Vientuļās mammas

 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
Kā saņēmāties aiziet no attiecībām?
Jūtos bezspēcīga - ir bebis 5 mēneši, pati esmu dekrētā. Pa dekrēta naudu neko īsti noīrēt nevarēšu. Nav vispār neviena radinieka, kas varētu palīdzēt.
Attiecībās esam 3 gadi, un ar katru dienu ir tikai vairāk strīdu un viss paliek sliktāk. Gribas, lai tas beidzas. Bet neredzu izeju šobrīd.
18.06.2022 17:42 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Reidibi @ 19.06.2022 11:34

Nekad īsti nav runājis par savām emocijām.
Zinu, ka darbā grūti iet un nevarot izturet, un liekas ka tiesi tadel es to visu attieksmi sanjemu pret sevi. Darba nevienam nevar neko pateikt, un tad majas pret mani izgaz. Esmu vinam to teikusi, esmu teikusi lai maina darbu. Bet vins isti neatbild neko. Nemak neko izrunat.
Saprotu, ka vel neizguletas naktis iekrajusas jo berns slikti gul naktis. Vinam jaiet uz darbu tadam, es palieku majas. Liekas kkads aizvainojums vinam par to ka ir tagad.

Izskatās,ka Tavs vīrietis ir nenobriedis.
Kamēr viss ir skaisti, tikmēr ir labi,ko lidz kas sašķobās un notiek ne tā kā gribētos,bēg no visa un nevēlas risināt neko un staigā,kā apbižojies bērns....
19.06.2022 11:41 |
 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
Annija35 @ 19.06.2022 11:41

Izskatās,ka Tavs vīrietis ir nenobriedis.
Kamēr viss ir skaisti, tikmēr ir labi,ko lidz kas sašķobās un notiek ne tā kā gribētos,bēg no visa un nevēlas risināt neko un staigā,kā apbižojies bērns....

Šim ieliktu 10 like ja varētu, jo reali ta ari ir. Un gadi viņam ir pietiekami daudz lai tā neuzvestos un savāktos. Ikdienā no vina tikai dzird, ka viss burvigi , ideali utt. Tas sarkastiskums. Nesaprory kapec nevar izstastit ka ir. Nē labāk noslēgties sevī un pret otru iztureties kā pret noecību.
19.06.2022 11:44 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Annija35 @ 19.06.2022 11:35

Šis galīgi nav salīdzināms ar autores situāciju.
Jums nebija ģimene,kad sieviete ir dekrētā,viņai nav iespējams pilnvērtīgi strādāt un būt finansiāli neatkarīgai.
Tāpēc es vienmēr esmu bijis pret bērniem.
Jo milzīga iespēja sev sačakarēt dzīvi.
Alimenti/utml.
Tik daudz sliktu piemēru apkārt, šo ieskaitot :(
19.06.2022 11:51 |
 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
Aldis15 @ 19.06.2022 11:51
Tāpēc es vienmēr esmu bijis pret bērniem.
Jo milzīga iespēja sev sačakarēt dzīvi.
Alimenti/utml.
Tik daudz sliktu piemēru apkārt, šo ieskaitot :(

Tu esi pret bērniem, bet viņš nav pret viņš viņu gribēja un mīl viņu. Viņš neizturas slikti pret bērnu.
Vnk mūsu savstarpējās attiecības mainijas un neredzu no ta baigo izeju.
Bērns maina attiecibas tas ir skaidrs. Te nu paliek tikai jautājums vai nu tiks tam pāri vai nē. Un kā ir labāk dzivot stridos vai labak šķirties.
19.06.2022 12:08 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Aldis15 @ 19.06.2022 11:51
Tāpēc es vienmēr esmu bijis pret bērniem.
Jo milzīga iespēja sev sačakarēt dzīvi.
Alimenti/utml.
Tik daudz sliktu piemēru apkārt, šo ieskaitot :(

Nevis bērns "sačakarē",bet paši pieaugušie,jo ir vēl bērni un nav nobrieduši ģimenes dzīvei,nemāk/negrib uzņemties atbildību.
19.06.2022 12:17 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
Ja tu piedalies visos maksājumos, tad jau viņš arī nemaz nevarēs pavilkt visu viens. Saraksti visu uz papīra un noliec fakta priekšā. Visus viņa un tavus tēriņus un cik prasīsi alimentus.Nedomaju ka viņš tiešām ir iedomājies, ka vari aiziet. Gan jau pie sevis domā, ka tu tik joko un kur tad nu skriesi viena ar bērnu.
19.06.2022 12:17 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Reidibi @ 19.06.2022 12:08

Tu esi pret bērniem, bet viņš nav pret viņš viņu gribēja un mīl viņu. Viņš neizturas slikti pret bērnu.
Vnk mūsu savstarpējās attiecības mainijas un neredzu no ta baigo izeju.
Bērns maina attiecibas tas ir skaidrs. Te nu paliek tikai jautājums vai nu tiks tam pāri vai nē. Un kā ir labāk dzivot stridos vai labak šķirties.

Ja abi nav gatavi risināt problēmas un kopīgi meklēt risinājumu,lai uzlabotu attiecības,tad ir jāiet katram savs ceļš,vai arī jāņem pauze uz kādu laiku.
19.06.2022 12:24 |
 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
Filomena @ 19.06.2022 12:17
Ja tu piedalies visos maksājumos, tad jau viņš arī nemaz nevarēs pavilkt visu viens. Saraksti visu uz papīra un noliec fakta priekšā. Visus viņa un tavus tēriņus un cik prasīsi alimentus.Nedomaju ka viņš tiešām ir iedomājies, ka vari aiziet. Gan jau pie sevis domā, ka tu tik joko un kur tad nu skriesi viena ar bērnu.

Viņš labi pelna, varētu arī viens visu maksāt. Bet tā kopš esam kopā vienojāmies, nu ka nav lai viens maksā.
Bet par to aiziešanu, viņš ir tik labā situacija jo vinam jau nekas nemainisies man ir jaiziet vins pliek tur kur ir. Tapec ari var ta iztureties un but tads, jo kas tad vinam.
Kā viņš saka ja tev kaut kas nepatik tu zini kur ir durvis. Un tad vnk parauj bimba jo reali nekur nevaru aiziet.
19.06.2022 12:24 |
 
10 gadi
Reitings 52
Reģ: 12.07.2011
Situācija nopietna un nepatīkama. Pati biju līdzīgā situācijā, gribēju aiziet,naudas man nebija,centos risināt visas attiecību problēmas,domāju kā un kur aiziet lai vispār spētu pavilkt savu dzīvi,turklāt ar mazu bērnu. Tad pagāja laiks, bērns paaugās,atgriezos darbā, sāku pati pelnīt un varu nodoršināt kaut cik normālu dzīvi. Attiecībās esmu joprojām. Mans ieteikums, ir tāds-pacieties,pamaini mazlirt attieksmi(zinu-grūti),maksimāli savāc sevi, nedoma par to cik viss slikti. Un ...tiklīdz sāksi strādāt ej prom no šīm attiecībām. Manuprāt tagad kaut kur skriet bez naudas un ar ļoti mazu bērnu ir ļooti riskanti un nezināmi,jo Tev nav līdzekļu. Varbūt tas,ko ieteicu nav tas labākais variants,taču citu izeju tam neredzu.
19.06.2022 13:24 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
Reidibi @ 19.06.2022 12:24

Viņš labi pelna, varētu arī viens visu maksāt. Bet tā kopš esam kopā vienojāmies, nu ka nav lai viens maksā.
Bet par to aiziešanu, viņš ir tik labā situacija jo vinam jau nekas nemainisies man ir jaiziet vins pliek tur kur ir. Tapec ari var ta iztureties un but tads, jo kas tad vinam.
Kā viņš saka ja tev kaut kas nepatik tu zini kur ir durvis. Un tad vnk parauj bimba jo reali nekur nevaru aiziet.

Tad vienkārši savu naudu krāj un vairs neko nemaksā, ja vinam kas nepatik pats vainīgs 😁
19.06.2022 13:32 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Paceļu, jo šādas tēmas ir mūsu valsts nākotne un par valsts nākotni ir jārunā!
19.06.2022 13:40 |
 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
zala18 @ 19.06.2022 13:24
Situācija nopietna un nepatīkama. Pati biju līdzīgā situācijā, gribēju aiziet,naudas man nebija,centos risināt visas attiecību problēmas,domāju kā un kur aiziet lai vispār spētu pavilkt savu dzīvi,turklāt ar mazu bērnu. Tad pagāja laiks, bērns paaugās,atgriezos darbā, sāku pati pelnīt un varu nodoršināt kaut cik normālu dzīvi. Attiecībās esmu joprojām. Mans ieteikums, ir tāds-pacieties,pamaini mazlirt attieksmi(zinu-grūti),maksimāli savāc sevi, nedoma par to cik viss slikti. Un ...tiklīdz sāksi strādāt ej prom no šīm attiecībām. Manuprāt tagad kaut kur skriet bez naudas un ar ļoti mazu bērnu ir ļooti riskanti un nezināmi,jo Tev nav līdzekļu. Varbūt tas,ko ieteicu nav tas labākais variants,taču citu izeju tam neredzu.

Vai Jūs palikāt kopā ar bērniņa Tēvu? Sanāca visu sakārtot?
19.06.2022 13:42 |
 
10 gadi
Reitings 52
Reģ: 12.07.2011
Reidibi @ 19.06.2022 13:42

Vai Jūs palikāt kopā ar bērniņa Tēvu? Sanāca visu sakārtot?

Jā esam kopā. Situācija bija līdzīgaJūsējai un tai pat laikā mazliet atskirīga, nebija tik nievājošas attiekames,manam vīram bija citi ļoti nepatīkami " niķi",ka miljards asaras izraudāju un bija reizes,kad krāmēju mantas,lai kaut kur dotos,bet atsitos pret to,ka nav jau kur iet...Teikšu vienu tas,kas bijis un tas grūtais laiks( arī tagad nav baigi labi un vissvirzās uz tika sliktāko pusi)lika man saprast,ka jāpaļaujas tikai uz sevi,lai sliktākajā gadījumā spēj savakt mantas un doties cita virzienā.
19.06.2022 13:48 |
 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
zala18 @ 19.06.2022 13:48

Jā esam kopā. Situācija bija līdzīgaJūsējai un tai pat laikā mazliet atskirīga, nebija tik nievājošas attiekames,manam vīram bija citi ļoti nepatīkami " niķi",ka miljards asaras izraudāju un bija reizes,kad krāmēju mantas,lai kaut kur dotos,bet atsitos pret to,ka nav jau kur iet...Teikšu vienu tas,kas bijis un tas grūtais laiks( arī tagad nav baigi labi un vissvirzās uz tika sliktāko pusi)lika man saprast,ka jāpaļaujas tikai uz sevi,lai sliktākajā gadījumā spēj savakt mantas un doties cita virzienā.

Kā Es Tevi saprotu. Tagad es saprotu, ka nevarēju palauties uz milestibu uz kāzām uz kopigu sajutu. Vajag vienmer but rezerves variantam.
Jāsaņemas un jātiek pāri šim periodam.
19.06.2022 13:53 |
 
10 gadi
Reitings 52
Reģ: 12.07.2011
Reidibi @ 19.06.2022 13:53

Kā Es Tevi saprotu. Tagad es saprotu, ka nevarēju palauties uz milestibu uz kāzām uz kopigu sajutu. Vajag vienmer but rezerves variantam.
Jāsaņemas un jātiek pāri šim periodam.

Jūs jau nezinājāt ka ta būs. Neviens nezin kamēr tas nenotiek vai ari nav pietiekami verīgs,lai saprastu kaut kādus mājienus utt,kas liktu domāt ka nakotne nebus rožaina.
Turies! Ceru,ka viss atrisināsies!
19.06.2022 13:57 |
 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
zala18 @ 19.06.2022 13:57

Jūs jau nezinājāt ka ta būs. Neviens nezin kamēr tas nenotiek vai ari nav pietiekami verīgs,lai saprastu kaut kādus mājienus utt,kas liktu domāt ka nakotne nebus rožaina.
Turies! Ceru,ka viss atrisināsies!

Mīļš paldies!
Jāmēģina sevī atrast miers.
19.06.2022 14:00 |
 
Nepatīk
Reitings 914
Reģ: 17.06.2022
Reidibi @ 18.06.2022 17:42
Kā saņēmāties aiziet no attiecībām?
Jūtos bezspēcīga - ir bebis 5 mēneši, pati esmu dekrētā. Pa dekrēta naudu neko īsti noīrēt nevarēšu. Nav vispār neviena radinieka, kas varētu palīdzēt.
Attiecībās esam 3 gadi, un ar katru dienu ir tikai vairāk strīdu un viss paliek sliktāk. Gribas, lai tas beidzas. Bet neredzu izeju šobrīd.
Sveika, ir jāskatās par ko strīdi, vai par sīkumiem vai nopietnām tēmām. Kā arī vai tiešām vēlaties iet prom.
Es savulaik, kad nobriedu šķirties, arī nebiju ar ļoti lieliem ienākumiem, bet ne arī ar maziem.
Es jau kādu pusgadu iepriekš zināju ka šķiršos, tādēļ ģimenē vairāk tika tērēta viņa nauda.😁
Jo es lielāko ties atbildēju ka man nav🤷🏻‍♀️ Nav un viss🤷🏻‍♀️😁
Lai gan pati atliku.
Lēnā garā meklēju dzīvesvietu, atradu labu piedāvājumu, kur pāris gadus varēju dzīvot nemaksājot īri, bet bija jāuztaisa remonts, dzīvoklis sākumā bija šausmīgs, bet mēneša laikā (tapetes, grīda) un pa lielam jau varēja lēnām iedzīvoties.
Ko es ar šo gribēju teikt, ka nav nepieciešams hops un skriet prom, galvā lēnām nobriest šim, un sākt lēnām atlikt finanses utt. Kā arī apkārtējiem par to baigi nestāstīt. Jo arī ja ātri un neapdomīgi izšķiras ir daudz grūtāk gan fiziski, gan emocionāli, jo paliec viena ar ļoti daudz problēmām, bet tā, jau pirms visu esi nokārtojis.
Vai veids kā es to izdarīju bija pareizākais, varbūt nē, bet priekš manis jā.
Tagad jau ir pagājuši daudzi gadi, un viss jau ir super☺️
19.06.2022 14:03 |
 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
Zuzuu10 @ 19.06.2022 14:03
Sveika, ir jāskatās par ko strīdi, vai par sīkumiem vai nopietnām tēmām. Kā arī vai tiešām vēlaties iet prom.
Es savulaik, kad nobriedu šķirties, arī nebiju ar ļoti lieliem ienākumiem, bet ne arī ar maziem.
Es jau kādu pusgadu iepriekš zināju ka šķiršos, tādēļ ģimenē vairāk tika tērēta viņa nauda.?
Jo es lielāko ties atbildēju ka man nav??‍♀️ Nav un viss??‍♀️?
Lai gan pati atliku.
Lēnā garā meklēju dzīvesvietu, atradu labu piedāvājumu, kur pāris gadus varēju dzīvot nemaksājot īri, bet bija jāuztaisa remonts, dzīvoklis sākumā bija šausmīgs, bet mēneša laikā (tapetes, grīda) un pa lielam jau varēja lēnām iedzīvoties.
Ko es ar šo gribēju teikt, ka nav nepieciešams hops un skriet prom, galvā lēnām nobriest šim, un sākt lēnām atlikt finanses utt. Kā arī apkārtējiem par to baigi nestāstīt. Jo arī ja ātri un neapdomīgi izšķiras ir daudz grūtāk gan fiziski, gan emocionāli, jo paliec viena ar ļoti daudz problēmām, bet tā, jau pirms visu esi nokārtojis.
Vai veids kā es to izdarīju bija pareizākais, varbūt nē, bet priekš manis jā.
Tagad jau ir pagājuši daudzi gadi, un viss jau ir super☺️

Paldies, ka dalies. Šis plāns iekrāt ir labs. Lai gan liekas mazliet nereāli, jāpacenšas.
19.06.2022 14:07 |
 
Reitings 194
Reģ: 22.02.2022
Es saku, ka drīzāk hormoni trako, un viss no vīrieša puses izklausās, izskatās briesmīgāk, kā ir patiesībā.
19.06.2022 14:57 |
 
Reitings 93
Reģ: 16.06.2022
ReReReRe @ 19.06.2022 14:57
Es saku, ka drīzāk hormoni trako, un viss no vīrieša puses izklausās, izskatās briesmīgāk, kā ir patiesībā.

Būtu jau labi, ja varētu vainot hormonus.
19.06.2022 15:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)