Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā pārsteigt savu vīrieti?

 
Reitings 38
Reģ: 10.04.2022
Varbūt Jūs varat padalīties, kas tiešām būtu wow...
Spēles,pārsteigumi...?
28.04.2022 20:29 |
 
Reitings 645
Reģ: 03.11.2023
Apple of my eye @ 25.02.2024 00:59

Te laikam vairākas tēmas:
1. Ko mums vispār vajag? Manuprāt, vairumam šķiet, ka VAJAG vot šitādu telefonu vai tādu kleitu, un tā dēļ tiek močīts vaiga sviedros, bet reāli, ja tā padomā - vai ir vērts pārdot savu laiku (savas dzīves stundas), lai dabūtu to mantu? Mantu, kas padarīs laimīgu uz dienu vai nedēļu, pēc tam viltus laimes efekts beigsies.
2. Man ir savs skatījums par sievišķā un vīrišķā mijiedarbošanos un kā tas strādā. Liela daļa vīriešu ar prieku nodrošinās pilnīgi visu savai sievietei, ja saņems pretī sievišķo enerģiju. Un tas ietver visu - dzīvesprieku, skaistumu, vieglumu, labas intīmās attiecības (sieviete grib vīrieti, nevis ‘atstrādā seksu’), bērnus, piedzīvojumus vai ko nu katrs pāris grib. Bet ja sieviete būs iejūgusies kā darba zirgs, tad viņai nepaliks nekā, ko dot vīrietim.
Esmu novērojusi, ka daudzas sievietes nav šajā sievišķajā izteiksmē, bet ir norakušās darbos, drūmas, kašķīgas, besīgas, agresīvas utt. Protams, to visu var saprast (dzīve ir dzīve), bet kas cits to mainīs, ja ne pati/paši? :) Un es nesaku, ka nepelnīt vispār, bet neziedot darbam visu savu laiku un enerģiju - tas gan ir pilnīgi reāli.
P.S. Ja izklausījās, ka es kādā brīdī bruku virsū, tad atvainojos, varbūt sāku par agresīvu. Mans nodoms nav kasīties, bet likt padomāt un varbūt pat palīdzēt

Atkal jau pierādās ka strādājošas sievietes citām virsū nebāžas, bet mājsaimniecēm ir kaut kādas problēmas. 🫠
25.02.2024 20:18 |
 
Patīk
Reitings 10215
Reģ: 18.09.2021
SarmaD @ 25.02.2024 10:01
Pati izdomā problēmu un pati nāk visām viņu it kā risināt un stāstīt kā dzīve un savstarpējās attiecības strādā.

Labi, es atkāpjos ar savām izdomātajām problēmām 🙃 Lai gan ar cerīgu nosaukumu (tāpēc arī ienācu), šī diskusija tāpat ir skumja daudzos veidos
25.02.2024 18:17 |
 
Reitings 2688
Reģ: 05.09.2023
Pati izdomā problēmu un pati nāk visām viņu it kā risināt un stāstīt kā dzīve un savstarpējās attiecības strādā.
25.02.2024 10:01 |
 
Patīk
Reitings 10215
Reģ: 18.09.2021
Džinga @ 24.02.2024 22:44

Viss, ko tu saki ir ok, bet kāpēc brauc virsū sievietēm, kas pelna naudu? Tiešām tik traki, ka gribu pati sev pirkt drēbes un neprasīt vīram? ? wtf

Te laikam vairākas tēmas:
1. Ko mums vispār vajag? Manuprāt, vairumam šķiet, ka VAJAG vot šitādu telefonu vai tādu kleitu, un tā dēļ tiek močīts vaiga sviedros, bet reāli, ja tā padomā - vai ir vērts pārdot savu laiku (savas dzīves stundas), lai dabūtu to mantu? Mantu, kas padarīs laimīgu uz dienu vai nedēļu, pēc tam viltus laimes efekts beigsies.
2. Man ir savs skatījums par sievišķā un vīrišķā mijiedarbošanos un kā tas strādā. Liela daļa vīriešu ar prieku nodrošinās pilnīgi visu savai sievietei, ja saņems pretī sievišķo enerģiju. Un tas ietver visu - dzīvesprieku, skaistumu, vieglumu, labas intīmās attiecības (sieviete grib vīrieti, nevis ‘atstrādā seksu’), bērnus, piedzīvojumus vai ko nu katrs pāris grib. Bet ja sieviete būs iejūgusies kā darba zirgs, tad viņai nepaliks nekā, ko dot vīrietim.
Esmu novērojusi, ka daudzas sievietes nav šajā sievišķajā izteiksmē, bet ir norakušās darbos, drūmas, kašķīgas, besīgas, agresīvas utt. Protams, to visu var saprast (dzīve ir dzīve), bet kas cits to mainīs, ja ne pati/paši? :) Un es nesaku, ka nepelnīt vispār, bet neziedot darbam visu savu laiku un enerģiju - tas gan ir pilnīgi reāli.
P.S. Ja izklausījās, ka es kādā brīdī bruku virsū, tad atvainojos, varbūt sāku par agresīvu. Mans nodoms nav kasīties, bet likt padomāt un varbūt pat palīdzēt
25.02.2024 00:59 |
 
Reitings 536
Reģ: 13.12.2023
Apple of my eye @ 24.02.2024 22:14

Labi, lai paliek par to, kurš kuru nesaprata vai vispār tikai pa pusei iebrauca tēmā.
P.S. Es savu vīrieti par veci nekad nesaukšu, arī ne tad, kad viņam būs 100 gadi ? Bet Tu, protams, vari saukt - galu galā ietaupi vienu zilbi, un cik daudz sekundes pa dzīvi salasās!!! :D

Man tak vienalga, kā tu viņu sauc 😂
25.02.2024 00:00 |
 
Reitings 645
Reģ: 03.11.2023
Apple of my eye @ 24.02.2024 19:25

OK, pa punktiem:
- Man patiešām nav naudas problēmu
- Uztveru Tavus komentārus, bet skumji pat viņus lasīt (es ne ļauni to saku)
- Somiņas, šmotkas un lietas vispār kā tādas ir nu tik ļoti pārvērtētas!!! Neviena lieta neatnesīs īstu laimi
- Foršas pieredzes atnesīs laimi. Un ja vēl kopā ar kādu, ko mīli, tad vispār
- Patiesi saskanīgas un mīlestības pilnas attiecības starp vīrieti un sievieti mūsdienās ir liels retums, par ko liecina arī teksti “jāatstrādā uz celīšiem”, “vecim” utt. Sievietēm acis mirdz uz somiņām, bet vajadzētu mirdzēt uz savu VĪRIETI (nevis veci)
- Ja ciniskās sievietes (pelnītājas un mamuta vilcējas) pamēģinātu atvērt sevī sievišķību un iet tādas pie sava vīrieša, tas būtu labs sākums

Viss, ko tu saki ir ok, bet kāpēc brauc virsū sievietēm, kas pelna naudu? Tiešām tik traki, ka gribu pati sev pirkt drēbes un neprasīt vīram? 😀 wtf
24.02.2024 22:44 |
 
Patīk
Reitings 10215
Reģ: 18.09.2021
Diabolus @ 24.02.2024 20:06

Pati ar sevi tagad strīdies ? Neviens neapgalvo pretējo. Tev rādās. Un “vecis” ātrāk uzrakstīt, tāpēc arī tā dēvēju.

Labi, lai paliek par to, kurš kuru nesaprata vai vispār tikai pa pusei iebrauca tēmā.
P.S. Es savu vīrieti par veci nekad nesaukšu, arī ne tad, kad viņam būs 100 gadi 🙃 Bet Tu, protams, vari saukt - galu galā ietaupi vienu zilbi, un cik daudz sekundes pa dzīvi salasās!!! :D
24.02.2024 22:14 |
 
Reitings 536
Reģ: 13.12.2023
Apple of my eye @ 24.02.2024 19:25

OK, pa punktiem:
- Man patiešām nav naudas problēmu
- Uztveru Tavus komentārus, bet skumji pat viņus lasīt (es ne ļauni to saku)
- Somiņas, šmotkas un lietas vispār kā tādas ir nu tik ļoti pārvērtētas!!! Neviena lieta neatnesīs īstu laimi
- Foršas pieredzes atnesīs laimi. Un ja vēl kopā ar kādu, ko mīli, tad vispār
- Patiesi saskanīgas un mīlestības pilnas attiecības starp vīrieti un sievieti mūsdienās ir liels retums, par ko liecina arī teksti “jāatstrādā uz celīšiem”, “vecim” utt. Sievietēm acis mirdz uz somiņām, bet vajadzētu mirdzēt uz savu VĪRIETI (nevis veci)
- Ja ciniskās sievietes (pelnītājas un mamuta vilcējas) pamēģinātu atvērt sevī sievišķību un iet tādas pie sava vīrieša, tas būtu labs sākums

Pati ar sevi tagad strīdies 😂 Neviens neapgalvo pretējo. Tev rādās. Un “vecis” ātrāk uzrakstīt, tāpēc arī tā dēvēju.
24.02.2024 20:06 |
 
Patīk
Reitings 10215
Reģ: 18.09.2021
Diabolus @ 23.02.2024 18:32

Tu laikam kaut ko nesaproti, vai esi pārāk iegrimusi savās personīgajās naudas problēmās, ka neuztver komentāru.
Var būt abi, nav nekas “jāizvēlas”. Nauda vecim ir un labprāt visu pērk - super. Nav naudas - pelni un pērc pati. Simple as that.

OK, pa punktiem:
- Man patiešām nav naudas problēmu
- Uztveru Tavus komentārus, bet skumji pat viņus lasīt (es ne ļauni to saku)
- Somiņas, šmotkas un lietas vispār kā tādas ir nu tik ļoti pārvērtētas!!! Neviena lieta neatnesīs īstu laimi
- Foršas pieredzes atnesīs laimi. Un ja vēl kopā ar kādu, ko mīli, tad vispār
- Patiesi saskanīgas un mīlestības pilnas attiecības starp vīrieti un sievieti mūsdienās ir liels retums, par ko liecina arī teksti “jāatstrādā uz celīšiem”, “vecim” utt. Sievietēm acis mirdz uz somiņām, bet vajadzētu mirdzēt uz savu VĪRIETI (nevis veci)
- Ja ciniskās sievietes (pelnītājas un mamuta vilcējas) pamēģinātu atvērt sevī sievišķību un iet tādas pie sava vīrieša, tas būtu labs sākums
24.02.2024 19:25 |
 
Reitings 536
Reģ: 13.12.2023
Apple of my eye @ 23.02.2024 16:04

Nopietni?
Tad ko Tu labāk gribētu, ja varētu tā vienkārši tagad izvēlēties:
a) Jebkuru dizainera somiņu & apģērbu bez maksas un bez limita;
b) Vīrieti, ar kuru Tev viss ir labāk nekā filmās, t.sk. intīmās attiecības uz 100%+?

Tu laikam kaut ko nesaproti, vai esi pārāk iegrimusi savās personīgajās naudas problēmās, ka neuztver komentāru.
Var būt abi, nav nekas “jāizvēlas”. Nauda vecim ir un labprāt visu pērk - super. Nav naudas - pelni un pērc pati. Simple as that.
23.02.2024 18:32 |
 
Reitings 645
Reģ: 03.11.2023
Apple of my eye @ 23.02.2024 16:04

Nopietni?
Tad ko Tu labāk gribētu, ja varētu tā vienkārši tagad izvēlēties:
a) Jebkuru dizainera somiņu & apģērbu bez maksas un bez limita;
b) Vīrieti, ar kuru Tev viss ir labāk nekā filmās, t.sk. intīmās attiecības uz 100%+?

Es nesaprotu, ko tu gribi pateikt. Es gribu foršas atteicības, bet negribu visu laiku viņam prasīt, lai pērk man somiņas un citas lietas. Kur nu vēl, ja to kaut kā "jāatstrādā".
23.02.2024 16:47 |
 
Patīk
Reitings 10215
Reģ: 18.09.2021
Džinga @ 22.02.2024 22:43

Pašām jāpērk savas somiņas un nebūs vispār šādas sarunas ;)

Nopietni?
Tad ko Tu labāk gribētu, ja varētu tā vienkārši tagad izvēlēties:
a) Jebkuru dizainera somiņu & apģērbu bez maksas un bez limita;
b) Vīrieti, ar kuru Tev viss ir labāk nekā filmās, t.sk. intīmās attiecības uz 100%+?
23.02.2024 16:04 |
 
Reitings 645
Reģ: 03.11.2023
Apple of my eye @ 22.02.2024 21:49

Nu jā, un vispār jau - kas ir somiņa? Bullshits. Tāpat arī kažociņš vai aifoniņš, vai autiņš. Varbūt sievietei patiešām liekas, ka somiņa ir tas īstais, uz ko tiekties, un tad sekss tiek uztverts kā "atstrādāt" vīrietim to savu mūža mīlestību - somiņu, bet reāli jau somiņa ir neīstā laime. Īstā laime būtu ar to vīrieti justies tā, ka gulēt (gan gulēt, gan GULĒT) ar viņu ir wooooooooow un ka ir superīga saskaņa. Un viss pārējais (t.sk. jebkura manta) būtu sekundāri. Bet kaut kur somiņu pasaulē viss ir sagājis diezgan lielā pakaļā (ar sevis saprašanu, vēlmēm un vērtībām) ?

Pašām jāpērk savas somiņas un nebūs vispār šādas sarunas ;)
22.02.2024 22:43 |
 
Patīk
Reitings 10215
Reģ: 18.09.2021
Veiksme @ 20.02.2024 19:44
bet ir, ir tādas, kuras tiešām domā, ka tā somiņa IR jāatstrādā. Viņas gan nav ne precētas, ne ģimenes dzīvē, bet vienkārši draudzenītes. Tur strādā citi noteikumi, manuprāt. Bet kopumā- lai būtu labas attiecības ilgtermiņā, pie tām ir jāpiestrādā. Neder- apprecēju, nu i varu palaisties. Mums svarīgs faktors bija seksuālās apetītes sadarbība. Tā, lai abiem nesāp galva un sekss nebūtu tikai gultā, zem segas.

Nu jā, un vispār jau - kas ir somiņa? Bullshits. Tāpat arī kažociņš vai aifoniņš, vai autiņš. Varbūt sievietei patiešām liekas, ka somiņa ir tas īstais, uz ko tiekties, un tad sekss tiek uztverts kā "atstrādāt" vīrietim to savu mūža mīlestību - somiņu, bet reāli jau somiņa ir neīstā laime. Īstā laime būtu ar to vīrieti justies tā, ka gulēt (gan gulēt, gan GULĒT) ar viņu ir wooooooooow un ka ir superīga saskaņa. Un viss pārējais (t.sk. jebkura manta) būtu sekundāri. Bet kaut kur somiņu pasaulē viss ir sagājis diezgan lielā pakaļā (ar sevis saprašanu, vēlmēm un vērtībām) 😬
22.02.2024 21:49 |
 
10 gadi
Reitings 288
Reģ: 15.08.2012
Apple of my eye @ 20.02.2024 19:02

Iekomentēšu par “jāatstrādā uz celīšiem” - ja to uztver kā “darbu”, tad ir traki. Izcili, ja to pašai gribas un pat nevari vien sagaidīt, kad to varēs darīt ?
Bet vispār es jau neko. Redzu, ka Tev mājā viss kārtībā - ja viņš iepriecina, tad jau noteikti saņem no Tevis pretī nepieciešamo sievišķo devu tādā formā, kā viņam vajag, un ir laimīgs ?
bet ir, ir tādas, kuras tiešām domā, ka tā somiņa IR jāatstrādā. Viņas gan nav ne precētas, ne ģimenes dzīvē, bet vienkārši draudzenītes. Tur strādā citi noteikumi, manuprāt. Bet kopumā- lai būtu labas attiecības ilgtermiņā, pie tām ir jāpiestrādā. Neder- apprecēju, nu i varu palaisties. Mums svarīgs faktors bija seksuālās apetītes sadarbība. Tā, lai abiem nesāp galva un sekss nebūtu tikai gultā, zem segas.
20.02.2024 19:44 |
 
Patīk
Reitings 10215
Reģ: 18.09.2021
Veiksme @ 20.02.2024 17:47
nu, tai somiņai nav obligāti jābūt pakārtai uz locekļa, der arī vienkārši pasniegta dāvanu maisā. Bet jā, dāvanas pasniedz, arī negaidot, kad pretī būs kaut kādi pārsteigumi. Manējam mani vienkārši patīk iepriecināt, nav man pēc tam tas jāatstrādā uz celīšiem?

Iekomentēšu par “jāatstrādā uz celīšiem” - ja to uztver kā “darbu”, tad ir traki. Izcili, ja to pašai gribas un pat nevari vien sagaidīt, kad to varēs darīt 🙃
Bet vispār es jau neko. Redzu, ka Tev mājā viss kārtībā - ja viņš iepriecina, tad jau noteikti saņem no Tevis pretī nepieciešamo sievišķo devu tādā formā, kā viņam vajag, un ir laimīgs 👍
20.02.2024 19:02 |
 
10 gadi
Reitings 288
Reģ: 15.08.2012
JekaterinaKaterina @ 20.02.2024 17:29

Vissaprātīgakais ieteikums, pārsteiguma moments garantēts.
Un kā vīrieši pārsteidz jūs? Atnākat mājas un vecis priekšā ar stāvošu locekli uz locekļa uzkārta LV somiņa vai zelta kaklarota? Ja nē, tad neredzu jēgu šiem pārsteigumiem. Es kaut ko lietederīgāku varu izdarīt tajā laikā, ko paņemtu tāda tizlošanās.
nu, tai somiņai nav obligāti jābūt pakārtai uz locekļa, der arī vienkārši pasniegta dāvanu maisā. Bet jā, dāvanas pasniedz, arī negaidot, kad pretī būs kaut kādi pārsteigumi. Manējam mani vienkārši patīk iepriecināt, nav man pēc tam tas jāatstrādā uz celīšiem😁
20.02.2024 17:47 |
 
Reitings 131
Reģ: 13.02.2024
Zobaine @ 20.02.2024 03:38
Piepļūti izlietni

Vissaprātīgakais ieteikums, pārsteiguma moments garantēts.
Un kā vīrieši pārsteidz jūs? Atnākat mājas un vecis priekšā ar stāvošu locekli uz locekļa uzkārta LV somiņa vai zelta kaklarota? Ja nē, tad neredzu jēgu šiem pārsteigumiem. Es kaut ko lietederīgāku varu izdarīt tajā laikā, ko paņemtu tāda tizlošanās.
20.02.2024 17:29 |
 
Reitings 84
Reģ: 04.10.2023
Zobenzobu tīģeris @ 20.02.2024 13:22

Un tad ienāk bērni virtuvē.... ?Arī brokastīs.
Bet ja nopietni, tad ja brokastis vai minets ir rets pasākums, noteikti sajūta kā dzimšanas dienā.

Ja bērni ir, tad tas neiet. Bet brokastis ir kas cits. Omlete, desmaize. Vīrietis noteikti nebūs gaidījis ko citu. Tas būs pārsteigums. Un tu, sieviete, esi priekšniece.
20.02.2024 17:11 |
 
Reitings 84
Reģ: 04.10.2023
Zobaine @ 20.02.2024 03:38
Piepļūti izlietni

Tev sanāca?
20.02.2024 17:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits