Tinder/Badoo stāstiņi

 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Noteikti tamlīdzīgas tēmas ir bijušas, bet nu, man gribējās vēlreiz uztaisīt 😀. Padalāmies ar saviem stāstiņiem uz dzīves!
Es jau gadu esmu viena, un šobrīd grafiks ir tāds, ka esmu visu laiku aizņemta ar darbiem, plus, man ir tiešām baigais iekšējais bloks uz attiecībām, bet nu ko...atjaunoju profilu vienā no platformām, sāku rakstīties ar kaut kādu džeku(var teikt, pirmo, kas trāpījās 😀). Pēc nedēļas sarunājām satikties. Viņš atbrauca ar ričuku, ārā tieši bija ledus auksti 😀😀😀😀😀, mēs vnk divas stundas staigājām (es godīgi, jutos kā 15gadīga), riktīgi nosalām un ES(!!!) mums statjikā pirku kafijas, šim pat maks līdzi nebija.
Reāli tizli.
Tagad raksta katru dienu, bet es protams galīgi nesaprotu, kur tādas "attiecības" var virzīties 😀😀😀😀😀😀.
Lūdzu, pastāstiet kaut ko tādu, lai es nomierinos - ka ir arī trakāk.
P. S. Man šķiet, es nomiršu viena 😀.
08.04.2022 10:43 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Pērtiķīts @ 09.04.2022 14:34

Jā?

Re cik pasaule ir maziņa. 😀
Nav slikts cilvēks, bet jā. Savi putni. Kā jau katram. 😀
09.04.2022 14:36 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Aleksandrs @ 09.04.2022 14:23
GhostGG un vēl te daži protams pārspīlē un izsakās nejauki, protams, ka sieviete ar bērniem nav norakstāma un ir lielas iespējas uz jaunām attiecībām, bet sava daļa taisnības šajos tekstos arī ir, attiecībā uz potenciālo kandidātu loku samazinājumu. Tad vīrietis, kas kā te augstāk minēja, dzīvo pie mammas vai nestrādā ir daudz mazāka problēma, jo tas ir maināms, džeks var vienu dienu atrast labu darbu, vai noīrēt/nopirkt atsevišķu dzīvokli, un problēma ir pazudusi, bet sieviete bērnu “atpakaļ neiestums”.
Kompleksos gan lielākoties sievietes pašas dzen sevi, vai ir pie tā vainīgas. Protams, var gadīties visādi, ka attiecības ar bērna tēvu neizdodas un ir jāšķiras, bet tāpēc vēl jo vairāk, meitenes, kārtīgi un rūpīgi izvērtējiet, ar ko jūs šos bērnus taisat! Cik nav paziņu lokā manīts, ka saražo bērnus ar tādiem, kur jau uzreiz no malas redzams, ka šis notīsies vai nolaidīs pa kreisi pie pirmās izdevības, bet nē vajag. Vai arī attiecības jau tā ir grīstē, bet cer, ka ieviešot bērnus, vīrietis nekur nemuks un viss uzlabosies, bet tā nav, bērns rada tikai papildus stresu, un džeks ir tālēs zilajās. Garantija nav nekur, bet domājiet ar galvu, nu nebūs tas bad boy vai jāklis maināms, lai kā tev to negribētos.

Par to,ka ne ar tiem vīriešiem tiek radīti bērni,tur ir daļa taisnības.
09.04.2022 14:38 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Pērtiķīts @ 09.04.2022 14:34

Jā?

Starp citu.
Iluta, is it you? 😀
09.04.2022 14:48 |
 
Reitings 12
Reģ: 09.04.2022
.Eksperte. @ 09.04.2022 14:48

Starp citu.
Iluta, is it you? ?

09.04.2022 14:48 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
.Eksperte. @ 09.04.2022 14:29
Atceramies lūdzu, kā tie bērni rodas. "Domājiet ar ko taisiet bērnus" nenozīmē, ka sieviete izdomā un hops, bēbis vēderā. Tas prasa divus cilvēkus. Un kas beigās paliek atbildīgs? Kas to bēbi audzina? Kas paliek vientuļā māte? Kurai pēc tam ir grūti atrast partneri, jo ir bērns? Nevajag domāt, ka vīrieši nav līdzatbildīgi. Sievietes atbildība pie bērna ražošanas (pardon šo vārdu) ir līdz bikšu novilkšanai un izvēlei, kā priekšā tās bikses novilkt. Tālākais rezultāts ir vīrieša atbildība ar prezervatīva lietošanu / nelietošanu priekšgalā un to, kur un kā to savu stumjamo kontrolē.

Šo Tu labi pateici👌
09.04.2022 14:55 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Atceramies lūdzu, kā tie bērni rodas. "Domājiet ar ko taisiet bērnus" nenozīmē, ka sieviete izdomā un hops, bēbis vēderā. Tas prasa divus cilvēkus. Un kas beigās paliek atbildīgs? Kas to bēbi audzina? Kas paliek vientuļā māte? Kurai pēc tam ir grūti atrast partneri, jo ir bērns? Nevajag domāt, ka vīrieši nav līdzatbildīgi. Sievietes atbildība pie bērna ražošanas (pardon šo vārdu) ir līdz bikšu novilkšanai un izvēlei, kā priekšā tās bikses novilkt. Tālākais rezultāts ir vīrieša atbildība ar prezervatīva lietošanu / nelietošanu priekšgalā un to, kur un kā to savu stumjamo kontrolē.

Tieši tā, kas bērnu audzina? Kas paliek vientuļā māte? Kurai grūti pēc tam atrast partneri? Sievietei! Tāpēc vēl jo vairāk domājiet “kā priekšā tās bikses novilkt”, jo viss tas pieminētais paliks uz jums. Novilkāt tās bikses babņika priekšā, nu tad pašas vainīgas. Ko citu gaidījāt?
Pēc tam meklējat veiksmīgus vīriešus bez bērniem, kam viss jau dzīvē gatavs. Bet kāpēc tam vīrietim tagad būtu jāmaksā ar savu laiku, komfortu, naudu un nerviem par to, ka jūs agrāk nedomājāt ar galvu un priecājāties ar visādiem jākļiem? Tas protams nav attiecināms uz 100% gadījumu, bet ir liela daļa sieviešu, kas šādi arī domā.
09.04.2022 15:00 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
"patīk jums tas vai nē" - man personīgi bērnu nav. Bet apkārt ir pietiekami daudz piemēru, kur harizmātiskām sievietēm var būt kaut bērnu futbola komanda, viņas nekad nepaliek vienas.
Paradokss, bet ir tādas sievietes, kas reāli nekad nav lemtas vientulībai.

Nu, protams, ka vienas nepaliks. Runa jau nav par to, ka neatradīs vīrieti, runa ir par to vai atradīs tādu kā (vismaz vairums) sievietes vēlētos. Tad kad nav iespējas izvēlēties, tad jau standarti krīt un ņem to ko nevis grib, bet to, ko var dabūt :)
09.04.2022 15:08 |
 
Reitings 12
Reģ: 09.04.2022
.Eksperte. @ 09.04.2022 14:36

Re cik pasaule ir maziņa. ?
Nav slikts cilvēks, bet jā. Savi putni. Kā jau katram. ?

Šķiet jau nedaudz neticami, bet tas skolotājs ar moci no tava stāsta gadījumā nebija Edgars?
09.04.2022 15:29 |
 
Reitings 106
Reģ: 07.04.2022
Novilkāt tās bikses babņika priekšā, nu tad pašas vainīgas. Ko citu gaidījāt?

Bet kāpēc tam vīrietim tagad būtu jāmaksā ar savu laiku, komfortu, naudu un nerviem par to, ka jūs agrāk nedomājāt ar galvu un priecājāties ar visādiem jākļiem?

Sievietei var būt bijis 100 nakts sakaru ar jākļiem, un viņai nebūs bērnu, kamēr tai vientuļajai mātei varbūt visa mūža laikā bijis vien 1 vīrietis. Vismaz daļa man pazīstamo bezbērnu sieviešu ir daudz trakākas jaunībā bijušas nekā vientuļās mātes.
Tur drīzāk pie vainas naivums, ticība labajam, bet ar zemām morāles normām gan tur bieži tomēr nav sakara. Vientuļajām mātēm morāle var būt augstāka nekā tām, kas mierīgu sirdi izvēlējušās par labu abortam.
09.04.2022 15:36 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Aleksandrs @ 09.04.2022 15:00

Tieši tā, kas bērnu audzina? Kas paliek vientuļā māte? Kurai grūti pēc tam atrast partneri? Sievietei! Tāpēc vēl jo vairāk domājiet “kā priekšā tās bikses novilkt”, jo viss tas pieminētais paliks uz jums. Novilkāt tās bikses babņika priekšā, nu tad pašas vainīgas. Ko citu gaidījāt?
Pēc tam meklējat veiksmīgus vīriešus bez bērniem, kam viss jau dzīvē gatavs. Bet kāpēc tam vīrietim tagad būtu jāmaksā ar savu laiku, komfortu, naudu un nerviem par to, ka jūs agrāk nedomājāt ar galvu un priecājāties ar visādiem jākļiem? Tas protams nav attiecināms uz 100% gadījumu, bet ir liela daļa sieviešu, kas šādi arī domā.

Tev ir ļoti labas argumentācijas. Taču man pirmā rindkopa liek domāt, ka tu būsi tas, kurš teiks " Pati vainīga, ka staigāji svārkos. Re ku tevi izvaroja. Ko citu tu gaidiji?". Iespējams stulbs salīdzinājums, bet nevajag pataisīt sēklas nēsātāju par nevainīgu. Tas, ka sievietēm ir jābūt gudrām ir skaidrs. Bet tad arī māciet saviem dēliem, ka to stumjamo jābāž ar atbildību, nevis sievietēm, ka jābūt mūķenēm un jāzīlē kafijas biezumos, pametīs vai nē.
09.04.2022 15:52 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Pērtiķīts @ 09.04.2022 15:29

Šķiet jau nedaudz neticami, bet tas skolotājs ar moci no tava stāsta gadījumā nebija Edgars?

Jā! 🤣
09.04.2022 15:52 |
 
Reitings 12
Reģ: 09.04.2022
.Eksperte. @ 09.04.2022 15:52

Jā! ?

Laikam bijusi līdzīga gaume uz vīriešiem 😅
09.04.2022 15:56 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Pērtiķīts @ 09.04.2022 15:56

Laikam bijusi līdzīga gaume uz vīriešiem ?

Ou mai gād! 🤣
Tevi arī šamais beigās šitā apkāsa?
09.04.2022 15:56 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Sievietei var būt bijis 100 nakts sakaru ar jākļiem, un viņai nebūs bērnu, kamēr tai vientuļajai mātei varbūt visa mūža laikā bijis vien 1 vīrietis.

Jā var, bet šajā gadījumā diskusija nav par tikumību. Tādēļ pirmajai sievietei vismaz šajā sakarā nav paliekošas sekas, kas ietekmēs kandidātu skaitu piereģistrējoties tajā pašā Tinder vai Badoo, kamēr otrajai tur izredzes ir samazinājušās.
Runa ir vairāk par plānotjiem bērniem, kas radušies ar babņikiem, jo beibei bijušas klapes uz acīm un, domājot, ka šo pārtaisīs pa savam, pietiekami neizvērtējot savu partneri, nevis tiem kuri “iekrituši” gadījuma sakaros.
09.04.2022 15:57 |
 
Reitings 12
Reģ: 09.04.2022
.Eksperte. @ 09.04.2022 15:56

Ou mai gād! ?
Tevi arī šamais beigās šitā apkāsa?

Mums viss beidzās tā ļoti dīvaini, tikāmies kādu mēnesi. Šķita, ka viņš speciāli izdarīja tā, lai es būtu dusmīga un negribētu viņam rakstīt/ zvanīt. Tā arī mēs vairs nekad neuzrakstījām viens otram. 😅
09.04.2022 16:06 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Pērtiķīts @ 09.04.2022 16:06

Mums viss beidzās tā ļoti dīvaini, tikāmies kādu mēnesi. Šķita, ka viņš speciāli izdarīja tā, lai es būtu dusmīga un negribētu viņam rakstīt/ zvanīt. Tā arī mēs vairs nekad neuzrakstījām viens otram. ?

Es tagad domāju tas bijis pirms vai pēc manis. 😀
Bet jā, viņš ir tāds... interesants kā minimums. Smuks bez gala, bet galvā brīžiem 3 akmeņi.
09.04.2022 16:08 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Eksperte
Tev ir ļoti labas argumentācijas. Taču man pirmā rindkopa liek domāt, ka tu būsi tas, kurš teiks " Pati vainīga, ka staigāji svārkos. Re ku tevi izvaroja. Ko citu tu gaidiji?". Iespējams stulbs salīdzinājums, bet nevajag pataisīt sēklas nēsātāju par nevainīgu. Tas, ka sievietēm ir jābūt gudrām ir skaidrs. Bet tad arī māciet saviem dēliem, ka to stumjamo jābāž ar atbildību, nevis sievietēm, ka jābūt mūķenēm un jāzīlē kafijas biezumos, pametīs vai nē.

Nē, galīgi nē, izvarošana ir piespiedu kārtā pret tavu gribu, tas ir kas cits. Un nepataisu vīriešus par nevainīgiem, protams, ka viņi ir vienlīdz atbildīgi. Bet kā iepriekš uzskaitīji, reālajā dzīvē sekas tomēr beigās lielākas ir sievietei, jā, dzīve ir netaisna, bet tā nu tas ir, tāpēc sievietei būtu pie tā jāpiedomā vēl 3 reiz vairāk.
Tas ir līdzīgi kā ar banku, kredītņēmēju un galvotāju. Tikko kredītņēmējs pārstās maksāt, tā banka novilks naudiņu no galvotāja. Galvotājs jau var teikt, ko tad es, kredītņēmējs jau vainīgs, jo nemaksā, un viņam arī būs taisnība, Bet naudiņa paliks mazāk galvotāja kontā, un viņš būtībā arī pats būs vainīgs, jo taču labprātīgi galvoja.
09.04.2022 16:10 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Vispār jautājums par attiecību veidošanu ar sievieti, kuriai ir bērns ir ļoti kuteklīgs. To ir ļoti grūti izskaidrot, jo sieviete nekad nespēs iejusties vīrieša ādā, tāpēc daudzām īsti nekad nebūs saprotams kāpēc vairums atsakās veidot kopīgu nākotni ar sieviti, kurai ir bērns no cita vīrieša. Tas nav tikai saistīts ar to, ka tā vienkārši ir vieglāk un atkrīt daudz problēmu, kas nav melots, bet ir arī cits iemesls, ko ir grūti pat izskaidrot. Man, personīgi, un pieļauju ka arī daudziem citiem, tas ir kaut kāda instinktīvā, dzīvnieciskā līmenī, kas atgrūž, liekas pazemojoši audzināt svešu "sēklu" ( īsti nezinu kā jaukāk uzrakstīt).Es pat nevaru iedomāties, tagad aizbraukt pie saviem vecākiem un iepazīstināt viņus ar sievieti, kurai ir bērns, tas man šķiet apkaunojoši. Apmēram tā, ka ka pašam savi nav, bet es uzņemos rūpes par cita tēviņa bērnu. Protams, visi nav vienādi un ir vīrieši, kuriem pret to pretenzijas nebūtu, bet es, personīgi, uz neko tādu nekad neparakstītos, jo vienkārši nespētu.
09.04.2022 16:12 |
 
Reitings 12
Reģ: 09.04.2022
.Eksperte. @ 09.04.2022 16:08

Es tagad domāju tas bijis pirms vai pēc manis. ?
Bet jā, viņš ir tāds... interesants kā minimums. Smuks bez gala, bet galvā brīžiem 3 akmeņi.

Iepazinos ar viņu 2017.gada decembrī
Bija, bija interesants
09.04.2022 16:12 |
 
Reitings 106
Reģ: 07.04.2022
Runa ir vairāk par plānotjiem bērniem, kas radušies ar babņikiem, jo beibei bijušas klapes uz acīm un, domājot, ka šo pārtaisīs pa savam, pietiekami neizvērtējot savu partneri, nevis tiem kuri “iekrituši” gadījuma sakaros.

Nu ok, bet tad šis nav līdz galam korekti
priecājāties ar visādiem jākļiem

jo varbūt daudzas no pieprasītajām bezbērnu tinderistēm ir patiešām ''priecājušās'' lielos apmēros, vientuļās mātes vienas attiecības un uzticība meliem, manuprāt, nav liekams pie ''izpriecām ar jākļiem''.
09.04.2022 16:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits