Zanes Milzarājas manifestācijas

 
Reitings 242
Reģ: 24.04.2020
Sveikas!
Vai kāda ir mēģinājusi Zanes Milzarājas manifestāciju kursu? Skatos, ka ig viņa liek atsauksmes, it kā daudz un visas labas, bet vai tās ir īstas? Gribas dzirdēt arī Jūsu pieredzi, jo šīs lietas mani interesē.
Kā arī, ja arī Jums ir interese, varbūt varat padalīties ar šāda veida satura radītājiem youtube vai ig, un , protams, Jūsu pieredzīte darot ko šādu.
27.05.2022 22:44 |
 
10 gadi
Reitings 2581
Reģ: 04.01.2013
raspberryyy @ 28.05.2022 13:45
Žēl, ka ir cilvēki, kas domā, ka tās ir muļķības.
Esmu manifestējusi daudz labas lietas savā dzīvē. Un kas gan slikts ir pozitīvai domāšanai, afirmācijām un meditēšanai? (:
Kāpēc dažiem nestrādā- jūs tam neticat, jums vēl ir aizspriedumi, tāpēc arī nekas nenotiek. Jums ir uzbūvēta tāda kā siena.
Bet kursus es gan nepirktu, visa informācija ir pieejama internetā un grāmatās! (Piem. “The Secret”)
Vari, lūdzu, pateikt arī autoru? Vai iemest grāmatas bildi? Ieinteresēji :)
28.05.2022 17:47 |
 
Reitings 355
Reģ: 31.03.2022
Lukreecija @ 28.05.2022 17:47
Vari, lūdzu, pateikt arī autoru? Vai iemest grāmatas bildi? Ieinteresēji :)
ir arī filma, to gan neesmu redzējusi
28.05.2022 17:50 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Cilvēkiem būtu jāsaprot, ka nav nekādas maģijas vispasaulīgas kura palīdzēs realizēt sapņus un ieceres. Pārstājiet maksāt cilvēkiem, kuri pelna naudu uz jūsu rēķina. Iegādājieties plānotāju, rakstiet, plānojiet un strādājiet. Tāpat bez naudas savus sapņus nerealizēsiet. Visi life kouči tikai pelna naudu uz lētticīgām aitiņām, tas arī viss.
Ja nepieciešams ar kādu aprunāties un kādam atskaitīties par savu paveikto, tad ar draudzenēm reizi nedēļā vai mēnesī savācieties kopā, taisiet savu iekšējo sektu kur visu izrunāsiet un atskaitīsieties. Tikai Dieva dēļ, nemaksājiet ne centa visiem šiem šarlatāniem naudu. 🤦🏼‍♀️
28.05.2022 18:01 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
AF toč īstā, kura neprasa naudu par savām grupām :D
28.05.2022 18:06 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
AF ir tieis taada pati kaa Zane Milzaraja, tikai pensijaa, ari dietas un veseligos uzskatsu var atrast google. besi tas fake.
28.05.2022 18:14 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Dzidra Zupa @ 28.05.2022 18:01
Cilvēkiem būtu jāsaprot, ka nav nekādas maģijas vispasaulīgas kura palīdzēs realizēt sapņus un ieceres. Pārstājiet maksāt cilvēkiem, kuri pelna naudu uz jūsu rēķina. Iegādājieties plānotāju, rakstiet, plānojiet un strādājiet. Tāpat bez naudas savus sapņus nerealizēsiet. Visi life kouči tikai pelna naudu uz lētticīgām aitiņām, tas arī viss.
Ja nepieciešams ar kādu aprunāties un kādam atskaitīties par savu paveikto, tad ar draudzenēm reizi nedēļā vai mēnesī savācieties kopā, taisiet savu iekšējo sektu kur visu izrunāsiet un atskaitīsieties. Tikai Dieva dēļ, nemaksājiet ne centa visiem šiem šarlatāniem naudu. ??‍♀️

Nu zini kā, ne jau visi ir tādi, kas domā, ka viņiem piepildīsies sapņi, nauda birs no gaisa u.t.t.
Esmu piedalījusies citos šādos “projektiņos” jo, man patīk tie rakstīšanas uzdevumi, daži bija dzirdēti, daudzi bija jauni, daudzi lika paskatīties uz savām idejām no cita skatu punkta. Cilvēki ir dažādi, ne vienmēr visi, kas piedalās ir lētticīgi, es piemēram piedalījos, lai paplašinātu savu redzējumu. Kāds cits manā vietā ir apkopojis internetā pieejamās tehnikas un es pa dažiem eirikiem to nopērku kā pakalpojumu, nevis kā atbildi savām problēmām.
Man gan nav ne jausma, ko tieši milzarāja piedāvā, bet nu kopumā nav tā sliktākā lieta.
28.05.2022 18:18 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Esmu piedalījusies citos šādos “projektiņos” jo, man patīk tie rakstīšanas uzdevumi, daži bija dzirdēti, daudzi bija jauni, daudzi lika paskatīties uz savām idejām no cita skatu punkta.

padalies ar saviem kursiem:)
28.05.2022 18:23 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Man gan nav ne jausma, ko tieši milzarāja piedāvā, bet nu kopumā nav tā sliktākā lieta.

Ja Tu jau eis kaut kur bijusi, netere naudu pie Zanes, vinjai ir ljoti vaaja programma.
28.05.2022 18:27 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Dzidra Zupa @ 28.05.2022 18:01
Cilvēkiem būtu jāsaprot, ka nav nekādas maģijas vispasaulīgas kura palīdzēs realizēt sapņus un ieceres. Pārstājiet maksāt cilvēkiem, kuri pelna naudu uz jūsu rēķina. Iegādājieties plānotāju, rakstiet, plānojiet un strādājiet. Tāpat bez naudas savus sapņus nerealizēsiet. Visi life kouči tikai pelna naudu uz lētticīgām aitiņām, tas arī viss.
Ja nepieciešams ar kādu aprunāties un kādam atskaitīties par savu paveikto, tad ar draudzenēm reizi nedēļā vai mēnesī savācieties kopā, taisiet savu iekšējo sektu kur visu izrunāsiet un atskaitīsieties. Tikai Dieva dēļ, nemaksājiet ne centa visiem šiem šarlatāniem naudu. ??‍♀️

Piekrītu.
Pilns internets ar dažādiem padomiem, ieteikumiem, instrukcijām un visu ko, atliek tikai pameklēt, atrast sev piemērotāko, saplānot un pieturēties pie tā. Pēc idejas tā ir vienkārši savu mērķu un darbību noformulēšana. Nevajag būt lētticīgiem, nav nekādas burvju receptes, kas liks nokrist visam no gaisa. Kaut vai var palasīt to pašu "The Secret", izveidot vēlmju kolāžu utt.
28.05.2022 21:08 |
 
Reitings 355
Reģ: 31.03.2022
TimeToDream @ 28.05.2022 21:08

Piekrītu.
Pilns internets ar dažādiem padomiem, ieteikumiem, instrukcijām un visu ko, atliek tikai pameklēt, atrast sev piemērotāko, saplānot un pieturēties pie tā. Pēc idejas tā ir vienkārši savu mērķu un darbību noformulēšana. Nevajag būt lētticīgiem, nav nekādas burvju receptes, kas liks nokrist visam no gaisa. Kaut vai var palasīt to pašu "The Secret", izveidot vēlmju kolāžu utt.
protams, ka viss nenokritīs no zila gaisa. Laikam tā ir tā problēma, cilvēki nopērk kursu, uzraksta vēlmju sarakstu un sēž uz pakaļas un gaida kad viss pats atnāks 😄😄
28.05.2022 21:13 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
protams, ka viss nenokritīs no zila gaisa. Laikam tā ir tā problēma, cilvēki nopērk kursu, uzraksta vēlmju sarakstu un sēž uz pakaļas un gaida kad viss pats atnāks 😄😄

un tad, kad tas nestraadaa tas esot suuds 😭😀😀😀
28.05.2022 21:22 |
 
Reitings 355
Reģ: 31.03.2022
Ieva333 @ 28.05.2022 21:22

un tad, kad tas nestraadaa tas esot suuds ????
exactly 😂
28.05.2022 21:56 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Man ļoti saista šī tēma, bet dziļākā izprtnē - ne tikai vēlmes, bet domu spēks, sasaistes, realizācijas, frekvences. Bet ļoti grūti atrast līdzīgi domājošos un būtu jauki, ja meitenes te dalītu ar informāciju. vēlams latviski
28.05.2022 22:44 |
 
10 gadi
Reitings 59
Reģ: 15.10.2010
Es joprojām nesaprotu, kā kaut ko var pieprasīt no visuma, Dieva ? Kam tās visas manifestācijas ?
Jā, pirms padsmit gadiem mani arī iedvesmoja The Secret, bet tad iet laiks un dzīve pati liek nobriest.
Es neesmu pret neko tamlīdzīgu, vienīgi mani mulsina, ka tādos izaicinājumos/retrītos/manifestācijās bieži tiek ignorēts dzīves mainīgais liktenis. Ne visiem vienmēr pienākas tie lieliskie, ne visi vienmēr atrod uzreiz savu sapņu darbu un Teslu.
Dzīve ir tik neizprotama lieta un mēs tik bieži salīdzinam sevi ar savas draudzenes/kaimiņienes redzamo pusi....
29.05.2022 00:00 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4955
Reģ: 03.11.2012
Nav jēgas, viņa to visu izdomāja pēc tam, kad vairākus gadus, tiekoties ar draudzenēm pie vīna glāzes , taisīja vēlmju kolāžas utt. Un tā radās doma, ka ar kaut ko tādu var pelnīt naudu!
Kā jau te rakstīja, viss ir savākts no interneta un grāmatām, pārfrāzēts pa savam un gatavs. Principā, diez gan virspusēji un šķidri…
Bet nu, kā teica man viens pazīstams cilvēks - es ticu un man palīdz. No katra paša ir atkarīga viņa laime.
29.05.2022 00:14 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Es neesmu pret neko tamlīdzīgu, vienīgi mani mulsina, ka tādos izaicinājumos/retrītos/manifestācijās bieži tiek ignorēts dzīves mainīgais liktenis. Ne visiem vienmēr pienākas tie lieliskie, ne visi vienmēr atrod uzreiz savu sapņu darbu un Teslu

Nu nekas netiek ignoreets, es zinu ko es gribu un uz to eju. Elementara zemazina. Ja tu nezini ko tu gribi, tad katru dienu ari ej uz savu nelaimigo vai cerams, ka laimigo darba vietu un viss. Zinot ko tu gribi, tu ari nonac pie ta. neka magiska, neka mistiska.
29.05.2022 10:53 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Nav jēgas, viņa to visu izdomāja pēc tam, kad vairākus gadus, tiekoties ar draudzenēm pie vīna glāzes , taisīja vēlmju kolāžas utt. Un tā radās doma, ka ar kaut ko tādu var pelnīt naudu!

nu vinai tas limenis ir vaajs. tiesam.
29.05.2022 10:54 |
 
Reitings 644
Reģ: 26.02.2022
Bez visiem izaicinājumiem un zināšanām par manifestāciju, es uzmanifestēju savu vēlmi pāris dienu laikā 😊 Bija vēlme, kuru likās neiespējami šobrīd īstenot, bet tomēr parādijās iespēja un tiku pie vēlamā, ne konkrētajā vietā, bet citā, taču mērķi sasniedzu 😊
29.05.2022 11:23 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Bez visiem izaicinājumiem un zināšanām par manifestāciju, es uzmanifestēju savu vēlmi pāris dienu laikā 😊 Bija vēlme, kuru likās neiespējami šobrīd īstenot, bet tomēr parādijās iespēja un tiku pie vēlamā, ne konkrētajā vietā, bet citā, taču mērķi sasniedzu 😊

nu bet tev vbija veelme, tu zini cik daudzi dzivo bez saviem sapniem.... ja ta nebutu, nebutu tik daudz kursu. kads pieprasijums tads piedavajums.
29.05.2022 11:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits