Strūbergi kam tici tu?

 
Reitings 220
Reģ: 17.05.2022
Laikam beidzot vīrieši ari sak -mee too kustību pret vardarbību no savam sievietēm.
Ko domājat par mūsu pašu Deppa un Amberas stāstu?
21.05.2022 08:50 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
sauliteee @ 21.05.2022 14:53
Šis koments jau dzēsts..:( bet es esmu 99% pret to sievieti.
hahaha sasmējos. Pilnīgi nevietā apgalvojumi. Visiem šiem punktiem ir pretargumenti, un lielais struggle būs tās debīliķes advokātiem.
23.05.2022 00:04 |
 
Reitings 196
Reģ: 16.04.2022
Marcipaaans @ 23.05.2022 00:04
hahaha sasmējos. Pilnīgi nevietā apgalvojumi. Visiem šiem punktiem ir pretargumenti, un lielais struggle būs tās debīliķes advokātiem.
nu jaaa
23.05.2022 00:04 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
sauliteee @ 23.05.2022 00:04
nu jaaa

1. Viņš nešantažēja, bet izteica savi redzējumu un piedāvāja palīdzību. Šantažēja viņa.
2. Viņš neteica, ka bērniem nevajag mammu.
3. Pat, ja oficiāli nav izšķīrušies, laulība IR izirusi, un ne tikai viņam, bet arī viņai ir cits vīrietis, turklāt viņa Kristapu krāpa ESOT laulībā.
4. Pierādījumi ir - iesniegums policijā un tā pati sms no izsitēja.
5. Paskaidrojumi attaino rīcību, ja cilvēkam draud dzīvības briesmas. Bērni bija pusminūti bez tēva, pirms ieradās māte, taču māte bija tā, kas skrēja Kristapam pakaļ un atstāja bērnus. Fail.
6. Daudz apgalvojumu ar daudz pierādījumiem. Pierādījumi ir tiesai domāti nevis forumam vai youtube skatītājiem.
7. Acis interpretē katrs pa savam.
23.05.2022 00:13 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Good girl @ 22.05.2022 22:02
Bet šis gadījums pēc viņa stāstītā bija tagad, nesen kad viņš esot apciemojis bērnus dārziņā. Viņam jau ir sen sava ex meitene atpakaļ un viņš jau tāpat zināja,ka agri vai vēlu neklusēs. Viņam bija lieliska iespēja pierādījumam. Arī tad kad abi ar to meiteni esot bijuši pēc bērniem, kad viņa rīkoja skandālu,kapec gan neierakstit un nesaglabāt tādu pierādījumu? Un par to savu algu arī.. džeks ieskaita sievai BEZ Kristapa piekrišanas?!! Cik tas ir nopietni?

Tāpēc, ka ir kauns, ka tas notiek. Tāpēc, ka tik ļoti kauns un nepatīkami, ka gribas to visu nomazgāt nost, ielīst zem trīs segām, ierakties smiltīs, pazust no zemes virsas nevis atstāt kaut mazākās liecības par šādiem notikumiem. Tapēc, ka pēc tam ir kauns to skatīties, klausīties, atcerēties. Tāpēc arī cilvēki slēpj, nefilmē, neieraksta, jo ir kauns. Un pat tad, kad ir jāaizsargājas, tāpat kauns ir stiprāks par veselo saprātu.
23.05.2022 08:40 |
 
10 gadi
Reitings 424
Reģ: 25.08.2011
Ieva333 @ 22.05.2022 21:43

Jaa, jaa un mammas balss zinu, kur vins raud izlika no 2019.gada. Ticu, ka abi to ir darijusi alkohola un narko vielu ietekme un tapec ari daudz ko klusejis.... nu nav vins ari tik svets... neticu!

Balss ziņas jau paliek whatsapp sarakstes vēsturē, nav jau speciàli jāsaglabā.
23.05.2022 09:07 |
 
Reitings 126
Reģ: 10.02.2022
Jauns stāsts FB, Kristaps nošērojis
Man ir dusmas, ja tas viss ir tieši tā kā tur aprakstīts, ja Mairita ir kaut kāda galīgi neriktīga un viņai veras ciet. Vai šis bija labākais veids kā to kārtot? Bērni taču ir pie viņas, kāpēc pie velna pieaugušie nedomā par bērniem. Ja šis kaut ko viņai notrigerēs, vispār tur kāds domā līdz kas var notikt.
23.05.2022 16:01 |
 
Reitings 180
Reģ: 10.02.2022
Riry @ 23.05.2022 08:40

Tāpēc, ka ir kauns, ka tas notiek. Tāpēc, ka tik ļoti kauns un nepatīkami, ka gribas to visu nomazgāt nost, ielīst zem trīs segām, ierakties smiltīs, pazust no zemes virsas nevis atstāt kaut mazākās liecības par šādiem notikumiem. Tapēc, ka pēc tam ir kauns to skatīties, klausīties, atcerēties. Tāpēc arī cilvēki slēpj, nefilmē, neieraksta, jo ir kauns. Un pat tad, kad ir jāaizsargājas, tāpat kauns ir stiprāks par veselo saprātu.
Nu a pēc tam sēdēt gandrīz 2h un visu to stāstīt kauna nav? Lai vai kā viņš varēja tagad padomāt ka ir jāvāc pierādījumi lai uzvarētu savu tiesu un pierādītu ka bijušajai sievai nevar bērnus uzticēt! Es tāpat palieku pie sava ka abas puses vainīgas. No zila gaisa strīdi nerodas. Kaut kā tie ir aizsākušies. Tā Mairita atzina Māmiņu kluba raidījumā,ka kādus 2 mēnešus viss ir ok un pēc tam atkal notiek strīdi jo kaut kas sakrājās. Bet kas ir tas kas sakrājās?! Greizsirdība? Kas? To neviena puse īsti nestāsta. Nejau viņa viņam darīja pāri tāpēc,ka strīdējās ko vakariņās ēst..
23.05.2022 16:30 |
 
Reitings 76
Reģ: 16.05.2022
Jauns stāsts FB, Kristaps nošērojis
Man ir dusmas, ja tas viss ir tieši tā kā tur aprakstīts, ja Mairita ir kaut kāda galīgi neriktīga un viņai veras ciet.

Salīdzinājumā ar Kristapa video par Hannu, košanu, atdauzīšanu, pašsavainošanos un naudas izmānīšanu, tajā FB stāstā neko traku nepamanīju. Vien to, ka viņa aprunā cilvēkus un mēdz uzmest lūpu, bet ar to pēc Kristapa stāsta šokēt vispār nevar :D
23.05.2022 16:34 |
 
Reitings 682
Reģ: 16.09.2021
Pēc tā fb stāsta, kur pat lielie aizstāvji nožēlo, ka viņu aizstāvējuši, vēl kāds tic, ka Strūbergs stāsta muļķības.
23.05.2022 17:41 |
 
Reitings 121
Reģ: 04.01.2022
Es esmu pārliecināta, ka viņi abi ir vainīgi pie tā, kas ir noticis. Šī izklausās pēc reizes, kad pagale patiešām nedeg viena, abi ir toksiski cilvēki, kas kopā izveidojuši vēl toksiskāku situāciju. Un tagad abi sacenšas - kurš nu ir labāks.
Es domāju, ka abos ir narcisu iezīmes. Kristaps dažbrīd runā tieši tāpat kā Kivičs. Abiem diviem (Andrim un Kristapam), satiekot bērnu kaut uz 15 minūtēm, galvenais ir uzņemt fotku, ko ielikt Instagramā, nevis kvalitatīvi pavadīt laiku. Kristaps ne tikai izstāstīja savu stāstu, viņš video joprojām meklēja veidus, kā pazemot un aprunāt Mairitu. Tas video nebija par to, "kāpēc es esmu labs", tas bija par "kāpēc Mairita ir slikta".
Ne Mairita viņu piesēja, lai precētos, ne viņa pati no viņa divus bērnus dzemdēja, šim nepiedaloties. Plus, es domāju, ka tur vēl pa vidu ir dažādas apreibinošās vielas. Abiem. Te nav baltais un melnais, te ir divi pieauguši cilvēki, kas savārījuši nopietnas ziepas un viens otras izčakarējuši dzīves tā pamatīgi. Un, kas vēl sliktāk - tāpat izčakarējuši dzīves diviem maziem bērniem, kas nepiekā nav vainīgi.
23.05.2022 18:05 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
Mairitai pa šo laiku ir pieaudzis sekotāju skaits - vismaz 300. Izlasīju Jenota rakstu - tāds bērnudārzs. Sorry, bet cik ilgi jūs ciešat, ja jums ir slikti vai kaut kas neapmierina? Pats vainīgs. Ir aitas, būs cirpēji. Intrigas, drāmas, aprunāšanas, nu tāds vidusskolas līmenis.
23.05.2022 18:23 |
 
Reitings 126
Reģ: 10.02.2022
Tāpēc es saku, ja jau Mairita tik ietekmīga un visiem ir tik drausmīgi bail no viņas, tad sanāk, ka viņi ar saviem šī brīža tekstiem un izteikumiem pamatīgi apdraud bērnus, tie kaut kur šajā visā ir pazuduši. Es laikam vispirms tad padomātu par bērnu drošību un spertu visu samazgu ārā. Ja ir visi šie liecinieki un pierādījumi kādēļ netika apmierināta Kristapa prasība par neslavas celšanu?
Un ja nu tiesā tomēr nolems vairāk par labu Mairitai, tad ko, tad viņa ar saviem saziedotajiem miljoniem būs visus uzpirkusi?
Šeit tiešām būs variants, ka abi labi un nevajadzēja šiem cilvēkiem satikties. Abiem vajag psihiatru vai psihoterapeitu un mācīties dzīvot tālāk, lai zinātu kas ir veselīgi un kas varbūt ne visai.
23.05.2022 18:46 |
 
Reitings 126
Reģ: 10.02.2022
AllSaints @ 23.05.2022 18:23
Mairitai pa šo laiku ir pieaudzis sekotāju skaits - vismaz 300. Izlasīju Jenota rakstu - tāds bērnudārzs. Sorry, bet cik ilgi jūs ciešat, ja jums ir slikti vai kaut kas neapmierina? Pats vainīgs. Ir aitas, būs cirpēji. Intrigas, drāmas, aprunāšanas, nu tāds vidusskolas līmenis.

Es vairs neciešu ne cik, agrāk biju ļoti viegli ietekmējama, man bija grūti pateikt nē, atteikt. Tagad ja šķiet, ka kāds manā dzīvē nenes prieku, bye un es neuzskatu, ka tas ir kaut kas šausmīgs, ja cilvēkam ir maz draugu. Manam eksim ar daudz draugu un man tikai divas draudzenes, tas man tika bāzts acīs - tev nav draugu, tev neviens nepatīk.
Jā, nepatīk, nepatīk cilvēki kas viens otru aiz muguras nodirš un tad acīs smaida, tātad nodirš arī mani.
Tur abiem nav līdz galam, ja no abu puses tiek teikta taisnība, tad tur ir darījušās šausmu lietas. Bērni gan jau no salabšanas seksiem, jo tie mēdz būt baigi labie.
23.05.2022 18:50 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
AllSaints @ 23.05.2022 18:23
Mairitai pa šo laiku ir pieaudzis sekotāju skaits - vismaz 300. Izlasīju Jenota rakstu - tāds bērnudārzs. Sorry, bet cik ilgi jūs ciešat, ja jums ir slikti vai kaut kas neapmierina? Pats vainīgs. Ir aitas, būs cirpēji. Intrigas, drāmas, aprunāšanas, nu tāds vidusskolas līmenis.

Pieņemu,ka neviens negrib saņemt pārmetumus un cenšas pēc iespējas vairāk attālināties no Mairitas vārda,jo kā jau zināms visi ar laiku uzzinātu kuri bija tajā "sektā" un sāktos raganu medības par to kāpēc neviens šo sievieti nav nodevis jau tad.
Ja konkrēti par Jenota rakstu - esmu bijusi līdzīgā situācijā. Tu esi pa vidu un nezini kam ticēt, kas notiek, esi kaut kā iesaistīts,bet līdz galam neko nezini. Ir grūti izprast kur ir taisnība, jo negribi apšaubīt nevienu,it īpaši par tik nopietnām lietām. Kāds ir mērķis tam visam un nodoms - nezinu.Ceru,ka tiesā visu šo ātri nokārtos un BĒRNI augs normālā vidē.
23.05.2022 22:48 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Tie kuri nesaprot kāpēc Kristaps negāja prom jau sākumā, jums būtu jāsaprot, ka ne visi cilvēki uzreiz bēg prom no problēmām. Citi mēģina tās risināt.

Tieši tā. Nu nav visie tādi, kas pie pirmā strīda kramē somu un aidā. Turklāt, cilvēks- nav svarīgi vīrietis vai sieviete, kas mīl, grib ticēt, ka tas otrs tomēr mainīsies... Sliecos ticēt Kristapam, viņš tomēr publicēja kaut kādus pierādījumus, kamēr tā meiča tikai birdina asaras.
Vienīgi es ļoti apmulsu par tām atslēgām. It kā pieauguši cilvēki, bet dala vienu atslēgu pāri? Un, ja jau ir zināms, ka meiča ir tendēta pievākt atslēgas, paņem un pievīlē ekstra setu un glabā nebaltajām dienām. Vai arī, arguments, ka meiča prasa izpirkuma naudas...nu tak paņem un izrauj atslēgu no rokām un ej prom. Kāda starpība ko viņa darīs pēc tam. Ja nu vienīgi viņa ir tāda šizo un Kristaps baidījās, ka šī varētu nodarīt kaut ko sev vai mazajiem...Nepatīkama situāciju, bet šajā gadījumā sliecos ticēt viņam.
23.05.2022 23:08 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
bet tad atkal....ja sieviete ir tik šizo, ka dauza savu galvu pret zemi vai nav bailes tādai atstāt savus miesīgos bērnus?
23.05.2022 23:10 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
es tik nesaprotu, kur skatas barintiesa - kur skatijas aukles, kaimini.... ja tas ir noticis tik sen, ja mate ir bijusi alko reibuma - kadel tie berni nav pasargati????
23.05.2022 23:29 |
 
10 gadi
Reitings 3175
Reģ: 18.12.2012
No komentāriem šeit skaidrs, kurš bijis saskarsmē ar manipulējošiem cilvēkiem, varbūt vardarbīgás attiecībās, fiziski vai emocionāli.
"Pagale viena nedeg" te nedarbojas. Deg un kā vēl. Narcisistiskiem, manipulatīviem cilvēkiem nevajag iemeslu.
23.05.2022 23:55 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Narcisistiskiem, manipulatīviem cilvēkiem nevajag iemeslu.

Taisniba.
24.05.2022 00:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits