Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kavējas mēnešreizes

 
Reitings 23
Reģ: 13.05.2022
Sveikas! Man ir 19 gadi, mēnešreizes sākās 10 gadu vecumā un vienmēr ir bijis tā, ka katrā gadā ir viens mēnesis, kurā mēnešreižu nav. Es esmu nevainīga. Pagāšgad nebija augustā, šogad nebija maijā, bet pēc tam nākamajos mēnešos parasti viss bija okey, 5 dienas mēnešreizes bija kā vienmēr. Tagad esmu uztraukta, jo visu maiju man nebija mēnešreižu un tagad jūnijā viņas bija tikai uz pusdienu, pat ne uz veselu dienu, bet pusdienu. Vai jums tā ir bijis? Man mēnesis līdz ginekologam rindā jāgaida, tāpēc esmu pamatīgi satraukta
08.06.2022 15:30 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Vai tev ir pietiekams svars/ pārmērīgs liekais svars?
Arī badošanās, var būt iemesls.
08.06.2022 20:37 |
 
Reitings 13
Reģ: 08.06.2022
Mēnesi gaidīt rindā pie ārsta ir ilgi, bet nu pagaidi
08.06.2022 16:43 |
 
Reitings 23
Reģ: 13.05.2022
Centīšos neuztraukties, bet man ikdienā ir daudz stresa skolas dēļ, ģimenē dažas problēmas utt. Man pēdējās normālās mēnešreizes bija aprīļa otrajā nedēļā, pēc tam visu maiju nebija, bet pašās maija beigās man kļuva jūtīgas krūtis un sāpēja vēdera lejasdaļa (tā man notiek pirms mēnešreizēm). Tad 3.jūnijā čurājot apslaucījos ar tualetes papīru un uz tualetes papīra bija asinis kā parasti, kad ir mēnešreizes, bet kad ieliku paketi, tad pakete bija tikai nedaudz nosmērējusies ar asinīm. Tad nākamajā dienā vairs nekā nebija, bet šodien 8.jūnijā es pamodos no tā, ka mana apakšveļa bija asinīs, nomainīju biksītes, ieliku paketi, pakete bija asinīs, bet pēc tam otrā pakete pēc 2h pilnībā sausa
08.06.2022 16:13 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4938
Reģ: 03.11.2012
Slimošana, zāles, stress, pārdzīvojumi, nogurums, mācības-skola, svara izmaiņas utt. var ļoti ietekmēt ciklu.
Arī man tā ir bijis, pāris reizes cikls ir bijis 52 dienas, pa vidu ir bijusi smērēšanās kā raksti “uz pus dienu”. Personīgi man ginekoloģe to izskaidroja kā ovulācijas smērēšanos.
Galvenais neturi sevi tik lielā stresā, ka nav mr, jo tas visu pasliktinās. Aiziesi pie ginekologa, nodosi analīzes un visu uzzināsi.
08.06.2022 15:58 |
 
Reitings 506
Reģ: 05.08.2021
Tam var būt visādi iemesli, neuztraucies. Sagaidi ārsta vizīti, jo no malas tāpat neviens nezinās. Man tā ir bijis pašai pāris reizes, bet tam bija izskaidrojums - stress, antibiotikas, utt.
Tu kaut kur piefiksē konkrēti datumus? Varbūt tev pašai liekas, ka kavējas, bet nemaz nav tik traki? Un, ja citu sūdzību nav, tad visticamāk viss ir Ok, jo ne visām sievietēm ir super regulāri cikli, jo īpaši "jaunībā", bet to ārsts un izmeklējumi apstiprinās.
08.06.2022 15:52 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Es domāju, ka visprātīgāk ir sagaidīt vizīti un risināt jautājumu par to, kāds ir tieši Tavs iemesls. Jo lielos vilcienos iemesli var būt dažādi, piebāzt galvu ar citu pieredzēm, ja tas nav Tavs gadījums, Tev nekā nepalīdzēs atrisināt situāciju. 🙃 Iespējams uzzināsi par kādu šausmu stāstiņu un satrauksies vēl vairāk. Tas nav vajadzīgs. Labāk pieraksti uz lapas visus savus novērojumus, sagatavo cikla kalendāru, ko dakterim parādīt, lai vizītes laikā nekas nepiemirstas. Pieraksti savus jautājumus, visu, ko gribi apspriest, lai vizītes laikā vari justies droša. Nesatraucies pirms laika.
08.06.2022 15:44 |
 
Reitings 13
Reģ: 08.06.2022
Čau, varbūt tev ir pastiprināts stress, tāpēc tā notiek? Manuprāt, tas nav nekas traks, ja mēnešreizes 1x gadā 1mēnesi nav, jo tu saki, ka tev tā ir katru gadu. Bet, ja tev maijā nebija mēnešreižu un tagad jūnijā bija pus dienu, tad tas jau ir labi, ka vispār bija. Ja nebūtu arī jūnijā vispār, tad būtu traki, bet pus diena manuprāt skaitās
08.06.2022 15:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits