Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bailes no pirmās reizes

 
Reitings 1
Reģ: 12.04.2022
Cik esmu šeit lasījusi, tad jau tēmas par nevainības zaudēšanu ir bijušas, bet gribu padalīties ar savu stāstu…
Lai arī cik tuvas man nebūtu manas draudzenes, bet šo faktu nezin neviena, tāpēc labprāt dzirdētu kādu viedokli/domas/idejas no jums…
Kādam varbūt šķitīs smieklīgi, bet tiešām esmu izmisumā…
Man ir 23 gadi, un jā esmu nevainīga, gribētos teikt, ka man ir bail no seksa 😁, bet patiesībā man ir bail no tās pirmās reizes sāpēm… un paniskas bailes 😰
Pašlaik esmu posmā, kur sāk veidoties attiecības ar tuvu draugu, bet problēma ir tā, ka mums ir daudz kopīgu draugu un nu saprotu, ka pat ja zaudēšu nevainību ar viņu, tad visticamāk (pavisam noteikti), šis fakts/notikums taps zināms arī kādam no mūsu draugu loka un arī šo nevēlos piedzīvot … Jo teikšu godīgi… savām draudzenēm par savu seksuālo dzīvi esmu melojusi 😭
Varbūt labāk zaudēt nevainību ar kādu pirms tam (tinder svešinieku) ? Izmēģināt ar vibratoru ? 😜
Ja nu kādai ir līdzīga pieredze vai ir kāds ieteikums, tad labprāt dzirdētu ieteikumus… vai jebko, vienkārši tiešām vairs nezinu kur likties un ko iesākt … vajadzēja ar kādu padalīties savā sāpē …
13.04.2022 00:08 |
 
Reitings 53
Reģ: 02.02.2022
AmandaAmanda @ 13.04.2022 00:08
Cik esmu šeit lasījusi, tad jau tēmas par nevainības zaudēšanu ir bijušas, bet gribu padalīties ar savu stāstu…
Lai arī cik tuvas man nebūtu manas draudzenes, bet šo faktu nezin neviena, tāpēc labprāt dzirdētu kādu viedokli/domas/idejas no jums…
Kādam varbūt šķitīs smieklīgi, bet tiešām esmu izmisumā…
Man ir 23 gadi, un jā esmu nevainīga, gribētos teikt, ka man ir bail no seksa ?, bet patiesībā man ir bail no tās pirmās reizes sāpēm… un paniskas bailes ?
Pašlaik esmu posmā, kur sāk veidoties attiecības ar tuvu draugu, bet problēma ir tā, ka mums ir daudz kopīgu draugu un nu saprotu, ka pat ja zaudēšu nevainību ar viņu, tad visticamāk (pavisam noteikti), šis fakts/notikums taps zināms arī kādam no mūsu draugu loka un arī šo nevēlos piedzīvot … Jo teikšu godīgi… savām draudzenēm par savu seksuālo dzīvi esmu melojusi ?
Varbūt labāk zaudēt nevainību ar kādu pirms tam (tinder svešinieku) ? Izmēģināt ar vibratoru ? ?
Ja nu kādai ir līdzīga pieredze vai ir kāds ieteikums, tad labprāt dzirdētu ieteikumus… vai jebko, vienkārši tiešām vairs nezinu kur likties un ko iesākt … vajadzēja ar kādu padalīties savā sāpē …

Priekš kam melot? Tie nav draugi, ja tev ir jāmelo. Un tas nekas traks vai slikts nav. Tas ir normāli. Kad pienāks laiks, pienāks. Viss būs labi. No savas pieredzes varu teikt, ka labāk ir pagaidīt līdz tu pati jūties pārliecināta. Nevajag ar kaut kādu svešinieku vai vēl sazin ko darīt. Pienāks īstais brīdis un būs labi.
Jaa,varbūt būs sāpīgi pirmās reizes. Bet nu un. Visām pa lielam tā ir.
Galvenais nekur nesteidzies. Ar šo nāk tomēr arī riski klāt. Nevēlama grūtniecība utt.
Un kautrēties no tā, ka tu esi nevainīga 23 gados???? Cmooon. Izbeidz. Tās kiras kļūs par mammām ātrāk nekā tu,un tās kuras ātri ir zaudējušas nevainību patiesībā gribētu būt tavā vietā, jo tu nogaidi nevis guli ar pirmo kas nāk pretī.
Tici man, es arī tikai 20 gados un daudzas draudzenes, tagad pēc 6 gadiem saka, ka būtu gribējušas būt manā vietā uun nogaidijusas.
Tā kā nestreso. Iedzer kādu glāzi vīna, lai stresa nav, esi mierīga un pārliecināta. Arī vīrietim ir jābūt saprotošam šajā jautājumā. Izrunā ar viņu visu, pārliecinies ka vari viņam uzticēties. Būs labi viss
13.04.2022 00:19 |
 
Reitings 19
Reģ: 29.01.2022
Manuprāt, nekāda gadījumā 1. seksuālo pieredzi nevajadzētu piedzīvot ar Tinder svešinieku (ķekša pēc), uzskatu, ka labākais variants Tev būtu sagaidīt savu pirmo reizi ar cilvēku, kuram Tu patiešām uzticies!
Varbūt tagad būs nedaudz nejauks komentārs no manas puses, bet vai Tu esi pārliecināta par savu partneri? Tas ir forši, ka jums ir kopīgi draugi, bet ja Tev ir aizdomas, ka viņš varētu par jūsu 1. reizi stāstīt kopējiem draugiem, tad tas, manuprāt, nebūtu jauki no viņa puses.
Ieteiktu šo izrunāt ar draugu, domāju, ka viņš būs saprotošs.
Vēl gribēju piebilst - Tu minēji, ka esi melojusi savām draudzenēm par savu seksuālo dzīvi. Nav diezko forši melot par to, vismaz es tā uzskatu. Ja Tev nākas melot savām draudzenēm par savu intīmo dzīvi, lai būtu līdzvērtīga viņam (pieņēmu, ka Tu viņām meloji par intīmo dzīvi, lai neizskatītos savādāka draudzeņu vidū, varbūt arī kļūdos), varbūt Tev vajadzētu aizdomāties kādas tieši draudzenes jūs esat, jo patiešām tuvas un īstas draudzenes Tevi atbalstīs lai vai kāda Tu un Tava pieredze būtu. 🙂
Tas tāds komentārs no mana skatupunkta - esmu vīrietis.
13.04.2022 00:37 |
 
Reitings 106
Reģ: 07.04.2022
Man ir 23 gadi

pat ja zaudēšu nevainību ar viņu, tad visticamāk (pavisam noteikti), šis fakts/notikums taps zināms arī kādam no mūsu draugu loka un arī šo nevēlos piedzīvot … Jo teikšu godīgi… savām draudzenēm par savu seksuālo dzīvi esmu melojusi 😭

Šajā gadījumā doma par pārplēšanu ar vibratoru ir tikai racionāla, nav tai plēvītei jāpiešķir dievišķa nozīme.
13.04.2022 00:50 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Kā tev ir jāmelo par sevi, tad iesaku apdomāties par draugu lauku kurā uzturies. Un arī ja tas draugs ar kuru veidojas romantiskas attiecības par jūsu personīgajām lietām stāsta tālāk visiem tad neieteiktu veidot attiecības ar tādu. Baigi forši ka attiecības nav starp diviem bet plus vēl dažiem?
Vispār šis viss atgādina tādu vidusskolu. Bail pateikt ka esi jaunava, draugs kurš klačo tālāk kas notiek attiecības, draudzenes kurām nevar pateikt taisnību un pati tām melo.
Ar random čaļi noteikti to nevaig darīt. Vibrators okey varbūt var pamēģināt.
Mana pirmā reize lai gan bija 17 gados tā pat vēlētos kaut pagaidītu. Lai gan ar tā laika vidusskolas mīlestību, bet tomēr... Sāpīgi bija tikai 3 sekundes pēc tam vnk mazliet nepatīkami.
13.04.2022 07:03 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Pārstāj sevi noniecināt par to,ka esi nevainīga un esi kkāda ne tāda uzreiz,Tev jāceļ savs pašvērtējums.
Par Tinder svešinieku-izmet to domu no prāta,gulēt ar pilnīgi svešu cilvēku,nav prāta darbs,jo Tu nezini kas tas par cilvēku,varbūt kādas slimības utml.lietas,kā izturēsies pret Tevi,ka nav vēl pēc tam tā,ka būs nepatika pret sexu.
Pirmā reize būs patīkama ar to,kuram tu uzticies un zini,kāds viņš ir,ka vari droši atvērties viņam.
Turpini satuvināties ar to puisi un viss aizies pamazām.
Un jūsu attiecības ir tikai jūsu darīšana,draugiem intīmās lietas par jūsu attiecībām nav jāstāsta.
13.04.2022 07:10 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Izvēlies tādu vīrieti, kuru Tu iekāro un gribi viņu.. tad jau tā arī būs noteikti cita pieredze.. ar svešinieku var ieberzties slimībās un tas vēl lielāku stresu dos.
13.04.2022 07:33 |
 
Reitings 228
Reģ: 19.01.2015
Es ieteiktu pirmo reizi piedzīvot ar kādu, kuram Tu tiešām uzticies, kā arī cik es nesen runāju ar vienu draugu- puiši nestāsta saviem draugiem nekādas detaļas par savām meitenēm. Tev nav jāuztraucas, ka puisis izklāstīs visiem saviem draugiem sīki un smalki kā jums kas tur notika. Un ja puisis ir normāls, tad Tu viņam vari kaut vai ar humoru atklāt, ka Tavas draudzenes domā, ka Tev jau sekss ir bijis, lai viņš saprot situāciju un zin, ka apkārt nevajag stāstīt, ka Tev tā bija pirmā reize. Ja puisis ir foršs un normāls, tad to respektēs, bet ja nē, tad viņš ir lohs un sūti viņu trīs mājas tālāk 😅
13.04.2022 12:11 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Varbūt tas puisis no kopīga draugu loka nav īstais ja varētu pastastit pārējiem. Pie tam no stāsta nesaprotu, neesat pāris? Ja tie ir draugi, izstāsti patiesību pati. Zaudēt nevainību vēlāk ir vērtība nevis trūkums, to Tu sapratīsi, bet pēc gadiem. Nekādi svešinieki no Tinder, tā var tiešām dabūt sev traumu. Vienkārši izvēlies, iepazīsties ar kādu kas Tev ļoti patīk. Ja šobrīd tuvumā tāda cilvēka nav, tad nekas traks nenotiks ja sāksi iet uz randiņiem un tādu meklēt. Bet sākuma nodibini kontaktu. Tu neko neesi nokavējusi. Pirmā reize var būt nepatīkama tikai baiļu dēļ. Jo mierīgāk jutīsies, jo veiksmīgāka būs šī pieredze.
13.04.2022 12:28 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Izsole var pardot par 10 000€
13.04.2022 12:29 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Dari ar to, ar kuru jūties droši. Runājot par sāpēm, tad visas tam gājušas cauri un nav tādēļ nomirušas.
Ja jau ir aizdomas, ka draugs varētu izstāstīt citiem, tad gan jau tās ir pamatotas. Ja nē, tad par tādām lietām nav jāuztraucas.
Bet jā, kopumā iesaku izvērtēt, ar ko tu to dari. Nevajag darīt to tapēc, ka citām viss jau ir bijis. Pacietība dara lielas lietas. Ar pareizo cilvēku, ar to, kura klātbūtnē jūties ērti, labi, viegli un iekārota tā sajūta būs daudz reiz citādāka. Turklāt svarīgi, lai tev pašai to gribas.
13.04.2022 12:39 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Kas tas par sviestu - izstāsti draugiem pati? Kāpēc vispār šiem draugiem tāda info būtu jāzin, tas tak viņus vispār nekā neskar, kāda viņiem darīšana gar tavu vagīnu?
Bet par džeku jā, nevar saprast, esat jūs tur kopā vai kā? Diez ko neizklausās, ka tu viņu vispār gribi. Un ja izšķirsieties, tad tas džeks tāpat visiem izmuldēs.
13.04.2022 12:42 |
 
Reitings 2036
Reģ: 21.02.2015
Nav tā, ka jo ilgāk velk šo lietu, jo grūtāk to izdarīt?
13.04.2022 12:58 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Ja vajadzīgs anonīms vīrietis, varu palīdzēt.
13.04.2022 13:11 |
 
Reitings 18
Reģ: 29.03.2022
Pirmkārt, palabojiet mani ja kļūdos, bet “jaunavības plēve” kā fizika lieta nepastāv?! Šeit runa vairāk ir par to ka eja ir cieša/šaura.
Un tādējādi jādara viss lai maksimāli atslābinātu šo vietu. To kā jau šeit minēja visdabiskāk būs panākt, ja iekārosi savu partneri. Pretējā gadījumā ir arī alternatīvas, protams, par to droši vien zini?
Noteikti ne svešinieku- pirmo reizi nekad, nekad neaizmirst. Un ja ir tik ilgi gaidīts- dari tā, lai tas būtu bijis tā vērts
Sāpēm noteikti nevajadzētu būt pārāk stiprām, vairāk kā spiedienam. Ja sāp : lūdz, lai pārtrauc, maina kaut ko savā darbībā.
-
13.04.2022 13:12 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Bordo @ 13.04.2022 12:58
Nav tā, ka jo ilgāk velk šo lietu, jo grūtāk to izdarīt?

No savas pieredzes,jā, piekrītu Bordo.
Ja tu zini,ka puisis izpļāpāsies par tādām intīmām detaļām, tad ietu ar līkumu lai vai kāds būtu vecums un situācija. Tas nav tā vērts. Vispār nesaprotu to šausmināšanos par to, kad cilvēks gūst pirmo pieredzi, galu galā - tas ir tavs ķermenis,tava izvēle un tava situācija. Ļoti labi saprotu,ka kaut kāds spiediens notiek vecuma dēļ, bet esi pieaudzis cilvēks,saproti,ka dienas beigās nevienu neinteresē ar ko guli un kad. Tām ir jābūt tavām interesēm. Neesi vairs pusaudze, tā nav lieta no kā kaunēties. Ja 23 gados cilvēki vēl runā apkārt par to, kurš ar ko ir gulējis,tad tie nav pieauguši cilvēki.
Autore, vai tev nav bijušas kādas nekomfortablas situācijas ar šo puisi vai savu draugu loku, ka īsti neuzticies šiem cilvēkiem? Rodas iespaids,ka bailes ir tomēr uz kaut kādu pieredzi balstītas.
13.04.2022 13:20 |
 
Reitings 260
Reģ: 31.03.2022
Man nekādas plēves nebija, nekas nesāpēja, iepatikās un aizgāja uzreiz tā lieta. :D
13.04.2022 13:25 |
 
Reitings 800
Reģ: 15.12.2015
Es laikam būšu retais cilvēks kurš uzskata, ka nevainības zaudēšana is not a big deal. Es pirmo reizi pārgulēju ar savu tā laika pirmo nopietno draugu 19 gados un ja godīgi, nesaprotu, kāpēc gaidīju, satraucos, taupīju, ja sekss ir parasta, normāla lieta ko dara visi. Ok varbūt nevajag pirmajam pretim nācējam lekt klēpī, bet nu doma skaidra.
Pirmo reizi man vismaz, nekas nesāpēja, bet bauda un saprašana atnāca vēlāk. Man gan bija tā problēma, ka dzīvoju diezgan konservatīvā vidē, lidz ar to izjutu visu kaunu, nevarēšanu atvērties utt. Pagāja laiks līdz sakārtoju lietas savā galvā.
Manuprāt, par baudu un seksu ir jāmāca, citādi dzīvo 20 gadus un nezina kur ir klitors, vai kas ir orgasms.
13.04.2022 13:37 |
 
Reitings 32
Reģ: 18.03.2022
Ne jau vecumā tā problēma, bet nesaprotu, kāpēc gulēt ar puisi, kurš skries visiem to stāstīt? Turklāt , plēve var ar pirmo reizi nemaz nepārplīst, sāpēs tikai muskulīši, man pārplīsa tikai ar trešo reizi, plēvē ir caurumiņš , turklāt tā ir ellastīga. Tā ka, pusis var pat nesaprast, ka tev tā ir pirmā reize. Galvenais lai nesāk uzreiz ar ekstrēmām pozām, vislabāk misionārītī, lēni un mierīgi, saki ka gribi tikai tā, un nekā citādi. Ja būs jātnieces poza, tad gan iespēja, ka tomēr plēve plīsīs un būs asinis. Laikam jau atkarīgs no
Meitenes sāpju sliekšņa, bet es teiktu, ka sāpes bija ļoti vieglas, paciešamas, un ar visu maigošanos, ātri aizmirsās.
13.04.2022 15:34 |
 
Reitings 1950
Reģ: 05.03.2022
Zalpetra @ 13.04.2022 13:25
Man nekādas plēves nebija, nekas nesāpēja, iepatikās un aizgāja uzreiz tā lieta. :D

Identiski
13.04.2022 16:50 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Man arī pirmajā reizē nebija tik sāpīgi. Nebija asiņu. Nekas tāds. Vienkārši mininālas sāpes, varbūt 3 no 10 intensitātes ziņā, bwt katrā ziņā “nekas tāds drausmīgs”
13.04.2022 16:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits