Vientuļās mammas

 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
Kā saņēmāties aiziet no attiecībām?
Jūtos bezspēcīga - ir bebis 5 mēneši, pati esmu dekrētā. Pa dekrēta naudu neko īsti noīrēt nevarēšu. Nav vispār neviena radinieka, kas varētu palīdzēt.
Attiecībās esam 3 gadi, un ar katru dienu ir tikai vairāk strīdu un viss paliek sliktāk. Gribas, lai tas beidzas. Bet neredzu izeju šobrīd.
18.06.2022 17:42 |
 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
Annija35 @ 19.06.2022 22:43
Tas vīrietis ir liels bērns-nu kā var tā dzīvot kopā un neko neizrunāt un nerisināt lietas,nesaprotu.

Kad sakam tikties jau sakuma vinam tas ta bija ka nosledzas sevi nerunaja teica ka man tas ir japienem, bet mes kaut ka tomer izrunajam vins piekapas. tagad tas viss ir atpakal un nesaprotu kas notiek vina galva.
20.06.2022 09:40 |
 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
Wordrobe666 @ 20.06.2022 02:35

Pēc šī teksta var noprast, ka jāuztur labas attiecības ar draugiem /paziņām /radiem, lai varētu bezizejas /nelaimes gadījumā lūgt un saņemt palīdzību.
Un ir daļa ar cilvēkiem kuri, gaida palīdzību vienmēr no citiem, bet kad jāsniedz/jāpiedāvā palīdzība tev, tad viņi nav ieinteresēti un viņiem pašiem ir problēmas, tāpēc atsaka. Un šādi cilvēki skaitās kā sev izdevīgā labuma meklētāji.
Es domāju ka lielāka daļa arī šādu iemeslu pēc nesarauj saites (pat ja kaitina, nevar ciest), lai vajadzības gadījumā saņemtu palīdzību.

vienmēr esmu bijusi tikai es, nav bijusi ģimene pati esmu kaut ka situsies uz priekšu un arī šajā gadijuma es ar ceribam esmu par to ka viss sakartosies un ka man sanaks pasai visu nokartot, atrast ko iret un pasai tikt gala ar bebi vinu uzturet un ta.
20.06.2022 09:42 |
 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
.Eksperte. @ 20.06.2022 09:38

Baigi sūdīgi, ja jums finanses tā sadalītas, ka pašai nekā pāri nepaliek. Tad kāds tev labums no vīrieša? Vieta kur palikt?

pirms berna likas okay, esmu taupiga. ari ieprieks ta bija ka vins maksa divokli es komunalos un partiku perku. tagad pie sim cenam un visa ir ta ka ir. un bernam vispar nekas nav lets. bet labi es nesudzos esmu pateiciga ka man viss sanak, sevi varu atlikt uz velaku.
Bet par labumu runajot jutos ta ka itka uz celiem butu jarapo pateiciba ka mums ir jumts virs galvas, kas liekas kaut ka vispar pilnigi stulbi.
man bija virietis kurs mil un rupejas, nevajadzeja lai uztur nekad nav bijusi vajadziba. bet tgd kaut ka es vispar nesaprotu kas notiek.
20.06.2022 09:47 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Varbūt vienkārši nevajag ieciklēties uz to, ka jāiet prom un vienkārši padzīvot? Brīžiem pēc tekstiem izklausās nedaudz pēc sakāpinātām sajūtām, kādas ir katrai pēc dzemdībām. Kad jūtamies nenovērtētas, kad izsapņojam kādu smaidošu seju nāks vīrs mājās un kaut ko darīs, bet realitāte attopjamies zāģējam, jo espektācijas nesakrīt ar realitāti.
Ja nav ģimenes vai draugu, varbūt nevajag skriet ar galvu ugunī. Dzīvo to gadu kopā, pa dienu ej staigāties ar mazo, pa kluso uz kādu randiņu, kas zin, varbūt viss tā saliksies pats no sevis un ātri tiksi prom. Nav jau uzreiz jāpako mantas, ja viņš ir darbā, tev visa diena brīva savām lietām. Un ja vakaros skābs ģīmis viņam, nesēdi mājās un nestrīdos par to, ej ārā un baudi dzīvi.
20.06.2022 10:01 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
kinderbueno @ 20.06.2022 10:01
Varbūt vienkārši nevajag ieciklēties uz to, ka jāiet prom un vienkārši padzīvot? Brīžiem pēc tekstiem izklausās nedaudz pēc sakāpinātām sajūtām, kādas ir katrai pēc dzemdībām. Kad jūtamies nenovērtētas, kad izsapņojam kādu smaidošu seju nāks vīrs mājās un kaut ko darīs, bet realitāte attopjamies zāģējam, jo espektācijas nesakrīt ar realitāti.
Ja nav ģimenes vai draugu, varbūt nevajag skriet ar galvu ugunī. Dzīvo to gadu kopā, pa dienu ej staigāties ar mazo, pa kluso uz kādu randiņu, kas zin, varbūt viss tā saliksies pats no sevis un ātri tiksi prom. Nav jau uzreiz jāpako mantas, ja viņš ir darbā, tev visa diena brīva savām lietām. Un ja vakaros skābs ģīmis viņam, nesēdi mājās un nestrīdos par to, ej ārā un baudi dzīvi.
es par kluso randiņu!
20.06.2022 10:07 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Paga, Tu ģimenei visu apmaksa, bet vins tikai maksa hipotēku dzīvoklim kas viņam pieder un Tev ne? Tu nopietni???
20.06.2022 10:09 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Reidibi @ 20.06.2022 09:36

ja godīgi neskaitu viņa naudu kur ko liek. bet vins nav no tiem kas kaut ko perk leti. ir auto prieki ka ari moticikls. ekipejumi utt. tur vieni cimdi maksa pie 100 eiro. Bet taja visa es isti neiedzilinos ta nav mana nauda un nav mana darisana.
mums viss ir sadalits ta ka ir sadalits, es naudu vinam neprasu un iztieku ar to kas ir, lai visam sanak. Kops berns ir piedzimis es sev nevaru atlauties neko, bet par to isti ari nepardzivoju jo nekur neejam un neko nedaram.

Nu kkā galīgi ir šķērsām ar to finanšu sadalījumu ģimenē.
Saraksti visus izdevumus,ko apmaksā Tu un ir jāsēžas un jāizrunā ģimenes kopīgais budžets,lai ir lidzvērtīgi. Tas nav normāli,ka Tu,visu samaksājot paliec bez liekiem līdzekļiem.
Jūs esat parneri,vai katrs pats par sevi izdzīvo?
20.06.2022 10:23 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
kinderbueno @ 20.06.2022 10:01
Varbūt vienkārši nevajag ieciklēties uz to, ka jāiet prom un vienkārši padzīvot? Brīžiem pēc tekstiem izklausās nedaudz pēc sakāpinātām sajūtām, kādas ir katrai pēc dzemdībām. Kad jūtamies nenovērtētas, kad izsapņojam kādu smaidošu seju nāks vīrs mājās un kaut ko darīs, bet realitāte attopjamies zāģējam, jo espektācijas nesakrīt ar realitāti.
Ja nav ģimenes vai draugu, varbūt nevajag skriet ar galvu ugunī. Dzīvo to gadu kopā, pa dienu ej staigāties ar mazo, pa kluso uz kādu randiņu, kas zin, varbūt viss tā saliksies pats no sevis un ātri tiksi prom. Nav jau uzreiz jāpako mantas, ja viņš ir darbā, tev visa diena brīva savām lietām. Un ja vakaros skābs ģīmis viņam, nesēdi mājās un nestrīdos par to, ej ārā un baudi dzīvi.

Kādi klusie randiņi esot attiecībās?
Lai pabeidz šīs attiecības un tad iet uz randiņiem.
20.06.2022 10:24 |
 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
Santa1992 @ 20.06.2022 10:09
Paga, Tu ģimenei visu apmaksa, bet vins tikai maksa hipotēku dzīvoklim kas viņam pieder un Tev ne? Tu nopietni???

agrak kad irejam tad maksajam visu uz pusem. tagad kops vinam ir savs dzivoklis vins pateica ka maksas hipoteku lai es visu parejo perku. ta tas ari ir.
20.06.2022 10:28 |
 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
Annija35 @ 20.06.2022 10:24

Kādi klusie randiņi esot attiecībās?
Lai pabeidz šīs attiecības un tad iet uz randiņiem.

šim piekrītu, netaisos skriet uz randiņiem. Mana prioritāte ir mans bebis. un sakartot visu esošo situāciju, lai viss butu labi.
Kā Jus vispar iedomajaties klusie randinji? Taka ar visu bebi iet uz randinju un teikt sveiki seit es un mans bernins - sis liekas smiekligi :D
20.06.2022 10:30 |
 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
Annija35 @ 20.06.2022 10:23

Nu kkā galīgi ir šķērsām ar to finanšu sadalījumu ģimenē.
Saraksti visus izdevumus,ko apmaksā Tu un ir jāsēžas un jāizrunā ģimenes kopīgais budžets,lai ir lidzvērtīgi. Tas nav normāli,ka Tu,visu samaksājot paliec bez liekiem līdzekļiem.
Jūs esat parneri,vai katrs pats par sevi izdzīvo?

mes par so esam runajusi. vins saka lai neperku tik daudz kko lai perku letak.
bet es jau ta censos to darit jo ar manu dekreta naudu knapi sanak visu sapirkt menesim.
20.06.2022 10:32 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Annija35 @ 20.06.2022 10:24

Kādi klusie randiņi esot attiecībās?
Lai pabeidz šīs attiecības un tad iet uz randiņiem.

Nevajag dzīvot PSRS laikā. Neviens neliek viņai iet un gulēt ar citiem cilvēkiem, bet elementāri aiziet kafiju padzert, lai nebūtu tikai mājās ar sliktu omu par to ka dzīve ir sūds!
20.06.2022 10:38 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Reidibi @ 20.06.2022 10:30

šim piekrītu, netaisos skriet uz randiņiem. Mana prioritāte ir mans bebis. un sakartot visu esošo situāciju, lai viss butu labi.
Kā Jus vispar iedomajaties klusie randinji? Taka ar visu bebi iet uz randinju un teikt sveiki seit es un mans bernins - sis liekas smiekligi :D

Tas ir pilnīgi normāli. Tev randiņā nav jāiet uz viesnīcu vai sazin kur, kāpēc uzreiz tāds bloks par to? Attiecīgi, ja tu jau pati startā bloķē kafijošanu, jo tev ir bērns, tad kā tu vari piesaistīt vīrieti, kuram tavs bērns nebūs šķērslis?
Var jau arī sēdēt gadu vēl mājās līdz tam bērnudārzam un degradēties vēl vairāk, katra paša izvēle!
20.06.2022 10:40 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Reidibi @ 20.06.2022 10:30

šim piekrītu, netaisos skriet uz randiņiem. Mana prioritāte ir mans bebis. un sakartot visu esošo situāciju, lai viss butu labi.
Kā Jus vispar iedomajaties klusie randinji? Taka ar visu bebi iet uz randinju un teikt sveiki seit es un mans bernins - sis liekas smiekligi :D
Attiecības tā nedabūsi, bet tīri seksam der.
Bērni nav šķērslis Simpiem un tiem kas arī grib tikai seksu.
20.06.2022 10:44 |
 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
kinderbueno @ 20.06.2022 10:40

Tas ir pilnīgi normāli. Tev randiņā nav jāiet uz viesnīcu vai sazin kur, kāpēc uzreiz tāds bloks par to? Attiecīgi, ja tu jau pati startā bloķē kafijošanu, jo tev ir bērns, tad kā tu vari piesaistīt vīrieti, kuram tavs bērns nebūs šķērslis?
Var jau arī sēdēt gadu vēl mājās līdz tam bērnudārzam un degradēties vēl vairāk, katra paša izvēle!

te neiet runa par viesnicu vai kafiju vai vel nez ko.
iedomajies sevi ar mazu berninu, kadi randinji kadas kafijas? neliekas mazliet jokaini?
es tomer esmu precejusies un vispirms butu jasakarto si situacija. nav prata nekadi citi viriesi.
es neuzskatu, ka es degradejos. es ta pat sevi nodarbinu nav ta ka te sezu un raudu ik dienu cik man viss ir slikti. esmu pateiciga ka neesmu vnk izmesta uz ielas. man vnk ir jasaprot ko un ka pareizak darit.
20.06.2022 10:45 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Tu droši vien esi maziņš un bez pieredzes vēl, bet attiecības arī tā var sanākt. Viss var sanākt, ja vien apkārt nav cilvēki, kas tevi degradē un brīdī, kad esi jau emocionāli un pat mutiski izšķīrusies ar savu vīru un plāno šķiršanos, sēdi mājās un gadu vēl raudi spilvenā un nekur neej, neko nedari, jo kaut kur ir rakstīts, ka tā nedrīkst. 😀
20.06.2022 10:46 |
 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
Aldis15 @ 20.06.2022 10:44
Attiecības tā nedabūsi, bet tīri seksam der.
Bērni nav šķērslis Simpiem un tiem kas arī grib tikai seksu.

es nemeklēju ne vīrieti ne attiecības ne seksu.
20.06.2022 10:47 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Reidibi @ 20.06.2022 10:45

te neiet runa par viesnicu vai kafiju vai vel nez ko.
iedomajies sevi ar mazu berninu, kadi randinji kadas kafijas? neliekas mazliet jokaini?
es tomer esmu precejusies un vispirms butu jasakarto si situacija. nav prata nekadi citi viriesi.
es neuzskatu, ka es degradejos. es ta pat sevi nodarbinu nav ta ka te sezu un raudu ik dienu cik man viss ir slikti. esmu pateiciga ka neesmu vnk izmesta uz ielas. man vnk ir jasaprot ko un ka pareizak darit.

Tu prasi padomu, bet kad tādu dod un tas nesakrīt ar to ko vēlies dzirdēt, tā ir lasāma agresija.
Tagad Tu saki , ka tomēr esi precējusies, tai pat laikā apgalvo, ka viņam ir pohuj par tevi un ir pateicis, ka tā nav viņa problēma, ka tev nav kur iet un sākt savu dzīvi. Tu to sauc par laulību? Tur jau sen nekā nav, ja cilvēks tā var pateikt . .
20.06.2022 10:49 |
 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
kinderbueno @ 20.06.2022 10:46
Tu droši vien esi maziņš un bez pieredzes vēl, bet attiecības arī tā var sanākt. Viss var sanākt, ja vien apkārt nav cilvēki, kas tevi degradē un brīdī, kad esi jau emocionāli un pat mutiski izšķīrusies ar savu vīru un plāno šķiršanos, sēdi mājās un gadu vēl raudi spilvenā un nekur neej, neko nedari, jo kaut kur ir rakstīts, ka tā nedrīkst. ?

neesmu es maziņa. es nemeklēju attiecības - reku man jau vienas ir ar ko ir jātiek galā, jārod izeja.
20.06.2022 10:49 |
 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
kinderbueno @ 20.06.2022 10:49

Tu prasi padomu, bet kad tādu dod un tas nesakrīt ar to ko vēlies dzirdēt, tā ir lasāma agresija.
Tagad Tu saki , ka tomēr esi precējusies, tai pat laikā apgalvo, ka viņam ir pohuj par tevi un ir pateicis, ka tā nav viņa problēma, ka tev nav kur iet un sākt savu dzīvi. Tu to sauc par laulību? Tur jau sen nekā nav, ja cilvēks tā var pateikt . .

šeit nav nekāda agresija. es uzskatu, ka tavs padoms vel vairak visu so situaciju padaritu sliktaku.
es nevaretu iet ka precets cilveks pa randiniem. kad izskirsos sakartosu dzivi tad tas bus nakamais posms mana dzive.
tagad ka jau teicu prioritate ir mans berns - es neesmu nelaimiga es neraudu es izbaudu dienas ar bernu jo vins atri izaugs un vairs nebus bebitis.
vai tiesam del ta ka vinam pohuj man tgd butu jaiet uz randiniem? ir tacu citas lietas ko darit.
20.06.2022 10:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!