Tinder/Badoo stāstiņi

 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Noteikti tamlīdzīgas tēmas ir bijušas, bet nu, man gribējās vēlreiz uztaisīt 😀. Padalāmies ar saviem stāstiņiem uz dzīves!
Es jau gadu esmu viena, un šobrīd grafiks ir tāds, ka esmu visu laiku aizņemta ar darbiem, plus, man ir tiešām baigais iekšējais bloks uz attiecībām, bet nu ko...atjaunoju profilu vienā no platformām, sāku rakstīties ar kaut kādu džeku(var teikt, pirmo, kas trāpījās 😀). Pēc nedēļas sarunājām satikties. Viņš atbrauca ar ričuku, ārā tieši bija ledus auksti 😀😀😀😀😀, mēs vnk divas stundas staigājām (es godīgi, jutos kā 15gadīga), riktīgi nosalām un ES(!!!) mums statjikā pirku kafijas, šim pat maks līdzi nebija.
Reāli tizli.
Tagad raksta katru dienu, bet es protams galīgi nesaprotu, kur tādas "attiecības" var virzīties 😀😀😀😀😀😀.
Lūdzu, pastāstiet kaut ko tādu, lai es nomierinos - ka ir arī trakāk.
P. S. Man šķiet, es nomiršu viena 😀.
08.04.2022 10:43 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Te bija jautājums vai kāda iepazinās klātienē. Jā es ar savu vīru. Ar savu labāko draudzeni un viņas draugu gājām kopā uz ezīti miglā tusēt un viņš bija paņēmis līdzi savu kursa biedru. Jau pirmajā reizē bija dzirkstelīte. Tad kādu pus gadu atkal nesatiku viņu. Protams, stalkoju Facebook, bet tā kā viņš tur neko neliek tad nebija nekāda info. :D atkal nākamajā pasēdēšanā viņš saņēmās pie bāra tualetēm pajautāt manu tel.nr. Tad nu sākam sarakstīties. Bet tur pa vidu bija vēl trešā draudzene kura bija samīlējusies viņā. Pa to pus gadu kamēr mums nekas nebija, viņa mēģināja viņu nocopēt, bet viņš gribēja palikt tikai draugi. Viņa uzaicināja viņu uz kino un tur mēģināja filmas beigās romantiksi noskūpstīt. Smieklīgi bija tas ka es dzirdēju abas stāsta puses. Protams, mūsu draudzība izjuka, jo viņa uzskatīja ka es nozagu viņai nākamo vīru. Bet viņš pats pēc tā skūpsta pateica, ka lai tā nedara, vairāk kā draudzība tur nevar būt. Vēl viņa sauca viņu par ķirbīti, visu draugu priekšā, kas bija dīvaini :D
09.04.2022 07:52 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Derisa @ 08.04.2022 23:37
Nav jābrīnās, ka zem 30 esat vienas.
Apbērnojušās (cerams, ka bērna tēvs vismaz bija vīžojis apprecēt, citādi gaužām skumjš scenārijs), vidēja izskata, karjerā nekas wow, zeķes mazgāt un ēst taisīt vīrietim negribat, bet pašas gaidat bezbērnu princi, kas labi izskatās un vadā pa restūžiem. Get a grip. Šāds vīrietis piektdienas randiņam izvēlēsies skaistu sievieti ap 25, bez bērniem un labu karjeru (un kurai vēl ar pašvērtējumu viss čotka)

Zeķes mazgā veļasmašīna 😁 un liela daļa vīriešu ir gana pašpietiekami,kas arī māk ko pagatavot,kā arī mūsdienās ir daudz opciju pasūtīt gatavus,garšīgus ēdienus.
Skumji,ja ir uzskats,ka sievietes vērtība ir vien skaistums un wow karjera....
09.04.2022 08:20 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
YaeMiko @ 09.04.2022 07:52
Te bija jautājums vai kāda iepazinās klātienē. Jā es ar savu vīru. Ar savu labāko draudzeni un viņas draugu gājām kopā uz ezīti miglā tusēt un viņš bija paņēmis līdzi savu kursa biedru. Jau pirmajā reizē bija dzirkstelīte. Tad kādu pus gadu atkal nesatiku viņu. Protams, stalkoju Facebook, bet tā kā viņš tur neko neliek tad nebija nekāda info. :D atkal nākamajā pasēdēšanā viņš saņēmās pie bāra tualetēm pajautāt manu tel.nr. Tad nu sākam sarakstīties. Bet tur pa vidu bija vēl trešā draudzene kura bija samīlējusies viņā. Pa to pus gadu kamēr mums nekas nebija, viņa mēģināja viņu nocopēt, bet viņš gribēja palikt tikai draugi. Viņa uzaicināja viņu uz kino un tur mēģināja filmas beigās romantiksi noskūpstīt. Smieklīgi bija tas ka es dzirdēju abas stāsta puses. Protams, mūsu draudzība izjuka, jo viņa uzskatīja ka es nozagu viņai nākamo vīru. Bet viņš pats pēc tā skūpsta pateica, ka lai tā nedara, vairāk kā draudzība tur nevar būt. Vēl viņa sauca viņu par ķirbīti, visu draugu priekšā, kas bija dīvaini :D

Var,var iepazīties arī reālā dzīvē,tik jāiet ārā sabiedrībā un jāmaina kas ikdienas gaitās,darbs-māja,māja-darbs 💃
09.04.2022 08:22 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
minniethemouse @ 08.04.2022 23:53

Un ko pati darīsi, kad būs 30,strijas,bērni? ?
Cik indīga sieviete ?. Fascinē tās, kuras domā, ka jaunība un vizuāla pievilcība ir viss, kas nepieciešams un tas ir forevaa.

Tak tas ir vecis, kurš troļļo. Pēc tās visas alfa un beta padarīšanas var saprast, bija viens indivīds, kurš šitādā stilā rakstīja, aizmirsu, kāds agrāk niks bija.😂
Tak jebkura sieviete saprot, es ceru, ka, piemēram, tās pašas strijas var veidoties jau pusaudžu vecumā, veselīgai meitenei vienkārši augot.
09.04.2022 08:53 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Lalooo @ 09.04.2022 08:53

Tak tas ir vecis, kurš troļļo. Pēc tās visas alfa un beta padarīšanas var saprast, bija viens indivīds, kurš šitādā stilā rakstīja, aizmirsu, kāds agrāk niks bija.?
Tak jebkura sieviete saprot, es ceru, ka, piemēram, tās pašas strijas var veidoties jau pusaudžu vecumā, veselīgai meitenei vienkārši augot.

Nu labi, lai jau dzīvo! 😀
Ja vīrietim jāsēž sieviešu forumā, jo citu darīt nav ko, viņam jau tā nav paveicies.
09.04.2022 09:34 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Cik ļoti aprobežoti 😀
Un spriešana par tvirto ķermeni kā gaļas paviljonā 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁.....
Realitātē, simtiem reižu ir pierādījies, cik skaistums ir subjektīvs jēdziens.
Kāds stulbums.

Kas tur aprobežots? Sievietem ar berniem atkrīt ļoti daudz potenciālo partneru, patīk jums tas vai nē, tā vnk ir realitāte. Neviens jau nenoniecina sievietes ar bērniem, bet nosauc kaut vienu iemeslu kāpēc vīrietis, kuram ir variantu un pašam bērnu nav, gribētu sev sievieti ar bērnu? Kādi, tavuprāt, ir pulsi sievietei ar bērnu salīdzinājumā ar sievieti, kurai to nav? Tas vnk ir loğiski, ka daudzi dos priekšroku bez bērnu sievietēm, un vai viņus var pie tā vainot? Tā pat kā sievietes negrib tikties ar vīriešiem, kuri ir ļoti īsi augumā, nav mērķu un dzīvo pieaugušā vecumā pie mammām, tāpat vīrieši negrib sev sievietes, kurām pāri ir gājusi vesala futbola komanda un kuras jau ir paspējušas abērnoties. Viss ir ļoti vienkārši un pašsaprotami.
09.04.2022 12:46 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Es arī nevēlos vīrieti ar bērnu un šādu opciju neuzskatu, tāpēc īsti nesaprotu kāpēc GhostGG piemin to tieši attiecinot uz sievietēm 😁
09.04.2022 13:08 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
GhostGG @ 09.04.2022 12:46

Kas tur aprobežots? Sievietem ar berniem atkrīt ļoti daudz potenciālo partneru, patīk jums tas vai nē, tā vnk ir realitāte. Neviens jau nenoniecina sievietes ar bērniem, bet nosauc kaut vienu iemeslu kāpēc vīrietis, kuram ir variantu un pašam bērnu nav, gribētu sev sievieti ar bērnu? Kādi, tavuprāt, ir pulsi sievietei ar bērnu salīdzinājumā ar sievieti, kurai to nav? Tas vnk ir loğiski, ka daudzi dos priekšroku bez bērnu sievietēm, un vai viņus var pie tā vainot? Tā pat kā sievietes negrib tikties ar vīriešiem, kuri ir ļoti īsi augumā, nav mērķu un dzīvo pieaugušā vecumā pie mammām, tāpat vīrieši negrib sev sievietes, kurām pāri ir gājusi vesala futbola komanda un kuras jau ir paspējušas abērnoties. Viss ir ļoti vienkārši un pašsaprotami.

"patīk jums tas vai nē" - man personīgi bērnu nav. Bet apkārt ir pietiekami daudz piemēru, kur harizmātiskām sievietēm var būt kaut bērnu futbola komanda, viņas nekad nepaliek vienas.
Paradokss, bet ir tādas sievietes, kas reāli nekad nav lemtas vientulībai.
09.04.2022 13:37 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Santa1992 @ 09.04.2022 13:08
Es arī nevēlos vīrieti ar bērnu un šādu opciju neuzskatu, tāpēc īsti nesaprotu kāpēc GhostGG piemin to tieši attiecinot uz sievietēm ?

Man gan būtu vienalga, ja vien viņiem ar bērna māti nav problēmu un viņa nejauktos pa vidu
09.04.2022 13:38 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
minniethemouse @ 09.04.2022 13:37

"patīk jums tas vai nē" - man personīgi bērnu nav. Bet apkārt ir pietiekami daudz piemēru, kur harizmātiskām sievietēm var būt kaut bērnu futbola komanda, viņas nekad nepaliek vienas.
Paradokss, bet ir tādas sievietes, kas reāli nekad nav lemtas vientulībai.
Viņas nav izvēlīgas.
09.04.2022 13:39 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Kas tur ko nesaprast, bezbērnu vīrieši nemeklē sievietes ar bērniem, un bezbērnu sievietes nemeklē vīriešus ar bērniem. Tātad, ja nevienam nav bērnu tad nav problēmu, problēma sanāk tiem, kam ir bērni, tātad nonākam pie secinājuma, ka neatkarīgi esi sieviete vai vīrietis, attiecību veidošanai bērni visbiežāk būs šķerslis, par ko arī iepriekš bija diskusija.
Protams tas nav viennozīmīgi, vienmēr būs atsevišķi izņēmumi, bet runa ir par tendenci kā tādu.
09.04.2022 13:41 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
GhostGG @ 09.04.2022 12:46

Kas tur aprobežots? Sievietem ar berniem atkrīt ļoti daudz potenciālo partneru, patīk jums tas vai nē, tā vnk ir realitāte. Neviens jau nenoniecina sievietes ar bērniem, bet nosauc kaut vienu iemeslu kāpēc vīrietis, kuram ir variantu un pašam bērnu nav, gribētu sev sievieti ar bērnu? Kādi, tavuprāt, ir pulsi sievietei ar bērnu salīdzinājumā ar sievieti, kurai to nav? Tas vnk ir loğiski, ka daudzi dos priekšroku bez bērnu sievietēm, un vai viņus var pie tā vainot? Tā pat kā sievietes negrib tikties ar vīriešiem, kuri ir ļoti īsi augumā, nav mērķu un dzīvo pieaugušā vecumā pie mammām, tāpat vīrieši negrib sev sievietes, kurām pāri ir gājusi vesala futbola komanda un kuras jau ir paspējušas abērnoties. Viss ir ļoti vienkārši un pašsaprotami.

Daudzas sievietes nav gribējušas palikt vienas ar bērnu, apstākļi reizēm piespiež partraukt attiecības. Attiecības saiet šķērsām,krāpšanas utt. un ja sieviete ir izlēmusi nebūt vairs tādās attiecībās,tad viņai uzreiz uzliek zīmogu-nederīga?
Ne no viena pazīstamā vīrieša 30+kategorijā ko tādu neesmu dzirdējusi.
Pēc šādiem tekstiem no vīriešiem,nav brīnums,ka daudzas sievietes tiek dzītas kompleksos par to,ka viņai ir bērns un šis bērns ir kaut kāds apgrūtinājums.
09.04.2022 14:00 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Sievietēm ar bērniem, kurām standartu pret vīrieti nav, atrast kādu ir ļoti elementāri. Man pašai piemēri apkārt. Kolīdz sākas kaut kādas konkrētas vajadzības no otra cilvēka, tā ir problēma. Un tas jau iet abos virzienos.
Statistikai - es arī neizskatu iespēju kā partneri vīrieti ar bērnu.
09.04.2022 14:18 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
GhostGG un vēl te daži protams pārspīlē un izsakās nejauki, protams, ka sieviete ar bērniem nav norakstāma un ir lielas iespējas uz jaunām attiecībām, bet sava daļa taisnības šajos tekstos arī ir, attiecībā uz potenciālo kandidātu loku samazinājumu. Tad vīrietis, kas kā te augstāk minēja, dzīvo pie mammas vai nestrādā ir daudz mazāka problēma, jo tas ir maināms, džeks var vienu dienu atrast labu darbu, vai noīrēt/nopirkt atsevišķu dzīvokli, un problēma ir pazudusi, bet sieviete bērnu “atpakaļ neiestums”.
Kompleksos gan lielākoties sievietes pašas dzen sevi, vai ir pie tā vainīgas. Protams, var gadīties visādi, ka attiecības ar bērna tēvu neizdodas un ir jāšķiras, bet tāpēc vēl jo vairāk, meitenes, kārtīgi un rūpīgi izvērtējiet, ar ko jūs šos bērnus taisat! Cik nav paziņu lokā manīts, ka saražo bērnus ar tādiem, kur jau uzreiz no malas redzams, ka šis notīsies vai nolaidīs pa kreisi pie pirmās izdevības, bet nē vajag. Vai arī attiecības jau tā ir grīstē, bet cer, ka ieviešot bērnus, vīrietis nekur nemuks un viss uzlabosies, bet tā nav, bērns rada tikai papildus stresu, un džeks ir tālēs zilajās. Garantija nav nekur, bet domājiet ar galvu, nu nebūs tas bad boy vai jāklis maināms, lai kā tev to negribētos.
09.04.2022 14:23 |
 
Reitings 12
Reģ: 09.04.2022
.Eksperte. @ 08.04.2022 17:27
Labi, man šodien nav ko darīt un ir labs noskaņojums pa cik šodien ārā spīd saule un es darbinos uz saules baterijām, pastāstīšu savus jautros piedzīvojumus.
Reidz es dzīvoju ilgi un laimīgi un tad, pēc 2,5 gadu kopābūšanas ar savu partneri izšķīros. Nu tur miljons iemesli gan no manis gan viņa, bet fakts paliek fakts. Un tad es savos, ja nemaldos, 24 vai pat 25 gados piereģistrējos Badoo. Mammīt mīļo! Kas tik tur nebija. ?
Sāksim ar to, ka sievietēm vispār ir baigi daudz to simpātiju. Es to atskārtu pie pirmajiem simtiem. ? Es priekš sevis nospraudu kā mērķi, ka neatbildēšu nevienam un neatspiedīšu simpātiju nevienam, kas nebūs vecāks par mani un kurš man nešķitīs simpātisks. Uz vēstulēm ar tekstu:
- cav ko dari?
- cav ka iet?
- ko tāda skaistule šeit dara?
es neatbildēju, jo nu, pašas saprotat, nafig? Ja nav ko rakstīt nerakasti vispār.
Bija traki daudz seksa piedāvājumi, par ko patiesībā biju pateicīga, jo tas ātri atlasa graudus no pelavām un viņš netērē manu laiku un es viņa laiku. Man patīk ka tā tieši un konkrēti pasaka ko grib. Nu lūk, un tad trāpijās tāds viens eksemplārs. Nēēēēnormāli simpātisks. Atcerieties tos manus augstāk minētos mērķus? Nu lūk, tad skaidrs, ka tur aizgāja līdz sarakstei un mēs tikāmies. Randiņi bija baigi labie, bija kādi 3 kopumā. Runājāmies, izvizināja ar savu moci (man tagad ir tāda maza mīla pret močiem un gribu nolikt kategoriju, āķis lūpā dēļ tās vizināšanās ? ) un šur tur paēdām. Viss kā pieklājas. Virsū neplijās, neuzbāzās. Simpātisks ar koptu bārdu, suņa acīm un bedrītēm vaigos. Nu īsāk sakot skatos sejā un mirstu nost. ? Skolotājs, tātad izglītots, vecāks par mani(27 tajā brīdī), dzīvo pats ar sevi un teica ka nesen izšķīries no savas draudzenes, kurai bija 18, tā starp citu. Nu neko, stāstija kā gājis dzīvē, es stāstiju kā man, likās ka viens otru labi saprotam un sapratīsimies jo abiem nācies iet cauri bunch of shit. Tad es kādu vakaru biju pie viņa, viņam piezvana čoms, ka vajag kaut kādu tur palīdzību ar auto, ka palicis uz ceļa. Ok, šis aizbrauc, atstāj darotu atvērtu, viss viņam tur vaļā. Viņš bija stāstijis ka tā bijusī nav visu vel savākusi no viņa dzīvokļa, ka viņa tur īsāk sakot kaur ko čakarējas bet nu viņa tur vairs nedzīvo. Es saprotu ka dzīvē var būt dažādi un tā. Taču tieši tajā dienā man bija tāda savāda sajūta. Un es ļoti uzticos savai intuīcijai. Nu tā ka tiešām ļoti, jo nekad nav pievīlusi. Nu un es ( zinu, zinu, baigi nesmuki tā darīt) iegāju viņa messenger ar mērķi atrast saraksti ar to meiteni. Nekas cits man neinteresēja. Un es atradu, ka viņš tieši tajā dienā bija viņai rakstijis (crazy, I know ? ) un tā sarakste beidzās ar tādu noskaņu, ka viņiem ir jātiekas un jāparunājas, jo viņš viņu nevar aizmirst un bla, bla, bla. Viņš atbrauc atpakaļ no tā čoma, es šim neuzkrītoši prasu kas ar to bijušo vai nav rakstijusi vai uzbāzusies. Un tad viņš teica, ka par to arī gribējis ar mani parunāt. Teicu, ka man nav laika spēlītēm, ka lai brauc pie viņas un runā un lai izlemj ko grib. Kad aizbrauca es jau sakravāju savas mantas kuras man tur bija jo es zināju, ka tas jau ir lēmums ne par labu man. Long story short - viņš aizgāja pie savas bijušās un vienas sarunas laikā ar viņu, lai gan viņš centās man iestāstīt, ka tas nebija tīši, viņš principā netieši atzinās, ka mani izmantoja kā atriebību viņai, jo viņa tur ar kaut ko bija salaidusi. Tās bija principā pāris nedēļas ar viņu, bet lai gan tas rezultāts bija baigi sāpīgs (es nevarēju saprast ar ko 18 gadīga meitene ir labāka par mani), es biju 3 cm virs zemes visu to laiku jo viņš bija man baigais crush. Foršas atmiņas un mācība man pašai, lai gan man gribējās nomirt, goda vārds. ?
Pēc tam bija viens, ar ko randiņoju bet pārtraucu, jo viņš lielijās, ka pazīst Porziņģi, Fominus, Astronout Māru un vel nez ko. Riebjas lielīgi cilvēki.
Tad biju aiz neko darī uz randiņu ar čali, kur pamaniju, ka iztrūkst priekšējais zobs un sarunas gaitā viņš minēja, ka ir parādos. Nu tur uzreiz skaidrs, ka nebūs. Negribu es nevienam sponsorēt zobu. ?
Un tad man viss izbesija un vienu dienu mans esošais partneris bija man piespiedis simpātiju. Tur arī apakšā smieklīgs pastāsts, bet domāju, ka pietiks ar jau šito palagu.
Tagad atceroties liekas smieklīgi un jautri tie laiki. Pat ja pasāpēja kaut kādas lietas. Daudz par sevi var uzzināt. Saprast ko gribi un ko negribi. Ko vajag un ko točna nē. Ar laiku iemācies uzreiz sarkanos karogus atpazīt.
Pardon par šo palagu, bet varbūt kādai noderēs. ?

Tas lielīgais, kurš pazīst slavenības, uzreiz man atgādināja kādu, ar kuru es reiz satikos. No kuras pilsētas viņš ir?
09.04.2022 14:28 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Atceramies lūdzu, kā tie bērni rodas. "Domājiet ar ko taisiet bērnus" nenozīmē, ka sieviete izdomā un hops, bēbis vēderā. Tas prasa divus cilvēkus. Un kas beigās paliek atbildīgs? Kas to bēbi audzina? Kas paliek vientuļā māte? Kurai pēc tam ir grūti atrast partneri, jo ir bērns? Nevajag domāt, ka vīrieši nav līdzatbildīgi. Sievietes atbildība pie bērna ražošanas (pardon šo vārdu) ir līdz bikšu novilkšanai un izvēlei, kā priekšā tās bikses novilkt. Tālākais rezultāts ir vīrieša atbildība ar prezervatīva lietošanu / nelietošanu priekšgalā un to, kur un kā to savu stumjamo kontrolē.
09.04.2022 14:29 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Pērtiķīts @ 09.04.2022 14:28

Tas lielīgais, kurš pazīst slavenības, uzreiz man atgādināja kādu, ar kuru es reiz satikos. No kuras pilsētas viņš ir?

Liepāja.
09.04.2022 14:29 |
 
Reitings 12
Reģ: 09.04.2022
.Eksperte. @ 09.04.2022 14:29

Liepāja.

Haha, tad jau tas laikam būs vien tas pats
09.04.2022 14:32 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Pērtiķīts @ 09.04.2022 14:32

Haha, tad jau tas laikam būs vien tas pats

Kaspars? 😀
09.04.2022 14:33 |
 
Reitings 12
Reģ: 09.04.2022
.Eksperte. @ 09.04.2022 14:33

Kaspars? ?

Jā😁
09.04.2022 14:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits