Tinder/Badoo stāstiņi

 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Noteikti tamlīdzīgas tēmas ir bijušas, bet nu, man gribējās vēlreiz uztaisīt 😀. Padalāmies ar saviem stāstiņiem uz dzīves!
Es jau gadu esmu viena, un šobrīd grafiks ir tāds, ka esmu visu laiku aizņemta ar darbiem, plus, man ir tiešām baigais iekšējais bloks uz attiecībām, bet nu ko...atjaunoju profilu vienā no platformām, sāku rakstīties ar kaut kādu džeku(var teikt, pirmo, kas trāpījās 😀). Pēc nedēļas sarunājām satikties. Viņš atbrauca ar ričuku, ārā tieši bija ledus auksti 😀😀😀😀😀, mēs vnk divas stundas staigājām (es godīgi, jutos kā 15gadīga), riktīgi nosalām un ES(!!!) mums statjikā pirku kafijas, šim pat maks līdzi nebija.
Reāli tizli.
Tagad raksta katru dienu, bet es protams galīgi nesaprotu, kur tādas "attiecības" var virzīties 😀😀😀😀😀😀.
Lūdzu, pastāstiet kaut ko tādu, lai es nomierinos - ka ir arī trakāk.
P. S. Man šķiet, es nomiršu viena 😀.
08.04.2022 10:43 |
 
10 gadi
Reitings 2654
Reģ: 29.01.2009
Aleksandrs
Jap, tieši tāpēc neizskatu veidot attiecības ar vīrieti, kuram ir bērni, jo, piedod, es lasu arī portālu calis.lv, lai saprastu, ka katram bērnam nāk klāt arī bijusī sieviete, ar kuru parasti nav nokārtotas attiecības. Kā jau teicu, man svarīga harmonija, līdz ar to tādus tipus neizskatiu, lai gan mani mačo pietiekami daudzi.
08.04.2022 21:29 |
 
Reitings 326
Reģ: 25.01.2021
IceCream @ 08.04.2022 21:29
Aleksandrs
Jap, tieši tāpēc neizskatu veidot attiecības ar vīrieti, kuram ir bērni, jo, piedod, es lasu arī portālu calis.lv, lai saprastu, ka katram bērnam nāk klāt arī bijusī sieviete, ar kuru parasti nav nokārtotas attiecības. Kā jau teicu, man svarīga harmonija, līdz ar to tādus tipus neizskatiu, lai gan mani mačo pietiekami daudzi.

Un kāpēc lai vīrietis bez bērniem gribētu sievieti ar bērniem?
Ja vien neesi skaistule, tad vari uz normālu vīrieti necerēt ar šādiem dubultajiem standartiem.
Betas audzina svešus bērnus, alfām pietiek ar savējiem. Veiksmīgs, gudrs, turīgs, izskatīgs vīrietis gribēs jaunu sievieti ar grūtniecības neskartu ķermeni (strijas, netvirtas krūtis uc) tādu, ar ko veidot savu ģimeni, nevis rūpēties par sveša vīrieša atvasēm.
Tāpēc šīs vientuļās mamašas arī ir vienas, jo nez ko sagaida.
08.04.2022 21:38 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
IceCream @ 08.04.2022 21:29
Aleksandrs
Jap, tieši tāpēc neizskatu veidot attiecības ar vīrieti, kuram ir bērni, jo, piedod, es lasu arī portālu calis.lv, lai saprastu, ka katram bērnam nāk klāt arī bijusī sieviete, ar kuru parasti nav nokārtotas attiecības. Kā jau teicu, man svarīga harmonija, līdz ar to tādus tipus neizskatiu, lai gan mani mačo pietiekami daudzi.

Daudzi šķirās ar naidu utml.,daudziem ir līdz galam arī nepabeigtas attiecības.
Man ar ex ir labas attiecības,šķīrāmies,jo viss bija sagājis šķērsām un es pieņēmu lēmumu,ka nevēlos vairs neko glābt un jāiet katram savs ceļš.
Bet tētis viņš ir labs meitai,audzinam meitu abi, dzīvojas gan pie manis,gan pie tēta.
08.04.2022 21:45 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Es pats bez bērniem, nav iebildumu pret sievieti ar bērniem.
08.04.2022 21:45 |
 
10 gadi
Reitings 2654
Reģ: 29.01.2009
Man nav striju un es nopeldu 5 km nedēļā bez citām sporta aktivitātēm, par manu krūšu tvirtumu var droši nesatraukties.
Es izvēlos ko vēlos, par uzmanības trūkumu nesūdzos no visāda veida vīriešiem.
Nesaucu arī citas par mamašām, laikam nedzemdējušai bail palika, ka izsapņoto alfu nocels. 😀
08.04.2022 21:48 |
 
10 gadi
Reitings 2654
Reģ: 29.01.2009
Annija35 @ 08.04.2022 21:45

Daudzi šķirās ar naidu utml.,daudziem ir līdz galam arī nepabeigtas attiecības.
Man ar ex ir labas attiecības,šķīrāmies,jo viss bija sagājis šķērsām un es pieņēmu lēmumu,ka nevēlos vairs neko glābt un jāiet katram savs ceļš.
Bet tētis viņš ir labs meitai,audzinam meitu abi, dzīvojas gan pie manis,gan pie tēta.

Es ticu, jo mēs ar ex izšķīrāmies bez naida, bijām vnk pārāk ilgi kopā, bija pagurums iestājies.
Bet kā jau teicu, cālī ir Attiecību sadaļa, es viņu pa laikam 10 gadus palasu, oi... Negribu to visu un tajā visā būt iekšā. Katrā ziņā manam nākamajam nebūs nekādu darīšanu ar mana bērna tēvu. Bet nu šī saruna offtopicā aizgājusi.
08.04.2022 21:52 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Aldis15 @ 08.04.2022 21:45
Es pats bez bērniem, nav iebildumu pret sievieti ar bērniem.

Tik jāsaprot,vai sievietei nebūs iebildumu,ka Tu vēlies tikai sexu 😁
08.04.2022 21:59 |
 
Moderators
Reitings 3690
Reģ: 13.11.2016
IceCream @ 08.04.2022 21:48
Man nav striju un es nopeldu 5 km nedēļā bez citām sporta aktivitātēm, par manu krūšu tvirtumu var droši nesatraukties.
Es izvēlos ko vēlos, par uzmanības trūkumu nesūdzos no visāda veida vīriešiem.
Nesaucu arī citas par mamašām, laikam nedzemdējušai bail palika, ka izsapņoto alfu nocels. ?

Par uzmanības trūkumu nesūdzies, bet iepazīties nesanāk?
Piedod, bet es arī esmu ievērojusi, ka sakarīgi vīrieši, kuriem nav bērnu, nopietnu attiecību veidošanā dod priekšroku sievietēm bez bērniem, un tad kopā rada bērnus.
Starp man labi pazīstamiem cilvēkiem gan zinu apmēram vienu izņēmumu, kur ļoti foršs vīrietis izveidoja ģimeni ar sievieti, kurai jau ir bērns. Taču tur bija tā, ka viņš nekad nav bijis mērķtiecīgs attiecību veidošanā, bet viņa sieva ir ļoti komunikabla, aktīva, sieviete. Acīmredzami, viņa viņu savāca. Ne visām der, ja vīrietis, kuram ir daudz labu īpašību, nav mērķtiecīgs attiecību uzsākšanā.
08.04.2022 22:00 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Annija35 @ 08.04.2022 21:59

Tik jāsaprot,vai sievietei nebūs iebildumu,ka Tu vēlies tikai sexu ?
Tur tā lielā problēma slēpjas.
Vīriešiem attiecībās pietiek tikai ar seksu.
Sievietēm bez seksa vajag vēl visu ko citu, pamatā naudu. :D
08.04.2022 22:08 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Aldis15 @ 08.04.2022 22:08
Tur tā lielā problēma slēpjas.
Vīriešiem attiecībās pietiek tikai ar seksu.
Sievietēm bez seksa vajag vēl visu ko citu, pamatā naudu. :D

Beidz muldēt. Brīžiem riebjas tas nonsenss.
08.04.2022 22:12 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Aldis15 @ 08.04.2022 22:08
Tur tā lielā problēma slēpjas.
Vīriešiem attiecībās pietiek tikai ar seksu.
Sievietēm bez seksa vajag vēl visu ko citu, pamatā naudu. :D

Tās nav attiecības,ja tiekas tikai sexam.
08.04.2022 22:14 |
 
10 gadi
Reitings 2654
Reģ: 29.01.2009
Es neteicu, ka man nesanāk, pēc katras šķiršanās tomēr ir vajadzīgs laiks, lai savāktu sevi mentāli un būtu formā. Un arī jau pieminēju, ka pēdējo divu gadu laikā kafejnīcas un citas randiņiem piemērotas vietas bija vairāk slēgtas kā atvērtas. Klīšana pa slapjiem parkiem mani neinteresē.
Un es izbaudu savu brīvību. Mani vairāk interesē tāda tipa attiecības, kādas blakus tēmā par dzīvošanu atsevišķi apspriestas. Nealkstu ne borščus vārīt, ne zeķes mazgāt, ne atskaitīties kāpēc es to seriālu skatos. Tas jau man ir bijis gadiem pietiekami. Ja man nav tā ko vēlos, tad man nevajag neko. Ka tik vecis pie sāna, nav mans moto.
08.04.2022 22:16 |
 
Reitings 160
Reģ: 16.12.2021
minniethemouse @ 08.04.2022 20:36
Un tad vēl ir tāds moments.. Gadu bez attiecībām, pff. Gadu bez seksa... Laikam līdzšinējais rekords. Reizēm šķiet, ka nervi balansē uz sabrukuma robežas, bet one night stand arī negribas ?.
Cik jums ir bijis max laiks, kad sanāca atturēties? (ja kāda grib padalīties, protams, un šis nav par traku jaut.)
Veselība nevar aiziet pa pieskari, vai tas ir mīts?

2 gadi, laikam. Pie tam bija izdevība pa vidam tam posmam, ar pazīstamu, tuvu cilvēku, kurš arī patika, bet nez kapēc atturējos 😅 Tas pēcšķiršanās periods bija smags, īstenībā, ļoti notievēju, nepatiku sev, bija kompleksi, un kaut kā par seksu nedomāju.
Un par to, ka ilgstoša seksa neesamība ietekmē veselību, man kaut kā liekas, ka tas ir mīts 🤔
08.04.2022 22:16 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Annija35 @ 08.04.2022 22:14

Tās nav attiecības,ja tiekas tikai sexam.
Mēs varam visu ko citu darīt bez seksa, tikai nauda no manas puses būs minimāli.
08.04.2022 22:19 |
 
Reitings 106
Reģ: 07.04.2022
Taču tur bija tā, ka viņš nekad nav bijis mērķtiecīgs attiecību veidošanā, bet viņa sieva ir ļoti komunikabla, aktīva, sieviete. Acīmredzami, viņa viņu savāca.

Manu 30 gadīgo simpātiju - izskatīgo sapņu princi (garš, slaids, uztrenēts ķermenis, eņģeļa seja un maigs raksturs) šitā viena 2 bērnu māte 40 gadniece, kurai daži lieki kg, viņu savāca. Diezgan daudzas 17-35 gadnieces bez bērniem ap viņu siekalojās, bet viņš izveidoja attiecības ar to, kas ņēma grožus savās rokās un viņu paņēma sev. Drīz precēsies.
Tā ka mēdz notikt arī tā, vecākām sievietēm ar bērniem var būt arī jaunāki vīri bez izskata defektiem :)
08.04.2022 22:20 |
 
10 gadi
Reitings 2654
Reģ: 29.01.2009
Aldis15 @ 08.04.2022 22:08
Tur tā lielā problēma slēpjas.
Vīriešiem attiecībās pietiek tikai ar seksu.
Sievietēm bez seksa vajag vēl visu ko citu, pamatā naudu. :D

Labi, ka Tev naudu nevajag.
Un labi, ka tāds forums, kur savas fantāzijas izlikt. Citi, tie, pieminētie alfas, jau sen piektdienas vakarā plkst. 22.00 ar savu sievieti gatavojas normāli atlaist.
08.04.2022 22:21 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
law7 @ 08.04.2022 22:00

Par uzmanības trūkumu nesūdzies, bet iepazīties nesanāk?
Piedod, bet es arī esmu ievērojusi, ka sakarīgi vīrieši, kuriem nav bērnu, nopietnu attiecību veidošanā dod priekšroku sievietēm bez bērniem, un tad kopā rada bērnus.
Starp man labi pazīstamiem cilvēkiem gan zinu apmēram vienu izņēmumu, kur ļoti foršs vīrietis izveidoja ģimeni ar sievieti, kurai jau ir bērns. Taču tur bija tā, ka viņš nekad nav bijis mērķtiecīgs attiecību veidošanā, bet viņa sieva ir ļoti komunikabla, aktīva, sieviete. Acīmredzami, viņa viņu savāca. Ne visām der, ja vīrietis, kuram ir daudz labu īpašību, nav mērķtiecīgs attiecību uzsākšanā.

Ar katru ko iepazīstas,nevar izveidot attiecības,neveidojas jūtas,ķīmija un vnk nesader kopā.
Man ir 2 pāri zināmi,kur vīrietis ir aprecējies ar sievieti,kurai ir bērns. Tā kā,viss ir iespējams.
08.04.2022 22:21 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
IceCream @ 08.04.2022 22:21

Labi, ka Tev naudu nevajag.
Un labi, ka tāds forums, kur savas fantāzijas izlikt. Citi, tie, pieminētie alfas, jau sen piektdienas vakarā plkst. 22.00 ar savu sievieti gatavojas normāli atlaist.
Es nelietoju alko, iešu gulēt drīz, arlabunakti.
$ vajag man*, uz sievietēm naudu netērēju.
08.04.2022 22:22 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Derisa @ 08.04.2022 21:38

Un kāpēc lai vīrietis bez bērniem gribētu sievieti ar bērniem?
Ja vien neesi skaistule, tad vari uz normālu vīrieti necerēt ar šādiem dubultajiem standartiem.
Betas audzina svešus bērnus, alfām pietiek ar savējiem. Veiksmīgs, gudrs, turīgs, izskatīgs vīrietis gribēs jaunu sievieti ar grūtniecības neskartu ķermeni (strijas, netvirtas krūtis uc) tādu, ar ko veidot savu ģimeni, nevis rūpēties par sveša vīrieša atvasēm.
Tāpēc šīs vientuļās mamašas arī ir vienas, jo nez ko sagaida.

Cik ļoti aprobežoti 😀
Un spriešana par tvirto ķermeni kā gaļas paviljonā 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁.....
Realitātē, simtiem reižu ir pierādījies, cik skaistums ir subjektīvs jēdziens.
Kāds stulbums.
08.04.2022 22:22 |
 
Reitings 337
Reģ: 10.03.2022
boots @ 08.04.2022 20:38

Nr. 1 likums no pieredzes - tiešām dari VISU, lai tiktu pie pašvērtējuma. Es zinu ļoti labi, ka to tā vienkārši nevar izdarīt, bet iemācies darīt laimīgu sevi.. Jo no pieredzes varu pateiktu, ka ar savu zemo pašvērtējumu 6 gadus biju tik briesmīgās attiecībās, ka varētu romānu 3 sējumos izdot un vēl būtu ko pateikt. Nopietni.. tas ir potenciāla katastrofa, ja ieej attiecībās, nezinot, kas esi un kā vērta esi. Mīli un sargi sevi, un vienmēr klausi intuīcijai. Es šo saku gan Tev, gan sev, gan citām, kas ir brīvas.

Varu tikkai piekrist!😀
Es savu dz'ivi ar;i varētu pāris grāmatās uzrakstīt(attiecības 8 gadu garumā- meli,atkarības,samazgas pār sevi,iešana prom,utt.)
Jā,tā visa pamatā zems pašvērtējums,izšķiros,savedu sevi kārtībā,2 gadu randiņi,viss dažādākie pat avantūra😀😀(šobrīd gan nav laika,lai to sīki visu aprakstītu,bet ielieku komentāru,lai atcerētos varbūt vēlāk padalīties)
Novēlu diskusijas autorei saņemties,izvērtēt visus +/- un būs labi⭐
08.04.2022 22:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits