Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Skriešana - Rimi Riga Marathon

 
Reitings 167
Reģ: 23.03.2022
Tā kā klāt ir siltais laiks un vasara, sākas arī skriešanas sezona :)
Tīri intereses pēc - vai ir plānots skriet kādās sacensībās, piemēram, Rimi Rīgas maratons, Stirnu buki, Skrien Latvija u.c.? Prieka vai rezultātu pēc?
Kādas jums domas par šādiem skrējieniem?
09.05.2022 16:36 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Pēdējos covid gados esmu palaidusies bet iepriekš skrēju gan Skrien Latvija, gan Stirnu Bukā. Stirnu buks man noteikti labāk patīk, jo segums visu laiku pateicīgāks, karstā laikā vairāk ēnaināks, kādas dubļu vietas, noteikti priekš manis aizraujošāk tas ir. Skrienu priekš sava prieka, uzlabojot sniegumu. Man ļoti daudzi draugi un ģimenes locekļi skrien, tad vienmēr bija tusiņš, vilku bērnus līdzi, braucām vairākas mašīnas, darba komandas bija. Šobrīd esmu vairāk pārmainījusi savu ikdienu uz pārgājieniem, garām pastaigām, jo nepārtraukti ir stāvi kalnā augšā un kalnā lejā 😅 Latvija tik pateicīga velobraukšanai un skriešanai. Esmu arī no draugiem ļoti labas atsauksmes dzirdējusi "noskrien Ziemu" , kad bija posmi ziemā un starp maniem draugiem, kas ir skriešanas fanāti, tieši ziemas posmi ir favorīti.
09.05.2022 17:30 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Agrāk skrēju rimi Rīgas maratonā 15 km, arī stipro skrējienā, bet skrituļslidojot guvu traumu un vairāk ar tādu skriešanas vai skrituļslidu sportu nevaru nodarboties.
Teikšu godīgi, ka pietrūkst. Gribētos trenēties kādam mērķim un tad skriet kopā ar pozitīviem cilvēkiem ar tādu pašu domu galvā kā arī mazliet gūt to sacensību garu.
Organizācijai vismaz 4-5 gadus atpakaļ, kad pēdējo reizi piedalījos, nebija ne vainas.
09.05.2022 17:21 |
 
10 gadi
Reitings 2574
Reģ: 04.01.2013
Rimi Rīgas maratonā neskriešu, jo pārāk lieli cilvēku pūļi, neesmu pārliecināta par labu organizāciju 🤨
Skrienu gandrīz katru dienu un startēju arī sacensībās. Piedalos gan Skrien Latvija, gan citur, tagad izmēģināšu spēkus arī Stirnu bukā :)
09.05.2022 17:11 |
 
Reitings 59
Reģ: 09.05.2022
skrienu katru rītu,bet sacensībās piedalīties kaut kà nevelk
09.05.2022 16:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits