Ieteikumi kā izveidot 1.attiecības.

 
Reitings 9
Reģ: 26.01.2022
Sveiki!
Esmu 23 gadus vecs jaunietis, kurš nekad nav bijis attiecībās ar meiteni.
Aptuveni līdz 20 gadu vecumam nebija pārāk liela interese, jo koncentrējos uz mācībām ģimnāzijā un studiju uzsākšanai universitātē. Laikam ejot sāku saprast, ka ir laiks veidot attiecības, bet līdz pat šai dienai tas īsti nav sanācis.
Nedaudz par mani : esmu students/ar darbu, kurš no laukiem ir pārvācies uz galvaspilsētu. Man ļoti patīk suņi. Esmu diezgan mierīgs un nedaudz kautrīgs jaunietis. Ļoti patīk jokot un likt cilvēkiem smieties (draugu vidū esmu atbildīgais par humoru).
Protams, šajā Covid-19 laikā esmu izmēģinājis veiksmi Tinder un Badoo aplikācijās, bet, teikšu godīgi, esmu pārāk skeptisks par aplikācijām. Pavadot laiku tur un izveidojot "Match" es saprotu, ka ļoti daudzas daiļā dzimuma pārstāves, nevēlos aizvainot nevienu meiteni, šajās aplikācijās īsti nezina ko vēlās vai arī meklē draugus ar biezāku naudas maku.
Protams, man ir darbs (labi apmaksāts), bet manuprāt, ir nepareizi ja meitenei jau no iepazīšanās brīža tik ļoti interesē tas, cik es pelnu.
Nedaudz par kādu "Match" Tinder lietotnē.
Tā nu ir sanācis, ka es nekad savos 23 gados neesmu lietojis un nelietoju alkoholu un nesmēķēju, jo mani tas nepiesaista.
Tad nu lūk, ir gadījies, ka "Match" partnerei tas ir šoks un saruna tiek pārtraukta.
Varbūt es esmu pārāk "nepareizs" un man sevī vajadzētu ko mainīt.
Labprāt uzklausītu jūsu ieteikumus, idejas kā un kur varētu izveidot attiecības ar jauku meiteni.
26.01.2022 18:55 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Aldis15 @ 28.01.2022 13:52
Tā ir diemžēl sieviešu lielākā problēma, ka jums ir garš check list's ar lietām ko jūs vēlaties un tikai tad būs nopietnas attiecības.
Man nopietnām attiecībām ir tikai 2 prasības, lai meitene būtu daudz maz simpātiska un būtu regulārs sekss. Ja tas tiek izpildīts, mēs varam būt pāris.

Ļoti primitīvs skats-simpātiska un sekss....
Ar to vien nepietiek,lai veidotu attiecības.
28.01.2022 14:11 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Dzhila @ 28.01.2022 13:27

Nu, ja es meklētu vienas nakts sakarus, man arī ilgāk par 10sek nevajadzētu. Bet te autors runā par attiecībām.
Tā ir diemžēl sieviešu lielākā problēma, ka jums ir garš check list's ar lietām ko jūs vēlaties un tikai tad būs nopietnas attiecības.
Man nopietnām attiecībām ir tikai 2 prasības, lai meitene būtu daudz maz simpātiska un būtu regulārs sekss. Ja tas tiek izpildīts, mēs varam būt pāris.
28.01.2022 13:52 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Aldis15 @ 28.01.2022 11:17
Tas jums Tinderis prasa daudz laika...
Man viņš prasa 10sec lai nosvaipotu visām pa labi..

Nu, ja es meklētu vienas nakts sakarus, man arī ilgāk par 10sek nevajadzētu. Bet te autors runā par attiecībām.
28.01.2022 13:27 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Kur jūs izbūrāt, ka autors ir augstprātīgs, meklē tikai perfekta izskata meitenes, kā arī uzsver savas labās īpašības? Viņš taču minēja, ka vēlas iepazīt arī personību, ka neieciklējas uz izskatu, par to, ka nepīpē un nedzer, pasaka sarunas gaitā, ne jau pirmajā vēstulē spļauj laukā to. Goda vārds nesaprotu tās, kuras šeit nomelno autoru, ka viņš ir garlaicīgs, augstprātīgs utt. Pašas izdomā, pašas apvainojas. :D
28.01.2022 13:14 |
 
Reitings 126
Reģ: 28.07.2016
Lielākā problēma ir tāda, ka neviens jau nav gatavs pacīnīties par foršu, jauku un skaistu meiteni, kura nav naudas kāsēja. Reti kurš vispār grib pielikt pūles un tad čīkst, ka nav normālu meiteņu, visas tādas un šitādas, vēmiens nāk klausoties šitos murgus. Un tad, kad realitātē kādam pajautāju vai viņš vispār ir gatavs cīnīties par meiteni, tad parasti seko atbilde, ka nē, nav. Nu, tad ko jūs gribat? Lai meitenes pašas skrien jums pakaļ un nēsā uz rokām? Būtu jau labi, vai ne? Tikai tā tas diemžēl nestrādā. Ja patīk kāda un gribi viņu sakoļīt, tad DARI, nevis gaidi, kad tā meitene pati atskries.
28.01.2022 12:56 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Dzhila @ 28.01.2022 10:48
Manās acīs tas, ka čalis nepīpē un nedzer, ir tikai liels pluss.
Pati arī nekad dzīvē neesmu mēģinājusi pīpēt, jo vienkārši nesaista tāda nodarbe. Alko arī maz un reti kad lietoju. Kāpēc? Tāpēc, ka mani labi ir tāpāt, ballītēs varu dejot, smieties un izklaidēties neesot zem grādiem. Vai tā dēļ esmu pelēkā pele- diez vai, varu uzkrāsot sarkanas lūpas, uzvilkt peiguļošu kleitu un sarknas augtpapēžu kurpes, un uz mani atskatīsies. Tie ir stereotipi, ja nedzer , nepīpē= garlaicīgs. Tā kā- būtu es jaunāka un brīva, būtu mans tips. Un tieši Tinderī es atradu savu topošo vīru, tāpēc nemet plinti krūmos. Pēc mans pieredzes, tinderis prasa daudz laika un enerģijas, lai no pelavām atsijātu graudus. Nebūs tā, ka pēc dažām sarakstēm un randiņiem atradīsi to īsto. Tā attiecību padarīšana ir viena smalka un sarežģīta lieta, tik daudz kam ir jāsakrīt, lai kaut kas izveidotos.
Tas jums Tinderis prasa daudz laika...
Man viņš prasa 10sec lai nosvaipotu visām pa labi..
28.01.2022 11:17 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Atvaino, bet no tava apraksta es uzreiz kaut kā iedomājos, ka esi iedomīgs un augstprātīgs, jo redz meitenes nezina ko grib, meklē sev bagātu maku. Un match tiek pārtraukts jo sakarini nezin kādus makaronus un uztaisi no sevis svēto kas nedzer un nepīpē. Mani tas uzreiz atbaidītu, ka tas tiek pacelts tā gaismā un izdaiļots, it kā kāds unikums tas būtu😂
28.01.2022 11:06 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
meitenēm ir prasības,protams. Kura gan negrib sev stabili pelnošu vīrieti ar labu maku, un ja ir labs maks- tātad kvalitatīva atpūta kopā- ceļojumi, koncerti, teātri, kīno, dažādas kultūras vietas un tam visam vajag to naudu. Būtu stulbi noliegt un teikt, ka kāda meitene tiešām grib dzīvot visu dzīvi 2istabu dzīvoklî un ceļot uz Lietuvu labākā gadījumā😄 Protams, ja meitene sev meklē papipku, pati nekur nestrādā, nemācās un neko nedara- tas ir cits stāsts. Bet ja meitene strādā, un varbūt viņai alga nav tā labākā, bet viņa strādā sev un savai iztikai, un protams, gribētos blakus sev vīrieti, kas var apmaksāt visus rēķinus un izdevumus, un sievietei paliek sava alga varbūt kopējām izklaidēm, skaistuma procedūram sev utt.
28.01.2022 11:02 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Manās acīs tas, ka čalis nepīpē un nedzer, ir tikai liels pluss.
Pati arī nekad dzīvē neesmu mēģinājusi pīpēt, jo vienkārši nesaista tāda nodarbe. Alko arī maz un reti kad lietoju. Kāpēc? Tāpēc, ka mani labi ir tāpāt, ballītēs varu dejot, smieties un izklaidēties neesot zem grādiem. Vai tā dēļ esmu pelēkā pele- diez vai, varu uzkrāsot sarkanas lūpas, uzvilkt peiguļošu kleitu un sarknas augtpapēžu kurpes, un uz mani atskatīsies. Tie ir stereotipi, ja nedzer , nepīpē= garlaicīgs. Tā kā- būtu es jaunāka un brīva, būtu mans tips. Un tieši Tinderī es atradu savu topošo vīru, tāpēc nemet plinti krūmos. Pēc mans pieredzes, tinderis prasa daudz laika un enerģijas, lai no pelavām atsijātu graudus. Nebūs tā, ka pēc dažām sarakstēm un randiņiem atradīsi to īsto. Tā attiecību padarīšana ir viena smalka un sarežģīta lieta, tik daudz kam ir jāsakrīt, lai kaut kas izveidotos.
28.01.2022 10:48 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Andie @ 27.01.2022 15:42
Damn...? Dažas atbildes te konkrēti spridzina...like kopš kura laika nesmēķēšana/nedzeršana ir retums??
Okei...@Armands35 iesaku labu x procnetu tiešām neņemt vērā,jo nu ir te kadri zināmi.
Tev ir tikai 23 tas ir baigi agri vispār lai domāt par nopietnām attiecībām, varbut der visu šo ņenemt galvā tik nopietni, bet gan izklaidēties?
Man starp draugiem bija divi čaļi,tiešām ūber sakarīgi, baigais ķēriens kādai čiepai, tiesa vecumā tuvāk 30, un viņi nekdā veidā nevarēja noturēt meiteni ilgāk par dažiem randiņiem, vienan čaļa gadījums bija, ka no viņa vnk staroja izmisuma "aura". Varbūt tas ir tavs gadījums? Šis eksemplārs līdz, ko beidza tik ļoti ieciklēties uz nopietnu attiecību veidošanu un no viņa vairs nestaroja izmisuma "aura", viss atrisinājās.
Otra variants tev ir konkrēti nepareizā auditorija vai nesamērīgas prasības pret konkrēto mērķauditoriju.? Jo nu sorrii....no tusiņu čiepām vismaz tuvākos x gadus wifey nesanāks.

Man šķiet,ka ir pilnīgi normāli vēlēties satikt cilvēku ar ko veidot attiecības gan 23 gados,gan 30 gados,tas katram ir individuāli.Tas vai attiecības aizies līdz ģimenes veidošanai,to jau laiks rāda.
Kā izpaudās tā izmisuma aura čalim?
27.01.2022 17:09 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Damn...🤣 Dažas atbildes te konkrēti spridzina...like kopš kura laika nesmēķēšana/nedzeršana ir retums?😱
Okei...@Armands35 iesaku labu x procnetu tiešām neņemt vērā,jo nu ir te kadri zināmi.
Tev ir tikai 23 tas ir baigi agri vispār lai domāt par nopietnām attiecībām, varbut der visu šo ņenemt galvā tik nopietni, bet gan izklaidēties?
Man starp draugiem bija divi čaļi,tiešām ūber sakarīgi, baigais ķēriens kādai čiepai, tiesa vecumā tuvāk 30, un viņi nekdā veidā nevarēja noturēt meiteni ilgāk par dažiem randiņiem, vienan čaļa gadījums bija, ka no viņa vnk staroja izmisuma "aura". Varbūt tas ir tavs gadījums? Šis eksemplārs līdz, ko beidza tik ļoti ieciklēties uz nopietnu attiecību veidošanu un no viņa vairs nestaroja izmisuma "aura", viss atrisinājās.
Otra variants tev ir konkrēti nepareizā auditorija vai nesamērīgas prasības pret konkrēto mērķauditoriju.? Jo nu sorrii....no tusiņu čiepām vismaz tuvākos x gadus wifey nesanāks.
27.01.2022 15:42 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
ganeša @ 27.01.2022 10:58
Jo vairāk ieciklēsies, ka vajag veceni, jo mazākas iespējas.
Kā būs lemts, tā būs. Uzradīsies īstā, kad būs laiks.
Kaut kā tā.

Piekrītu. Nu precīzi. Kad domāju, ka vajag man džeku un parrzivoju, nebija neviens. Ka nedomaju uzradās vairāki kandidati. Mērfija likums.
27.01.2022 15:35 |
 
Reitings 1399
Reģ: 19.05.2016
Tu izklausies pēc robota. would not smash...
27.01.2022 13:20 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Hjugo Boss @ 27.01.2022 13:06
Tas ka nepīpē un nedzer nav nekas slikts, bet kā jau te iepriekš rakstija, labāk to uzreiz norādi profilā, jo lielākai daljai meitenu tas var šķist dīvaini un atstāsi pārak pareiza čalja iespaidu.
Un vispār mazāk koncentrējies uz tām aplikācijam un labāk iepazīsties dzīve jo lets be honest 99% tinderī meklē tikai vienas nakts sakarus nevis nopietnas attiecības!
Vīrieši tur meklē 1 nakts sakarus, sievietes attiecības.
Lielākā daļa*
27.01.2022 13:13 |
 
Reitings 46
Reģ: 26.12.2021
Tas ka nepīpē un nedzer nav nekas slikts, bet kā jau te iepriekš rakstija, labāk to uzreiz norādi profilā, jo lielākai daljai meitenu tas var šķist dīvaini un atstāsi pārak pareiza čalja iespaidu.
Un vispār mazāk koncentrējies uz tām aplikācijam un labāk iepazīsties dzīve jo lets be honest 99% tinderī meklē tikai vienas nakts sakarus nevis nopietnas attiecības!
27.01.2022 13:06 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Annija35 @ 27.01.2022 12:36

Ir cilvēki, kuriem ir mērķi dzīvē un viņi cenšas tos sasniegt,lai dzīvotu labklajībā un ir tādi-kuri gaida,ka kaut kas no debesīm kritīs ?
Mani ir mērķis, bet meiteni tur nav vietas, burtiskā nozīmē :D
27.01.2022 12:49 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Santa1992 @ 27.01.2022 12:28
Annija35, es saprotu. Bet man pašai tas, ka ir vajadzīgs dzīvoklis un mašīna vispār nekāda sakara ar attiecībām. Nav tā, ka ja būtu viena tad gribētu pliku pakaļu pēkšņi.

Ir cilvēki, kuriem ir mērķi dzīvē un viņi cenšas tos sasniegt,lai dzīvotu labklajībā un ir tādi-kuri gaida,ka kaut kas no debesīm kritīs 😁
27.01.2022 12:36 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Annija35, es saprotu. Bet man pašai tas, ka ir vajadzīgs dzīvoklis un mašīna vispār nekāda sakara ar attiecībām. Nav tā, ka ja būtu viena tad gribētu pliku pakaļu pēkšņi.
27.01.2022 12:28 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Santa1992 @ 27.01.2022 12:11
A dzīvoklis un mašīna arī nav prioritāte, Tev pašam neko nevajag dzive?
Ar dzīvokli un mašīnu ir stipri par maz lai kāda gribētu ar tevi ko veidot, tas ir tikai basic, pašsaprotamas lietas nevis iemesls būt kopā

Viņam neinteresē normālas,pilnvērtīgas attiecības vai ģimene.
Viņš grib tikkai seksu.
27.01.2022 12:19 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
A dzīvoklis un mašīna arī nav prioritāte, Tev pašam neko nevajag dzive?
Ar dzīvokli un mašīnu ir stipri par maz lai kāda gribētu ar tevi ko veidot, tas ir tikai basic, pašsaprotamas lietas nevis iemesls būt kopā
27.01.2022 12:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!