Bailes no pirmās reizes

 
Reitings 1
Reģ: 12.04.2022
Cik esmu šeit lasījusi, tad jau tēmas par nevainības zaudēšanu ir bijušas, bet gribu padalīties ar savu stāstu…
Lai arī cik tuvas man nebūtu manas draudzenes, bet šo faktu nezin neviena, tāpēc labprāt dzirdētu kādu viedokli/domas/idejas no jums…
Kādam varbūt šķitīs smieklīgi, bet tiešām esmu izmisumā…
Man ir 23 gadi, un jā esmu nevainīga, gribētos teikt, ka man ir bail no seksa 😁, bet patiesībā man ir bail no tās pirmās reizes sāpēm… un paniskas bailes 😰
Pašlaik esmu posmā, kur sāk veidoties attiecības ar tuvu draugu, bet problēma ir tā, ka mums ir daudz kopīgu draugu un nu saprotu, ka pat ja zaudēšu nevainību ar viņu, tad visticamāk (pavisam noteikti), šis fakts/notikums taps zināms arī kādam no mūsu draugu loka un arī šo nevēlos piedzīvot … Jo teikšu godīgi… savām draudzenēm par savu seksuālo dzīvi esmu melojusi 😭
Varbūt labāk zaudēt nevainību ar kādu pirms tam (tinder svešinieku) ? Izmēģināt ar vibratoru ? 😜
Ja nu kādai ir līdzīga pieredze vai ir kāds ieteikums, tad labprāt dzirdētu ieteikumus… vai jebko, vienkārši tiešām vairs nezinu kur likties un ko iesākt … vajadzēja ar kādu padalīties savā sāpē …
13.04.2022 00:08 |
 
Reitings 72
Reģ: 22.03.2021
Liekas, ka par puisi neesi droša, ja pastāv bailes, ka kādam to izstāstīs. No savas pieredzes - es arī neuzskatu, ka pirmā reize ir ļoti īpašs notikums, taču labāk to darīt ar kādu, kuram uzticies. 😉 Gadījums no dzīves - man tuva draudzene 17 gados izlēma zaudēt nevainību ar kaut kādu random čali, lai tā lieta būtu izdarīta. Pēc tam vairs vispār nevarēja saņemties, jo nožēloja. Izdomāja, ka gaidīs īsto un 21 gada vecumā sāka satikties ar savu draugu, ar kuru bija 2. reize (pēc 1. reizes vairs neviens nebija). Tas jau, protams, atkarīgs arī no tā, kāds cilvēks esi, taču nedomāju, ka ir jākaunas no tā, ka esi nevainīga. Normāls puisis to sapratīs un uzņems normāli.
13.04.2022 19:31 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
Varbūt labāk zaudēt nevainību ar kādu pirms tam (tinder svešinieku) ?

Es nesaprotu, kā vispār kaut kas tāds var ienākt prātā. Wtf. Turklāt vēl attiecību laikā.
13.04.2022 20:39 |
 
Reitings 623
Reģ: 07.09.2018
Tas draugs tev būs pirmais puisis/pirmās attiecības?
07.07.2022 02:39 |
 
Reitings 352
Reģ: 31.05.2022
Aldis15 @ 13.04.2022 13:11
Ja vajadzīgs anonīms vīrietis, varu palīdzēt.
cik pašaizliedzīgi 😂😂
07.07.2022 12:53 |
 
Reitings 352
Reģ: 31.05.2022
ja Tu nevari tam draugam uzticēties, neveido ar viņu attiecības. Ja Tu nevari uzticēties draudzenēm, pārtrauc ar viņām kontaktēties. Ja tie cilvēki tevi varētu par to izsmiet, Tev nevajag tādus blakus. Normāls džeks tikai priecāsies un ļoti novērtēs, ka viņš Tev ir pirmais. Bet vispār tur nav diži daudz ko romantizēt, drīzāk ir tizli, jo nu, mazāk būsi pieredzējusi. Nu, vienkārši tā ir 😀 foršāk ir vēlāk. Pirmā reize nav nekas īpašs, man arī nesāpēja. Nesaprotu arī to “ar ko bija pirmā reize ar to līdz mūža galam”, dzīve ir par īsu tam, turklāt Tu nezini, vai tas čalis ir baigi labs vispār. Visu dzīvi būtu stulbi dzīvot fantāzijās 😀 nav tai plēvei nekāda milzīgā jēga. Nav arī ko paniski baidīties.
07.07.2022 12:59 |
 
Reitings 270
Reģ: 28.06.2013
atejot no tā, ka pusis it kā pļāpās ar draugiem, bet nav jau teikts, ka pirmā reize vispār sanāks .... arī puisim pirmajā reizē ir stress un bieži vien gribēšana ir lielāka par varēšanu.
Un bailes par pļāpašanu apkārt ir tikai bailes - dzīvē neviens par to nerunā tik sīki, ja nu nav protams kāda balllīšu karaliene pievarēta 😁
07.07.2022 14:17 |
 
Reitings 1797
Reģ: 27.12.2019
Zalpetra @ 13.04.2022 13:25
Man nekādas plēves nebija, nekas nesāpēja, iepatikās un aizgāja uzreiz tā lieta. :D
Man arī plēvas nebija, asinis nebija, nezinu, paši ar puisi bijām šokā, iesaku tiešām uzticēt to kādam, ar kuru jūtās meitene droša, nevis prosta, lai pārgulētu un kā jau daudzi iepriekš minēja labāk izvēlies draugus apkārt, lai nav jāmelo par savu seksuālo dzīvi un no otras puses, kāda daļa draugiem esi pārgulējusi vai neesi.
07.07.2022 21:26 |
 
Nepatīk
Reitings 914
Reģ: 17.06.2022
AmandaAmanda @ 13.04.2022 00:08
Cik esmu šeit lasījusi, tad jau tēmas par nevainības zaudēšanu ir bijušas, bet gribu padalīties ar savu stāstu…
Lai arī cik tuvas man nebūtu manas draudzenes, bet šo faktu nezin neviena, tāpēc labprāt dzirdētu kādu viedokli/domas/idejas no jums…
Kādam varbūt šķitīs smieklīgi, bet tiešām esmu izmisumā…
Man ir 23 gadi, un jā esmu nevainīga, gribētos teikt, ka man ir bail no seksa ?, bet patiesībā man ir bail no tās pirmās reizes sāpēm… un paniskas bailes ?
Pašlaik esmu posmā, kur sāk veidoties attiecības ar tuvu draugu, bet problēma ir tā, ka mums ir daudz kopīgu draugu un nu saprotu, ka pat ja zaudēšu nevainību ar viņu, tad visticamāk (pavisam noteikti), šis fakts/notikums taps zināms arī kādam no mūsu draugu loka un arī šo nevēlos piedzīvot … Jo teikšu godīgi… savām draudzenēm par savu seksuālo dzīvi esmu melojusi ?
Varbūt labāk zaudēt nevainību ar kādu pirms tam (tinder svešinieku) ? Izmēģināt ar vibratoru ? ?
Ja nu kādai ir līdzīga pieredze vai ir kāds ieteikums, tad labprāt dzirdētu ieteikumus… vai jebko, vienkārši tiešām vairs nezinu kur likties un ko iesākt … vajadzēja ar kādu padalīties savā sāpē …
Es tagad neizlasīju pārējos komentārus, tādēļ varbūt jau bija apspriests.
Bet cik gadi tad ir tai Jūsu otrajai pusītei?🤔
Es uzskatu ka būt nevainīgai 23 gados ir diezgan apsveicami. Bet ja jūs esat līdzīga vecuma, tad +/- 23 gadi nav tas vecums vairs, kad būtu jāiet un apkārt jākladzina šādas lietas draugiem. Tā parasti notiek kaut kādos 15,16 gados, kad staigā lielīdamies ko, kas kā.
Ja Jūs zināt ka ir šāds cilvēks, tad labāk nemaz negulēt ar viņu. Ticiet man, tajā vecumā atradīsiet cilvēku, kas tieši to novērtēs un dēļ šī fakta Jūs vairāk cienīs, nevis skraidīs apkārt kladzinādams.
Otrs, ja viņš nezin ka esat nevainīga, kā tad viņš to var pēc tam teikt?
Un no seksa nav jābaidas, viss tur ir labi, galvenais ar īsto cilvēku to darīt, lai nav pēc tam jāstreso par kaut kādām informācijas noplūšanām vai kas tamlīdzīgs.
07.07.2022 21:45 |
 
Reitings 220
Reģ: 17.05.2022
Nu nav visām tas sāpīgi, piemeram es no sava draugu loka varu pateikt ka 80% nav sāpīgi.
Beidz satraukties. Bet jā pirmo reizi atstāj kadam kas ir ipas tev,un nav tas jadara keksisa pec.. tava ista otra pusite to loti novērtēs. Man prieks ka ir tādas meitenes kam sekss nav numur viens dzīvē 😇
07.07.2022 21:47 |
 
Reitings 840
Reģ: 07.07.2022
1. Dieva dēļ, nekādu svešinieku, ja veido attiecības
2. Kāpēc Tev šķiet, ka draugiem tava intīmā dzīve varētu būt ļoti aktuāls temats?
3. Ja godīgi, tad kad Tev to baiso seksu ļoti gribēsies, nebūs laika domāt par sāpēm vai citām lietām :D + Visām pirmā reize nav tik sāpīga, ka pa sienām jālien. Ja puisis zina ko dara, tad netaisi stresu un kad saproti, ka gribi - go for it. :)
08.07.2022 12:52 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
23 gados vispār būtu jābūt vienalga uz visām šīm lietām. Tu esi pieaudzis cilvēks un kāda starpība ko padomātu kāds cits ja uzzinātu ka tev ar tavu partneri ir sekss 😅 cilvēkiem kas ir attiecībās IR sekss. Saprotu, ka jums viss tikai veidojas. Bet pagaidi kamer viss jau ir izveidojies. Ja uztraucies ka puisis var kādam kaut ko stāstīt tad vispirms jau jāsaprot ka puiši nemaz tā nerunā savā starpā lietas par savām partnerēm un kur vēl seksu, bet ja pastāv pamatotas aizdomas ka viņš varētu izpļāpaties kādam nesmukā veidā tad iespejams ar šādu cilvēku vispār attiecības nav jāveido, kur nu vēl jānodarbojas ar seksu.
Kāda starpība ko padomās tavi "draugi"? Man personigi būtu vienalga ja es savos 23 gados uzzinātu ka mana draudzene ir pārgulejusi ar mūsu kopīgo draugu ar kuru viņai veidojas attiecības. Kaut kā viss šis izklausas bērnišķīgi.
Runājpt par sāpēm - nu nebus tā ka no tām jālec gaisā. Asinis arī tur litriem netek un ja arī ir kāda pile tad nemaz nepamanītu to. Visu to sajūtu nosaukt par sāpēm ir nekorekti jo kā jau šeit iepriekš minēja, tas ir tāds kā vairāk spiediens. Tur nekā tāda nav - čik un gatavs 😀 bet tas viss notiek viegli un bez diskomforta tikai ja to darisi ar cilveku kuram uzticies, ar kuru juties komfortabli visā un viņš ar tevi šo procesu izbauda nevis izdara to ķekša pēc. Tapec nemaz nedomā par Tinder svešiniekiem jo var gadīties ka stess tad būs 10000 reizes lielāks un nekas var nesanākt. Nuu un protams arī puisis var pirmajā reizē būt iekarsis bet beigās tur var nekas nesanākt jo draugs aizmirsīs kā funkcionēt 😃
08.07.2022 13:23 |
 
Reitings 6
Reģ: 16.07.2022
Es līdz 21.g.biju nevainīga,ar pazīstamiem kautrējos.un tad sanāca kūrorta romāns.vasarā atpūtos Itālijā,viesnīcā uz ned.jau pirmajā dienā pie baaseina jutu ka mani vēro viens vīr.es arī biju bikini.vakarā sēžot bārā,viņš piestāja un jautāja vai drīkst piesēst.atļàvu.vārds pa vārdam,līdz piedāvāja turpināt viņa numuriņā.vai alhokols,vai piedz.kāre,bet nolēmu-lai iet.tur vēl pa glāzei,es jau biju apsēdusies viņam klēpī,viņa roka man zem kleitas,pabrīdināju gan ka esmu jaunava,bet solija būt saudzīgs un pamazām es kaila ar paplestām kājām gulēju viņa gultā un viņš pogāja vaļā bikses.pirmā mirklī sāpēja,bet nonācu līdz ekstāzei.un ja godīgi ned.turpinājumu vairāk pavadiju viņa,nekā savā num.biju atvērusies
16.07.2022 10:10 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Patija @ 16.07.2022 10:10
Es līdz 21.g.biju nevainīga,ar pazīstamiem kautrējos.un tad sanāca kūrorta romāns.vasarā atpūtos Itālijā,viesnīcā uz ned.jau pirmajā dienā pie baaseina jutu ka mani vēro viens vīr.es arī biju bikini.vakarā sēžot bārā,viņš piestāja un jautāja vai drīkst piesēst.atļàvu.vārds pa vārdam,līdz piedāvāja turpināt viņa numuriņā.vai alhokols,vai piedz.kāre,bet nolēmu-lai iet.tur vēl pa glāzei,es jau biju apsēdusies viņam klēpī,viņa roka man zem kleitas,pabrīdināju gan ka esmu jaunava,bet solija būt saudzīgs un pamazām es kaila ar paplestām kājām gulēju viņa gultā un viņš pogāja vaļā bikses.pirmā mirklī sāpēja,bet nonācu līdz ekstāzei.un ja godīgi ned.turpinājumu vairāk pavadiju viņa,nekā savā num.biju atvērusies
Labs stāsts, es pat uzbudinājos.
16.07.2022 10:29 |
 
Reitings 889
Reģ: 31.01.2015
Kāpēc, lai puisis stāstītu apkārt citiem esi vai neesi nevainīga?😮😮
Pieaugušie tā nedara. Bet, ja ir aizdoma, ka puisis varētu pļāpāt tālāk, tad varbūt tomēr negulēt ar viņu?
16.07.2022 11:21 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.07.2020
Ar svešinieku gan nevajag. Vīrietis ar ko esi ilgāk kopā vairāk rūpēsies par Tevi, būs uzmanīgāks.
Vai patiešām Tu pēc tam gribēsi visu mūžu atcerēties, ka atdevies kādam, kuru nemaz nezini?
Izvērtē kāds vīrietis ir. Ja stāsta vienmēr visu sīkumos kā klaču vecene, ko vajag un ko nē, tad apdomā vai tādu vispār vajag? Ja tās ir Tavas nepamatotās iedomas, nevajadzīgs uztraukums, tad nav, ko lieki uztraukties.
No nevainības nevajag kautrēties. Drīzāk tas ir kā pluss. Kas tur slikts, ja kāds uzzinās par to?
16.07.2022 12:02 |
 
Reitings 45
Reģ: 14.07.2020
Ir tā ka esmu pati pavisam nesen zaudējusi nevainību (man ir 20) un puisis ir teicis tā, ka priekš viņa tie ir kā mazi svētki un tas ka daudzi džeki viņa vietā būtu priecīgi, tāpēc nav ko reāli kautrēties- visu pirms visa padarīšanas ir jāizrunā un būs labi! Tādas lietas ir reāli jādara ar cilvēku, kuram uzticies un kurš uzticas tev, ja neesi līdz galam pārliecināta, tad labāk nevajag
17.07.2022 17:27 |
 
Reitings 18
Reģ: 09.05.2022
crimson @ 13.04.2022 13:37
Es laikam būšu retais cilvēks kurš uzskata, ka nevainības zaudēšana is not a big deal. Es pirmo reizi pārgulēju ar savu tā laika pirmo nopietno draugu 19 gados un ja godīgi, nesaprotu, kāpēc gaidīju, satraucos, taupīju, ja sekss ir parasta, normāla lieta ko dara visi. Ok varbūt nevajag pirmajam pretim nācējam lekt klēpī, bet nu doma skaidra.
Pirmo reizi man vismaz, nekas nesāpēja, bet bauda un saprašana atnāca vēlāk. Man gan bija tā problēma, ka dzīvoju diezgan konservatīvā vidē, lidz ar to izjutu visu kaunu, nevarēšanu atvērties utt. Pagāja laiks līdz sakārtoju lietas savā galvā.
Manuprāt, par baudu un seksu ir jāmāca, citādi dzīvo 20 gadus un nezina kur ir klitors, vai kas ir orgasms.

Ne visiem tā ir. Zinu mauķeles, kurām sekss ir parasta lieta, darbs. Bet Ir cilvēki, kuriem sekss ir kautkas īpašs, t.i. fantāzija, motivācija, iekāre, bauda. Žēl tās, kuriem tā ir parasta lieta.
21.07.2022 16:24 |
 
Reitings 161
Reģ: 26.08.2015
Ja baidies, ka puisis visiem stāstīs apkārt stāstus par jūsu intīmo dzīvi, tad izrunā to ar viņu iepriekš vai meklē citu. Tā nav normāla situācija.
22.07.2022 16:13 |
 
Reitings 10
Reģ: 22.06.2022
AmandaAmanda @ 13.04.2022 00:08
Cik esmu šeit lasījusi, tad jau tēmas par nevainības zaudēšanu ir bijušas, bet gribu padalīties ar savu stāstu…
Lai arī cik tuvas man nebūtu manas draudzenes, bet šo faktu nezin neviena, tāpēc labprāt dzirdētu kādu viedokli/domas/idejas no jums…
Kādam varbūt šķitīs smieklīgi, bet tiešām esmu izmisumā…
Man ir 23 gadi, un jā esmu nevainīga, gribētos teikt, ka man ir bail no seksa ?, bet patiesībā man ir bail no tās pirmās reizes sāpēm… un paniskas bailes ?
Pašlaik esmu posmā, kur sāk veidoties attiecības ar tuvu draugu, bet problēma ir tā, ka mums ir daudz kopīgu draugu un nu saprotu, ka pat ja zaudēšu nevainību ar viņu, tad visticamāk (pavisam noteikti), šis fakts/notikums taps zināms arī kādam no mūsu draugu loka un arī šo nevēlos piedzīvot … Jo teikšu godīgi… savām draudzenēm par savu seksuālo dzīvi esmu melojusi ?
Varbūt labāk zaudēt nevainību ar kādu pirms tam (tinder svešinieku) ? Izmēģināt ar vibratoru ? ?
Ja nu kādai ir līdzīga pieredze vai ir kāds ieteikums, tad labprāt dzirdētu ieteikumus… vai jebko, vienkārši tiešām vairs nezinu kur likties un ko iesākt … vajadzēja ar kādu padalīties savā sāpē …

No personīgās pieredzes - tas, ka ķermenis nav sastindzis/ satraukts dara brīnumus. Manā pirmajā reizē (biju gan nedaudz dzērusi) biju tik atslābusi un mierīga, ka jutu tikai "spiedienu" (nevaru nosaukt citādi, jo sāpes nejutu). Un, protams, asinis. Prāts pastrādā lielāko ļaunumu, liekot visu laiku domāt, ka "tūlīt būs sāpes, tūlīt sāpēs...". Cerams, ka palīdzēju. Šis tikai no pieredzes.
02.08.2022 16:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits