Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzemdības ar lielu starpību

 
Reitings 119
Reģ: 13.05.2021
Sveikas dāmas!
Esmu grūtniece, laikus gatavojos mazuļa sagaidīšanai❤️ iepazīstoties arī ar citu grūtniecību un dzemdību stāstiem..
Pirmo bērnu dzemdēju 2012.gadā, tagad būs otrās dzemdības.. Protams, katrai šis īpašais laiks ir citāds..Bet cik esmu dzirdējusi otrās dzemdības dažkārt mēdz būt vieglākas.., citas atkal dalās pieredzē, ja starp dzemdībām ir pagājis krietns laiks, būšot vēl grūtāk.. Varbūt šeit ir dāmas kurām ir līdzīga pieredze, attiecīgi vairāki gadi starp dzemdībām, un var padalīties pieredzē, vai kādos vērtīgos ieteikumos..
Manas pirmās dzemdības bija ļoti vieglas, atceros ar labu. Iestājos dzemdību namā 3 dienas pirms dzemdībām, jo bija pārstaigāts datums, un vecmāte norādīja, ka jādodas uz dzemdību namu, uz novērošanu, jo iespējams nepieciešams ķeizers.
3 dienas nogulēju, dzemdības nesākās, trešās dienas rītā (10:00) man ievadīja gēlu, kurš izraisa dzemdības.. pa dienu ievadīja atkārtoti, jo no kontrakcijām ne miņas, ap 18.00 sāka vilkt vēderu, sākās vieglas sāpes, pēc pārbaudēm secināja, ka veidojās atvērumus, bet spēcīgas sāpes tā arī nebija (mēnešreižu laikā esmu jutusi stiprākas).. Kad atvērums bija ap 7cm (~20:00) pārdura auļūdeņus, tad gan izjutu spēcīgākas sāpes, bet paciešami. Gulēju pirms dzemdību istabā, pa laikam devos uz sirds toņu klausīšanos.., kad ar sāpēm jau biju apradusi, vaicāju vai varu nedaudz pagulēt? Tā man bija teikts māmiņu kursos, ka pirms pašām dzemdībām ieteicams pagulēt, lai būtu spēks.. BET vecmāte pasmīnēja- un teica, ka tagad nevar gulēt, jo man ir jānāk viņai līdzi uz dzemdību zāli.😁👌 Zālē uz krēsla pavadīju 15 min, izstumšanas periodā, klāt bija stingra, ne pārāk iejūtīga, bet kolosāla vecmāte, kura perfekti diktēja ko darīt. Viņas vadībā piedzima mans bērns (4.700 / 56cm ) bez neviena plīsuma.
Tā kā varu teikt mans stāsts bija pārsteidzoši viegls un bez sliktām atmiņām..
Labprāt dzirdētu arī Jūsu stāstus..
Kā ari varbūt kāda var pakonsultēt, kā notiek līguma slēgšana ar vecmāti, un kad šim pakalpojumam jāpiesakās?🥰
12.05.2022 15:14 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Man ir jautājums: 4,7kg ir liels mazulis. Grūtniecības laikā bija gestacijas diabēts? Ja jā, tad kā izdevās to kontrolēt grūtniecības laikā un kā pēc dzemdībām?
Bet apsveicami, tāds kārtīgs arbūziņš bez plīsumiem 🌸
12.05.2022 15:36 |
 
Reitings 2042
Reģ: 21.02.2015
Izklausās ļoti laba pieredze Tev bijusi. Man bija 1,5 kg vieglāks bērns, izspiešana pie 2 h un plīsumi bezjēgā :(
Domāju, ka Tev nevajag šobrīd uztraukties, kā būs. Tavs ķermenis jau pierādīja, ka ar dzemdībām tiek galā lieliski. Otro reizi viss parasti notiekot raitāk. Salīdzinot, manai mammai starp pirmo bērnu un otro (mani) bija 20 gadi. Viņa mani savos 40 gados piedzemdēja pilnīgi bez problēmām, teica, ka vēl vieglāk nekā pirmo.
12.05.2022 17:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits