Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ieteikumi kā izveidot 1.attiecības.

 
Reitings 9
Reģ: 26.01.2022
Sveiki!
Esmu 23 gadus vecs jaunietis, kurš nekad nav bijis attiecībās ar meiteni.
Aptuveni līdz 20 gadu vecumam nebija pārāk liela interese, jo koncentrējos uz mācībām ģimnāzijā un studiju uzsākšanai universitātē. Laikam ejot sāku saprast, ka ir laiks veidot attiecības, bet līdz pat šai dienai tas īsti nav sanācis.
Nedaudz par mani : esmu students/ar darbu, kurš no laukiem ir pārvācies uz galvaspilsētu. Man ļoti patīk suņi. Esmu diezgan mierīgs un nedaudz kautrīgs jaunietis. Ļoti patīk jokot un likt cilvēkiem smieties (draugu vidū esmu atbildīgais par humoru).
Protams, šajā Covid-19 laikā esmu izmēģinājis veiksmi Tinder un Badoo aplikācijās, bet, teikšu godīgi, esmu pārāk skeptisks par aplikācijām. Pavadot laiku tur un izveidojot "Match" es saprotu, ka ļoti daudzas daiļā dzimuma pārstāves, nevēlos aizvainot nevienu meiteni, šajās aplikācijās īsti nezina ko vēlās vai arī meklē draugus ar biezāku naudas maku.
Protams, man ir darbs (labi apmaksāts), bet manuprāt, ir nepareizi ja meitenei jau no iepazīšanās brīža tik ļoti interesē tas, cik es pelnu.
Nedaudz par kādu "Match" Tinder lietotnē.
Tā nu ir sanācis, ka es nekad savos 23 gados neesmu lietojis un nelietoju alkoholu un nesmēķēju, jo mani tas nepiesaista.
Tad nu lūk, ir gadījies, ka "Match" partnerei tas ir šoks un saruna tiek pārtraukta.
Varbūt es esmu pārāk "nepareizs" un man sevī vajadzētu ko mainīt.
Labprāt uzklausītu jūsu ieteikumus, idejas kā un kur varētu izveidot attiecības ar jauku meiteni.
26.01.2022 18:55 |
 
Reitings 9
Reģ: 26.01.2022
blacke @ 26.01.2022 19:24

Var iepazīties kādās nodarbībās, piemēram deju nodarbībās, aiziet mācīties dejot salsu vai ko citu, dāmas tur daudz apgrozās un tieši puiši parasti trūkst. :)

Par šādu variantu nebiju pat aizdomājies.
Ideja nešķiet slikta. 👍
26.01.2022 19:28 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Īstenībā sūdīga situācija... jo tavām vienaudzēm jūra ir līdz ceļiem šajā vecumā, viņām ir pats augstākais SMV (sexsual merket value) viņas attiecīgi tēmē ļoti augstu.
Viņas meklē biezo 30 gadnieku kam dzīvē ir viss komplekts - māja, karjera, bizness, kruts auto.
Tāds punķains 23 gadnieks, kam nekă nav šīm meičām ir zemā vērtē.
26.01.2022 19:28 |
 
Reitings 42
Reģ: 08.01.2022
Manuprāt, brīžos, kad apzināti un izmisīgi meklē- nekas īsti neveicas. Saka, ka tādas lietas atnāk tad, kad vismazāk gaidi.
Un bieži vien mēdz būt, ka tā īstā un vienīgā vienmēr ir bijusi blakus- draudzene, kolēģe, kursabiedrene. Nesanāca iepazīties, piemēram, darba vidē vai kādā universitātes pasākumā?
Tinder īstenībā daudziem ir vainagojies ar panākumiem, bet nez... Varbūt ir vērts pabūt šajā portālā tīri tā iemesla dēļ, ka varbūt atradīsies kāda forša dāma ar kuru būs jauki vienkārši parunāt, tad satikties un varbūt arī, kas izveidojas. :) Manuprāt, šajā gadījumā svarīgi ir nesākt sarunu ar - ''jā, es izmisīgi gribu attiecības'', bet ļaut sarunai būt nepiespiestai un par viss kaut ko. Nez, kā tev tur veicas ar tām sarunām.
P.S. Bet godīgi sakot, paskatoties uz vienaudzēm- daudzas tādas savādas (iespējams esmu vecmodīga)- dīvainas vērtības un prasības, dīvaina uzvedība. Un man žēl, ka mūsdienu vīriešiem ir radiem iespaids (ko daudzas jaunās dāmas ir veicinājušas), ka ar nereālo piķi vari dabūt jebkuru sievieti. :(
26.01.2022 19:27 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Citur kur meklēt? Tiešām nezinu, bāros liekas neērti un vēl sarežģītāk par Tinderi. Vienkārši uz ielas uzrunāt - dīvaini.

Var iepazīties kādās nodarbībās, piemēram deju nodarbībās, aiziet mācīties dejot salsu vai ko citu, dāmas tur daudz apgrozās un tieši puiši parasti trūkst. :)
26.01.2022 19:24 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Tev ir sava ligzdiņa? Vai dzīvo kojās?

Tad jau 100% visi kojās dzīvojošie būtu single, bet tā gluži nav ;)
26.01.2022 19:22 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Neklausi Aldim, viss nav naudā, auguma garumā un dzīvokļa cenā :D :D
26.01.2022 19:19 |
 
Reitings 9
Reģ: 26.01.2022
Aldis15 @ 26.01.2022 19:16
Tev ir sava ligzdiņa? Vai dzīvo kojās?

Īrēju dzīvokli.
26.01.2022 19:19 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Neatmiet ar roku Tinderim. Ja sākumā nav paveicies, un sanācis atrast tikai meitenes, kas skatās pa taisno Tavā makā, tas nenozīmē, ka tur visas tādas ir. :)
Protams, nav vienkārši izfiltrēt un atlasīt, bet noooteikti ir arī foršas meitenes. Tikai vairāk variantus jāpaskatās, ilgāk jāparunā.
Citur kur meklēt? Tiešām nezinu, bāros liekas neērti un vēl sarežģītāk par Tinderi. Vienkārši uz ielas uzrunāt - dīvaini. :D
26.01.2022 19:18 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Tev ir sava ligzdiņa? Vai dzīvo kojās?
26.01.2022 19:16 |
 
Reitings 9
Reģ: 26.01.2022
Aldis15 @ 26.01.2022 19:03
Easy - pilns ar stiriniņām no laukiem kas labprāt dzīvos pie Tevis ja apmaksāsi lielāko daļu īri/komunālos.
Ar noteikumu ja esi daudz maz simpătisks un vismaz 1,80cm

Tavs ieteikums ir ļoti labs, bet jautājums paliek aktuāls - kā un kur atrast draudzeni.
Ar izskatu un augumu, manuprāt, viss ir kārtībā.
186 cm augums mūsdienās ir ok, un paša izskatu īsti nevarēšu novērtēt, tas nebūs objektīvi, bet no cilvēkiem noprotu, ka ar izskatu man viss ir kārtībā.
26.01.2022 19:10 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Easy - pilns ar stiriniņām no laukiem kas labprāt dzīvos pie Tevis ja apmaksāsi lielāko daļu īri/komunālos.
Ar noteikumu ja esi daudz maz simpătisks un vismaz 1,80cm
26.01.2022 19:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits