Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs Accenture ne programmētājam.

 
Reitings 35
Reģ: 25.05.2021
Apsveru domu par darbu Accenture. Neesmu programmētājs, bet gan sociālo zinātņu students. Kompānijai Accenture diemzēl var atrast darba sludinājumus programmētājiem, tomēr zinu, ka ņem papilnam arī citas profesijas.
Tomēr mani uztrauc, kāds atalgojums ir pārējam personālam. Vai vispār ir vērts tērēt laiku. Paziņa, kas strādā kompānijā par atalgojumu neko nevēlējās stāstīt, tomēr kādreiz kad gāju prom no darba atalgojuma dēļ, kādiem 800 uz rokām. Bija šokā, ka es vienkāršā darbā to pelnīju. Tāpēc nevaru saprast, jo pati neko nepelnīja, vai uzskatīja sevi par daudz kvalificētāku- tātad tādu, kurai jāpelna krietni vairāk par mani.
Visi man apkārt vai nu kāpj pa karjeras kāpnē, vai mana darbavietas, un konkreti iet prom no bankām un fintech vai IT (sociālo zinātņu studenti).
Varbūt kāds no foruma zin, ar ko jārēķinās Accenture gan atalgojuma ziņā gan darba pienākumos, kultūrā utt.
27.01.2022 20:30 |
 
Reitings 800
Reģ: 15.12.2015
Ko aizmirsu pieminēt, atlase tur diezgan smaga, daudz posmi, testi, intervijas, protams viss ir angļu valodā.
28.01.2022 00:02 |
 
Reitings 800
Reģ: 15.12.2015
Zinu šo to tikai par programmēšanas jomu.
Vari sākt tur ar internshipu, bet tad rēķinies, ka alga būs ļoti maza sākumā, kaut kur pat bija minēts, ka 200-400eur. Kā jau visos lielos uzņēmumos, viss atkarīgs no tavas komandas un tiešā vadītāja - var būt superīgi cilvēki un var būt baigie krāni. Cik zinu, tad algas kaut kādās pozīcijās tiešām ir zemākas kā citur, bet… ar varu jau neviens netur. IT joma ir ļoti perspektīva, jā, bet entry levels ir ļoti augsts, jo visi tagad grib iet strādāt IT, jo tak zelta bedre, līdz ar to šobrīd ir ļoti liela konkurence, ne tikai uz programmētājiem , bet arī citām pozīcijām. Protams, senior programmētājus meklē visu laiku, kas attiecas uz junior pozīcijām - ļoti maz, jo uzņēmumam ņemt junioru ir dārgi, tas nozīmē, ka senioram ir jātērē tā jau savs dārgais laiks, lai mācītu junioru, nevis darītu savu darbu.
28.01.2022 00:01 |
 
Reitings 35
Reģ: 25.05.2021
Kā ir ar cognizant? Ko varat pastāstīt par šo kompāniju?
27.01.2022 23:47 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Neesmu nevienu sliktu atsauksmi par Accenture dzirdējusi. Nu jau divi mani bijušie darba kolēģi tika pārvilināti uz Accenture, labāks atalgojums un citi bonusi. Viens konkrēti IT jomā, otrs kā projektu vadītājs. Viņi darbā Accenture paši nepieteicās, pārvilināja/pārpirka, jo bija iepriekšēja sadarbība dažādos IT projektos ar nu jau viņu veco darba vietu. Strādā jau vairāk kā gadu, nevienu sliktu vārdu neesmu no viņiem dzirdējusi, esot ļoti apmierināti.
27.01.2022 22:35 |
 
Reitings 870
Reģ: 27.07.2020
Studijas @ 27.01.2022 22:05

Kā tieši domā vidi so-so? Kas nav kārtībā?

Darba/algas attiecība, par vadības attieksmi dzirdētas sūdzības, nav īpašas izaugsmes, utt. Respektīvi konveijers. Cilvēki parasti priecājas, kas no turienes aizgājuši.
Tas, protams, ir tikai tas, ko esmu dzirdējis es. Un tieši par IT pozīcijām.
27.01.2022 22:19 |
 
10 gadi
Reitings 710
Reģ: 13.01.2011
Cik esmu no draugiem/paziņām dzirdējusi. Algas ir zemākas kā citur tajā pašā sfērā. Un par darba vidi- no darbiniekiem tiekot sagaidīts, ka viņi strādās gan pēc darba laika, gan brīvdienās. Jābūt jebkad pieejam. Kas protams no sākuma neesot atrunāts, bet laika gaitā uzrodas dažādi darbiņi. Cik studenti aizgājuši tur praksē- ne no viena neesmu dzirdējusi labas atsauksmes
27.01.2022 22:11 |
 
Reitings 35
Reģ: 25.05.2021
Piekūns @ 27.01.2022 21:32
Cik nu dzirdēts nemaksā neko daudz (vismaz IT) un vide arī tāda so-so.

Kā tieši domā vidi so-so? Kas nav kārtībā?
27.01.2022 22:05 |
 
Reitings 870
Reģ: 27.07.2020
Cik nu dzirdēts nemaksā neko daudz (vismaz IT) un vide arī tāda so-so.
27.01.2022 21:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits