Vientuļās mammas

 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
Kā saņēmāties aiziet no attiecībām?
Jūtos bezspēcīga - ir bebis 5 mēneši, pati esmu dekrētā. Pa dekrēta naudu neko īsti noīrēt nevarēšu. Nav vispār neviena radinieka, kas varētu palīdzēt.
Attiecībās esam 3 gadi, un ar katru dienu ir tikai vairāk strīdu un viss paliek sliktāk. Gribas, lai tas beidzas. Bet neredzu izeju šobrīd.
18.06.2022 17:42 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Paceļu!
Autorei - šķiries!
19.06.2022 15:48 |
 
Reitings 194
Reģ: 22.02.2022
Reidibi @ 19.06.2022 15:05

Būtu jau labi, ja varētu vainot hormonus.

Bebim tikai 5mēn, jums viss ir sagriezies kājām gaisā.
Kā man ome vienmēr teica, visvieglāk ir padoties un aiziet, un to var izdarīt vienmēr, bet strādāt pie attiecībām, tās labot, saglabāt, tas ir grūti un jāmāk. Kurš Tad grib būt tas, kurš savu ego noliks pirmais, un padomās par gimeni, pat bērnu, kurš augs nepilnā gimenē
19.06.2022 15:49 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
ReReReRe @ 19.06.2022 15:49

Bebim tikai 5mēn, jums viss ir sagriezies kājām gaisā.
Kā man ome vienmēr teica, visvieglāk ir padoties un aiziet, un to var izdarīt vienmēr, bet strādāt pie attiecībām, tās labot, saglabāt, tas ir grūti un jāmāk. Kurš Tad grib būt tas, kurš savu ego noliks pirmais, un padomās par gimeni, pat bērnu, kurš augs nepilnā gimenē

Pie attiecībām ir jāstrādā abiem,bet autores vīrs mierīgi pasaka-zini,kur ir durvis....
Un kāda tur strādāšana pie attiecībām?
Sieviete nevar viena labot attiecības.
Vai viņai jādzīvo kopā dēļ bērna,ja vīrs šādi izturās?
19.06.2022 15:53 |
 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
BlackPill @ 19.06.2022 15:48
Paceļu!
Autorei - šķiries!

Paldies par padomu! Ja tas būtu tik vienkārši es noteikti to darītu.
19.06.2022 15:54 |
 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
ReReReRe @ 19.06.2022 15:49

Bebim tikai 5mēn, jums viss ir sagriezies kājām gaisā.
Kā man ome vienmēr teica, visvieglāk ir padoties un aiziet, un to var izdarīt vienmēr, bet strādāt pie attiecībām, tās labot, saglabāt, tas ir grūti un jāmāk. Kurš Tad grib būt tas, kurš savu ego noliks pirmais, un padomās par gimeni, pat bērnu, kurš augs nepilnā gimenē

Izrunāt lietas negrib, var pat nedeļam vnk ignorēt un nerunāt. Un ja es kko iebilstu tad jā tu zini kur ir durvis. Nezinu ko te labot.
19.06.2022 16:00 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
BlackPill @ 19.06.2022 13:40
Paceļu, jo šādas tēmas ir mūsu valsts nākotne un par valsts nākotni ir jārunā!
Piekrītu 100%
19.06.2022 16:05 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Paceļu!
19.06.2022 17:26 |
 
Reitings 194
Reģ: 22.02.2022
Annija35 @ 19.06.2022 15:53

Pie attiecībām ir jāstrādā abiem,bet autores vīrs mierīgi pasaka-zini,kur ir durvis....
Un kāda tur strādāšana pie attiecībām?
Sieviete nevar viena labot attiecības.
Vai viņai jādzīvo kopā dēļ bērna,ja vīrs šādi izturās?

Pa lielam mēs zinam tikai Viena stāsta pusi. Varbūt vecim jau līdz kaklam, ka mocās virsū, jo vajag runāt. Vińš negulējis, nostrādājies, atnāk mājās, a tur mauc Pa smadzeni. Tāda arī būtu mana atbilde, ja tik loti vajag iet prom, re kur tur ir durvis
19.06.2022 19:25 |
 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
ReReReRe @ 19.06.2022 19:25

Pa lielam mēs zinam tikai Viena stāsta pusi. Varbūt vecim jau līdz kaklam, ka mocās virsū, jo vajag runāt. Vińš negulējis, nostrādājies, atnāk mājās, a tur mauc Pa smadzeni. Tāda arī būtu mana atbilde, ja tik loti vajag iet prom, re kur tur ir durvis

Neesmu tā, kas maucas virsū neliek mieru.
Ja negrib runāt es nebāžos virsū. Ja nerunā ar mani es arī nerunāju.
Un nevis tik ļoti vajag prom, bet ja man kaut kas nepatīk tad zinu kur ir durvis.
Kapēc tad agrak tā nebija? Tas pats darbs, tada pati slodze. Ne es ne vins nav gulejusi. Vinam ir iespeja aiziet uz blakus istabu, man tadas iespejas nav.
19.06.2022 19:51 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Meitenes, liekam aiz auss, ka netkarīgi no tā, cik viss jauki un rožaini, nekad, NEKAD nevajag sevi stādīt sekundāri. Lai nav tā, ka vajag iet, bet nezini kur.
Autorei - man šķiet, ka te nebūs viegla izeja. Ir grūta un ļoti grūta izeja. Tas, ko es ieteiktu tev darīt, lai vismaz emocionāli sev laiku, kamēr tiec līdz iespējai strādāt padarītu vieglāku ir maksimāli maz kontaktēt ar savu vīrieti. Ja katra komunikācija ir mocības vai sāpes, tad maksimāli šo komunikāciju ierobežo. Izdari savus mājas darbus, turpini darīt iesākto, meklēt iespējas dzīvot vienai ar mazo.
19.06.2022 20:17 |
 
Reitings 746
Reģ: 14.05.2019
Ja viņš domā, ka tu vienkārši atpūties, varbūt atstāj nedēļas nogalē bērnu viņam vienam? Atstāj pienu , ja vajag utt. lai vīrietis "atpūšas" un pati nedaudz velti laiku sev.
19.06.2022 20:35 |
 
Reitings 194
Reģ: 22.02.2022
Reidibi @ 19.06.2022 19:51

Neesmu tā, kas maucas virsū neliek mieru.
Ja negrib runāt es nebāžos virsū. Ja nerunā ar mani es arī nerunāju.
Un nevis tik ļoti vajag prom, bet ja man kaut kas nepatīk tad zinu kur ir durvis.
Kapēc tad agrak tā nebija? Tas pats darbs, tada pati slodze. Ne es ne vins nav gulejusi. Vinam ir iespeja aiziet uz blakus istabu, man tadas iespejas nav.

Tāpēc, ka pirms tam bērns nebija. Bija jums pilnīgi cita dzīve. Un nevar salīdzināt negulēt un būt mājās, un negulēt un būt darbā. Man pašai nesen piedzimis mazais, Zinu kā tas ir. Bet ja bijusi sūdīga nakts, es varu visu dienu tusēt Ar nemazgātiem zobiem un pidžammā, vīrietis gan tā nevar.
Un tas, ka tu iespītēsies un nerunāsi, labāk no tā nevienam nepaliks, noteikti ne jūsu attiecībām.
Kas ir tieši tas, ko tu no vińa gribi dzirdēt, ko lai vinš dara?
19.06.2022 20:52 |
 
Reitings 180
Reģ: 10.02.2022
Bērnam vien 5 mēneši un attiecības jau tādas.. jā attiecības pēc bērna mainās es piekrītu,viegli nav jo ir ienācis ģimenē vēl viens cilvēciņš kas prasa lielu uzmanību. Skarbi,ka tā viss mainās..
19.06.2022 20:53 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Cik saprotu, radinieki Tev ir. Bet vai esi ar tiem runājusi par šo soli, ka šķirsies un Tev būs nepieciešama palīdzība? Jo viens ir tas, ka pati domā, ka nevar palīdzēt, otrs, kad reāli ar katru esi runājusi. Jo būšu godīga, ja nekas attiecībās nemainīsies, tas, ka mazais būs paaudzies līdz dārziņā gaitām,nepaliks pēkšņi viss vieglāk. Tad vēl būsi "piesieta" konkrētam rajonam, kur ir dārziņš, un tas izmaksās vēl vairāk, jo reti ir tā,ka bērni tiek pašvaldības dārziņā, kas sasnieguši 1,6g. ( nu, vismaz Rīgā). Pa vidu vēl būs darbs, kas jāapvieno ar bērna slimošanu un tml. Tā pat īres dzīvokļi nepaliks lētāki, reāli ir tev tomēr pie kāda radinieka padzīvot, cik vari iekrāt un mēģināt caur palīdzības centriem tomēr kaut ko iegūt.
19.06.2022 21:34 |
 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
Tieši tikko izlasīju feinu rakstu, kas liek aizdomāties.
❤️
Būt kopā, izturēt gadu, divus – tas nav jūsu attiecību rādītājs.
Kāzas vēl nav rādītājs, tas tikai liecina par to, ka vīrietis ir gatavs uzņemties atbildību par sievieti.
Bet palikt un neaiziet, kad nesaproti, kas otram vainas vai sākotnējā kaisle jau zudusi, kad laiks sev ir tikai palicis labierīcībās un mazu mirklīti pirms atver acis, un skrien uz darbu.
Un tad ir tie mirkļi, kad piekusis pārguris tu skaties uz savu mīļoto cilvēku ar tām pašām acīm kā pirmo reiz, ar cieņu, mazu kautrīguma garšu, saglabājot siltumu tu spēj pieskriet klāt, apskaut un pateikt – PALDIES, KA ESI, PALDIES PAR BRĪNUMIEM, KURUS KOPĀ RADĪJĀM.
Paciest otru ar kuru ej uz randiņiem 2-3-5 stundas- tas ir vienkārši, bet dzīvot vienam ar otru, gulēt, ēst un audzināt bērnus, redzēt otra netikumus un pieņemt tos, mīlēt vienam otru, kā agrāk vai pat vēl spēcīgāk – tas ir pa īstam, tas ir rādītājs.
Saglabāt cieņu, nepazemot, rūpēties un brīžam kopā pasmaidīt par savām neveiksmēm – tas ir ceļš.
Mums kopā jāiemācās katru dienu darīt ko tik vērtīgu, ka mēs to darīsim arī savas dzīves beigās kopā...
19.06.2022 21:43 |
 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
dzosefine @ 19.06.2022 21:34
Cik saprotu, radinieki Tev ir. Bet vai esi ar tiem runājusi par šo soli, ka šķirsies un Tev būs nepieciešama palīdzība? Jo viens ir tas, ka pati domā, ka nevar palīdzēt, otrs, kad reāli ar katru esi runājusi. Jo būšu godīga, ja nekas attiecībās nemainīsies, tas, ka mazais būs paaudzies līdz dārziņā gaitām,nepaliks pēkšņi viss vieglāk. Tad vēl būsi "piesieta" konkrētam rajonam, kur ir dārziņš, un tas izmaksās vēl vairāk, jo reti ir tā,ka bērni tiek pašvaldības dārziņā, kas sasnieguši 1,6g. ( nu, vismaz Rīgā). Pa vidu vēl būs darbs, kas jāapvieno ar bērna slimošanu un tml. Tā pat īres dzīvokļi nepaliks lētāki, reāli ir tev tomēr pie kāda radinieka padzīvot, cik vari iekrāt un mēģināt caur palīdzības centriem tomēr kaut ko iegūt.

Radinieku man diemžēl nav, neviena paša. Nav tādas iespējas kā kaut kur padzīvot. Reali saprotu, ka tas viss ir priekšā dārziņš un slimošanas - bet šajā gadījumā es negribu ticēt, ka palikšu viena. Tomēr mēs esam vienādi - gan mammai gan tētim ir jārūpējas par mazo. Un es domāju, ka viņš to darīs, kad izšķirsimies.
19.06.2022 21:45 |
 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
mangos @ 19.06.2022 20:35
Ja viņš domā, ka tu vienkārši atpūties, varbūt atstāj nedēļas nogalē bērnu viņam vienam? Atstāj pienu , ja vajag utt. lai vīrietis "atpūšas" un pati nedaudz velti laiku sev.

Es laikam tā nevarētu vnk atstāt un aizbraukt. Liekas kaut kā nepareizi. Bet no ptras puses jā viņš redzētu kā tas ir.
19.06.2022 21:48 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Reidibi @ 19.06.2022 21:45

Radinieku man diemžēl nav, neviena paša. Nav tādas iespējas kā kaut kur padzīvot. Reali saprotu, ka tas viss ir priekšā dārziņš un slimošanas - bet šajā gadījumā es negribu ticēt, ka palikšu viena. Tomēr mēs esam vienādi - gan mammai gan tētim ir jārūpējas par mazo. Un es domāju, ka viņš to darīs, kad izšķirsimies.

Protams ka rūpēsies, bet tas nebūs tas pat, ja dzīvosiet kopā. Jo kolīdz esat izšķīrušies tā gribi vai nē, ikdiena mainīsies un diez vai viņš būs pirmais, kas skries tev palīdzēt, jo, piemēram, tev darbā ir jāpaliek ilgāk.
Varbūt ir kāda laba draudzene, kura var tev palīdzēt?
19.06.2022 21:50 |
 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
ReReReRe @ 19.06.2022 20:52

Tāpēc, ka pirms tam bērns nebija. Bija jums pilnīgi cita dzīve. Un nevar salīdzināt negulēt un būt mājās, un negulēt un būt darbā. Man pašai nesen piedzimis mazais, Zinu kā tas ir. Bet ja bijusi sūdīga nakts, es varu visu dienu tusēt Ar nemazgātiem zobiem un pidžammā, vīrietis gan tā nevar.
Un tas, ka tu iespītēsies un nerunāsi, labāk no tā nevienam nepaliks, noteikti ne jūsu attiecībām.
Kas ir tieši tas, ko tu no vińa gribi dzirdēt, ko lai vinš dara?

Es vienkārši gribu, dzirdēt un sajust cieņu pret mani. Es tomēr nesēžu vnk mājās nekasu pēcpusi visu dienu. Es izdaru visu, lai mājās viss būtu kārtībā. Viņš atnāk ir vienmēr vakarinas, vienmer taisu salieku est vinam ari lidzi uz darbu. Vnm drebes ir tiras viss kr izmazgats salocits, ari maja vnm ir tira un kartiga. Nav nekadi messi sturi, vai nemazgatas truaku kaudzes vispar nav tadu lietu.
Lai ari man ir bebis es censos no visas sirds. Es vnm esju preti vinam pie duevim ka jau ienak smaidu, jo beidzot ir majas. Bet tur preti vnk akmens seja.
Es negaidu neko daudz vnk cienju un sapratni par to ka es nesezu vnk majas un neko nedaru. Tas ta vispar nav.
19.06.2022 21:51 |
 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
dzosefine @ 19.06.2022 21:50

Protams ka rūpēsies, bet tas nebūs tas pat, ja dzīvosiet kopā. Jo kolīdz esat izšķīrušies tā gribi vai nē, ikdiena mainīsies un diez vai viņš būs pirmais, kas skries tev palīdzēt, jo, piemēram, tev darbā ir jāpaliek ilgāk.
Varbūt ir kāda laba draudzene, kura var tev palīdzēt?

Par draugiem runājot, ir paziņas jā. Bet draugu vairs nav, jo kaut kā vienmēr pavadijam laiku kopa divata kops iepazinamies vai ar vina radiem draugiem.
19.06.2022 21:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits