Tinder/Badoo stāstiņi

 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Noteikti tamlīdzīgas tēmas ir bijušas, bet nu, man gribējās vēlreiz uztaisīt 😀. Padalāmies ar saviem stāstiņiem uz dzīves!
Es jau gadu esmu viena, un šobrīd grafiks ir tāds, ka esmu visu laiku aizņemta ar darbiem, plus, man ir tiešām baigais iekšējais bloks uz attiecībām, bet nu ko...atjaunoju profilu vienā no platformām, sāku rakstīties ar kaut kādu džeku(var teikt, pirmo, kas trāpījās 😀). Pēc nedēļas sarunājām satikties. Viņš atbrauca ar ričuku, ārā tieši bija ledus auksti 😀😀😀😀😀, mēs vnk divas stundas staigājām (es godīgi, jutos kā 15gadīga), riktīgi nosalām un ES(!!!) mums statjikā pirku kafijas, šim pat maks līdzi nebija.
Reāli tizli.
Tagad raksta katru dienu, bet es protams galīgi nesaprotu, kur tādas "attiecības" var virzīties 😀😀😀😀😀😀.
Lūdzu, pastāstiet kaut ko tādu, lai es nomierinos - ka ir arī trakāk.
P. S. Man šķiet, es nomiršu viena 😀.
08.04.2022 10:43 |
 
Reitings 160
Reģ: 16.12.2021
Sorry, laikam pa garu teksts, reku turpinājums 👇🏽🤣
Man tāds - o, forši! Mašīna tiešām bija laba, kaut kāds viens no pēdējiem BMW.
Nākamā un pēdējā pērle - viņš piedāvāja kaut kur pabraukāties, es piekritu, iekāpām mašīnā un TIKLĪDZ mēs sākām braukt viņš man saka - braucam pie manis 😒🙄 uz ko es atbildu - phahah nē, vecīt 🤣 un tieši tajā momentā viņš apstādināja mašīnu un palūdza man izkāpt 🤣🤣🤣 Diezgan episki tas viss bija, vēl aizvien smejos, kad atceros 🤣🤣🤣
08.04.2022 20:01 |
 
Reitings 160
Reģ: 16.12.2021
Izdevās pabeigt stāstu 😅 Nu jā, tāda interesanta pieredze man bijusi 🤣
Bet interesanti, ka viņš pat negribēja man uzsaukt kafiju, taču aicināja pie sevis 🤣 Bija nedaudz bēdīgi, ka es tik viegla viņam izlikos tad, lai gan saprotu, ka Tinderī tādu daudz, kas tikai seksu meklē 😅 un laikam arī meiteņu gana, kas dod pirmajā randiņā 🤷‍♀️😅
08.04.2022 20:03 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Pa cik meitenēm interese par esošā partnera satikšanas stāstu, padalīšos. Popkornu varat negatavot, pietiks ar kafiju. 😀
Tātad, es, dzīves nogurusī un izbesījusies, pārnācu no darba mājās un skatos, ka man paziņojums no Badoo, ka man ir simpātija. Es kādu nedēļu tur aktīvi nedarbojos, bet aplikāciju neizdzēsu savas naivās cerības dēļ, jo nu, mazums kas. Tapēc tas paziņojums piesaistija uzmanību. Atvēru aplikāciju un mani aizveda pie sadaļas, kur ir simpātijas. Skatos, ka viens ar stulbu bildi ( goda vārds stulba bija 😀 ). Mana pirmā doma - kas tas par tizleni. Es tā arī nodomāju, bet uzspiedu uz profila. Skatos citas bildes, sapratu, ka patiesībā ļoti simpātisks. Ne tā bilde vienkārši izvēlēta kā galvenā. Visi parametri atbilst, nu ko, spiežu atpakaļ to sirsniņu. Es, kā jau princese un punkts, gaidu kad man uzrakstīs. 😀 Uzrakstija arī. Vārds pa vārdam, izrādās viņš to čali ar suņa acīm arī pazīst, pasmejamies, šis saka ka skatās panorāmu, es viņu saucu par pensionāru. Tāda standarta sarakste, lai neteiktu vairāk. 😀 Gribēja tajā pašā dienā tikties, bet bija jau vēls un teica ka nav arī īpaši izdevusies diena, negribēju lai tas atsaucas uz komunikāciju. Tapēc guess what?! Mēs tikāmies nākamajā dienā! 😀 Pirms tikšanās teicu ka iebraukšu Statoil paņemt sev kafiju, viņš teica lai paņem viņam šokolādi. Meitenes, cik čaļi jums dzīvē prasijuši lai paņem karstu šokolādi? Man pirms tam ne reizi, bet es domāju ok, redzēs vai atskaitīs naudu par to vai nē. Es to uztvēru kā tādu mazu pārbaudijumu (tagad iedomājies to melno vīrieti ar pirkstu pie galvas *be smart* 😀) Aizbraucu uz tikšanās vietu, parunājāmies. Kādas 2h tur sēdējām. Un tad viņš ņem un pēkšņi lien bučoties. 😅 Es vispār šitā nedaru pirmajā randiņā un saņēma atraidijumu. Neērta sajūta abiem, bet kaut kā tiekam tam pāri. Man godīgi sakot tas kaut kā mazliet atsita vēlmi pēc viņa. Atvadoties teica lai es aizsūtu konta nummuru. Nākamajā rītā pamodos, redzu ka viņš uzskaitijis vairāk nekā vajadzēja, vienkārši noapaļoja summu. Es aizrakstiju - paldies par procentiem. Vārds pa vārdam un mēs sarunājam atkal tikties tajā vakarā. Un es nezinu kas notika vai ar ko viņš sasmaržojās, bet man TĀ norāva jumtu uz viņu. Viņš laikam tajā otrajā reizē bija tāds atklāts un viņš pats. Tas arī vislabāk nostrādā. Nu vismaz uz mani.
Beigās viņš atved mani mājās, es sēžu tajā mašīnā.
Viņš - Nu tad mums laikam jāatvadas.
Es - Laikam. ( Turu klēpī to somu un gaidu kas notiks, jo es taču princese 😀)
Nu tālāk pašas saprotat. Mums abiem vienkārši smadzenes uzsprāga. Kopš tā laika mums mīļvārds vienam uz otru ir - buča. Jo viņš mūžīgi bija aizņemts dienā ar saviem darbiem. Un tā vietā lai rakstītu parastu frāzi - tiekamies šovakar? viņš rakstija - daudz bučas šovakar?
Man ļoti patīk tādi, nezinu kā nosaukt pareizāk... savādākas dabas cilvēki? Tādi kas ir paši, kas neslēpjas no sevis paša un ir tādi kādi viņi ir.
Nu tā mēs joprojām samīlējušies, bet bez rozā brillēm. Apzinamies savus un otra mīnusus, pagaidām ar tiem spējam sadzīvot. Vispār mums tā mierīgi. Katrs daram savas lietas, netraucējam dzīvot savu dzīvi viens otram. Nezinu ko nesīs nākotne, bet ceru, ka tā arī tas paliks.
Nu tā kaut kā.
08.04.2022 20:06 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Val @ 08.04.2022 20:03
Izdevās pabeigt stāstu ? Nu jā, tāda interesanta pieredze man bijusi ?
Bet interesanti, ka viņš pat negribēja man uzsaukt kafiju, taču aicināja pie sevis ? Bija nedaudz bēdīgi, ka es tik viegla viņam izlikos tad, lai gan saprotu, ka Tinderī tādu daudz, kas tikai seksu meklē ? un laikam arī meiteņu gana, kas dod pirmajā randiņā ?‍♀️?

Ej tuuu nost kāds lohs 🙄🙄🙄🙄. Pat kafiju žēl nopirkt...😁 Acīmredzot, ieraugot labo mašīnu, tev bija uz vietas jāpaliek slapjai...bet uzreiz izsēdināt?! Nu tur ir jābūt pilnīgi debīlam.
08.04.2022 20:11 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
IceCream @ 08.04.2022 19:48

Neuztver to kā uzbraucienu, dalos ar savu nostāju. Es vispār visā savā pieaugušā mūžā pirmo reizi esmu single. Kā atbraucu uz Rīgu studēt, satiku pirmo draugu, sākām arī uzreiz kopā dzīvot, tad pēc augstskolas uzreiz satiku otro. Kopā padsmit gadi. Visāda pieredze ar abiem bija, esmu izfiškojusi kas pareizi, kas nepareizi bija. Tagad vienai esot, reāli izbaudu visu ko varu darīt, nedarīt, ka nevienam nekas nav jāatskaitās, jākompromiso, jāmenedžē. Un pats galvenais, ko esmu sapratusi, ka man nevajag nevienu, kas šo manu labo dzīvi padarītu sliktāku.
Tā kā man ir bērns, darbs, sports, hobijs un vēl haltūras, tad man īsti nesanāk laika nekādiem nekvalitatīviem randiņiem, ar to laikam es tieši atšķiros no vīriešiem, kas apgalvo, ka tieši laika trūkuma dēļ nespēj neko normāli noorganizēt. Nu saprotiet, cik laika tāds veltīs jums attiecībās.

Kā ir ar randiņiem un vīriešiem, kad ir bērns? Es tagad esmu svaigi cepta sieviete 30+ ar meitiņu un izšķīrusies. Tagad kādus pāris gadus toč par attiecībām dzirdēt negribu, bet tomēr kaut kad nākotnē varbūt tomēr ko vēlētos, un ir galvā aizspriedums, ka ar bērniņiem toč iespēju kaut vai aiziet uz randiņu ar normālu vīrieti nebūs. 😀 Tiešām mīlu katru sekundi bez briesmīgajām attiecībām, bet kādreiz kaut parandiņot gribētu.. negribas arī ar kuru katru skriet tikties. Kā ir TUR laukā, esot ar bērnu? Un kā par to vīrieti normāli painformēt? Uzreiz vai gaidīt kaut ko? 🤨
08.04.2022 20:14 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
.Eksperte. @ 08.04.2022 20:06
Pa cik meitenēm interese par esošā partnera satikšanas stāstu, padalīšos. Popkornu varat negatavot, pietiks ar kafiju. ?
Tātad, es, dzīves nogurusī un izbesījusies, pārnācu no darba mājās un skatos, ka man paziņojums no Badoo, ka man ir simpātija. Es kādu nedēļu tur aktīvi nedarbojos, bet aplikāciju neizdzēsu savas naivās cerības dēļ, jo nu, mazums kas. Tapēc tas paziņojums piesaistija uzmanību. Atvēru aplikāciju un mani aizveda pie sadaļas, kur ir simpātijas. Skatos, ka viens ar stulbu bildi ( goda vārds stulba bija ? ). Mana pirmā doma - kas tas par tizleni. Es tā arī nodomāju, bet uzspiedu uz profila. Skatos citas bildes, sapratu, ka patiesībā ļoti simpātisks. Ne tā bilde vienkārši izvēlēta kā galvenā. Visi parametri atbilst, nu ko, spiežu atpakaļ to sirsniņu. Es, kā jau princese un punkts, gaidu kad man uzrakstīs. ? Uzrakstija arī. Vārds pa vārdam, izrādās viņš to čali ar suņa acīm arī pazīst, pasmejamies, šis saka ka skatās panorāmu, es viņu saucu par pensionāru. Tāda standarta sarakste, lai neteiktu vairāk. ? Gribēja tajā pašā dienā tikties, bet bija jau vēls un teica ka nav arī īpaši izdevusies diena, negribēju lai tas atsaucas uz komunikāciju. Tapēc guess what?! Mēs tikāmies nākamajā dienā! ? Pirms tikšanās teicu ka iebraukšu Statoil paņemt sev kafiju, viņš teica lai paņem viņam šokolādi. Meitenes, cik čaļi jums dzīvē prasijuši lai paņem karstu šokolādi? Man pirms tam ne reizi, bet es domāju ok, redzēs vai atskaitīs naudu par to vai nē. Es to uztvēru kā tādu mazu pārbaudijumu (tagad iedomājies to melno vīrieti ar pirkstu pie galvas *be smart* ?) Aizbraucu uz tikšanās vietu, parunājāmies. Kādas 2h tur sēdējām. Un tad viņš ņem un pēkšņi lien bučoties. ? Es vispār šitā nedaru pirmajā randiņā un saņēma atraidijumu. Neērta sajūta abiem, bet kaut kā tiekam tam pāri. Man godīgi sakot tas kaut kā mazliet atsita vēlmi pēc viņa. Atvadoties teica lai es aizsūtu konta nummuru. Nākamajā rītā pamodos, redzu ka viņš uzskaitijis vairāk nekā vajadzēja, vienkārši noapaļoja summu. Es aizrakstiju - paldies par procentiem. Vārds pa vārdam un mēs sarunājam atkal tikties tajā vakarā. Un es nezinu kas notika vai ar ko viņš sasmaržojās, bet man TĀ norāva jumtu uz viņu. Viņš laikam tajā otrajā reizē bija tāds atklāts un viņš pats. Tas arī vislabāk nostrādā. Nu vismaz uz mani.
Beigās viņš atved mani mājās, es sēžu tajā mašīnā.
Viņš - Nu tad mums laikam jāatvadas.
Es - Laikam. ( Turu klēpī to somu un gaidu kas notiks, jo es taču princese ?)
Nu tālāk pašas saprotat. Mums abiem vienkārši smadzenes uzsprāga. Kopš tā laika mums mīļvārds vienam uz otru ir - buča. Jo viņš mūžīgi bija aizņemts dienā ar saviem darbiem. Un tā vietā lai rakstītu parastu frāzi - tiekamies šovakar? viņš rakstija - daudz bučas šovakar?
Man ļoti patīk tādi, nezinu kā nosaukt pareizāk... savādākas dabas cilvēki? Tādi kas ir paši, kas neslēpjas no sevis paša un ir tādi kādi viņi ir.
Nu tā mēs joprojām samīlējušies, bet bez rozā brillēm. Apzinamies savus un otra mīnusus, pagaidām ar tiem spējam sadzīvot. Vispār mums tā mierīgi. Katrs daram savas lietas, netraucējam dzīvot savu dzīvi viens otram. Nezinu ko nesīs nākotne, bet ceru, ka tā arī tas paliks.
Nu tā kaut kā.

Awwww, tas izklausās forši un romantiski 🙂☀️.
Vienīgais, kas mani atgrūstu, ir līšana bučoties uzreiz 😀. Bet labi, ka tikāt tam pāri un beigās viss pa skaisto ☺️
08.04.2022 20:15 |
 
Reitings 2357
Reģ: 06.11.2021
.Eksperte. @ 08.04.2022 20:06
Pa cik meitenēm interese par esošā partnera satikšanas stāstu, padalīšos. Popkornu varat negatavot, pietiks ar kafiju. ?
Tātad, es, dzīves nogurusī un izbesījusies, pārnācu no darba mājās un skatos, ka man paziņojums no Badoo, ka man ir simpātija. Es kādu nedēļu tur aktīvi nedarbojos, bet aplikāciju neizdzēsu savas naivās cerības dēļ, jo nu, mazums kas. Tapēc tas paziņojums piesaistija uzmanību. Atvēru aplikāciju un mani aizveda pie sadaļas, kur ir simpātijas. Skatos, ka viens ar stulbu bildi ( goda vārds stulba bija ? ). Mana pirmā doma - kas tas par tizleni. Es tā arī nodomāju, bet uzspiedu uz profila. Skatos citas bildes, sapratu, ka patiesībā ļoti simpātisks. Ne tā bilde vienkārši izvēlēta kā galvenā. Visi parametri atbilst, nu ko, spiežu atpakaļ to sirsniņu. Es, kā jau princese un punkts, gaidu kad man uzrakstīs. ? Uzrakstija arī. Vārds pa vārdam, izrādās viņš to čali ar suņa acīm arī pazīst, pasmejamies, šis saka ka skatās panorāmu, es viņu saucu par pensionāru. Tāda standarta sarakste, lai neteiktu vairāk. ? Gribēja tajā pašā dienā tikties, bet bija jau vēls un teica ka nav arī īpaši izdevusies diena, negribēju lai tas atsaucas uz komunikāciju. Tapēc guess what?! Mēs tikāmies nākamajā dienā! ? Pirms tikšanās teicu ka iebraukšu Statoil paņemt sev kafiju, viņš teica lai paņem viņam šokolādi. Meitenes, cik čaļi jums dzīvē prasijuši lai paņem karstu šokolādi? Man pirms tam ne reizi, bet es domāju ok, redzēs vai atskaitīs naudu par to vai nē. Es to uztvēru kā tādu mazu pārbaudijumu (tagad iedomājies to melno vīrieti ar pirkstu pie galvas *be smart* ?) Aizbraucu uz tikšanās vietu, parunājāmies. Kādas 2h tur sēdējām. Un tad viņš ņem un pēkšņi lien bučoties. ? Es vispār šitā nedaru pirmajā randiņā un saņēma atraidijumu. Neērta sajūta abiem, bet kaut kā tiekam tam pāri. Man godīgi sakot tas kaut kā mazliet atsita vēlmi pēc viņa. Atvadoties teica lai es aizsūtu konta nummuru. Nākamajā rītā pamodos, redzu ka viņš uzskaitijis vairāk nekā vajadzēja, vienkārši noapaļoja summu. Es aizrakstiju - paldies par procentiem. Vārds pa vārdam un mēs sarunājam atkal tikties tajā vakarā. Un es nezinu kas notika vai ar ko viņš sasmaržojās, bet man TĀ norāva jumtu uz viņu. Viņš laikam tajā otrajā reizē bija tāds atklāts un viņš pats. Tas arī vislabāk nostrādā. Nu vismaz uz mani.
Beigās viņš atved mani mājās, es sēžu tajā mašīnā.
Viņš - Nu tad mums laikam jāatvadas.
Es - Laikam. ( Turu klēpī to somu un gaidu kas notiks, jo es taču princese ?)
Nu tālāk pašas saprotat. Mums abiem vienkārši smadzenes uzsprāga. Kopš tā laika mums mīļvārds vienam uz otru ir - buča. Jo viņš mūžīgi bija aizņemts dienā ar saviem darbiem. Un tā vietā lai rakstītu parastu frāzi - tiekamies šovakar? viņš rakstija - daudz bučas šovakar?
Man ļoti patīk tādi, nezinu kā nosaukt pareizāk... savādākas dabas cilvēki? Tādi kas ir paši, kas neslēpjas no sevis paša un ir tādi kādi viņi ir.
Nu tā mēs joprojām samīlējušies, bet bez rozā brillēm. Apzinamies savus un otra mīnusus, pagaidām ar tiem spējam sadzīvot. Vispār mums tā mierīgi. Katrs daram savas lietas, netraucējam dzīvot savu dzīvi viens otram. Nezinu ko nesīs nākotne, bet ceru, ka tā arī tas paliks.
Nu tā kaut kā.

Jauks stāsts☀
08.04.2022 20:20 |
 
Reitings 2357
Reģ: 06.11.2021
Kāda ir sēdējusi bumble? Meitenēm jāraksta pirmajām
08.04.2022 20:23 |
 
10 gadi
Reitings 2654
Reģ: 29.01.2009
minniethemouse @ 08.04.2022 19:52

Nē nu tas ir skaidrs, ka sava liela daļa saprāta tavā teiktajā ir! Un es arī pirmoreiz dzīvē tik ilgi esmu viena un es saprotu, par ko ir runa - ir ērti, nekādu "emocionālo šūpoļu", nekādu satraukumu,kompromisu,spēlīšu...??‍♀️.
Es vnk jau pirms tam rakstīju - es pati atzīstu, ka man ir zems pašvērtējums, ļoti zems. Acīmredzot, tāpēc arī piekritu. Tā ir nopietna problēma, ar kuru man nāksies strādāt, jo es no tās ciešu visu laiku ?. Nekad dzīvē tik sūdīgi ar pašvērtējumu nav bijis.

Par pašnovērtējumu arī saprotu, man bija vairogdziedzera problēmas, kas baigo nogurumu, nespēku . Viss besīja, spogulī nevarēju paskatīties. Pēc tam vēl ultra neveiksmīgas virtuālās attiecības ar ārzemnieku mani līdz 0 sagrāva. Tagad gadu lēnā garā esmu atkopusies, saņēmusies. Vienu varu teikt, ka, ja zema pašapziņa, tad ir ļoti grūti veidot labas attiecības. Ārzemnieks mani nebūtu kā lelli aiz aukliņas raustījis, ja es būtu pašpietiekama. Tiem manipulatoriem ir kaut kāds iekšējais čujs atrast cilvēkus, kas viņ pakļausies. Man palīdzēja instagram datingbylion, reāli sakarīgi stāsta. Ir gan, protams, amīšu fiška ar viņu mega izvēles iespējām, bet pamatprincipus var iemācīties.
Man te par tām kafijām nav skaidrs, kāpēc jums pašām jāprasa? Tas man arī tāds kā rādītājs momentā, ja vīrietis nav izplānojis un neko PATS nespēj piedāvāt bez jautāšanas.
08.04.2022 20:24 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
IceCream @ 08.04.2022 20:24

Par pašnovērtējumu arī saprotu, man bija vairogdziedzera problēmas, kas baigo nogurumu, nespēku . Viss besīja, spogulī nevarēju paskatīties. Pēc tam vēl ultra neveiksmīgas virtuālās attiecības ar ārzemnieku mani līdz 0 sagrāva. Tagad gadu lēnā garā esmu atkopusies, saņēmusies. Vienu varu teikt, ka, ja zema pašapziņa, tad ir ļoti grūti veidot labas attiecības. Ārzemnieks mani nebūtu kā lelli aiz aukliņas raustījis, ja es būtu pašpietiekama. Tiem manipulatoriem ir kaut kāds iekšējais čujs atrast cilvēkus, kas viņ pakļausies. Man palīdzēja instagram datingbylion, reāli sakarīgi stāsta. Ir gan, protams, amīšu fiška ar viņu mega izvēles iespējām, bet pamatprincipus var iemācīties.
Man te par tām kafijām nav skaidrs, kāpēc jums pašām jāprasa? Tas man arī tāds kā rādītājs momentā, ja vīrietis nav izplānojis un neko PATS nespēj piedāvāt bez jautāšanas.

Jā, taisnība - ar zemu pašapziņu var elementāri iekrist manipulatoru nagos 😶.
Par to kafiju, es pat nezinu... Es jau biju viegli šokēta, kad viņš atripoja ar velo un davaj tagad vnk staigāt, nu salt es negribēju, gribēju kaut vai kafiju 😀. Tā kā esmu taktiska, es nevarēju nopirkt tikai sev 😁nu pofig man, nabadzīgāka es nekļuvu, nopērkot kafiju arī viņam, bet jā, tas tāds eeeeeem vecīt...
08.04.2022 20:28 |
 
10 gadi
Reitings 2654
Reģ: 29.01.2009
boots @ 08.04.2022 20:14

Kā ir ar randiņiem un vīriešiem, kad ir bērns? Es tagad esmu svaigi cepta sieviete 30+ ar meitiņu un izšķīrusies. Tagad kādus pāris gadus toč par attiecībām dzirdēt negribu, bet tomēr kaut kad nākotnē varbūt tomēr ko vēlētos, un ir galvā aizspriedums, ka ar bērniņiem toč iespēju kaut vai aiziet uz randiņu ar normālu vīrieti nebūs. ? Tiešām mīlu katru sekundi bez briesmīgajām attiecībām, bet kādreiz kaut parandiņot gribētu.. negribas arī ar kuru katru skriet tikties. Kā ir TUR laukā, esot ar bērnu? Un kā par to vīrieti normāli painformēt? Uzreiz vai gaidīt kaut ko? ?

Zini kā, man ir baigi grūti tādā ziņā, ka man nav īsti bērnu, kur atstāt, kamēr es uz randiņiem. Bērna tēvs pieskata tikai tad, kad man kādas ekstra darīšanas, diemžēl. Tāpēc jau, pirmkārt, atsijājas visādi pēdējā mirkļa plānotāji un tā.
Otrkārt, es arī domāju, ka, attīstoties attiecībām, kad gribas jau kaut kādu tuvību man nav ne īsti pie sevis kur atvest, ne arī iespēju pa naktīm, kur citur palikt.
Par bērnu tā akurāt nešauju ārā uzreiz pirmajās 10 minūtēs, bet kaut kad jau diezgan ātri tā, starp citu, pasaku. Nav gan man baigi liela šobrīd tā pieredze. Pirmajam rakstiski pateicu, pazuda uz pāris stundām, bet tad piepeši uzradās un turpināja komunikāciju. Bet nu bija diezgan garlaicīgs vispār, līdz ar to tur nekas neizveidojās. Otrs bija apsēsts ar sevi, uzskatīja, ka jebkura, kura ar viņu samačojusi, skaidra lieta, grib šo pie altāra vest, bet viņš puisis - ni un ni. Tā arī līdz bērnu tēmai netiku.
Bet nu es skatos tā pati Armaņeva, Sauliete ar visiem bērniem ir izveidojušas attiecības, gan jau man ar laiku viss būs.
08.04.2022 20:35 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Un tad vēl ir tāds moments.. Gadu bez attiecībām, pff. Gadu bez seksa... Laikam līdzšinējais rekords. Reizēm šķiet, ka nervi balansē uz sabrukuma robežas, bet one night stand arī negribas 😏.
Cik jums ir bijis max laiks, kad sanāca atturēties? (ja kāda grib padalīties, protams, un šis nav par traku jaut.)
Veselība nevar aiziet pa pieskari, vai tas ir mīts?
08.04.2022 20:36 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
minniethemouse @ 08.04.2022 20:28

Jā, taisnība - ar zemu pašapziņu var elementāri iekrist manipulatoru nagos ?.
Par to kafiju, es pat nezinu... Es jau biju viegli šokēta, kad viņš atripoja ar velo un davaj tagad vnk staigāt, nu salt es negribēju, gribēju kaut vai kafiju ?. Tā kā esmu taktiska, es nevarēju nopirkt tikai sev ?nu pofig man, nabadzīgāka es nekļuvu, nopērkot kafiju arī viņam, bet jā, tas tāds eeeeeem vecīt...

Nr. 1 likums no pieredzes - tiešām dari VISU, lai tiktu pie pašvērtējuma. Es zinu ļoti labi, ka to tā vienkārši nevar izdarīt, bet iemācies darīt laimīgu sevi.. Jo no pieredzes varu pateiktu, ka ar savu zemo pašvērtējumu 6 gadus biju tik briesmīgās attiecībās, ka varētu romānu 3 sējumos izdot un vēl būtu ko pateikt. Nopietni.. tas ir potenciāla katastrofa, ja ieej attiecībās, nezinot, kas esi un kā vērta esi. Mīli un sargi sevi, un vienmēr klausi intuīcijai. Es šo saku gan Tev, gan sev, gan citām, kas ir brīvas.
08.04.2022 20:38 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
Oi, man arī bijuši kuriozi ir. Vistizlākais, kas nāk prātā, ir reize,kad sarunāju satikties ar simpātisku, šķietami inteligentu čali.
Satiekamies, sākumā pastaigājām pa Vecrīgu,parunājām un tā, viss šķita ok. Aizgājām uz vienu kafejnīcu pasēdēt, paņēmām pa kafijai un kūciņai, un tad arī sākās. Pirms kafijas dzeršanas un kuciņas ēšanas šamējais sāka lūgt Dievu.😂😂
Man tāds wtf bija. Viņš laikam redzot manu izbrīnu, uzreiz pajautāja vai esmu ticīga, pateicu, ka nē.
Pretī saņēmu, ka man jāpievienojas vakarā uz lūgšanu seansu viņa dzīvoklī, noklausījos, ka nekad nav par vēlu nonākt uz pareizā ceļa un iemīlēt Dievu. Lieki piebilst, ka nebiju gatava tālāk klausīties tos murgus, atvadījos, samaksāju par savu daļu un devos prom.😄
08.04.2022 20:42 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
IceCream @ 08.04.2022 20:35

Zini kā, man ir baigi grūti tādā ziņā, ka man nav īsti bērnu, kur atstāt, kamēr es uz randiņiem. Bērna tēvs pieskata tikai tad, kad man kādas ekstra darīšanas, diemžēl. Tāpēc jau, pirmkārt, atsijājas visādi pēdējā mirkļa plānotāji un tā.
Otrkārt, es arī domāju, ka, attīstoties attiecībām, kad gribas jau kaut kādu tuvību man nav ne īsti pie sevis kur atvest, ne arī iespēju pa naktīm, kur citur palikt.
Par bērnu tā akurāt nešauju ārā uzreiz pirmajās 10 minūtēs, bet kaut kad jau diezgan ātri tā, starp citu, pasaku. Nav gan man baigi liela šobrīd tā pieredze. Pirmajam rakstiski pateicu, pazuda uz pāris stundām, bet tad piepeši uzradās un turpināja komunikāciju. Bet nu bija diezgan garlaicīgs vispār, līdz ar to tur nekas neizveidojās. Otrs bija apsēsts ar sevi, uzskatīja, ka jebkura, kura ar viņu samačojusi, skaidra lieta, grib šo pie altāra vest, bet viņš puisis - ni un ni. Tā arī līdz bērnu tēmai netiku.
Bet nu es skatos tā pati Armaņeva, Sauliete ar visiem bērniem ir izveidojušas attiecības, gan jau man ar laiku viss būs.

Es šobrīd dzīvoju atpakaļ pie vecākiem, bet ja esi no Rīgas un kādreiz vajag mazo pieskatīt, lai kur atpūstos, vari uzrakstīt :) esmu šobrīd pa mājām, bet varu pastaigāties pa kādu parku vai kā citādi kopā ar mazo pavadīt laiku, ja vajag. 🥳 Tāpat pagaidām nav citu nodarbju, kamēr vēl domāju, ko ar dzīvi iesākt 😁
08.04.2022 20:42 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
boots @ 08.04.2022 20:14

Kā ir ar randiņiem un vīriešiem, kad ir bērns? Es tagad esmu svaigi cepta sieviete 30+ ar meitiņu un izšķīrusies. Tagad kādus pāris gadus toč par attiecībām dzirdēt negribu, bet tomēr kaut kad nākotnē varbūt tomēr ko vēlētos, un ir galvā aizspriedums, ka ar bērniņiem toč iespēju kaut vai aiziet uz randiņu ar normālu vīrieti nebūs. ? Tiešām mīlu katru sekundi bez briesmīgajām attiecībām, bet kādreiz kaut parandiņot gribētu.. negribas arī ar kuru katru skriet tikties. Kā ir TUR laukā, esot ar bērnu? Un kā par to vīrieti normāli painformēt? Uzreiz vai gaidīt kaut ko? ?

Nebēdz no iepazīšanās,esi atvērta kam jaunam,ej uz randiņiem un iepazīsti vīriešus.
Par meitiņu uzreiz nav kuram katram jāstāsta,ja nu vienīgi pats ko jautā.
Tas,kurš vēlēsies ar tevi būt kopā,bērns nu galīgi nebūs šķērslis,jo noteikti lielai daļai šķirto vīriešu ir bērni no iepr.attiecībām.
Tu esi mamma,lepojies ar to,bērns nu nepavisam nav šķērslis,lai satiktos un veidotu attiecības.
08.04.2022 20:42 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
boots @ 08.04.2022 20:38

Nr. 1 likums no pieredzes - tiešām dari VISU, lai tiktu pie pašvērtējuma. Es zinu ļoti labi, ka to tā vienkārši nevar izdarīt, bet iemācies darīt laimīgu sevi.. Jo no pieredzes varu pateiktu, ka ar savu zemo pašvērtējumu 6 gadus biju tik briesmīgās attiecībās, ka varētu romānu 3 sējumos izdot un vēl būtu ko pateikt. Nopietni.. tas ir potenciāla katastrofa, ja ieej attiecībās, nezinot, kas esi un kā vērta esi. Mīli un sargi sevi, un vienmēr klausi intuīcijai. Es šo saku gan Tev, gan sev, gan citām, kas ir brīvas.

Jū, es arī esmu pāris tādām attiecībām cauri gājusi 😑. Tagad tiešām varu teikt - never again. Tad jau tiešām labāk vienai.
Es apzinos, ka nekas neizveidosies, kamēr nesākšu sevi novērtēt, taisnība. Tikai nezinu, ar ko sākt pat.
08.04.2022 20:43 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
minniethemouse @ 08.04.2022 20:36
Un tad vēl ir tāds moments.. Gadu bez attiecībām, pff. Gadu bez seksa... Laikam līdzšinējais rekords. Reizēm šķiet, ka nervi balansē uz sabrukuma robežas, bet one night stand arī negribas ?.
Cik jums ir bijis max laiks, kad sanāca atturēties? (ja kāda grib padalīties, protams, un šis nav par traku jaut.)
Veselība nevar aiziet pa pieskari, vai tas ir mīts?

Man ilgākais ir bijis virs gada. Bija visādi itkā normāli "eksemplāri", bet vairāk ar ideju friends with benefits, zinot to, ka varu ātri saķerties cilvēkā un pēctam ilgu laiku mocīties, kaut kā izturēju un satiku,cerams, īsto.❤️
08.04.2022 20:46 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
kinderbueno @ 08.04.2022 12:11
Bet vispār ir gana viegli veikt atlasi. Es vienmēr par hobija jautājumiem atbildu, ka man ir bērns. Tad jau pazūd 20%. Otri 20% ir vizuāli pēēē priekš manis. Trešie 20% grib tikai nokniebties. Ceturtie 20% ir tādi, chawux, man nav laika, satiekamies uz kafiju, lai redzam vai ir vai nav, sarakstei neredzu jēgu, tādam man arī uzreiz ir unmatch. Tad paliek tikai pārējie 20%, no kuriem Tinderī ir labi ja 5% :D
Nav brīnums ka tik grūti jums iet, tik izvēlīgas...😅
Man prasības 100x mazākas :) ja esi daudz maz simpātiska un gribi seksu - mēs ejam uz randiņu.
08.04.2022 20:48 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Annija35 @ 08.04.2022 20:42

Nebēdz no iepazīšanās,esi atvērta kam jaunam,ej uz randiņiem un iepazīsti vīriešus.
Par meitiņu uzreiz nav kuram katram jāstāsta,ja nu vienīgi pats ko jautā.
Tas,kurš vēlēsies ar tevi būt kopā,bērns nu galīgi nebūs šķērslis,jo noteikti lielai daļai šķirto vīriešu ir bērni no iepr.attiecībām.
Tu esi mamma,lepojies ar to,bērns nu nepavisam nav šķērslis,lai satiktos un veidotu attiecības.

Cik jauki, mīļš paldies! Es abažaju savu meitiņu, sanākusi TIK forša, bet nu es esmu tik ļoti šobrīd izmesta no laivas un šos 6 gadus pavadīju murdziņā un vispār aizmirstot par sevi. Līdz ar to man dzīve ir aptuveni nulles līmenī, arī par to ir kompleksi, ne tikai mammas statuss mulsina.. Jau agrāk pirms mazās man bija sarežģīti randiņot, bet tad attiecībās viss tika pazudināts, jo EX tā bija ērti un pieprasīja.. Bet nu gan jau kādreiz.. šobrīd viss, ko gribu, ir saprast, kas man patīk, kas mani interesē, un ko vēlos darīt. 😁 kā jauna dzīve tās pašas dzīves ietvaros
08.04.2022 20:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits