuu jau, esmu precējusies vairākus gadus, diezvai vīra motivācija ir dibeni un pupi :D , bet viņš vienkārši ir tāds cilvēks, kas nespētu pieņemt svešu MAZU bērnu un audzināt kā savējo. Ne visiem tas ir dots.

Lielākai daļai bērniem ir tēvi,kuri ir bērnu dzīvē,bet vecāki ir šķīrušies un nedzīvo kopā,bet tēvs audzināšanā ir iesaistīts.
Vīrietim nav obligāti jābūt tēvam un jāaudzina bērns kā savējais.
Vīrietis var mierīgi veidot attiecības ar sievieti,kurai ir bērns neesot bērnam par tēvu.
20.06.2022 11:18 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
kinderbueno @ 20.06.2022 11:02

Muļķības. Negrib tikai tie, kuriem attiecības saistās ar pupiem un pakaļām. Pieaugušam vīrietim, kuram dzīvē ir pareiza prioritātes skala, bērns nekad nav traucēklis!
Pareizā prioritāte ir savi bērni, nevis sveši.
20.06.2022 11:22 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Annija35 @ 20.06.2022 11:18

Lielākai daļai bērniem ir tēvi,kuri ir bērnu dzīvē,bet vecāki ir šķīrušies un nedzīvo kopā,bet tēvs audzināšanā ir iesaistīts.
Vīrietim nav obligāti jābūt tēvam un jāaudzina bērns kā savējais.
Vīrietis var mierīgi veidot attiecības ar sievieti,kurai ir bērns neesot bērnam par tēvu.
Es tsk. Man svešs bērns nav škērslis.
Ar noteikumu ja man par viņu nav jārūpējas un jāgādā.
Tāpēc labāk dodu priekšroku tām sievietēm kurām ir jau lielāki (patstāvīgāki) bērni.
20.06.2022 11:24 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Reidibi @ 20.06.2022 09:47

pirms berna likas okay, esmu taupiga. ari ieprieks ta bija ka vins maksa divokli es komunalos un partiku perku. tagad pie sim cenam un visa ir ta ka ir. un bernam vispar nekas nav lets. bet labi es nesudzos esmu pateiciga ka man viss sanak, sevi varu atlikt uz velaku.
Bet par labumu runajot jutos ta ka itka uz celiem butu jarapo pateiciba ka mums ir jumts virs galvas, kas liekas kaut ka vispar pilnigi stulbi.
man bija virietis kurs mil un rupejas, nevajadzeja lai uztur nekad nav bijusi vajadziba. bet tgd kaut ka es vispar nesaprotu kas notiek.

Problēma ir tajā, ka finansiālajā ziņā bērnu esi uzlikusi uz savu atbildību. Viņam finanšu menedžēšanā nekas nav mainijies, tādēļ arī tu paliec ar pliku dupsi. Dalītajam budžetam nav ne vainas, es pati tā dzīvoju. Bet bēbis ir divu cilvēku lēmums, tādēļ finanses jāiegulda ir abiem. Ar to, domāju, vajadzētu arī sākt sarunu. Upurēties tu vari bērna dēļ daudz un dikti, vienīgi tu kā sieviete lēnām izdedz. Un primāri tu esi sieviete sev, tad māte bērnam un tad sieva savam vīrietim. Pēdējie divi droši drīkst mainīties vietām pēc saviem ieskatiem, taču tev vienmēr galvenokārt ir jāpieder sev. Nu tā kaut kā.
20.06.2022 11:26 |
 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
.Eksperte. @ 20.06.2022 11:26

Problēma ir tajā, ka finansiālajā ziņā bērnu esi uzlikusi uz savu atbildību. Viņam finanšu menedžēšanā nekas nav mainijies, tādēļ arī tu paliec ar pliku dupsi. Dalītajam budžetam nav ne vainas, es pati tā dzīvoju. Bet bēbis ir divu cilvēku lēmums, tādēļ finanses jāiegulda ir abiem. Ar to, domāju, vajadzētu arī sākt sarunu. Upurēties tu vari bērna dēļ daudz un dikti, vienīgi tu kā sieviete lēnām izdedz. Un primāri tu esi sieviete sev, tad māte bērnam un tad sieva savam vīrietim. Pēdējie divi droši drīkst mainīties vietām pēc saviem ieskatiem, taču tev vienmēr galvenokārt ir jāpieder sev. Nu tā kaut kā.

Par šo jau runajam kad aizgaju dekreta. Vins uzreiz pateica tev bus bernu nauda, tas pirmas lielas naudas lai visu sapirktu. Es vinam ilgi skaidroju, ka reali tas ir manas algas 2 ko izmaksa un ka man 2 menesi bus jadzivo bez naudas. Ta nav tada taka bernu nauda no zilam debesim ko sanemu ta pat vien. Un ka visu varetu nopirkt bernam.
Par lietam bernam, piemeram drebem kas ari nav lets pasakums vins pasaka ka nezin izmeru ja zinatu nopirktu. Es vinam entas reizes pasaku izmeru bet ta apt nekas nemainas.
20.06.2022 11:33 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
amoreamore @ 20.06.2022 11:08

nuuuuuu jau nuuu jau, esmu precējusies vairākus gadus, diezvai vīra motivācija ir dibeni un pupi :D , bet viņš vienkārši ir tāds cilvēks, kas nespētu pieņemt svešu MAZU bērnu un audzināt kā savējo. Ne visiem tas ir dots.

tas nav dots tikmēr, kamēr neesi saticis savu mūža mīlestību. Retums ir tie, kas tiešām negrib. Lielākie bļāvēji parasti attopās ar sievieti pie sāniem ar vismaz + 2 bērniem!
20.06.2022 11:37 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Aldis15 @ 20.06.2022 11:24
Es tsk. Man svešs bērns nav škērslis.
Ar noteikumu ja man par viņu nav jārūpējas un jāgādā.
Tāpēc labāk dodu priekšroku tām sievietēm kurām ir jau lielāki (patstāvīgāki) bērni.

Nu re, pats atbildēji par saviem "putniem"
Problēma jau nav tajā, ka negribi svešus bērnus, bet tajā ka negribi rūpēties, tai skaitā finanses utt. Tas jau vien daudz pasaka par tevi kā vīrieti . .
20.06.2022 11:38 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Reidibi @ 20.06.2022 11:33

Par šo jau runajam kad aizgaju dekreta. Vins uzreiz pateica tev bus bernu nauda, tas pirmas lielas naudas lai visu sapirktu. Es vinam ilgi skaidroju, ka reali tas ir manas algas 2 ko izmaksa un ka man 2 menesi bus jadzivo bez naudas. Ta nav tada taka bernu nauda no zilam debesim ko sanemu ta pat vien. Un ka visu varetu nopirkt bernam.
Par lietam bernam, piemeram drebem kas ari nav lets pasakums vins pasaka ka nezin izmeru ja zinatu nopirktu. Es vinam entas reizes pasaku izmeru bet ta apt nekas nemainas.

Bļāviens, baigi traki izklausās. Un vispār jau naudas tematikas pirms bebja jāizrunā, ne tad, kad bebis tulīt jau rokās. Bet nu, pēc kara visi gudri.
Nu te nav daudz variantu. Vai nu jūs izejat uz normālu sarunu vai arī tur katram savs ceļš. Bet vispār tu sevi esi nolikusi pēdējā vietā, varbūt pat neapzināti. Dzīvoklis tev nav, pie kā iet arī nav, bēbis uz tava kakla, ja gribētu iet, tad nav nemaz finanses par ko aiziet. Sevi esi ielikusi strupceļā.
Mēģini krīzes centru. Kaut pēc padoma kā sākt dzīvi pašai, kam lūgt palīdzību, ko vari pieprasīt no valsts vai pašvaldības.
20.06.2022 11:40 |
 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
.Eksperte. @ 20.06.2022 11:40

Bļāviens, baigi traki izklausās. Un vispār jau naudas tematikas pirms bebja jāizrunā, ne tad, kad bebis tulīt jau rokās. Bet nu, pēc kara visi gudri.
Nu te nav daudz variantu. Vai nu jūs izejat uz normālu sarunu vai arī tur katram savs ceļš. Bet vispār tu sevi esi nolikusi pēdējā vietā, varbūt pat neapzināti. Dzīvoklis tev nav, pie kā iet arī nav, bēbis uz tava kakla, ja gribētu iet, tad nav nemaz finanses par ko aiziet. Sevi esi ielikusi strupceļā.
Mēģini krīzes centru. Kaut pēc padoma kā sākt dzīvi pašai, kam lūgt palīdzību, ko vari pieprasīt no valsts vai pašvaldības.

manliekas ka viss jau aizsakas tad kad gaju dekreta, vinam likas ka es bez maz vai vartos nauda kad ieskaitija to pirmo lielo naudu. bet patiesiba vispar ta nemaz nav. tie bija loti gruti menesi mana dzive, sapratu ka viss janoperk + vel 2 menesi jaizdzivo.
manliekas ka vins nemaz vel jo projam isti nesaprot to lielas naudas butibu- radiju pabalstus cik sanemsu, vinam liaks tas normali o tada summa ne par ko. redz es sanemu to naudu ne par ko a vinam jastrada lai sanemtu. ai manliekas tur kkas nav pareizi ar to visu.
butu es zinajusi ka ta tas bus noteikti viss butu savadak, nebutu tik atri taisijusi bebiti, butu vispirms visu sakartojusi lai man ir lai mums ar bebi ir un tad. nekad nedomaju ka esot kopa viss mainisies.
esmu runajusi ar krizes centra atbalsta tiem centriem un paligiem. 3 menesus tur taka var dzivot un iekrat, visu esmu noskaidrojusi. bet sanemties spert to soli ari ir loti gruti.
vel mani biede visa talaka situacija rudeni, visam aug cenas, viss paliek tikai dargaks.
es ar galvu saprotu, ka nevaru lekt ugunii, varbut vnk kaut ka ir japacensas to gadu izvilkt. to ari man ieteica krizes centrs.
20.06.2022 11:51 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
.Eksperte. @ 20.06.2022 11:40

Bļāviens, baigi traki izklausās. Un vispār jau naudas tematikas pirms bebja jāizrunā, ne tad, kad bebis tulīt jau rokās. Bet nu, pēc kara visi gudri.
Nu te nav daudz variantu. Vai nu jūs izejat uz normālu sarunu vai arī tur katram savs ceļš. Bet vispār tu sevi esi nolikusi pēdējā vietā, varbūt pat neapzināti. Dzīvoklis tev nav, pie kā iet arī nav, bēbis uz tava kakla, ja gribētu iet, tad nav nemaz finanses par ko aiziet. Sevi esi ielikusi strupceļā.
Mēģini krīzes centru. Kaut pēc padoma kā sākt dzīvi pašai, kam lūgt palīdzību, ko vari pieprasīt no valsts vai pašvaldības.

Nu nezinu, man jau šķiet, ka vispār nav nekas tāds. Vienkārši ja jau prioritāte ir bērns, kur problēma vienkārši pateikt, hei, man nav naudas. Aizgāja visa pārtikā vai drēbēs. Nu vai tad viņš nāks mājās un sēdēs badā, nenopērkot produktus un nepabarojot savu ģimeni?
Galu galā kā te tiek uzsvērts, ir taču LAULĪBA. Tad kādus 100 eiro atliec katru mēnesi un pamazām iekrāj, lai ir atspēriens!
20.06.2022 11:52 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Vispār izklausās pēc bikstāma vīrieša. Viņš jau arī neapgalvo, ka nepirks drēbes bērnam, bet ka nezin izmēru. Kur problēma internetā salikt grozā drēbes un pateikt lai apmaksā? Pateiks nē? Ir mēģināts?
20.06.2022 11:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits