Strūbergi kam tici tu?

 
Reitings 220
Reģ: 17.05.2022
Laikam beidzot vīrieši ari sak -mee too kustību pret vardarbību no savam sievietēm.
Ko domājat par mūsu pašu Deppa un Amberas stāstu?
21.05.2022 08:50 |
 
Reitings 126
Reģ: 10.02.2022
Enazenaz @ 21.05.2022 23:46

Vai, vai! Miss aizstāve, nevajag tagad filozofēt! Manu domu saprati!

Vēljoprojām uzskatu, ka tas jautājums ir muļķīgs, jo bērnu iznēsāt vardarbīgās attiecībās ir iespējams 😄
22.05.2022 00:25 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Kā tur bija patiesībā zina tikai viņi paši. Un nav jau tā,ka tikai viena puse var manipulēt,to var darīt arī abi reizē. Ja nevar vienoties sarunu ceļā, tad tikai juridiski un tad jau tiesa lemj.Vislielākie cietēji ir bērni,jo tas viņus ietekmē. Man sasodīti žēl visus tos bērnus, kuriem vecāki nevar vienoties vai pat komunicēt savstarpēji.
Priecājos,ka Kristaps ir runājis,jo ilgu laiku gaidīju,ka nāks kaut kas no viņa puses.
Ļoti skumji un pat briemīgi noskatīties,ka mūsdienās tiek praktizēts "kurš pirmais runā ,tam ir taisnība".Kur tad vecais labais "innocent until proven guilty",jo šobrīd modernajā pasaulē lietas notiek otrādi.
Varu tikai novēlēt nokārtot to visu pēc iespējas ātrāk un dzīvot mierā!
22.05.2022 00:27 |
 
Reitings 644
Reģ: 26.02.2022
Mairita Māmiņu kluba intervijā stāsta, ka viņu aiz matiem vilka ar seju pa zemi 😅 Kurš ta to darija? Vai viņa muld? 🤣🤣 Cerams tā psihopāte un krāpniece būs atmaskota beidzot 😁
22.05.2022 00:39 |
 
Reitings 180
Reģ: 10.02.2022
Noskatījos video un man radās daudz jautājumu.. viņš minēja ka viņai nebija pierādījumi par to, ka viņš viņu ir sitis jo viņa 100% to būtu nobildējusi. Jautājums- un viņš pats?! Tik daudz reizes sists un NEVIENA bilde ar sasistu seju?! Minēja ka viņa 30 minūtes gājusi pa ielu un saukājusi viņu- tiešām 21 gadsimtā visiem telefonos funkcija ierakstīt balsi, tad varēja tk izdarīt! Viņš varēja šo visu stāstīt bet uzreiz mest iekšā pierādījumus! Bez tiem viņš neko nevar pierādīt! Diemžēl! Un vēl pats galvenais- KĀPĒC un KĀDA iemesla dēļ tā meitene tā uzvedās? Ķipa visi sēdēja pie galda, ēda vakariņas, viņa piecēlās un sāka viņu klapēt bērnu priekšā?! Tur daudz neloģisku lietu. Un es neticu ka 2metru liels vīrietis nevar nolikt pie vietas kaut kādu sīko. Tas ka viņš ļāva kāpt sev uz galvas un it kā mīļā miera labad neko nedarīja ir blefs. Zinot to ka viņi visi lieto narkotikas vai alko savos Singapūras Satīna tusiņos ir skaidrs.. pagale nekad nedeg viena. Lai cik cilvēks būtu psihs ir jāatrod iemesls. Šeit viņš vienkārši pateica- kārtējais strīds un viss, bet ko, kas,kāpēc nav zināms!
22.05.2022 00:51 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Good girl @ 22.05.2022 00:51
Noskatījos video un man radās daudz jautājumu.. viņš minēja ka viņai nebija pierādījumi par to, ka viņš viņu ir sitis jo viņa 100% to būtu nobildējusi. Jautājums- un viņš pats?! Tik daudz reizes sists un NEVIENA bilde ar sasistu seju?! Minēja ka viņa 30 minūtes gājusi pa ielu un saukājusi viņu- tiešām 21 gadsimtā visiem telefonos funkcija ierakstīt balsi, tad varēja tk izdarīt! Viņš varēja šo visu stāstīt bet uzreiz mest iekšā pierādījumus! Bez tiem viņš neko nevar pierādīt! Diemžēl! Un vēl pats galvenais- KĀPĒC un KĀDA iemesla dēļ tā meitene tā uzvedās? Ķipa visi sēdēja pie galda, ēda vakariņas, viņa piecēlās un sāka viņu klapēt bērnu priekšā?! Tur daudz neloģisku lietu. Un es neticu ka 2metru liels vīrietis nevar nolikt pie vietas kaut kādu sīko. Tas ka viņš ļāva kāpt sev uz galvas un it kā mīļā miera labad neko nedarīja ir blefs. Zinot to ka viņi visi lieto narkotikas vai alko savos Singapūras Satīna tusiņos ir skaidrs.. pagale nekad nedeg viena. Lai cik cilvēks būtu psihs ir jāatrod iemesls. Šeit viņš vienkārši pateica- kārtējais strīds un viss, bet ko, kas,kāpēc nav zināms!

Ir cilvēki, kuriem aizveras širmis un sāk ārdīties. Piemēram, es neticētu par to Hannu, ja pati nebūtu šādu situāciju pieredzējusi. Tas ir kaut kas ārkārtīgi biedējošs, kad cilvēks pēkšņi sauc sevi citā vārdā un piedomā visādus nebijušus notikumus un reāli ārdās kā aptracis, sit sevi, lauž durvis, kliedz. Tur jau no šoka vien neko nevar izdarīt, jāsauc visi dienesti, lai ved prom uz Tvaika ielu.
22.05.2022 01:04 |
 
Reitings 180
Reģ: 10.02.2022
Pama @ 22.05.2022 01:04

Ir cilvēki, kuriem aizveras širmis un sāk ārdīties. Piemēram, es neticētu par to Hannu, ja pati nebūtu šādu situāciju pieredzējusi. Tas ir kaut kas ārkārtīgi biedējošs, kad cilvēks pēkšņi sauc sevi citā vārdā un piedomā visādus nebijušus notikumus un reāli ārdās kā aptracis, sit sevi, lauž durvis, kliedz. Tur jau no šoka vien neko nevar izdarīt, jāsauc visi dienesti, lai ved prom uz Tvaika ielu.
Jā, okay bet viņa jau sita viņam ne vienu reizi vien! Kā viņš pats teica,tādu reižu bija dahuja, bet kur tam pierādījums? Tas ka viņai ir garīgie traucējumi ir skaidrs, bet ja viņš būtu parādījis kaut vienu foto kur ir sasists vai kaut to Hannas vēstuli ko viņa iedeva.. ok nelasi kas tur ir, bet kaut parādi ka tāda vēstule vispār bijusi! Nu pārāk daudz lietu bez nekādiem pierādījumiem. Es nesaku, ka neticu ka viņš ir bijis tādās attiecībās, nu ir bet KĀPĒC, kāds tam iemesls apakšā bijis?! Bez iemesla par skaistām acīm tak virsū nebruka. Un tiešām taisīt otru bērnu,zinot ka cilvēks slims?! Ja šādi būtu man, es negribētu nodarboties ar seksu ar cilvēku, kas mani ir sitis vai saukājis,plus ja no tā cieš bērni!
22.05.2022 01:16 |
 
Reitings 196
Reģ: 16.04.2022
Šis ņemts no mairitas ig story hailaita... ko tas liecina?:D ka šii ārdiijās un tas čalis klusēja, kā jau teikts youtube video :D https://failiem.lv/f/azfrjptt9
22.05.2022 01:28 |
 
Reitings 196
Reģ: 16.04.2022
Iesaku viņas ig paskatīties to sarkano hailaitu ar X,m
22.05.2022 01:30 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Noskatījos video un man radās daudz jautājumu..

Es vēl noskatījos to epizodi, kur Mairita ir saukusi policiju, kur ir fiksēts, ka viņa ir dabūjusi pa galvu... Visdrīzāk, ka abi viens otru līdz tam ir noveduši...
Ja vēl ir bijušas narkotikas, tad nu skaidrs..
22.05.2022 02:45 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Drīzāk izskatās, ka tur ir iekšā baigais aizvainojums M, tādēļ arī tas viss notiek... ticu, ka gribējusi mīlestibu, bet čalis vazājies apkārt. NU nav viss tik tīrs.
22.05.2022 02:47 |
 
Reitings 767
Reģ: 18.02.2022
Good girl @ 22.05.2022 01:16
Jā, okay bet viņa jau sita viņam ne vienu reizi vien! Kā viņš pats teica,tādu reižu bija dahuja, bet kur tam pierādījums? Tas ka viņai ir garīgie traucējumi ir skaidrs, bet ja viņš būtu parādījis kaut vienu foto kur ir sasists vai kaut to Hannas vēstuli ko viņa iedeva.. ok nelasi kas tur ir, bet kaut parādi ka tāda vēstule vispār bijusi! Nu pārāk daudz lietu bez nekādiem pierādījumiem. Es nesaku, ka neticu ka viņš ir bijis tādās attiecībās, nu ir bet KĀPĒC, kāds tam iemesls apakšā bijis?! Bez iemesla par skaistām acīm tak virsū nebruka. Un tiešām taisīt otru bērnu,zinot ka cilvēks slims?! Ja šādi būtu man, es negribētu nodarboties ar seksu ar cilvēku, kas mani ir sitis vai saukājis,plus ja no tā cieš bērni!

Nu labi, nav pierādījumi. Nevar īsti viņam ticēt. Ok.
Bet kāpēc visi tic Mairitai kurai arī nav pierādījumu?
22.05.2022 07:08 |
 
Reitings 308
Reģ: 07.07.2014
Ja Krstaps būtu paziņojis ka viņš aiziet no vardarbīgām attiecībām vai viņu kāds uz interviju sauktu? Nē tak, twitteri par viņu pasmietos tik
22.05.2022 07:30 |
 
Patīk
Reitings 2865
Reģ: 30.04.2020
Jūs tiešām domājat, ka tajā brīdī, kad pāri darītājs sit vai pazemo, vai tiranizē, galvā ir kaut mazākā doma, ka to vajadzētu nofilmēt? Nopietni?
Es gribētu, lai murgs ātrāk beidzās, nevis vēl selfijus taisīt.
Labi, pieņemsim, ka Kristaps melo, bet tad sanāk, ka kaimiņi un aukles, pat teātra biedri, kuri rakstīja Kristapam vēstules, viņi visi melo? Kāpēc? Kāds viņiem no tā ir labums?
Un cilvēki, kas viņu pazīst un saka, ka viņai ir pašsavainošanās tieksmes? Ka pati savu ģimeni ir ievilkusi skandālā ar bēriņtiesu? Tā dara normāli, veseli cilvēki?
22.05.2022 07:41 |
 
Reitings 530
Reģ: 16.02.2022
MinkaMurrrrr @ 22.05.2022 07:08

Nu labi, nav pierādījumi. Nevar īsti viņam ticēt. Ok.
Bet kāpēc visi tic Mairitai kurai arī nav pierādījumu?

Te taču katrs otrais piekrīt, ka abi labi un viena pagale nedeg.
Savukārt soc tiklos, loģiski, pasaka, ka vardarbīgas attiecības un cilvēki stiprina cietušo ar vārdiem un aicina izbeigt tās, nevis defoltā pasaka, ja kādam tic, vai netic.
22.05.2022 07:46 |
 
Patīk
Reitings 2865
Reģ: 30.04.2020
Fargerike @ 22.05.2022 07:46

Te taču katrs otrais piekrīt, ka abi labi un viena pagale nedeg.
Savukārt soc tiklos, loģiski, pasaka, ka vardarbīgas attiecības un cilvēki stiprina cietušo ar vārdiem un aicina izbeigt tās, nevis defoltā pasaka, ja kādam tic, vai netic.

Nepiekrītu. Tas, kas notika twitterī brīdī, kad Mairita ielika slaveno tweetu, tas bija ārprāts. Nevienu neinteresēja nekādi pierādījumi, visi automātiski ticēja viņai. Jo tā sabiedrībā ir pieņemts, ka varmākas ir vīrieši.
22.05.2022 07:57 |
 
Reitings 126
Reģ: 10.02.2022
Enazenaz @ 22.05.2022 07:57

Nepiekrītu. Tas, kas notika twitterī brīdī, kad Mairita ielika slaveno tweetu, tas bija ārprāts. Nevienu neinteresēja nekādi pierādījumi, visi automātiski ticēja viņai. Jo tā sabiedrībā ir pieņemts, ka varmākas ir vīrieši.

Bet tagad kas notiek, tas nav ārprāts? Tas nav tas pats? Paši to kultivējam vienā vai otrā pusē rakstot komentārus - es tev ticu, viņa/viņš nav normāls utt
Teksts - es negribēju to darīt bērnu dēļ, jo viņi to visu redzēs - tam seko mātes apsaukāšana un lamāšana. To var pasniegt savādāk, it sevišķi, ja tik ļoti tie bērni rūp :)
22.05.2022 08:19 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Es sliecos domāt ka Kristapam ir taisnība jau no sākta gala, atceros komentarus rakstiju ka neticu tik vienpusejam.stāstam ko Mairita teica, un mani te nolinčoja.
Bet visā šajā man rada neizpratni viņa cildinošās intervijasmpar sievu un ģimeni un otra bērna tapšana neskatoties uz viņas psihozēm un vardarbību
https://jauns.lv/raksts/izklaide/372481-kristaps-strubergs-jeb-garais-no-lielajiem-mulkiem-sagaidijis-otru-delu
22.05.2022 08:27 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Nekādi nevaru saprast, ja otra puse ir psiha, jau parādījusi sevi no sliktakas puses, kāpēc taisīt vēl vienu bērnu...
Šaja situacija daudz var pateikt ģimenes psiholoģiska izpēte, dažadas metodes kas parādītu patieso ainu ģimene no bērnu skata punktu, bet Mairita to neļaus jo patiesiba naks gaismaa, ja vina gribetu pieradit pretejo -Kristaps ir agresors un varmāka, viņa ļautu šo neatkarīgo izpēti un ar to bùtu situācija atrisināta.
Un tas ka viņa neļauj jau vien pierāda - KAS vainīgs tas BAILĪGS
22.05.2022 08:33 |
 
Patīk
Reitings 2865
Reģ: 30.04.2020
Chikitita @ 22.05.2022 08:33
Nekādi nevaru saprast, ja otra puse ir psiha, jau parādījusi sevi no sliktakas puses, kāpēc taisīt vēl vienu bērnu...
Šaja situacija daudz var pateikt ģimenes psiholoģiska izpēte, dažadas metodes kas parādītu patieso ainu ģimene no bērnu skata punktu, bet Mairita to neļaus jo patiesiba naks gaismaa, ja vina gribetu pieradit pretejo -Kristaps ir agresors un varmāka, viņa ļautu šo neatkarīgo izpēti un ar to bùtu situācija atrisināta.
Un tas ka viņa neļauj jau vien pierāda - KAS vainīgs tas BAILĪGS

Es zinu gadījumu, kur bija ne tikai emocionālā un fiziska vardarbība, bet arī seksuāla. Un sieviete saņēmās aiziet tikai tad, kad zaudēja bērniņu. Un šajā laulībā bija dzimuši jau 2 bērni. Viņai bija iestāstīts, ka viņa nevarēs bez viņa, ka atņems bērnus, nevienam viņa nebūs vajadzīga, ja izdosies aiziet, tad atradīs visus vīriešus, ar kuriem viņa kaut ko mēģinās un nosūtīs viņiem visādu homemade video. No malas likās ritīgi forša ģimene, daudz ceļoja, bildes smaidīgas utt.
22.05.2022 08:48 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Palasīju tos epastus no Mairitas, tīrās šausmas, lūgs sabiedrību ziedot - pilniga bezkauniba. Sabiedriba visdrizak vinai jau saziedoja vairakus tukstošus ja ne desmitus-par to viņa klusē.
Un instagram STORY ir uzdzīves ieraksti pedejo 2 menesu laika - apmekle restoranus, pasakumus, burzinus, ta nav NABAGA dzīve kur būtu jāprasa ziedojumi, viņa ir MANIPULATORS un sabiedrība ir stulba, zinu tiešam gadijumus kur vajadzetu palidzet bet tas sievietes klusè un cīnās, bet te viena uz slavena vira rēķina spekulē, manipulē un ziedotāji atsaucas. Pilnīgs sviests.
Ja viņa dzivotu kada pusūķī, nebūtu auto, dzivoklis labs neatrastos Rigas centrā varetu saprast, bet viņa dzivo dzīvi virs vidējā un lūdz ziedojumus
22.05.2022 08:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits