Strūbergi kam tici tu?

 
Reitings 220
Reģ: 17.05.2022
Laikam beidzot vīrieši ari sak -mee too kustību pret vardarbību no savam sievietēm.
Ko domājat par mūsu pašu Deppa un Amberas stāstu?
21.05.2022 08:50 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Man paskatoties Māmiņu kluba interviju likās dīvaini, ka viņa beigās sevi noreklamēja gandrīz kā eksperti vardarbības jomā un lūdza rakstīt viņai un izstāstīt savu stāstu. Vai tik ne no šiem stāstiem nāk jaunas idejas ko pasniegt tiesā. Paņem kādas cietušās gadījumu un emocijas un klāj vaļā kā savu stāstu
22.05.2022 13:12 |
 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Tādas dāmas ir ļoti daudz. Psihās psihopātes, manupulējošās... Šī viena no tām. Var ļoti nolasīt māmiņu klubā,ka viņa kaut ko domā uz vietas.
Viņš izskatās jau reāli noguris no šī visa sūda. Tādus sūdus spēj savērpt vecenes, arī emocionālie varmākas ir vīrieši (tā sajūta ir tāda, ka apgiež situāciju un beigās padara otru vainīgu). Bet nu šeit jau viņa varēja seriālu izveidot no šīm situācijām. Tādām ļoti zems pašvērtējums un man žēl šādas sievietes arī tādus vīriešus man žēļ, cieš tiešām otrs un BĒRNI. Ar viņu noteikti nevar risināt lietas, tas nav iespējams.
22.05.2022 13:46 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Chikitita @ 22.05.2022 08:33
Nekādi nevaru saprast, ja otra puse ir psiha, jau parādījusi sevi no sliktakas puses, kāpēc taisīt vēl vienu bērnu...
Šaja situacija daudz var pateikt ģimenes psiholoģiska izpēte, dažadas metodes kas parādītu patieso ainu ģimene no bērnu skata punktu, bet Mairita to neļaus jo patiesiba naks gaismaa, ja vina gribetu pieradit pretejo -Kristaps ir agresors un varmāka, viņa ļautu šo neatkarīgo izpēti un ar to bùtu situācija atrisināta.
Un tas ka viņa neļauj jau vien pierāda - KAS vainīgs tas BAILĪGS

Kāpēc taisīt? Tāpēc, ka sekss ir viens no mīlestības, iekāres izpausmes veidiem. Pēc strīdiem, aizvainojuma, ikdienas nesaskaņām cilvēki alkst pēc mīlestības un pieņem to visādos veidos. Tāpēc, ka visu laiku ir cerība, ka būs labāk, ka šis ir tikai slikts posms, ka viss mainīsies, ka "mēs tiksim tam pāri". Neizslēdzu, ka daļa viņu aktivitāšu noritēja alko un narkotiku ietekmē, tostarp sekss. Bērni rodas no seksa, bet sekss ir viens no veidiem, kā gūt apmierinājumu - gan fizisku, gan emocionālu. "Tu joprojām mani gribi, tev joprojām mani vajag".
Noskatoties Kristapa video, paskatoties Mairitas aktivitātes soctīklos un medijos, man ir iespaids, ka viņi ilgi centās viens no otra "dabūt" mīlestību, bet katrs to deva citādākos veidos, un visa agresija ir tieši no "nedabūšanas". Viņi spieda viens otram to, ko otrs nevarēja dot. Rezultātā izspieda viens otru kā citronus. Viena ir sajukusi prātā, bet otra pazemots un izsmiets.
22.05.2022 15:13 |
 
10 gadi
Reitings 183
Reģ: 12.06.2012
Riry @ 22.05.2022 15:13

Kāpēc taisīt? Tāpēc, ka sekss ir viens no mīlestības, iekāres izpausmes veidiem. Pēc strīdiem, aizvainojuma, ikdienas nesaskaņām cilvēki alkst pēc mīlestības un pieņem to visādos veidos. Tāpēc, ka visu laiku ir cerība, ka būs labāk, ka šis ir tikai slikts posms, ka viss mainīsies, ka "mēs tiksim tam pāri". Neizslēdzu, ka daļa viņu aktivitāšu noritēja alko un narkotiku ietekmē, tostarp sekss. Bērni rodas no seksa, bet sekss ir viens no veidiem, kā gūt apmierinājumu - gan fizisku, gan emocionālu. "Tu joprojām mani gribi, tev joprojām mani vajag".
Noskatoties Kristapa video, paskatoties Mairitas aktivitātes soctīklos un medijos, man ir iespaids, ka viņi ilgi centās viens no otra "dabūt" mīlestību, bet katrs to deva citādākos veidos, un visa agresija ir tieši no "nedabūšanas". Viņi spieda viens otram to, ko otrs nevarēja dot. Rezultātā izspieda viens otru kā citronus. Viena ir sajukusi prātā, bet otra pazemots un izsmiets.

Absoluti piekritu, manuprāt, ļoti precīzs skaidrojums.
Cilvēki tomēr apprecas mīlestības dēļ, viens bērniņš jau ir. Sirdī vienmēr ir cerība, ka kļūs labāk, ka tomēr mums izdosies. Negribas zaudēt jau to, kas ir.
22.05.2022 15:38 |
 
Reitings 17482
Reģ: 26.02.2022
iiieviiite @ 22.05.2022 12:36
Abi divi labi. Noskatoties Strūberga video.. divejādas sajūtas, bet noteikti nav tās reakcijas - malacis, beidzot pateici visu utt. Man tieši pirms tam bija vairāk ticības viņam. Video viņu neraksturo no tās labākās puses. Īsumā tāds nabadziņš, sieva sit un zāģē, no mājas ārā netiek, atslēgas viņam ņem nost visu laiku (tev ko, pieci gadi? pamanīji tādu gājienu vienreiz, uztaisīji dublikātu un sievai par to nestāsti), sieva pataloģiska mele, krāpniece, ar visiem manipulē, bet es tik cepju ar viņu vienu sīko pēc otrā. Tātad krāpšanas tika piedotas, jo, visticamāk, pats Kristaps neuzvedās neko labāk. Aa un vēl pateica frāzi, ka nepatīk drāmas un vispār konflikti. Mhm, var redzēt. Cik viņi bija kopā? Viņi abi noteikti ir vienlīdz toksiski cilvēki (līdzīgi kā Artuss ar Daņēviču, kuriem līdzīgs iznākums), viņš noteikti izbaudīja, ka Mairita no viņa bija atkarīga finansiāli un emocionāli. Patika viņu izvest uz emocijām (un nē, es Mairitu nepazīstu un neko par viņu nezinu), es to izsecināju no Kristapa video ?ā un apskatoties tos pēdējos skrīnus ar to, ko vakar Mairita ielika savā twitterī, ja tā ir taisnība, tad sanāk, ka viņš viņai nemaksāja normāli alimentus, pirms viņa vērsās publiski pēc ziedojumiem (jo arī tajā video youtube tā bankas izmaksa tāda savāda, normāli alimenti, lai gan cik normāli ir 200 eiriki uz diviem bērniem hz, vienā summā bija skaitīti tikai aprīlī un maijā, pirms tam vairāki sīki pārskaitījumu pa 10-50 eiro)? Viņa vairākkārt prasīja tos pārskaitīt, apmaksāt dārziņu (parāds par 3 mēnešiem), brīdināja, ka visu nesīs ārā uz publiku, uz ko cik sapratu bija ignors no Kristapa puses. Tad ko viņš gribēja citu, pazīstot Mairitu? neatbalstu ne ziedojumu vākšanu (vispār nesaprotu, kas ziedoja), ne viens otra ķengāšanu pa internetu. Bet mans secinājums - abi līdzvērtīgi toksiski un kopā tikai ļaunāk sev darīja, nemaz nerunājot par bērniem, kas tos skandālus vēroja no malas. Labi vien ir, ka izšķirās.
viņa rakstīja tos epastus, bet Kristaps tos nesaņēma, jo bija viņu nobloķējis. Par to pats ir stāstījis ig storijos, jo tajā laika periodā Mairita vienkārši sāka klupt viņam virsū, nevis runāt par bērniem un mierīgu šķiršanos
22.05.2022 15:48 |
 
Reitings 76
Reģ: 16.05.2022
Te bija nesaprašana, kādēļ Kristaps nefotografēja savus ievainojumus... Manās acīs ar to viņš tieši pacēlās, ka nekādu tādu foto nav. Manuprāt, fotogrāfēt, vākt visādus pierādījumus un TURPINĀT dzīvot kopā šķiet wtf, kaut kāda shēmošana, lai viņam būtu materiāls ar ko citus iežēlināt. Ja šādu foto nav, tad tas rada iespaidu, ka viņš cerēja, ka viss pēc laika būs ok, un arī iet kopā ar viņa video stāstu, ka kolēģiem u.tml. viņš par to nestāstīja.
22.05.2022 16:02 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Mairita ir sociopāte un manipulatore.
Tie kuri nesaprot kāpēc Kristaps negāja prom jau sākumā, jums būtu jāsaprot, ka ne visi cilvēki uzreiz bēg prom no problēmām. Citi mēģina tās risināt. Un kāpēc uztaisīja otru bērnu? Nevienam nav noslēpums, ka gan Kristaps, gan Mairita ir alkohola un ne tikai - cienītāji, ballītes, utt. Alkohola reibumā viss liekas rožaināks.
Tagad kad nāk gaismā auklīšu komentāri, Mairitas kaimiņu komentāri, Mairitas kolēģu komentāri, utt., ir skaidrs viens, ka cietējs ir Kristaps un Mairita ir traka sociopāte kura apdraud ne tikai savu bērnu dzīvību, bet arī apkārtējo cilvēku dzīvības. Kā raksta cilvēki, tad Mairita regulāri esot piedzērusies, kliedz uz bērniem, utt. Nu tiem kuriem interesē, jāiet uz Twiteri un IG, tur daudz komentāru no kaimiņiem, kolēģiem, utt.
22.05.2022 16:05 |
 
Reitings 308
Reģ: 07.07.2014
https://failiem.lv/u/avwntt9xf
Mairita izstāsta savu sāpīgo stāstu, viņai pasaka paldies un viņa atbild - nav par ko
Tur tāda sajūta, ka aktrisei pateicas par sniegumu, viņa smaida cik skaisti gan sanāca vel asariņu izspiest 😀
22.05.2022 16:12 |
 
Reitings 40
Reģ: 13.02.2022
Kā tos abus dabūt ig un Twitter? Kādi viņiem niki?
22.05.2022 16:16 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Skabarga @ 22.05.2022 16:16
Kā tos abus dabūt ig un Twitter? Kādi viņiem niki?

https://www.instagram.com/iamsushitakeout/
https://www.instagram.com/mymymyrita/
22.05.2022 16:30 |
 
10 gadi
Reitings 3175
Reģ: 18.12.2012
icebreath @ 22.05.2022 12:06
ir šausmīgi grūti aiziet no destruktīvām un manipulējošām attiecībām. Visu laiku jau nav tikai viss slikti, ir brīži, kad viss ir labi un otram cilvēkam sāk likties, ka nu beidzot viss būs labi, tā bija tikai viena melnā josla mūsu attiecībās, strīdas taču visi, mums viss būs labi, mēs varam tikt tam pāri bērna dēļ, mūs taču kaut kas saista, tu esi mans vīrs/sieva utt. Un tajos labajos brīžos, visticamāk, viņiem arī pieteicās otrs bērniņš. Attiecības ar emocionālo varmāku - manipulatoru ir kā amerikāņu kalniņi - brīžiem ir ļoti labi, brīžiem šausmīgi, es ticu, ka Kristapam bija tāpat

Pilnīgi piekrītu šim!
22.05.2022 16:32 |
 
Reitings 40
Reģ: 13.02.2022
blacke @ 22.05.2022 16:30

https://www.instagram.com/iamsushitakeout/
https://www.instagram.com/mymymyrita/

Paldies!!! ♥
22.05.2022 16:37 |
 
Reitings 644
Reģ: 26.02.2022
Bellini @ 22.05.2022 16:12
https://failiem.lv/u/avwntt9xf
Mairita izstāsta savu sāpīgo stāstu, viņai pasaka paldies un viņa atbild - nav par ko
Tur tāda sajūta, ka aktrisei pateicas par sniegumu, viņa smaida cik skaisti gan sanāca vel asariņu izspiest ?

Jā es arī to ievēroju 😂 Kā jau improvizatore 🤣
Visa dzīve kā teātris
22.05.2022 16:40 |
 
Moderators
Reitings 3684
Reģ: 13.11.2016
Tviterī Mairita Rosicka, vai Kristaps tur ir, nezinu.
22.05.2022 17:45 |
 
Reitings 180
Reģ: 10.02.2022
MieraVējos @ 22.05.2022 16:02
Te bija nesaprašana, kādēļ Kristaps nefotografēja savus ievainojumus... Manās acīs ar to viņš tieši pacēlās, ka nekādu tādu foto nav. Manuprāt, fotogrāfēt, vākt visādus pierādījumus un TURPINĀT dzīvot kopā šķiet wtf, kaut kāda shēmošana, lai viņam būtu materiāls ar ko citus iežēlināt. Ja šādu foto nav, tad tas rada iespaidu, ka viņš cerēja, ka viss pēc laika būs ok, un arī iet kopā ar viņa video stāstu, ka kolēģiem u.tml. viņš par to nestāstīja.
bet viņš pats teica ka pat nesen bija situācija kur viņa skrēja viņam 30 minūtes pakaļ! Camooon! Viņš mierīgi varēja ierakstīt balss ziņā ko viņa viņam kliedz virsū! Tagad es viņa vietā būtu vākusi maksimāli daudz pierādījumus par to cik viņa ir agresīva. Ok tad kad bija kopā sasisto seju nebildēja bet nu tagad mierīgi viņam bija izdevība.
22.05.2022 21:31 |
 
Reitings 3522
Reģ: 30.12.2015
https://failiem.lv/u/h8x4wpuwm tas visām, kas bļauj "a kāpēc neieraksta, a kāpēc pārgulēja" utt.. viela pārdomām
22.05.2022 21:38 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Manuprāt, fotogrāfēt, vākt visādus pierādījumus un TURPINĀT dzīvot kopā šķiet wtf, kaut kāda shēmošana, lai viņam būtu materiāls ar ko citus iežēlināt.

Jaa, jaa un mammas balss zinu, kur vins raud izlika no 2019.gada. Ticu, ka abi to ir darijusi alkohola un narko vielu ietekme un tapec ari daudz ko klusejis.... nu nav vins ari tik svets... neticu!
22.05.2022 21:43 |
 
Reitings 76
Reģ: 16.05.2022
Good girl @ 22.05.2022 21:31
bet viņš pats teica ka pat nesen bija situācija kur viņa skrēja viņam 30 minūtes pakaļ! Camooon! Viņš mierīgi varēja ierakstīt balss ziņā ko viņa viņam kliedz virsū! Tagad es viņa vietā būtu vākusi maksimāli daudz pierādījumus par to cik viņa ir agresīva. Ok tad kad bija kopā sasisto seju nebildēja bet nu tagad mierīgi viņam bija izdevība.

Ja tā pakaļdzīšanās netika filmēta, tad tas iet kopā ar viņa paziņu izteikto viedokli, ka viņš ir labsirdīgs, līdz ar to līdz pēdējam centās izvairīties no viņas pazemošanas. Ne visi cilvēki kaut ko shēmo, cenšas atriebties un citiem pierādīt, kāds partneris ir slikts. Vienkārši tagad tas vadzis lūza.
22.05.2022 21:46 |
 
Reitings 180
Reģ: 10.02.2022
MieraVējos @ 22.05.2022 21:46

Ja tā pakaļdzīšanās netika filmēta, tad tas iet kopā ar viņa paziņu izteikto viedokli, ka viņš ir labsirdīgs, līdz ar to līdz pēdējam centās izvairīties no viņas pazemošanas. Ne visi cilvēki kaut ko shēmo, cenšas atriebties un citiem pierādīt, kāds partneris ir slikts. Vienkārši tagad tas vadzis lūza.
Bet šis gadījums pēc viņa stāstītā bija tagad, nesen kad viņš esot apciemojis bērnus dārziņā. Viņam jau ir sen sava ex meitene atpakaļ un viņš jau tāpat zināja,ka agri vai vēlu neklusēs. Viņam bija lieliska iespēja pierādījumam. Arī tad kad abi ar to meiteni esot bijuši pēc bērniem, kad viņa rīkoja skandālu,kapec gan neierakstit un nesaglabāt tādu pierādījumu? Un par to savu algu arī.. džeks ieskaita sievai BEZ Kristapa piekrišanas?!! Cik tas ir nopietni?
22.05.2022 22:02 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
Good girl @ 22.05.2022 22:02
Bet šis gadījums pēc viņa stāstītā bija tagad, nesen kad viņš esot apciemojis bērnus dārziņā. Viņam jau ir sen sava ex meitene atpakaļ un viņš jau tāpat zināja,ka agri vai vēlu neklusēs. Viņam bija lieliska iespēja pierādījumam. Arī tad kad abi ar to meiteni esot bijuši pēc bērniem, kad viņa rīkoja skandālu,kapec gan neierakstit un nesaglabāt tādu pierādījumu? Un par to savu algu arī.. džeks ieskaita sievai BEZ Kristapa piekrišanas?!! Cik tas ir nopietni?
Tai skraidīšanai pakaļ pie bērnudārza bija lieciniece. https://failiem.lv/f/cn5bs4w6j
22.05.2022 23:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits