Kaķa barošana ar Felix barību- nāve

 
Reitings 8
Reģ: 09.03.2022
Sveikas.
Vēlējos padalīties ar savu sāpi un lūdzu piedošanu savam kaķītim. Vainošu sevi visu dzīvi un nekad to sev nepiedošu.
Dalos ar šo, lai nepieļautu manu dzīves skarbāko kļūdu .
Kaķis bija tikai 6 gadus vecs, paņēmu no ielas maziņu. Sāku barot ar labu sauso barību Brekkies, bet mitro izvēlējos Felix. Prasto gaļu viņš neēda , pierarda un pat citu mitro nevarēju iedot kā Felix. Simptomu nebija visu šo laiku, tad sāka ik pa laikam vemt, attārpoju , nekas nemainījās, notievēja mēneša laikā un izmainījās uzvedība , kļuva apātisks . Aizvedu uz klīniku - aknu vēzis pēdējā stadijā, bija jāveic eitanāzija …. To sāpi pat vārdos nevar izteikt un viņš aizmiga manās rokās….tikai dažas dienas atpakaļ .
Sāku pētīt un ir pat FB grupas, kur raksta, cik daudz kaķiem probēlmas un miruši tieši no Felix barības …. Nekad sev to nepiedošu, ka turpināju viņu barot ar to, nekad! Sāp drausmīgi !
Lai šis ir brīdinājums un iespējams izglābs kāda kaķa dzīvībiņu , bet nekad nebarojiet kaķi ar šo barību ! Savu vainu apzinos un vainošu sevi visu mūzu
16.05.2022 23:48 |
 
Reitings 8
Reģ: 09.03.2022
EE @ 17.05.2022 20:29
Man ir mazi kaķīši, kas meklē mājas.
Interesētu???

Laikam jāpaiet kādam laikam , lai paņemtu jaunu kaķīti . Zinu, ka noteikti ņemšu, bet emocionāli tagad neesmu vēl gatava.
17.05.2022 21:14 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Izsaku līdzjūtību! Ļoti žēl..
Es savu kaķi esmu izlutinājusi kā saka mani draugi. Viņš ēd vārītu vistas fileju, aknas, cāļa gaļas pastēti, zivis(arī vārītas :D), pienu dzer un ēd sauso barību ''Perfect fit'' firmas. Agrāk pirkām aptiekās, tagad veikalos šo. Nekādi gaļas kubiciņi paciņās un cita barība viņam nepatīk. Tāpēc laikam jau tā ir.. ēd to, pie kā pieradis.
Kaķim manam 9 gadi, veselīgs.
Un tev novēlu izturību!
17.05.2022 21:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits