Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Negribu ciemiņus/tikties/socializēties

 
Reitings 57
Reģ: 29.03.2015
Esmu sapratusi, ka kaut kas ar mani laikam nav riktīgi. Es nevēlos, lai pie manis kāds brauc, nevēlos tikties ar nevienu, socializēties. Dzīvoju ar partneri un bērnu- ikdiena piepildīta ar viņiem. Dažas nogales tikamies ar maniem un partnera vecākiem. Sociālajā vidē sazinos ar draudzenēm. Bet tikties…. Vienkārši negribās.
Kādam ir līdzīgi? Kā to mainīt? Kā gribēt socializēties?
05.04.2022 13:06 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Kāpēc spiest sevi darīt to ko nevēlies šajā dzīves posmā?
Ja jūties labi bez liekiem cilvēkiem klātbūtnē, lai tad tā arī paliek.
05.04.2022 13:10 |
 
Reitings 416
Reģ: 06.03.2022
Priecājies ,ka neviens neplijas tev virsu!
05.04.2022 13:12 |
 
Reitings 10595
Reģ: 18.08.2014
Kāpēc gribi sevi piespiest gribēt? Es arī neesmu sociāls cilvēks, netiekos lai parunātos runāšanas pēc. Man apkārt ir man tuvie cilvēki ar tiem man pietiek un lielāku pulku negribas pulcēt. Vispār nepārdzīvoju vai nedomāju ka neesmu riktīga. Jūtos ļoti labi un dzīvoju kā ērtāk tā jau gadiem. Kad gribēsies socializēties, ja gribēsies, tad to darīšu un iesaku tev darīt tā pat. :)
05.04.2022 13:18 |
 
Reitings 3441
Reģ: 01.03.2022
Godīgi sakot, jo vairāk es iepazīstu cilvēku īsto dabu, un paklausos viņu gudrības, jo mazāk man arī gribas pulcēties un satikties.
It sevišķi publiskās vietās. Biju vienā pasākumā. Viena sieviete ar bērnu ratos bija priekšā. Bērns izdzēra kolas bundžu un nomēta zemē, un citi papīri riņķī, sieviete nemaz nepacēla un aizgāja tālāk. Un mans mērs bija pilns.
05.04.2022 13:23 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012
Dola @ 05.04.2022 13:18
Kāpēc gribi sevi piespiest gribēt? Es arī neesmu sociāls cilvēks, netiekos lai parunātos runāšanas pēc. Man apkārt ir man tuvie cilvēki ar tiem man pietiek un lielāku pulku negribas pulcēt. Vispār nepārdzīvoju vai nedomāju ka neesmu riktīga. Jūtos ļoti labi un dzīvoju kā ērtāk tā jau gadiem. Kad gribēsies socializēties, ja gribēsies, tad to darīšu un iesaku tev darīt tā pat. :)

Pilnīgi piekrītu!
Man ir tāpat un varu teikt, ka esmu daudz reiz laimīgāka dzīvojot pēc tāda modeļa nekā agrāk, kad spiedu sevi tikties ar visiem, jo tā “vajag un tas ir normāli”.
Plusā tam, ar laiku sāk atsijāties daudzi “draugi-paziņas”, bet patiesie un tuvie draugi paliek.
05.04.2022 13:23 |
 
Reitings 57
Reģ: 29.03.2015
Mezavavere @ 05.04.2022 13:12
Priecājies ,ka neviens neplijas tev virsu!

Tur tā lieta, ka plijās. Ne paši tuvākie cilvēki, bet kautkādi pusdraugi, paziņas, kas grib uzturēt attiecības.
05.04.2022 14:07 |
 
Reitings 416
Reģ: 06.03.2022
tete @ 05.04.2022 14:07

Tur tā lieta, ka plijās. Ne paši tuvākie cilvēki, bet kautkādi pusdraugi, paziņas, kas grib uzturēt attiecības.
dazreiz labak but bez “draugiem”neka ar. Lielaka dala cilveku ir divkoši!⚓
05.04.2022 14:19 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.07.2020
Tas nekas, es arī ar Tevi negribu tikties, viss kārtībā 😑
05.04.2022 14:21 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
Man ir identiski, vienmēr mocības, kad jābrauc pie kāda ciemoties. Luste pašai satikties ar cilvēkiem uznāk labi, ja pāris x gadā. Pārējās reizes ir piespiedu kārtā, lai būtu pieklājīgi.😄
05.04.2022 14:45 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Man ir pilnīgi tāpat. Ikdienas dzīve man ir ar otru pusi un vasarā pievienosies mazais. Esmu laimīga attiecībās.
Man ir viena super laba draudzene ar kuru satiekos reizi mēnesī vai divos. Ir tādas ar ko sazinos soc.tīklos, ik pa laikam.
Nav man problēmu aiziet līdzi uz kādu pasēdēšanu otrai pusei, bet nav arī tā, ka es tur būšu social life centrā.
Es pat domāju, ka es negribēšanu meklēt vai pievienoties rajonā jaunajām mātēm iet kopā staigāties. Man pastaigas ir galvas izvēdināšana nevis sūdzēšanās par vīru vai simts citām lietām.
Mājās vēl ie divi kaķi, tā ka labāk ar tiem pačubinos arī 😂
05.04.2022 14:53 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Es arī esmu antisociāla,man pilnībā apmierina laiku pavadīt kopā ar draugu. Labi,vēl labprāt pavadu laiku ar draugu pārīti,bet citreiz pat ar tiem negribas tikties. Ar draudzenēm arī sarakstot tikai sociālajos portālos,bet nu reizi pusgadā sarunājam satikties.
05.04.2022 15:10 |
 
Reitings 498
Reģ: 02.03.2022
Pilnīgi normāli. Socializējos ar savu ģimeni un kolēģiem (ar tiem gan tikai darba jautājumos). Nejūtu nepieciešamību, es nevaru īsi izskaidrot kāpēc, ir daudzi faktori, bet citu cilvēku savā dzīvē man šobrīd neprasās nemaz. Nevēlēties čupoties ir pilnīgi normāla parādība, mums katram ir sava nepieciešamība pēc socializācijas - citiem lielāka, citiem mazāka.
05.04.2022 15:11 |
 
10 gadi
Reitings 2669
Reģ: 29.01.2009
Man šitā ir 100%.
Man partneris ir riktīgi sociāls cilvēks, bet es ne, un brīžiem pat besī, ka man kaut kur jāiet līdzi satikt kaut kādus draugus, atkal but barā, kaut kas jārunā. Es labāk, ja varu, palieku mājās un ļauju viņam iet vienam. Un ir tik forši būt mājās! Es nedomāju, ka tas ir kaut kas slikts. Tā vienkārši ir. Nejūties par to slikti, jo visi cilvēki nav vienādi.
05.04.2022 15:17 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Tik daudz antisocialu cilvēku. Es izcelsos un pateikšu, ka man ir pretēji. Negribu socializēties tikai tad ja esmu ļoti nogurusi. Vienai patīk darit lietas, bet daudz gribas arī socializēties. Bet ne ar kolēģiem, vairāk ar draugiem.
05.04.2022 16:59 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Man arī nepatīk iet ciemos un ka pie manis brauc viesos. Katru reizi tas sagādā stresu un nepatīkamas emocijas. Braukt pie vīra ģimenes vispar ir emocionāls pārbaudījums un katru reizi jūtos ļoti nogursi un iztukšota. (Tur visi cilvēki ir skaļi, ekstroverti, un nemāk paklusēt)
Vienīgi patīk braukt ciemos pie tēta uz laukiem, jo viņš ir tāds pats vienpatis, nebāžas virsū un katrs varam visu dienu darīt savas lietas un justies brīvi.
Covid laiks bija mans mīļākais laiks, jo kontaktu bija maz, vareja visu dienu sēdēt mājās.
05.04.2022 17:18 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Man ir tā,ka ir draugi un tuvie cilvēki pie kuriem es labprāt aizbraucu šad tad ciemos,kad ir plānos kāda pasēdēšana,jo ir laba kompānija un atmosfēra.
Tas vairāk,kad ir vasara,āra pasēdēšanas.
Bet ir bieži,kad negribās būt cilvēkos,vairāk prasās pa mājām.
Sevi nespiežu socializēties.
Tādas regulāras vienkārši ciemošanās viens pie otra ar draugiem netaisam bieži,visiem jau ir ģimenes un bērni,sava ikdiena un aizņemtība.
05.04.2022 18:33 |
 
Reitings 32
Reģ: 10.03.2022
Man vairāk nepatīk, ka brauc ciemiņi, izsūc visu enerģiju un pēc tam jūties kā lupata. 😃
05.04.2022 19:02 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Man vienmēr it kā ļoti negribas nekur doties, "padirst" vakaru, grūti izkasīties no mājām, grūti atzvanīt vai pacelt klausuli tiem, kas ļurina ļoti ilgi.
Bet, kad dodos ciemos vienmēr ir ļoti forši un jautri. Kad atbrauc ciemos, par laimi vairāk ir džeki, kas ir tā kā vīram vairāk, bet es jūtos ļoti labi un mani pieņem ļoti labi, jo vienmēr tieku aicināta līdzi. Bet man patīk, kad mājās ir arī jautri, un tā kā vīrs vairāk ar viņiem, tad es, kad miegs uznāk, vienkārši eju gulēt. Vai, kad nav luste, sēžu dievietē, citā istabā skatos kaut ko pa TV.
05.04.2022 20:23 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Lasu komentārus un priecājos, apzinoties, ka neesmu vienīgā tāda, citādi nereti, sastopoties ar cilvēku neizpratni brīžos, kad pasaku, ka man nepatīk iet ciemos, uzņemt ciemos citus, tikties ar draugiem utt., liekas, ka esmu kaut kāda dīvaine.
Agrāk, īpaši studiju gados, man ļoti patika uzturēties draugu kompānijās, izbaudīju ballītes, visādas kopā sanākšanas, biju kompānijas dvēsele, kaut gan patiesībā esmu ļoti introverts un sevī noslēgts cilvēks. Bet laikam tas vienkārši bija jaunības trakums. Tagad, jo vecāka palieku, jo vairāk gribas pavadīt laiku vienai vai ar savu otru pusīti. Tādi īsti, tuvi draugi man nav vispār. Vienīgā tuvā draudzene dzīvo citā valstī un regulāri apmainamies ar ziņām. Taču tādi draugi, kurus gribētu satikt dzīvē, pat nav palikuši. Par laimi, otra pusīte ir tāds pats kā es. Mīlam aktīvo atpūtu, tagad, kad paliek siltāks, aizvien vairāk laika pavadam ārā, jau esam izplānojuši visādas aktivitātes vasarai, bet to visu daram trijatā (vīrietim ir bērns no iepriekšējām attiecībām). Vispār pat neprasās tos draugus un socializēšanos ar citiem. Man ir labi manā mazajā pasaulītē, kurā esam tikai mēs trīs.
05.04.2022 22:07 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
tete @ 05.04.2022 14:07

Tur tā lieta, ka plijās. Ne paši tuvākie cilvēki, bet kautkādi pusdraugi, paziņas, kas grib uzturēt attiecības.

Man arī tā kādu laiku bija. Atgriezos Latvijā pēc ilgākas prombūtnes, pēkšņi uzradās visādi paziņas un puspaziņas, kuri visu to laiku, kamēr dzīvoju ārzemēs, nelikās par mani ne zinis, bet te pēkšņi atkal sāka aicināt ciemos, uz visādiem meiteņu vakariem, uz Rīgu pabaudīt kokteiļus Vecrīgā utt.. Ātri vien visus pieliku pie vietas, pieklājīgi, bet tajā pašā laikā stingri pasakot, ka "Nē, paldies, tas laiks ir pagājis, man tagad ir sava dzīve un ģimene, citas intereses un citi brīvā laika pavadīšanas veidi. Paldies par piedāvājumu, bet tas vairs nav priekš manis." Par laimi, saprata. Nav vajadzība uzturēt atteicības ar cilvēkiem ar kuriem nevēlies tās uzturēt.
05.04.2022 22:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)