Tinder/Badoo stāstiņi

 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Noteikti tamlīdzīgas tēmas ir bijušas, bet nu, man gribējās vēlreiz uztaisīt 😀. Padalāmies ar saviem stāstiņiem uz dzīves!
Es jau gadu esmu viena, un šobrīd grafiks ir tāds, ka esmu visu laiku aizņemta ar darbiem, plus, man ir tiešām baigais iekšējais bloks uz attiecībām, bet nu ko...atjaunoju profilu vienā no platformām, sāku rakstīties ar kaut kādu džeku(var teikt, pirmo, kas trāpījās 😀). Pēc nedēļas sarunājām satikties. Viņš atbrauca ar ričuku, ārā tieši bija ledus auksti 😀😀😀😀😀, mēs vnk divas stundas staigājām (es godīgi, jutos kā 15gadīga), riktīgi nosalām un ES(!!!) mums statjikā pirku kafijas, šim pat maks līdzi nebija.
Reāli tizli.
Tagad raksta katru dienu, bet es protams galīgi nesaprotu, kur tādas "attiecības" var virzīties 😀😀😀😀😀😀.
Lūdzu, pastāstiet kaut ko tādu, lai es nomierinos - ka ir arī trakāk.
P. S. Man šķiet, es nomiršu viena 😀.
08.04.2022 10:43 |
 
10 gadi
Reitings 2655
Reģ: 29.01.2009
Mani vairāk interesē tāds jautājums - vai cilvēki vēl iepazīstas arī reālajā dzīvē un kur?
08.04.2022 20:50 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Aldis15 @ 08.04.2022 20:48
Nav brīnums ka tik grūti jums iet, tik izvēlīgas...?
Man prasības 100x mazākas :) ja esi daudz maz simpātiska un gribi seksu - mēs ejam uz randiņu.

Es jau domāju, a kur Aldis,!!! 😀😀😀Biju pārliecināta, ka būs klāt kā likts!
08.04.2022 20:51 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
minniethemouse @ 08.04.2022 20:43

Jū, es arī esmu pāris tādām attiecībām cauri gājusi ?. Tagad tiešām varu teikt - never again. Tad jau tiešām labāk vienai.
Es apzinos, ka nekas neizveidosies, kamēr nesākšu sevi novērtēt, taisnība. Tikai nezinu, ar ko sākt pat.

Sāc ar to, ka dari to, kas patīk. Vienalga ko saka citi.
Aizej pie friziera. Ej kursos. Taisi meikapu. Dari visu sievišķīgo un to, kas rada prieka sajūtu. Dzīvo sev.
08.04.2022 20:53 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
IceCream @ 08.04.2022 20:50
Mani vairāk interesē tāds jautājums - vai cilvēki vēl iepazīstas arī reālajā dzīvē un kur?

Man arī ir tāds jautājums 🙋.
08.04.2022 20:53 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Lalooo @ 08.04.2022 20:42
Oi, man arī bijuši kuriozi ir. Vistizlākais, kas nāk prātā, ir reize,kad sarunāju satikties ar simpātisku, šķietami inteligentu čali.
Satiekamies, sākumā pastaigājām pa Vecrīgu,parunājām un tā, viss šķita ok. Aizgājām uz vienu kafejnīcu pasēdēt, paņēmām pa kafijai un kūciņai, un tad arī sākās. Pirms kafijas dzeršanas un kuciņas ēšanas šamējais sāka lūgt Dievu.??
Man tāds wtf bija. Viņš laikam redzot manu izbrīnu, uzreiz pajautāja vai esmu ticīga, pateicu, ka nē.
Pretī saņēmu, ka man jāpievienojas vakarā uz lūgšanu seansu viņa dzīvoklī, noklausījos, ka nekad nav par vēlu nonākt uz pareizā ceļa un iemīlēt Dievu. Lieki piebilst, ka nebiju gatava tālāk klausīties tos murgus, atvadījos, samaksāju par savu daļu un devos prom.?

Crazy 😀. Mani tādi sektanti tikai uz ielas ir uzrunājuši, bet šis jau ir next level 😂
08.04.2022 20:54 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Tādās galīgi nepiemērotās vietās, kur iemesla iepazīties nav vispār, laikam tomēr iepazīstas tikai frīki, kuriem tāpat nav ko zaudēt. Vismaz tas par tiem, kas uz ielas nāk klāt. 😁
08.04.2022 20:56 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
boots @ 08.04.2022 20:50

Cik jauki, mīļš paldies! Es abažaju savu meitiņu, sanākusi TIK forša, bet nu es esmu tik ļoti šobrīd izmesta no laivas un šos 6 gadus pavadīju murdziņā un vispār aizmirstot par sevi. Līdz ar to man dzīve ir aptuveni nulles līmenī, arī par to ir kompleksi, ne tikai mammas statuss mulsina.. Jau agrāk pirms mazās man bija sarežģīti randiņot, bet tad attiecībās viss tika pazudināts, jo EX tā bija ērti un pieprasīja.. Bet nu gan jau kādreiz.. šobrīd viss, ko gribu, ir saprast, kas man patīk, kas mani interesē, un ko vēlos darīt. ? kā jauna dzīve tās pašas dzīves ietvaros

Tu esi uz pareizā ceļa,sevis iepazīšana,sevis iemīlēšana un viss izdosies 💃
08.04.2022 21:00 |
 
10 gadi
Reitings 2655
Reģ: 29.01.2009
boots
Man jau bērns vairs īsti nav mazulis, 10 gadi, pāris stundas jau viens var palikt, bet tāpat nav īsti tā brīvā un komforta sajūta, ja kaut kas ievelkas vai kā. Darba dienās agri uz skolu jāceļas, brīvdienās kaut kādi pasākumi. Nezinu, vēl nav kaut kā par to skaidrības. Bet es tiešām ticu, ka īstajā brīdī viss sakritīs un viss kaut kā no sevis risināsies 😀.
08.04.2022 21:02 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Annija35 @ 08.04.2022 21:00

Tu esi uz pareizā ceļa,sevis iepazīšana,sevis iemīlēšana un viss izdosies ?

Paldies paldies paldies ❤ Es ceru, ka arī Tev viss ir un būs skaisti un laimīgi ❣
08.04.2022 21:05 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
IceCream @ 08.04.2022 20:50
Mani vairāk interesē tāds jautājums - vai cilvēki vēl iepazīstas arī reālajā dzīvē un kur?

Iepazīstas, savās hobijvietās. Zinu vairākus pārus, kas iepazinušies deju kolektīvā vai korī. Darbā arī ir izveidojušās attiecības
08.04.2022 21:13 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Annija35 @ 08.04.2022 20:42

Nebēdz no iepazīšanās,esi atvērta kam jaunam,ej uz randiņiem un iepazīsti vīriešus.
Par meitiņu uzreiz nav kuram katram jāstāsta,ja nu vienīgi pats ko jautā.
Tas,kurš vēlēsies ar tevi būt kopā,bērns nu galīgi nebūs šķērslis,jo noteikti lielai daļai šķirto vīriešu ir bērni no iepr.attiecībām.
Tu esi mamma,lepojies ar to,bērns nu nepavisam nav šķērslis,lai satiktos un veidotu attiecības.
Tieši tā, bērns nav škērslis.
08.04.2022 21:15 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
boots @ 08.04.2022 21:05

Paldies paldies paldies ❤ Es ceru, ka arī Tev viss ir un būs skaisti un laimīgi ❣

Paldies 😊
Arī gājis arī interesanti dzīvē,arī izšķīros pirms pāris gadiem un man arī ir burvīga meita 😊
08.04.2022 21:16 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Neteiktu gan, ka bērni nav nekāds šķērslis, ja salīdzina ar to, ja to nebūtu.
Negribu te nevienu aizvainot vai noniecināt, bet reāli pieejot, pat tepat var redzēt, ka tas ir nopietns šķērslis, jo kā iepriekš minēja, ja pie tevis nevar un pati arī pa nakti nekur nevari palikt, tad kā šādā situācija vispār ir iespējama attiecîbu izveidošanās? Atliek gaidīt (kaut gadus desmit) kamēr bērns izaugs liels, kas izsklausās diezgan murgaini.
Tad vēl bērna esamība atstums daudz potenciālo kandidātu, jo tur tomēr nāk bonusā pietiekami daudz problēmu (visticamāk kaut kur bērna tēvs figurēs un maisīs gaisu pa vidu, tad pats bērns varbūt liks sprunguļus spieķos, jo negribēs svešu vīrieti ģimenē, iespējams pat vēl cer uz abu vecāku atkal kopā saiešanu utt. ) Tad drīzāk potenciālo kandidātu vecums jāpalielina uz 45+, vai vīrieti kam jau pašam ir bērnu bariņš. Turklāt, tā kā pieejamais kandidātu loks šīm sievietēm ir mazāks, to zin un izmanto visādi tirliņi, kā piemēram Aldis15, kas cer dabūt seksu un pazust, tāpēc var gadīties, ka biežāk nāksies vilties kandidātos.
Personīgi es tomēr gribētu, lai pēc iespējas ātrāk pasaka par bērniem, jo tad visticamāk mums nebūtu pa ceļam. Vienīgi, kad varbūt nebūtu pret to iebildumu, ja dzīve pati, lēnā garā savestu ar kādu kopā, kam jau ir bērns, un būtu konkrēti līdz ausīm samīlējies, bet speciāli meklēt tinderellu ar šo iezīmi nevēlos. Kā jau minēju, nevienu nenoniecinu, bet tas ne priekš manis, vēlos tomēr, lai vismaz sākumā dotais laiks būtu mums diviem vien, un vēlētos tomēr bērnu lietu izdzīvot, lai abiem tas būtu kas jauns un iepriekš nepiedzīvots.
08.04.2022 21:20 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Paldies Eksperte par stāstu, interesanti! ☺
08.04.2022 21:20 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Es Tinderī iepazinos ar sievieti kurai ir seksīga un simpātiska meita, jau pilngadīga 😏 abas dzīvo kopā.
Aleksandrs labi uzrakstija, taisnība par zemo latiņu, to es arī izmantoju.
Bet ja labs sekss, es nekur nepazūdu :)
08.04.2022 21:21 |
 
Moderators
Reitings 3688
Reģ: 13.11.2016
Nesen jau rakstīju par šo tēmu, bet varu atkārtot. Man pašai interneta iepazīšanās pieredze ir neliela un nu jau krietni pasena. Taču man ir draudzenes, kuras ir pat ļoti veiksmīgi iepazinušās internetā, t.sk., Tinderī. Draudzenes man ir labi izglītotas un atbilstošus sev vēlējās arī vīriešus. Vislabākais siets izrādījās randiņot tikai ar tādiem vīriešiem, kuri raksta tikai pieklājīgus, sakarīgus tekstus, bez būtiskām kļūdām latviešu valodā. Vēl viena atziņa - sarakstei nav obligāti jābūt īpaši aizraujošai, nav jāgaida virtuāla savaldzināšana, jo nereti aiz pasausiem tekstiem sarakstē patiesībā slēpjas interesanti vīrieši, ļoti patīkami sarunu biedri. Virtuālā apvārdošana nav viņu stiprā puse, jo nav "rakstnieki".
Nav arī vērts ielaisties pārmēru garās sarakstēs.
Ievērojot šos principus, vismaz manām draudzenēm nevajadzēja daudz laika un enerģijas, lai atrastu sev ļoti labus dzīvesbiedrus.
08.04.2022 21:22 |
 
Moderators
Reitings 3688
Reģ: 13.11.2016
To, ka ir bērns, var taču norādīt tajā iepazīšanās profilā.
08.04.2022 21:23 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Aleksandrs @ 08.04.2022 21:20
Neteiktu gan, ka bērni nav nekāds šķērslis, ja salīdzina ar to, ja to nebūtu.
Negribu te nevienu aizvainot vai noniecināt, bet reāli pieejot, pat tepat var redzēt, ka tas ir nopietns šķērslis, jo kā iepriekš minēja, ja pie tevis nevar un pati arī pa nakti nekur nevari palikt, tad kā šādā situācija vispār ir iespējama attiecîbu izveidošanās? Atliek gaidīt (kaut gadus desmit) kamēr bērns izaugs liels, kas izsklausās diezgan murgaini.
Tad vēl bērna esamība atstums daudz potenciālo kandidātu, jo tur tomēr nāk bonusā pietiekami daudz problēmu (visticamāk kaut kur bērna tēvs figurēs un maisīs gaisu pa vidu, tad pats bērns varbūt liks sprunguļus spieķos, jo negribēs svešu vīrieti ģimenē, iespējams pat vēl cer uz abu vecāku atkal kopā saiešanu utt. ) Tad drīzāk potenciālo kandidātu vecums jāpalielina uz 45+, vai vīrieti kam jau pašam ir bērnu bariņš. Turklāt, tā kā pieejamais kandidātu loks šīm sievietēm ir mazāks, to zin un izmanto visādi tirliņi, kā piemēram Aldis15, kas cer dabūt seksu un pazust, tāpēc var gadīties, ka biežāk nāksies vilties kandidātos.
Personīgi es tomēr gribētu, lai pēc iespējas ātrāk pasaka par bērniem, jo tad visticamāk mums nebūtu pa ceļam. Vienīgi, kad varbūt nebūtu pret to iebildumu, ja dzīve pati, lēnā garā savestu ar kādu kopā, kam jau ir bērns, un būtu konkrēti līdz ausīm samīlējies, bet speciāli meklēt tinderellu ar šo iezīmi nevēlos. Kā jau minēju, nevienu nenoniecinu, bet tas ne priekš manis, vēlos tomēr, lai vismaz sākumā dotais laiks būtu mums diviem vien, un vēlētos tomēr bērnu lietu izdzīvot, lai abiem tas būtu kas jauns un iepriekš nepiedzīvots.

Pilnīgi saprotams viedoklis, tāpēc es pat nezinu, kā īsti veidot attiecības ar mazo. Manam ex bija meita, bet man par to bija vienalga, jo viņa dzīvo citā valstī. Mammas tomēr ir biežāk pilnas slodzes mammas, un tad jau ir sarežģītāk. Vīrietim ar bērnu salīdzinoši ir easy.. Jo vēl viens arguments, ka noteikti negribu likt ciest savai meitiņai, vai likt viņu otrajā vietā :) Tā kā par laimi man attiecības šobrīd negribas, un kad gribēsies, tad jau redzēs.
Bet nu arī ar 5 bērniem dažas pamanās atrast jaunus vīrus, tiešām nezinu, kā viņas to dara.
08.04.2022 21:26 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Tām, kuras ir izveidojušas attiecības ar interneta palīdzību - jums bija tā taureņu sajūta un excitements? :D Manas visas attiecības ir bijušas iepazīstoties dzīvē un ar personu, kuru kādu laiku pazīstu. Lēnām kaut kā sanāk satuvināties, sapazīties tuvāk, tad saproti, ka patīk, ir simpātijas un kaut kur pa ceļam parādās arī taureņi vēderā, kad satiec, kad pirmo reizi uzraksta, kad satiekaties beidzot divatā nu un tā kaut kā. Bet kā ir ejot uz tiem tinder randiņiem? Diez vai ir tādas sajūtas tiekoties ar nepazīstamu cilvēku? Tas sākuma aizraujošais periods neizpaliek?
08.04.2022 21:26 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
boots @ 08.04.2022 21:26

Pilnīgi saprotams viedoklis, tāpēc es pat nezinu, kā īsti veidot attiecības ar mazo. Manam ex bija meita, bet man par to bija vienalga, jo viņa dzīvo citā valstī. Mammas tomēr ir biežāk pilnas slodzes mammas, un tad jau ir sarežģītāk. Vīrietim ar bērnu salīdzinoši ir easy.. Jo vēl viens arguments, ka noteikti negribu likt ciest savai meitiņai, vai likt viņu otrajā vietā :) Tā kā par laimi man attiecības šobrīd negribas, un kad gribēsies, tad jau redzēs.
Bet nu arī ar 5 bērniem dažas pamanās atrast jaunus vīrus, tiešām nezinu, kā viņas to dara.
Tās ar 5 bērniem atrod Aldi :) ❤
08.04.2022 21:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits