Jelena Karadzana

 
Reitings 110
Reģ: 19.02.2022
Sveikas. Kāda zin, kas ir Jelena Karadzana? Un ar ko vina ir pazīstama?
Manuprāt łoti skaista sieviete, kura loti rupejas par savu meitinu. ☺️
22.02.2022 15:31 |
 
Reitings 41
Reģ: 01.12.2021
Fitlifeforlife @ 24.02.2022 22:19

tu maz skatījies viņas storijus? Samērā regulāri kopš dzimšanas redzams kā viņa pastaigājas gan ergosomā, gan ratos ved. Tev arī širmis iet ciet, ka domā, ka viņa tik vienā istabā iespundēta? Kā tad viņa diez tiek uz to veikalu, tavuprāt? Teleportējas neizejot ārā? psc vienk. nav ko teikt.
vai, vai cik svarīgs baseins, tāda sajūta, ka visa dzīves laime slēpjas baseina apmeklējumā no bēbja kājas :D nepārvērtē. Slīkst arī peldētpratēji. Te jau skaidrs, ka tā kura gribēs kašķēties, centīsies atrast kādu krikumiņu pie kā piekasīties, tikmēr pati savā acī baļķi nemanīs. Man arī būtu ko teikt par tevi kā mammu. Un ne viens vien aizrādījums.

+++
25.02.2022 11:14 |
 
Reitings 3842
Reģ: 19.09.2016
Zinna @ 24.02.2022 17:05
tev bērni ir? Skaidrs ka gan bēbīšu skoliņā, gan peldēšanā jau var droši piedalīties, īpaši jau peldēšanā, vispār sen jau var un ļoti labi bērna attīstībai.
Un bērnu aiziet šopingā ir pēdējais ko vajadzētu pieminēt, pie tā, ka bērnu izved ārā.. mierīgi jau var iet uz laukumiņu, šļūkt no slidkalniņa, šūpoties. Nevis pa veikaliem vazāties un mātei lūpenes pirkt.

Jā, man ir meita. Es vedu viņu sešu mēnešu vecumā uz bēbīšu skolu. Bet neuzskatu, ka OBLIGĀTI jāved, tā es to biju domājusi. Tas, ka Jeļena neved nav nekas traks.
25.02.2022 09:22 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
missfortune @ 24.02.2022 22:34

Paldies un uz redzēšanos, ja atsaucies uz Mammām un tētiem. ?

un kāda starpība no kurienes citē informāciju, ja saturs ir patiess? Tieši šī pati informācija atrodama arī PVO vadlīnijās, tur nav sarakstītas nekādas pretrunas. Vispārpieņemti ieteikumi un info. 🧐 tā pārspīlētā safanošanās par bērna vadītu ēšanu gabaliņos ir vienkārši mūsdienu trends pēc montessori sistēmas, bet to nevar uzskatīt par vadošo noteikumu. Katra mamma pati lemj kā un ar ko barot bērnu. Mērķis taču ir pabarots bēbis, nevis izklaidēts ar pārtiku, ne tā? Izklaidēties var ar mantiņām, bet ēdiens paredzēts ēšanai. Nav ko pāragri māžoties ar ēdienu, tjip baigā jēga no tā, ka apkārt visa grīda un sienas apmētātas ar ēdienu. :D Pēc gada stabili jau bērniem parādās apzinātāka izpratne par ēdienu, tad arī var jau motivēt ēst pašiem. Un nokavēts arī nekas nav un nevar būt.
24.02.2022 22:43 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
IceCream @ 24.02.2022 13:05
https://www.mammamuntetiem.lv/berns/zidainis/48049/10-zelta-likumi-mazula-piebarosanas-uzsaksanai

Paldies un uz redzēšanos, ja atsaucies uz Mammām un tētiem. 🤹
24.02.2022 22:34 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
IceCream @ 24.02.2022 13:35
Nu tieši tā - bērns, kad gatavs sēdēt un sāk ar mīkstām struktūrām, ne jau uzreiz sausiņu gulošam bērnam rīklē grūst kas pirms tam tikai no piena pārticis.

Omg, bērniem klāt esi maz stāvējusi? Kurš dod ēst guļošam bērnam?😂
24.02.2022 22:31 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Fitlifeforlife @ 24.02.2022 22:19

tu maz skatījies viņas storijus? Samērā regulāri kopš dzimšanas redzams kā viņa pastaigājas gan ergosomā, gan ratos ved. Tev arī širmis iet ciet, ka domā, ka viņa tik vienā istabā iespundēta? Kā tad viņa diez tiek uz to veikalu, tavuprāt? Teleportējas neizejot ārā? psc vienk. nav ko teikt.
vai, vai cik svarīgs baseins, tāda sajūta, ka visa dzīves laime slēpjas baseina apmeklējumā no bēbja kājas :D nepārvērtē. Slīkst arī peldētpratēji. Te jau skaidrs, ka tā kura gribēs kašķēties, centīsies atrast kādu krikumiņu pie kā piekasīties, tikmēr pati savā acī baļķi nemanīs. Man arī būtu ko teikt par tevi kā mammu. Un ne viens vien aizrādījums.
kāpēc uzreiz jābrauc virsū? Jau iepriekš teicu, iet uz veikalu nav iet ar bērnu ārā. Bet, saprotu, ka daļai cilvēku iziešana ārā, aprobežojas ar aiziešanu uz veikalu. Un tad brīnās, ka bērni slimo vienā laidā.
Un kāds ir konteksts bēbīšu peldēšanai ar slīkšanu? 🤨
Un man ir totāli vienalga ko viņa dara ar to savu bērnu. Vienīgais ko rakstīju, ka cerams, ka viņa ar to bērnu pasāk vēl kaut ko ārpus tā, ko rāda storijos..
24.02.2022 22:27 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Zinna @ 24.02.2022 22:15
diez kuri ir tie daudzie bērni, ko tā Stefānija satiek? ? Trīs gados bērnu vedīs uz bēbīšu skoliņu. Ļoti labi. Tāpat baseins ir aktuāls visu laiku, jo agrāk sāk, jo bērns labāk un drošāk jūtas ūdenī. Pirmo reizi aizejot uz baseinu trīs gados, bērnam būs jāpierod pie ūdens. Bet dies ar visiem baseiniem.
Es ceru, ka viņa vismaz to bērnu izved laukā, svaigā gaisā. (Ne uz veikalu).

tu maz skatījies viņas storijus? Samērā regulāri kopš dzimšanas redzams kā viņa pastaigājas gan ergosomā, gan ratos ved. Tev arī širmis iet ciet, ka domā, ka viņa tik vienā istabā iespundēta? Kā tad viņa diez tiek uz to veikalu, tavuprāt? Teleportējas neizejot ārā? psc vienk. nav ko teikt.
vai, vai cik svarīgs baseins, tāda sajūta, ka visa dzīves laime slēpjas baseina apmeklējumā no bēbja kājas :D nepārvērtē. Slīkst arī peldētpratēji. Te jau skaidrs, ka tā kura gribēs kašķēties, centīsies atrast kādu krikumiņu pie kā piekasīties, tikmēr pati savā acī baļķi nemanīs. Man arī būtu ko teikt par tevi kā mammu. Un ne viens vien aizrādījums.
24.02.2022 22:19 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Fitlifeforlife @ 24.02.2022 22:02
Zinna
tu tā raksti, it kā tā jau būtu trīsgadniece, kur ticu, ka viss tas, ko uzrakstīji ir jau svarīgi. Bet 11 mēnešus vecam bēbim ir pilnīgs pofigs vēl gar citiem bērniem. Bet pasauli un citus cilvēkus, bērnus no malas viņa pilnīgi noteikti redz un satiek, nedzīvo taču tik tiešām 4 sienās. Šajā vecumā bērniņam māmiņa un tuvākie ir pats svarīgākais, viss pārējais var pagaidīt. Nekur dzīve bez viņas neaizies prom. Ko var tā mūždien steigties? Kur jāsteidzas tā? Tai Stefānijai visa dzīve priekšā, bet daža laba jau tā satraucas, it kā pusmužs pagājis un pasauli neredzējusi. ? Katra māmiņa pati izlemj to, kā pavada laiku ar mazuli. Un Stefānija ar uzmanību jau nu noteikti apdalīta nav.
diez kuri ir tie daudzie bērni, ko tā Stefānija satiek? 😁 Trīs gados bērnu vedīs uz bēbīšu skoliņu. Ļoti labi. Tāpat baseins ir aktuāls visu laiku, jo agrāk sāk, jo bērns labāk un drošāk jūtas ūdenī. Pirmo reizi aizejot uz baseinu trīs gados, bērnam būs jāpierod pie ūdens. Bet dies ar visiem baseiniem.
Es ceru, ka viņa vismaz to bērnu izved laukā, svaigā gaisā. (Ne uz veikalu).
24.02.2022 22:15 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Zinna
Bērnam ir jāpiedzīvo pasaule, jāiet ārā, jāsatiek citi bērni un cilvēki (jā, draņķa C**, bet dzīve neapstājas).

tu tā raksti, it kā tā jau būtu trīsgadniece, kur ticu, ka viss tas, ko uzrakstīji ir jau svarīgi. Bet 11 mēnešus vecam bēbim ir pilnīgs pofigs vēl gar citiem bērniem. Bet pasauli un citus cilvēkus, bērnus no malas viņa pilnīgi noteikti redz un satiek, nedzīvo taču tik tiešām 4 sienās. Šajā vecumā bērniņam māmiņa un tuvākie ir pats svarīgākais, viss pārējais var pagaidīt. Nekur dzīve bez viņas neaizies prom. Ko var tā mūždien steigties? Kur jāsteidzas tā? Tai Stefānijai visa dzīve priekšā, bet daža laba jau tā satraucas, it kā pusmužs pagājis un pasauli neredzējusi. 🙃 Katra māmiņa pati izlemj to, kā pavada laiku ar mazuli. Un Stefānija ar uzmanību jau nu noteikti apdalīta nav.
24.02.2022 22:02 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Brendija @ 24.02.2022 20:27

Laikam esi nobloķēta, tāpēc netiec redzēt storijus. Bet jā, jau labu laiku viņa "uzstājas" bez filtriem. Teiktu, ka izskatās labāk, nekā daža laba ar visiem filtriem.
Man dēls sāka iet peldēšanā no 9 mēnešiem, tiesa gan tas bija vēl pirms Covid. Bet neredzu neko nosodāmu, jo godīgi sakot, man liekas, ka neviena no tagadējām jaunajām mammuškām neko tādu neapmeklē ? Vismaz storijos neredzēju.
nu tak. Vienkārši rakstu to, tāpēc, ka šokē cilvēku perspektīvas. Ja viņa iedod klučus un mīļi parunā ar savu bērnu, tik laba un gadīga māte. Es nesaku slikta, bet bērnam ir daudz plašākas vajadzības. Ļoti iespējams, ka viņa visu to dara, vienkārši nerāda IG, jo citādāk rodas iespaids, ka lielāko dienas daļu pavada tajā baltajā istabā. Bērnam ir jāpiedzīvo pasaule, jāiet ārā, jāsatiek citi bērni un cilvēki (jā, draņķa C**, bet dzīve neapstājas). Tajā pašā baseinā, tur saslimt ir pavisam niecīga varbūtība..
24.02.2022 20:58 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
ganeša @ 24.02.2022 16:37

Oh. Really?
?‍♀️?‍♀️?‍♀️

Laikam esi nobloķēta, tāpēc netiec redzēt storijus. Bet jā, jau labu laiku viņa "uzstājas" bez filtriem. Teiktu, ka izskatās labāk, nekā daža laba ar visiem filtriem.
Zinna @ 24.02.2022 17:05
tev bērni ir? Skaidrs ka gan bēbīšu skoliņā, gan peldēšanā jau var droši piedalīties, īpaši jau peldēšanā, vispār sen jau var un ļoti labi bērna attīstībai.
Un bērnu aiziet šopingā ir pēdējais ko vajadzētu pieminēt, pie tā, ka bērnu izved ārā.. mierīgi jau var iet uz laukumiņu, šļūkt no slidkalniņa, šūpoties. Nevis pa veikaliem vazāties un mātei lūpenes pirkt.

Man dēls sāka iet peldēšanā no 9 mēnešiem, tiesa gan tas bija vēl pirms Covid. Bet neredzu neko nosodāmu, jo godīgi sakot, man liekas, ka neviena no tagadējām jaunajām mammuškām neko tādu neapmeklē 😁 Vismaz storijos neredzēju.
24.02.2022 20:27 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Nav_vispar @ 24.02.2022 16:03
Tik mazam nekādas bēbīšu skoliņas un peldēšanas vēl nevajag, bet ārā cik pēc storijiem esmu redzējusi iet.
tev bērni ir? Skaidrs ka gan bēbīšu skoliņā, gan peldēšanā jau var droši piedalīties, īpaši jau peldēšanā, vispār sen jau var un ļoti labi bērna attīstībai.
Un bērnu aiziet šopingā ir pēdējais ko vajadzētu pieminēt, pie tā, ka bērnu izved ārā.. mierīgi jau var iet uz laukumiņu, šļūkt no slidkalniņa, šūpoties. Nevis pa veikaliem vazāties un mātei lūpenes pirkt.
24.02.2022 17:05 |
 
Reitings 1821
Reģ: 09.12.2021
gan tagad arvien vairāk sevi parāda bez filtriem.

Oh. Really?
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
24.02.2022 16:37 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Man Jeļena patīk, jo viņai patiešām vienalga par to, ko un kurš domā. Viņa dzīvo tādu dzīvi kādu, grib un nekaunās par sevi. Bez kompleksiem parāda sevi gan neveiksmīgajās bildēs pirms operācijām, gan tagad arvien vairāk sevi parāda bez filtriem.
Vienmēr smaidu, kā viņa ucinās ar Stefāniju, stipri jūtama mīlestība. :)
Palasot citreiz pārmetumu pilnos komentus par stilu vai pamācībām audzināšanā, gribas pajautāt, vai pašām ir kaut kripatiņas veselā saprāta un paškritikas? Kāpēc jūs sevi iedomājāties par zinošākām un labākām mātēm nekā viņa? Viņai papilnam storiju, kur ar bērnu pastaigājas vai šopingo ar visiem ratiem, tad kāda h@ pēc jāapmelo, ka viņa neiziet no istabas laukā? Pārmetumi par ēšanu vispār psc, nu kāda starpība kā viņa tagad vairāk ēd? Ir taču milzīga atškirība starp 11 mēnešus vecu bēbi un pusotrgadnieci, kad taisās laist dārziņā. Ja tagad pati vēl nebaksta naski ēdienu, tad varbūt pēc mēneša vai diviem to darīs ļoti labi. Visu laiku pārspīlējumi ne pa tēmu.
Un pareizi dara, ka bloķē nepateicīgās čūskas, nekad neko labu tāpat nepateiks un nedomās, priekš kam barot čūsku ego?. 😁Gan jau kļūdas pēc kāda ne pa ko tiek nobanota,kā mans otrs uzņēmuma profils, bet kopumā es viņu atbalstu tādai rīcībai.
24.02.2022 16:33 |
 
Reitings 3842
Reģ: 19.09.2016
Tik mazam nekādas bēbīšu skoliņas un peldēšanas vēl nevajag, bet ārā cik pēc storijiem esmu redzējusi iet.
24.02.2022 16:03 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Nav_vispar @ 24.02.2022 14:28
Lai nu ko, bet pārmest Jeļenai, ka viņa kaut ko ar bērnu darītu nepareizi noteikti nevar. Manuprāt Jeļena ir forša mamma un var redzēt, ka savu meitiņu ļoti mīl, kā arī vienmēr darbojas ar viņu, attīsta.
bērnu viņa mīl, un cerams, ka arī izlaiž no tās baltās istabas, vienkārši to neparāda. Un iet ar viņu katru dienu ārā, svaigā gaisā, iet uz bēbīšu skoliņu, iet uz peldēšanu utt..
24.02.2022 14:48 |
 
Reitings 3842
Reģ: 19.09.2016
Lai nu ko, bet pārmest Jeļenai, ka viņa kaut ko ar bērnu darītu nepareizi noteikti nevar. Manuprāt Jeļena ir forša mamma un var redzēt, ka savu meitiņu ļoti mīl, kā arī vienmēr darbojas ar viņu, attīsta.
24.02.2022 14:28 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
IceCream @ 24.02.2022 13:35
Nu tieši tā - bērns, kad gatavs sēdēt un sāk ar mīkstām struktūrām, ne jau uzreiz sausiņu gulošam bērnam rīklē grūst kas pirms tam tikai no piena pārticis.
tam bērnam šobrīd ir 11 mēneši. Mīkstus dārzeņus dod sākumā, kas sāk iepazīstināt ar ēdienu. Šajā vecumā var dot jau pilnīgi visu.
Turklāt, zīdaiņiem domātie sausiņi izkūst mutē.
24.02.2022 13:45 |
 
10 gadi
Reitings 2653
Reģ: 29.01.2009
Nu tieši tā - bērns, kad gatavs sēdēt un sāk ar mīkstām struktūrām, ne jau uzreiz sausiņu gulošam bērnam rīklē grūst kas pirms tam tikai no piena pārticis.
24.02.2022 13:35 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
IceCream @ 24.02.2022 13:05
https://www.mammamuntetiem.lv/berns/zidainis/48049/10-zelta-likumi-mazula-piebarosanas-uzsaksanai
https://www.santa.lv/raksts/mansmazais/berna-vadita-esana--citada-metode-piebarojuma-uzsaksana-33102/
24.02.2022 13:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits