Atceltie pieraksti

 
Reitings 176
Reģ: 31.03.2020
Sveikas, meitenes!😀
Iedvesmojoties no Facebook diskusijas, kur dažādu jomu meistari uzsvēra klientiem, ka laicīgi jāatceļ vai jābrīdina par neierašanos uz noteikto procedūcu. Protams, es visam piekrītu, ja nevari ierasties, lūdzu, laicīgi brīdini nevis ignorē un neierodies. Savukārt, man ir bijusi gluži pretēja situācija. Uz noteikto datumu un laiku ierodos pie meistares, kabineta durvis ir ciet, pagaidu, bet tad kad pagājis kāds laiks, uzzvanu, un man pasaka, ka šodien nevar ierasties. Gluži patīkami jau arī nav. Tādas situācijas ir bijušas vairākas reizes no meistaru puses.
Kā Jums ir gadījies? Ir bijušas līdzīgas situācijas?
02.05.2022 07:27 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
Viena Ukrainiete kas tagad strādā Rīgā savā ig bija salīdzinājusi latviešu sievietes ar ukraiņu un minēja, ka mēs latvietes ierodamies uz pierakstiem laicīgi, nekavējam vai vismaz pabrīdinam, bet ukrainietes mēdz regulāri uz pierakstiem neatnākt vispār par to nebrīdinot. 😁 ka viņa sākumā ir bijusi pārsteigta par to, ka tiešām visas klientes uz pierakstu atnāk 😂 (Rīgā)
03.05.2022 09:41 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Vai tiešām slimības dēļ, iepriekš pat pabrīdinot ir jāmaksā depozīts + 50% no pakalpojuma ?

Daži tetovētāji prasa depozītu, jo viņiem tomēr tas viss nopietnāk. Ja ir liels darbs uz 6-8h tad ja kāds nepabrīdina un neatnāk viena diena pilnībā izčakarēta. Protams, piedāvā citā laikā pēc tam, ja bija iemesls kāpēc neatnāca.
Manuprāt pilnīgi normāli un būtu jāsāk ieviest arī pie ārsta.
03.05.2022 10:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)