Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lodger Bunker

 
Reitings 229
Reģ: 09.02.2022
Sveiki!
Gribētos dzirdēt no citām mammām atsauksmes par Lodger Bunker(kā ar izmantošu vēsākā laikā ,kad ārā ir mīnusi u.t.t)
Plānoju pirkt,bet neesmu vēl pārliecināta vai ir vērts pirkt.
11.05.2022 12:28 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Man bija 2 viens mazais autokrēsliņam,otrs lielais ratiem.
Ļoti patika, viss apmierināja , bet mani bērni bija ratos gulētāji,lidz ar to nekad neņēmu ārā no ratiem zīdaiņa vecumā (man abi ziemas bērni).
Kad jau paaugas tad arī sēžamratos liku kopā ar lodger, viss bija ok, nevienu sliktu vārdu nevaru pateikt. Ar segām neņemos, ja nevar atļauties nopirkt jaunu,var nopirkt andele. Man labi kalpoja 2 bērniem un vēl kalpo tālāk radu bērniem, principā nenolietojams.
12.05.2022 16:54 |
 
Reitings 516
Reģ: 16.02.2022
Aitādas ratu maiss- perfekts- ratos, var mašīnā iesprādzēt, augšu noņemt, lai izmantotu tikai apakšu. Līdz pat trīs gadu vecumam, ja nepieciešamība ragavās likt.
11.05.2022 23:22 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Izmantoju ziemā, kamēr bērns pavisam mazs un tikai gulēja mierīgi. Nekādus kombinezonus neģērbu arī pie mīnusiem. Kad paaugās lielāks, tad gan sāka tīties laukā un rokas vicināt, tad sāku ģērbt siltākas jakas. Man likās ērti, ka izmntojams arī autokrēsliņā
11.05.2022 22:24 |
 
Reitings 259
Reģ: 02.04.2022
Ļoti ērts, silts un praktisks. Iesaku!
11.05.2022 22:01 |
 
Reitings 217
Reģ: 12.04.2022
VIP @ 11.05.2022 13:31

Šis ir iemesls, kāpēc izvairījos no visādām mammu grupām ?
Bērnu nav, lodger lietojusi nav, par ērtumu izpratne nav, iesaka segu kā risinājumu ???
Par barošanu mīnusos neizteikšos…

Es jau atbildēju, ka tie ir mammu lasītie viedokļi, ne mans izdomājums.
Iesaku segu, jo tas ir stipri pareizāk, nekā skriet pakaļ modei, pērkot Lodgeri, kurš nav tik praktisks. Visos laikos izmantoja segu un nevienam nebija pretenziju.
Varētu padomāt, ka apmainīties ar viedokļiem var tikai mammas. Ja arī es būtu mamma un man būtu tāds viedoklis, uzreiz attieksme būtu savādāka?
Kad būšu mamma, tad arī izvēlēšos auduma kombinezonu + segu, nekā stūķēšu bērnu modīgajos, bet nepraktiskajos Lodgeros.
Un varētu padomāt, ka Lodgeris nav šūts no tiem pašiem materiāliem kā pufīgie sintētiskie kombji? Gandrīz visiem, kurus redzu ir tās slīdīgās virskārtas, tad ko jūs te man sakiet par svīšanu, ja jūsu izslavētajos Lodgeros bērns svīst tikpat daudz, cik tajos sintētiskajos kombinezonos?! :D
Auduma kombinezoni šajā ziņā ir pats labākais, kas var būt, jo tajos bērns tiešām nesvīst. Un segas/pledus izvēlēties atbilstoši laikapstākļiem.
11.05.2022 13:37 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012
karenmil @ 11.05.2022 13:25

bet es jau lasīju to mammas viedokļus, ne jau pati izdomāju. :)
Man gan liekas ļoti pat pamatots arguments. Tieši otrādāk ar kombinezonu + segu var vairēt kā nu grib pēc laikapstākļiem. Viegli bērnu izņemt ārā, ja aukstāks, uzlikt segu virsū. Lodgeris visu ierobežo, nē, nu ja nav grūti ņemt ārā ar visu guļammaisu, tad labi, bet, ja es tā padomāju, ko vieglāk ņemt uz rokām, tad viennozīmīgi tas ir bērns kombinezonā.:D
Ir mammas, kas baro arī nelielos mīnusos. Ja bērns prasa ēst katru stundu, ko tad tai māmiņai darīt, būt piesietai mājai un nekur tālāk neiziet pastaigā? Uzmet siltu villaini uz krūšu daļu un nav problēmu.
Es nezinu par kādiem svīstošiem kombjiem tu runā, bet tiem mazuļiem, kas nestaigā, ir labi pirkt auduma siltinātos kombinezonus. Ne jau tās pufaikas slīdīgās. :D Tās, kuras pērk zīdaiņiem slīdīgos kombjus, tās nesaprotu. Bērns taču visu laiku ir ratos, nav jādomā par ūdens vai vēja izturīgumu. Tādos varbūt un svīst, bet, ja pērk auduma kombjus, tad tie ir stipri praktiskāki par jūsu lodgeriem.

Piekrītu, pēc savas pieredzes varu teikt, ka bunkeris vairāk ierobežo kustību brīvību. Tāpēc nomainīju viņu uz vilnas pledu, ar pledu var variēt, ar bunkeri nē.
Forši, ka citām ir ērti izvilkt bērnu no ratiem ar visu bunkeri, man nebija ērti, baigā noņemšanās.
11.05.2022 13:34 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
karenmil @ 11.05.2022 13:25

bet es jau lasīju to mammas viedokļus, ne jau pati izdomāju. :)
Man gan liekas ļoti pat pamatots arguments. Tieši otrādāk ar kombinezonu + segu var vairēt kā nu grib pēc laikapstākļiem. Viegli bērnu izņemt ārā, ja aukstāks, uzlikt segu virsū. Lodgeris visu ierobežo, nē, nu ja nav grūti ņemt ārā ar visu guļammaisu, tad labi, bet, ja es tā padomāju, ko vieglāk ņemt uz rokām, tad viennozīmīgi tas ir bērns kombinezonā.:D
Ir mammas, kas baro arī nelielos mīnusos. Ja bērns prasa ēst katru stundu, ko tad tai māmiņai darīt, būt piesietai mājai un nekur tālāk neiziet pastaigā? Uzmet siltu villaini uz krūšu daļu un nav problēmu.
Es nezinu par kādiem svīstošiem kombjiem tu runā, bet tiem mazuļiem, kas nestaigā, ir labi pirkt auduma siltinātos kombinezonus. Ne jau tās pufaikas slīdīgās. :D Tās, kuras pērk zīdaiņiem slīdīgos kombjus, tās nesaprotu. Bērns taču visu laiku ir ratos, nav jādomā par ūdens vai vēja izturīgumu. Tādos varbūt un svīst, bet, ja pērk auduma kombjus, tad tie ir stipri praktiskāki par jūsu lodgeriem.

Šis ir iemesls, kāpēc izvairījos no visādām mammu grupām 😂
Bērnu nav, lodger lietojusi nav, par ērtumu izpratne nav, iesaka segu kā risinājumu 🤡🤡🤡
Par barošanu mīnusos neizteikšos…
11.05.2022 13:31 |
 
Reitings 217
Reģ: 12.04.2022
MiaLea @ 11.05.2022 13:01
Viena no labākajam lietām. Mums ir mini lodgeris, tads kuram ir ielaidumi lai var iespradzet ari sedekliitii un sezhamratos. Izmantojaam visu laiku no dzimšanas lidz pat pavasarim tagad. Tagad jau bus izaugusi no sava, pārdosim rudenī. Mazajai pusotrs gads.
Un tās, kurām bērnu nav, bet lasa ka nepraktisks... :D es sasmējos.
Loti praktisks un ērts.. tieši kombinezons ir nepraktisks jo tajā bērns svīst un ir pārtuntulēts? un ja mašīnā sēž tādā tas berns vnk parkarst..
lodgeri smuki var atvert vaļā mašīnā atsegt ar rāvējslēdzēju. Kāpjot àrā atkal aizver. Bernu rokās var turēt visā lodgeri un nekāda vaina. :) izmantojam pat šajā ziemā ragavās sežot!
Mums ir tas guļammaisa tips ar ravejsledzeju.

bet es jau lasīju to mammas viedokļus, ne jau pati izdomāju. :)
Man gan liekas ļoti pat pamatots arguments. Tieši otrādāk ar kombinezonu + segu var vairēt kā nu grib pēc laikapstākļiem. Viegli bērnu izņemt ārā, ja aukstāks, uzlikt segu virsū. Lodgeris visu ierobežo, nē, nu ja nav grūti ņemt ārā ar visu guļammaisu, tad labi, bet, ja es tā padomāju, ko vieglāk ņemt uz rokām, tad viennozīmīgi tas ir bērns kombinezonā.:D
Ir mammas, kas baro arī nelielos mīnusos. Ja bērns prasa ēst katru stundu, ko tad tai māmiņai darīt, būt piesietai mājai un nekur tālāk neiziet pastaigā? Uzmet siltu villaini uz krūšu daļu un nav problēmu.
Es nezinu par kādiem svīstošiem kombjiem tu runā, bet tiem mazuļiem, kas nestaigā, ir labi pirkt auduma siltinātos kombinezonus. Ne jau tās pufaikas slīdīgās. :D Tās, kuras pērk zīdaiņiem slīdīgos kombjus, tās nesaprotu. Bērns taču visu laiku ir ratos, nav jādomā par ūdens vai vēja izturīgumu. Tādos varbūt un svīst, bet, ja pērk auduma kombjus, tad tie ir stipri praktiskāki par jūsu lodgeriem.
11.05.2022 13:25 |
 
Reitings 64
Reģ: 03.10.2017
Viena no labākajam lietām. Mums ir mini lodgeris, tads kuram ir ielaidumi lai var iespradzet ari sedekliitii un sezhamratos. Izmantojaam visu laiku no dzimšanas lidz pat pavasarim tagad. Tagad jau bus izaugusi no sava, pārdosim rudenī. Mazajai pusotrs gads.
Un tās, kurām bērnu nav, bet lasa ka nepraktisks... :D es sasmējos.
Loti praktisks un ērts.. tieši kombinezons ir nepraktisks jo tajā bērns svīst un ir pārtuntulēts😂 un ja mašīnā sēž tādā tas berns vnk parkarst..
lodgeri smuki var atvert vaļā mašīnā atsegt ar rāvējslēdzēju. Kāpjot àrā atkal aizver. Bernu rokās var turēt visā lodgeri un nekāda vaina. :) izmantojam pat šajā ziemā ragavās sežot!
Mums ir tas guļammaisa tips ar ravejsledzeju.
11.05.2022 13:01 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
karenmil @ 11.05.2022 12:46
Man bērnu vēl nav, bet lasīju, ka nepraktisks tieši tāpēc, ka ar to Lodgeri nevelk bērnam kombinezonu. Tad jautājums, kā var to bērniņu paņemt opā, ja ārā sāk ļoti raudāt vai ir jāpabaro? Liekas cietsirdīgi neņemt ārā no ratiem mazuli, kurš varētu nomierināties, ja to vienkārši izņem ārā no ratiem un paaijā uz rokām. Ne jau visiem bērni tikai guļ ratos.

Gan es,gan man daudz zināmas mammas ir likušas lodgerī ar visu kombinezonu, nekādu problēmu nebija, nekur pat nebiju iepriekš dzirdējusi, ka tā nevarētu darīt.
11.05.2022 12:56 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Ļoti labs, praktiski var lietot cauru gadu, arī vēsākā vasarā, ja bērns guļ ratos. Iekšiņa izņemama, lidz ar to var pielagot aukstākam/siltākam laikam. Forma ērta, lipekļi ērti. Izmantoju visiem bērniem un bez tā nevaru iedomāties ratu dzīvi.
Nu ja tu zini, ka tavs berns pastaigas laikā var prasities uz rokām, tu viņu saģērb, nevis mīnusos liec tikai bunkerī un es nezinu nevienu mammu kas barotu bērnu ārā ziemā vai vispār, kad ir zemāk par 15 grādiem. Var vienkārši neģērbt daudz kārtas, jo bunkers aizstāj vienu.
11.05.2022 12:53 |
 
Reitings 129
Reģ: 08.12.2021
karenmil @ 11.05.2022 12:46
Man bērnu vēl nav, bet lasīju, ka nepraktisks tieši tāpēc, ka ar to Lodgeri nevelk bērnam kombinezonu. Tad jautājums, kā var to bērniņu paņemt opā, ja ārā sāk ļoti raudāt vai ir jāpabaro? Liekas cietsirdīgi neņemt ārā no ratiem mazuli, kurš varētu nomierināties, ja to vienkārši izņem ārā no ratiem un paaijā uz rokām. Ne jau visiem bērni tikai guļ ratos.
esmu ņēmusi ar visu lodgeri ārā, bez problēmām. Lietojām kad mazais vēl bija mazs un opā ņemt ar visu lodgeri nekādu problēmu.
11.05.2022 12:52 |
 
Reitings 217
Reģ: 12.04.2022
Man bērnu vēl nav, bet lasīju, ka nepraktisks tieši tāpēc, ka ar to Lodgeri nevelk bērnam kombinezonu. Tad jautājums, kā var to bērniņu paņemt opā, ja ārā sāk ļoti raudāt vai ir jāpabaro? Liekas cietsirdīgi neņemt ārā no ratiem mazuli, kurš varētu nomierināties, ja to vienkārši izņem ārā no ratiem un paaijā uz rokām. Ne jau visiem bērni tikai guļ ratos.
11.05.2022 12:46 |
 
Reitings 129
Reģ: 08.12.2021
Ir vērts pirkt. Mums ļoti noderēja. Ziemā ideāli, nav jāpaunā biezajos kombinezonos.
11.05.2022 12:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits