Braukšanas eksāmens

 
Reitings 160
Reģ: 16.12.2021
Šodien izgāzos braukšanas eksāmenā 🥲
Padalieties, kāda bija jūsu pieredze? Vai nokārtojāt ar pirmo reizi? Ja ar pirmo, cik jums bija braukšanas?
Kāds bija eksāmena instruktors? Normāls, vai mēģināja iegāzt? Visādi stāsti bija dzirdēti…
Tā jau likās, ka man normāls trāpijās, bet es sanervozējos un uz salu tilta plūsmā iebraucu ar 97km/h, vēlāk nepamanot zīmi, no vienvirziena ielas griezos pa kreisi no ielas vidus, nevis no kreisās malas, un kronis visam bija noslāpt uz izbrauktuves uz tā paša salu tilta 😬
Man bija 33 braukšanas, likās, ka esmu gatava un ar ierasto mašīnu un savu instruktoru viss bija super 👍 Bet reāli sastresojos un te arī rezultāts… Baigais besis tagad un uz jaunu eksāmenu pierakstīties arī nav viegli, vai nu pēc mēneša vai katru dienu jāčeko, ja nu kāds izrakstās 😤😕
14.03.2022 19:35 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Hm, viņš vēl pieminetināja "šo lietu daudzi nezin, bet tā ir." It kā labs instruktors, bet labi, ka nav, ta nav😂
15.03.2022 09:20 |
 
Reitings 411
Reģ: 14.11.2018
.Eksperte. @ 15.03.2022 06:22

Bonusā visam tam es aizgāju uz eksāmenu pa kluso. Tikai mans partneris to zināja. Es sapratu, ka man nevajag visu šito stresošanu no apkārtējiem un spiedienu no instruktora, lai gan viņš bija ļoti foršs.
Pēc pāris dienām viņš man zvana lai norunātu nākamo nodarbību (viņš palika aizņemtāks,jo beidzās manas obligātās, vel viens iemesls kapēc pasteidzos), es saku ka vairs nevajag, ka tiesības man jau ir. Šis tādā šokā, kapēc nepasaucu viņu. Teicu, ka tā gadās. ? Bija priecīgs par uzlaboto statistiku. ?

Jap! Par manu eksāmenu arī zināja tikai draugs un mamma. Man vienmēr veicas labāk, ja nezina neviens vai max 2 cilvēki. 😂
15.03.2022 12:48 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Braukšanu noliku ar 3šo reizi. Pirmajā reizē stress visu sabojāja, ka neko nedzirdēju un nesapratu.
Otrajā reizē mana neuzmanības kļūda, pie Mūkusalas apļa teica - doties atpakaļ uz CSDD un no vidējās joslas izmaucu ara pa taisno, tajā brīdī arī nenostrādāja smadzenes, būtu labāk vel vienu apli izbraukusi mierigi un normali pārkārtojusies.
Trešajā reizē viss ideāli. Visās 3 reizēs izkrita gan audi,gan golfs, pirmie 2 instruktori bija vnk ledus kluči, nebija patīkami atrasties vienā auto. Nejutos ērti.
Tā kā nesatraucies. Arī man tas aizņēma laika periodu - pārrakstīšanās, gatavošanās utt. Bet pēc tam būsi sev pateicīga, ka neatmeti ar roku.
15.03.2022 13:07 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Keana @ 15.03.2022 12:48

Jap! Par manu eksāmenu arī zināja tikai draugs un mamma. Man vienmēr veicas labāk, ja nezina neviens vai max 2 cilvēki. ?

Kad kārtoju teorijas eksāmenu, biju pilnībā pārliecināta par sevi, taču izgāzos kā veca sēta (ar četrām kļūdām), tad nu gan jutos stulbi, jo apkārtējie iesmēja. Teoriju nokārtoju ar otro reizi un braukšanu ar pirmo, taču nevienam par to iepriekš neteicu, tikai aizsūtīju bildi ar tiesībām.
Jam, ar inspektoru man savā ziņā nedaudz nepaveicās, jo tiesībās man ir sarkanas acis, kas vēsta par to, ka es knapi valdīju asaras. 😀
15.03.2022 13:18 |
 
Reitings 160
Reģ: 16.12.2021
woman_wonderland @ 15.03.2022 13:07
Braukšanu noliku ar 3šo reizi. Pirmajā reizē stress visu sabojāja, ka neko nedzirdēju un nesapratu.
Otrajā reizē mana neuzmanības kļūda, pie Mūkusalas apļa teica - doties atpakaļ uz CSDD un no vidējās joslas izmaucu ara pa taisno, tajā brīdī arī nenostrādāja smadzenes, būtu labāk vel vienu apli izbraukusi mierigi un normali pārkārtojusies.
Trešajā reizē viss ideāli. Visās 3 reizēs izkrita gan audi,gan golfs, pirmie 2 instruktori bija vnk ledus kluči, nebija patīkami atrasties vienā auto. Nejutos ērti.
Tā kā nesatraucies. Arī man tas aizņēma laika periodu - pārrakstīšanās, gatavošanās utt. Bet pēc tam būsi sev pateicīga, ka neatmeti ar roku.

Paldies, ka uzmundrinat! 😁🤍
Vakar vēl tuvākais brīvais eksāmena laiks bija 14.04, tad nu šodien jau pārķēru 04.04 😎
15.03.2022 13:20 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Hm, viņš vēl pieminetināja "šo lietu daudzi nezin, bet tā ir."

Nu tad manai draudzenei tiesības būtu jau divas reizes.😂 Pirmo reizi pirms eksāmena ņēma izmēģinājumu un nebija kļūdu. Tad gāja īsto eksāmenu, bija satraukums un izkrita. Pēc tam paņēma vēl vienu izmēģinājuma un arī nolika. Pēc tam gāja uz īsto eksāmenu un nolika.
15.03.2022 14:24 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Nokārtoju ar pirmo, neviens nemēģināja iegāzt. Biju ņēmusi arī izmēģinājuma braucienu, kur arī viss bija bez problēmām (manā laikā tas gan neko neietekmēja, vnk iespēja izmēģināt eksāmena gaitu).
Braucu ar instruktoru visai ilgi, laikam kopā 30 braukšanas, jo pati psiholoģiski nebiju gatava, taču vienu dienu instruktors pateica, ka vairs negrib mani redzēt 😁 tas protams bija joks, viņš ilgi pirms tam mani centās pierunāt kārtot eksāmenu, bet man pašai prasījās vēl pabraukt. Rezultātā aizgāju ar 0 stresu un nokārtoju ar 0 aizrādījumiem 30min laikā.
Uzskatu, ka nepastāv iegāšanas, ir tikai paša neuzmanība un negatavība. Manuprāt, visbiežāk par iegāšanu sūdzas tie, kuri domā, ka prot braukt labāk nekā patiesībā ir un vnk nespēj pieņemt realitāti.
15.03.2022 14:54 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Piebildīšu, ka instruktors man lika braukt ar 3 dažādiem saviem auto + diviem citiem instruktoriem un viņu mašīnām, lai dzirdētu citus viedokļus. Varbūt tas arī man palīdzēja mazināt stresu eksāmenā, jo biju pieradusi, ka mani vērtē dažādi cilvēki, ir dažādi auto.
15.03.2022 14:55 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
YaeMiko @ 15.03.2022 14:24

Nu tad manai draudzenei tiesības būtu jau divas reizes.? Pirmo reizi pirms eksāmena ņēma izmēģinājumu un nebija kļūdu. Tad gāja īsto eksāmenu, bija satraukums un izkrita. Pēc tam paņēma vēl vienu izmēģinājuma un arī nolika. Pēc tam gāja uz īsto eksāmenu un nolika.

Tas gan bija jau sen, daudzus gadus atpakaļ😂
īpatnēji, priekš kam ko tādu teikt audzēkņiem😅
15.03.2022 15:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits