Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dāvana vīrietim

 
Reitings 5
Reģ: 03.01.2022
Sveikas, meitenes! Pacelšu vienu no grūtākajām tēmām. Kā Jūs iepriecinat savus vīriešus dzimšanas dienā? Ko izdomāt, kad gandrīz viss jau ir uzdāvināts 🌸
10.05.2022 22:04 |
 
Reitings 38
Reģ: 30.08.2022
Esmu dāvinājusi praktiskas lietas - ādas maku, jostu, somu, pulksteni, cimdus, šalli utmldz. Bet esmu ievērojusi, ka lielāks prieks viņam tomēr ir par izplānotu labi pavadītu laiku - aktīvā atpūta, spa, jaukas naktsmītnes utt. līdz ar ko parasti uzdāvinu kādu praktisku lietiņu, ko zinu ka noteikti noderēs, jo ir par to ieminējies, vai vecā nokalpojusi, un izplānoju mums kopīgu atpūtu.
25.10.2022 22:02 |
 
Reitings 9
Reģ: 15.08.2015
par dāvanām.. tuvojas Ziemassvētki plānoju dāvanu vīrietim. Dāvināšu jostu un t- kreklu. Par jostu skaidrs- kādu. T-kreklu... nevaru izdomāt. Nav konkrēta firma kas patīk vai tikai to vel. Tad jautājums, kvalitātes ziņā ko jūs ieteiktu? Tommy, CK, Hugo Boss? kas vēl? Parasto t-kreklu gribu.
Pie reizes , varbūt zinat kas tā pa firmu ar čūskas galvas emblēmu?
25.10.2022 15:05 |
 
Reitings 936
Reģ: 11.09.2022
Viss atkarīgs no pāra vai paša vīra/drauga. Es savam vīram ļoti bieži dāvinu plates, tikai izzinu, kādu tieši atkal ir sakārojis. Vai labu grāmatu. Vairāk patīk dāvināt prakstiskas lietas, mazāk kkādus piedzīvojumus, jo tās un tā arī paliek neizmantotas, jo nokavē termiņus, nesanāk izbrīvēt laikus u.t.t Ja vīram patīk gatavot, tad ko no virtuves gadžetiem, garšvielām vai pavārgrāmatām.
19.10.2022 14:04 |
 
Reitings 1
Reģ: 16.09.2022
mans ir automehāniķis, tāpēc es bieži pērku kvalitatīvu, dārgu auto ķīmiju, ko viņš pats negrasās pirkt. Viņš vienmēr ir apmierināts, šī auto ķīmija mani glābj, kad es īsti nezinu, ko viņam vēl dot 😛
19.10.2022 11:14 |
 
Reitings 716
Reģ: 07.04.2022
Manam draugam tūliņ vārda diena, dāvināšu Tommy vesti. Dzimšanas diena rudenī, esmu jau veikusi pirmo iemaksu ceļojumam! Bet nu vispārīgi nav diez ko grūti izdomāt dāvanas, viņš man makšķernieks un mednieks ir, ta kā ja galīgi nekas cits nenāk prātā, tad dāvinu kaut ko, kas var noderēt šajās nozarēs :D
11.05.2022 14:14 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Savējam dāvināšu lēcienu ar gumiju Siguldā , bet nu es zinu , ka grib ! Varbūt noder kā ideja !
11.05.2022 13:48 |
 
Reitings 133
Reģ: 14.03.2022
Anchuk, ceļojumam ir augsta pievienota vertiba, bet arī cena ir augsta. Cik tad tavuprāt izmaksā 3 dienas Itālijā, viesnīca, biļetes, dzīvošana? Man liekas mazāk par 700 eur tas nebūtu, attiecīgi dāvana ir dārga. Un es nevaru iedomāties, ka tādu lēmumu pieņemu pati bez otra iesaistīšanas.

Ja attiecībās viss ir kārtībā un Jūs ikdienā sarunājaties, kāpēc šāda jautājuma pieņemšana sagādā problēmu ? Vajadzētu zināt kas otrai pusītei patīk , vai varat to atļauties gan finansiāli,gan laika ziņā un vai tas tiešām nesagādās apgrūtinājumu. Dzimšanas diena nav ikdiena un par to Tu zini laicīgi . Es finanses sāku plānot jau laicīgi , lai varu atļauties tieši to,kas ieplānots un patīk arī man. Un kā jau sākumā minēju dargākas lietas,ko viņš grib , pats sev var atļauties nopirkt , meklēju to ,par ko viņam ikdienā nav laiks domāt.
Šobrīd meklēju deju kursus.
11.05.2022 13:45 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Lalooo @ 11.05.2022 12:25
Runājot par dāvanām un novirzoties no kašķa, tad var visādas aktīvās atpūtas dāvanu kartes, vīriešiem parasti patīk. Tas pats Tarzāns, kartingi, lēciens ar gumiju, ja nav bail u.tt.
Labs kabatas nazis arī forša dāvana.

Tas tāpat ir individuāli jāskatās. Mans to visu jau ir izdzīvojis, jo ar auto ir uz Tu un, ja uzdāvinātu ko tādu, tāds viens meh būtu.
Bet labi, ka sāki par šo runāt, ar gaisa balonu gan nav lidojis.. ka reiz tuvojas v.d. Un dz.d 😀
11.05.2022 13:22 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
Runājot par dāvanām un novirzoties no kašķa, tad var visādas aktīvās atpūtas dāvanu kartes, vīriešiem parasti patīk. Tas pats Tarzāns, kartingi, lēciens ar gumiju, ja nav bail u.tt.
Labs kabatas nazis arī forša dāvana.
11.05.2022 12:25 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
Santa1992 @ 11.05.2022 12:06
Anchuk, ceļojumam ir augsta pievienota vertiba, bet arī cena ir augsta. Cik tad tavuprāt izmaksā 3 dienas Itālijā, viesnīca, biļetes, dzīvošana? Man liekas mazāk par 700 eur tas nebūtu, attiecīgi dāvana ir dārga. Un es nevaru iedomāties, ka tādu lēmumu pieņemu pati bez otra iesaistīšanas.

Ja vēlies, varu padalīties ar izmaksām, jo minētais variants bija mana dāvana draugam uz pēdējo dzimšanas dienu.No manas puses biļetes + viesnīca, pārējās izmaksas dalījām jau uz pusēm. Protams, viņš laicīgi bija informāts, ka kaut kur dosimies, vienīgi galamērķi uzzināja lidostā.
Cilvēki ir atšķirīgi un mēs viens otru pazīstam tik labi, ka varam arī plānot tādas lietas, bez otra lielas iesaistes.
Neiet jau runa par nedēļam gariem ceļojumiem, bet vienkāršu atpūtu, kas ir nedaudz tālāk par Igaunijas Spa.
Tev tas nešķiet pieņemami, mums tā ir normāla prakse, tas nav nekas slikts, ja viedokļi cilvēkiem atšķiras.
11.05.2022 12:14 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Anchuk, ceļojumam ir augsta pievienota vertiba, bet arī cena ir augsta. Cik tad tavuprāt izmaksā 3 dienas Itālijā, viesnīca, biļetes, dzīvošana? Man liekas mazāk par 700 eur tas nebūtu, attiecīgi dāvana ir dārga. Un es nevaru iedomāties, ka tādu lēmumu pieņemu pati bez otra iesaistīšanas.
11.05.2022 12:06 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
.
11.05.2022 11:48 |
 
Reitings 217
Reģ: 12.04.2022
Es dāvinu praktiski noderīgas un vienkāršas dāvanas. Džemperi, kreklu, ādas somu/maku, šalli, cimdus, grāmatas, datoram visādas lietas - tās lielās austiņas, datorpeli. Dāvinu arī dvieļus, pledus, halātu, pidžamu. Arī tās pašas jūsu pieminētās necilās zeķes un apenes dāvinu, kāpēc ne? Var taču pievienot klāt davanai, jo tās vienmēr praktiski noder. Starpcitu, arī čības. Vēl biju dāvinājusi sendvičmeikeri, jo zināju, ka tādu grib, viņam tie garšo. Arī dekoratīvo atpūtas spilvenu dāvināju, piemeklēju pēc viņa gaumes un ļoti patika.
Nekādus ceļojumus nedāvinu, jo tas būtu mega nesmuki nesarunājot kaut ko nopirkt, neprasot viedokli. Mans noteikti tāda tipa dāvanas uzskatītu par apgrūtinājumu.
11.05.2022 11:30 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
Santa1992 @ 11.05.2022 10:20
Laloo, nevajag trakot, savā mūžā neesmu iedomājusies kādam svētkos uzdavinat apenes vai zeķes, tāpēc nevajag ļaut vaļu neproduktīvai fantāzēšanai..
Es vienkārši izteicu savu viedokli, jūs varat dāvināt kaut vai mašīnas svētkos ja jums labpatīk :)
Es varētu nopirkt piemēram ceļojuma biļetes ja būtu izdevīga cena, bet tas nav tas pats kas uzdavinat visu ceļojumu 1-2k vertiba

Es netrakoju, tikai vēlējos precizēt, jo palasot daudzas iepriekšējās diskusijas par dāvanām, zeķes un apenes ir diez gan populāra lieta.😄
Un netiek runāts par dārgu vai ne dārgu dāvanu, bet gan pievienoto vērtību, un ceļojumam, pavisam noteikti tā ir milzīga, kaut vai 3 dienu nedēļa nogalei tajā pašā Itālijā, kas nemaksā vairākus tūkstošus.
11.05.2022 11:22 |
 
Reitings 133
Reģ: 14.03.2022
Es nedomāju, ka viriesi augsti novērtē dārgas dāvanas, piemēram, ceļojumus, es nedāvinātu.

Lielākoties vīrieši paši var atļauties sev nopirkt "dārgas dāvanas", domāju, ka sievietei nav par to jādomā. Vīriešiem izpratne par to ir nedaudz citādāka, viņi nedomā lēts/dārgs , bet gan vai vajag/nevajag.
Es ceļojumu uztvertu nevis kā dārgu dāvanu ,bet kopā patīkami pavadītu laiku, protams ,ja galamērķis atbilst abu interesēm, tāpēc esmu par kopīgu atpūtu, izklaidi, no kā gūt emocijas un jaukas atmiņas. Aizbēgt no ikdienas uz nedēļas nogali uz spa/ viesnīcu , visu dienu gultā. Vīriešiem patīk vienkrāsas lietas (parasti 😁).
11.05.2022 10:39 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Vairāk jāpavēro un jāieklausās, ko stāsta, kas interesē. No zila gaisa izzist dāvanu ar muļķīgi 😄
Saistībā ar VS auto esmu dāvinājusi tā auto mini modeli; pārsegu, lai ziemas miegā auto paliek tīrs. Rokas pulksteni ar iegravētu īpašu datumu; mini bārs, kas izveidots no metāla degvielas kannas; brančs; atpūta nedēļas nogalē Lv vai ārzemēs; smaržas; atpūtas krēsls kādu gribēja, bet pats nepirka; intīmās lietas; 100 vietas LV; apģērbs, piemēram, džemperis abcdejdirst u.t.t.
11.05.2022 10:23 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Laloo, nevajag trakot, savā mūžā neesmu iedomājusies kādam svētkos uzdavinat apenes vai zeķes, tāpēc nevajag ļaut vaļu neproduktīvai fantāzēšanai..
Es vienkārši izteicu savu viedokli, jūs varat dāvināt kaut vai mašīnas svētkos ja jums labpatīk :)
Es varētu nopirkt piemēram ceļojuma biļetes ja būtu izdevīga cena, bet tas nav tas pats kas uzdavinat visu ceļojumu 1-2k vertiba
11.05.2022 10:20 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
Santa1992 @ 11.05.2022 10:00
Es nedomāju, ka viriesi augsti novērtē dārgas dāvanas, piemēram, ceļojumus, es nedāvinātu..

Ko novērtē? Kārtējo apeņu pāri un zeķes?
11.05.2022 10:12 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Santa1992 @ 11.05.2022 10:00
Es nedomāju, ka viriesi augsti novērtē dārgas dāvanas, piemēram, ceļojumus, es nedāvinātu..
jo visticamāk tu pati nenovērtē dāvanas :D es arī vīram dāvinu ceļojumus un atpūtu. manā skatījumā tas ir vērtīgāk nekā nopirkt tajā pašā summā dārgu pulksteni, kas krās putekļus kastītē.
11.05.2022 10:03 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Es nedomāju, ka viriesi augsti novērtē dārgas dāvanas, piemēram, ceļojumus, es nedāvinātu..
11.05.2022 10:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits