Ieteikumi kā izveidot 1.attiecības.

 
Reitings 9
Reģ: 26.01.2022
Sveiki!
Esmu 23 gadus vecs jaunietis, kurš nekad nav bijis attiecībās ar meiteni.
Aptuveni līdz 20 gadu vecumam nebija pārāk liela interese, jo koncentrējos uz mācībām ģimnāzijā un studiju uzsākšanai universitātē. Laikam ejot sāku saprast, ka ir laiks veidot attiecības, bet līdz pat šai dienai tas īsti nav sanācis.
Nedaudz par mani : esmu students/ar darbu, kurš no laukiem ir pārvācies uz galvaspilsētu. Man ļoti patīk suņi. Esmu diezgan mierīgs un nedaudz kautrīgs jaunietis. Ļoti patīk jokot un likt cilvēkiem smieties (draugu vidū esmu atbildīgais par humoru).
Protams, šajā Covid-19 laikā esmu izmēģinājis veiksmi Tinder un Badoo aplikācijās, bet, teikšu godīgi, esmu pārāk skeptisks par aplikācijām. Pavadot laiku tur un izveidojot "Match" es saprotu, ka ļoti daudzas daiļā dzimuma pārstāves, nevēlos aizvainot nevienu meiteni, šajās aplikācijās īsti nezina ko vēlās vai arī meklē draugus ar biezāku naudas maku.
Protams, man ir darbs (labi apmaksāts), bet manuprāt, ir nepareizi ja meitenei jau no iepazīšanās brīža tik ļoti interesē tas, cik es pelnu.
Nedaudz par kādu "Match" Tinder lietotnē.
Tā nu ir sanācis, ka es nekad savos 23 gados neesmu lietojis un nelietoju alkoholu un nesmēķēju, jo mani tas nepiesaista.
Tad nu lūk, ir gadījies, ka "Match" partnerei tas ir šoks un saruna tiek pārtraukta.
Varbūt es esmu pārāk "nepareizs" un man sevī vajadzētu ko mainīt.
Labprāt uzklausītu jūsu ieteikumus, idejas kā un kur varētu izveidot attiecības ar jauku meiteni.
26.01.2022 18:55 |
 
Reitings 9
Reģ: 26.01.2022
SALOMEJA @ 26.01.2022 19:45
Izklausies pēc normāla, bet nedaudz nosodoša puiša. Nemet visas meitenes vienā maisā :) No pazīstamajām, gandrīz visas tinderī meklē attiecības, bet, protams, nemet to uzreiz sejā, jo lielai daļai puišu no tā ir bail. Tāpat arī rēķinies, ka meitenēm ir 10x vairāk match, līdz ar to tev ir lielāka iespēja pazust tajā match jūrā. No pieredzes - iesaku saraksti turēt īsu, uzdot pāris interesējošus jautājumus, kas var drusku ieskicēt personību. Ko studē, strādā, hobiji, mīļākā filma utml. Un pēc tā un rakstības stila parasti jau var pietiekami pateikt, vai cilvēku vispār ir vērts satikt. Tālāko jau jāredz dzīvē.
Ja godīgi, mani arī neinteresētu puisis, kas uzreiz raksta, ka nedzer, nepīpē un ko tur vēl nedara. Mūsdienās izklausās vai nu pēc makaronu karinātāja vai garlaicīga tipiņa, kas nekur neiet. Var jau arī pozitīvāk to pavērst, ka patīk veselīgs dzīvesveids vai tamlīdzīgi. Izklausies nedaudz kategorisks un pārlieku pareizs.
Tinderī mierīgi var atrast otro pusīti, saku pēc personīgās un draudzeņu pieredzes. Pēdējos gados gandrīz visām draugi ir tieši tinderī atrasti. Bet puišiem ir vairāk jāpiedomā pie sevis pasniegšanas veida.

Protams, nevēlos aizvainot nevienu meiteni un nekādā gadījumā nesaku, ka visas ir tādas, vienkārši man tā ir sanācis.
Informāciju par smēķēšanu un alkoholu nepasniedzu uzreiz, tas parasti sarakstē kaut kā atklājas ar laiku, bet interesanti man šķiet tas, ka daudzus cilvēkus tas izbrīna.
Runājot par aktivitātēm - jā klubus/bārus es neapmeklēju, vairāk dodu priekšroku sporta pasākumiem, teātriem, kino, izstādēm, aktīvai atpūtai pie dabas.
26.01.2022 20:11 |
 
Reitings 42
Reģ: 08.01.2022
Aamelija @ 26.01.2022 19:55

Nu, ja viņš to neatklās uzreiz un viss aizies līdz satikšanai, un tikai tad meitene uzzinās, ka viņš alko nelieto vispār, tad meitenei būs vilšanās un TĀPAT tur nekas nesanāks. Labāk lai tā atsijāšanās notiek uzreiz, ne? Jo, manuprāt, pilnīgi alko nelietojošam cilvēkam un tusētājam tāpat harmoniskas attiecības nevar sanākt, tādēļ labāk, lai viss ir skaidrs uzreiz, un ar viņu sarakstās tikai tās, kas pašas arī nelieto.

Kāpēc tusēšana ir uzreiz alkohols? Es alkoholu nelietoju, taču mans draugs gan mēdz iedzert- ar draugiem, ballītē. Man ballītes var būt arī bez alkohola un tādām lietām, protu, labi pavadīt laiku arī bez tā. Un arī draugam esmu parādījusi, ka labi pavadīt laiku var arī bez alko. Bet arī man netraucē tas, ka viņš mēdz iedzert.
Protams, ja cilvēkam nekas cits neinteresē, kā patusēt un piedzerties līdz kliņķim- tad tāds cilvēks nez vai ir gatavs nopietnām attiecībām. 🙁
26.01.2022 20:17 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Protams, ja cilvēkam nekas cits neinteresē, kā patusēt un piedzerties līdz kliņķim- tad tāds cilvēks nez vai ir gatavs nopietnām attiecībām. 🙁

Ir diezgan daudz pāru gadiem ilgās attiecībās, kuriem katra sestdiena vai svētdiena paģirās ir norma, un nav pat runa par piedzeršanos līdz kliņķim, bet dažiem kokteiļiem vakarā. Bet tā kā to dara abi, tad nekādu strīdu un neapmierinātības par to nav.
26.01.2022 20:30 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Starpcitu es arī nelietoju alko un nesmēķēju, tas nav nekāds lielais pluss.
26.01.2022 20:41 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Annija35 @ 26.01.2022 20:02

Vislabāk jau ir dzīvē iepazīt vienam otru,ilgstošas sarakstes nav vērts veidot.
Pāris sarunas un jārunā randiņu.
Piekrītu, uzriez aicini.
26.01.2022 20:45 |
 
Reitings 9
Reģ: 26.01.2022
Aldis15 @ 26.01.2022 20:41
Starpcitu es arī nelietoju alko un nesmēķēju, tas nav nekāds lielais pluss.

Es ar to nelielos, vienkārši pieminēju rakstā, lai Jūs +/- iepazītu mani.
Tiešām nezinu vai tas ir labi vai tomēr slikti, ka alkohols un smēķēšana mani nepiesaista.
Kā Tu to domā - nav lielais pluss? Ir gadījusies kādi sarežģījumi / problēmas?
26.01.2022 20:49 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
sla @ 26.01.2022 19:40
Ja jau tada tinder-badoo merkauditorija, meitenes, ir tas kas mekle bagato, tad fake it till you make it. Neliec basic, nekvalitativas bildes, bet noalgo profesionalu fotografu, uzvelc gaumigu apgerbu, uzvalku, casual outfit. Vairakas vietas uztaisi foto, gan ieksa, gan ara, gan pie masinas. Ieliec vacation foto, ja tev tada ir, ja nav, tad uztaisi foto spa, bara, lai starp profesionalam foto uzvalka, butu kadas fun. Tici man, vispirms nostrada ka tu izskaties, kads ir tavs 'portfolio', nevis profila apraksts par tevi.

Vienkārši ko?
Ko es tikko izlasiju?
26.01.2022 20:49 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Vēl svarīgs moments... vai Tev ir auto?
Jo braukt ar sabiedrisko uz pirmo randiņu ir diezgan sūdīgi maigi izsakoties..
Bet nebēdā, jo tavā vecumā tas vēl ir piedodams, un savs dzīvoklis ir daudz vērtīgāks moments par personīgo auto.
Ja 30 gadīgs ir bez mašīnas tas daudz lielāks red flag.
Un auto arī palīdz tikai pirmajā randiņā.... jo ja nav savs dzīvoklis ko Tu tālāk darīsi...
26.01.2022 20:50 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Armands35 @ 26.01.2022 20:49

Es ar to nelielos, vienkārši pieminēju rakstā, lai Jūs +/- iepazītu mani.
Tiešām nezinu vai tas ir labi vai tomēr slikti, ka alkohols un smēķēšana mani nepiesaista.
Kā Tu to domā - nav lielais pluss? Ir gadījusies kādi sarežģījumi / problēmas?
Meičām lielākajai daļai tomēr patīk labăk dzērāji, tusētāji... pat ja viņas pašas to noliedz.
26.01.2022 20:51 |
 
Reitings 9
Reģ: 26.01.2022
sla @ 26.01.2022 19:40
Ja jau tada tinder-badoo merkauditorija, meitenes, ir tas kas mekle bagato, tad fake it till you make it. Neliec basic, nekvalitativas bildes, bet noalgo profesionalu fotografu, uzvelc gaumigu apgerbu, uzvalku, casual outfit. Vairakas vietas uztaisi foto, gan ieksa, gan ara, gan pie masinas. Ieliec vacation foto, ja tev tada ir, ja nav, tad uztaisi foto spa, bara, lai starp profesionalam foto uzvalka, butu kadas fun. Tici man, vispirms nostrada ka tu izskaties, kads ir tavs 'portfolio', nevis profila apraksts par tevi.

Tinder un Badoo nav tā galvenā mērķauditorija - vairāk tomēr interesējos par senajiem ieteikumiem. Agrāk cilvēki bez aplikācijām veidoja attiecības un man būtu interesanti uzzināt kā tieši tas notika.
Un vai ir pareizi spriest par cilvēku pēc bildēm?
26.01.2022 20:53 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Teikšu kā ir, tu izklausies ļoti garlaicīgs. Nu tāds, kam vajag meiteni mājas tupētāju vai kurai būtu zem tupeles. Nevienai ar tādu nav interesanti. Jāatrod sākumā sevi, jāpiepilda sevi un tad jādomā par attiecībām, citādi tāds paijpusīša iespaids rodas.
26.01.2022 20:53 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Sisenis @ 26.01.2022 20:53
Teikšu kā ir, tu izklausies ļoti garlaicīgs. Nu tāds, kam vajag meiteni mājas tupētāju vai kurai būtu zem tupeles. Nevienai ar tādu nav interesanti. Jāatrod sākumā sevi, jāpiepilda sevi un tad jādomā par attiecībām, citādi tāds paijpusīša iespaids rodas.
Piekrītu, es arī ex attiecībās grēkoju ar šo, nedīksti būt pārāk labs un pareizs, nedrīksti izdabāt iegribām.
26.01.2022 20:55 |
 
Reitings 9
Reģ: 26.01.2022
Aldis15 @ 26.01.2022 20:50
Vēl svarīgs moments... vai Tev ir auto?
Jo braukt ar sabiedrisko uz pirmo randiņu ir diezgan sūdīgi maigi izsakoties..
Bet nebēdā, jo tavā vecumā tas vēl ir piedodams, un savs dzīvoklis ir daudz vērtīgāks moments par personīgo auto.
Ja 30 gadīgs ir bez mašīnas tas daudz lielāks red flag.
Un auto arī palīdz tikai pirmajā randiņā.... jo ja nav savs dzīvoklis ko Tu tālāk darīsi...

Nepieminēju to - auto man nav.
26.01.2022 20:58 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Būtu vēlams pie auto tikt, kaut vai pavisam lēta, Tev uzreiz daudz vairāk opcijas pirmajam randiņam, vari piedāvāt aizvest uz kādu foršu romantisku lokāciju.
26.01.2022 21:04 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Teikšu kā ir, tu izklausies ļoti garlaicīgs. Nu tāds, kam vajag meiteni mājas tupētāju vai kurai būtu zem tupeles. Nevienai ar tādu nav interesanti. Jāatrod sākumā sevi, jāpiepilda sevi un tad jādomā par attiecībām, citādi tāds paijpusīša iespaids rodas.

Tieši šāda veida ļoti pareizie mani paziņas arī pirmie apprecējās, nu, tā ap 23-25 gadu vecumu. Ar tikpat pareizām meitenēm. Nevajag spriest pēc savas un draudzeņu gaumes, jo cilvēki ir dažādi.
26.01.2022 21:09 |
 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
Nezinu, man gan izklausās pēc sakarīga, normāla vīrieša. Neko garlaicīgu neredzu. Ja manējo norakstotu pēc viņa interesēm, tikumiem, viedokļa, tad sanāktu ļoti līdzīgi. Vai viņš ir garlaicīgs? Man nē. Jā, varbūt autors vairāk vēlas pavadīt laiku mājās, bet ir daudz meiteņu, kuras ir tādas pašas. Ja es būtu brīva, tādu puisi nelaistu garām.
Autor, neatmet ar roku iepazīšanās portāliem. Noteikti ir kāda sakarīga meitene. Ja izveidosies interesanta sarakste, tad turpini to, mazums rezultēsies kāda tālākā attīstībā. Turklāt, kā kāda cita minēja, meitenēm "Match" ir ļoti daudz, tāpēc tevi tajā jūklī ne vienmēr pamana. Ar savējo draugu iepazinos Badoo. Viņam bija tikai viens selfijs, minimāls apraksts, bet piesaistīja tas, ka bija oriģināla pirmā vēstule, kā arī gramatiski un stilistiski pareizi noformulēta.
Kad vēl biju iepazīšanās saitos, arī nespēju izlasīt pilnīgi visas vēstules, maksimums kādas 100, pārējās vienkārši stāvēja neatvērtas, tāpēc rēķinies ar to.
26.01.2022 21:19 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Tieši šāda veida ļoti pareizie mani paziņas arī pirmie apprecējās, nu, tā ap 23-25 gadu vecumu. Ar tikpat pareizām meitenēm. Nevajag spriest pēc savas un draudzeņu gaumes, jo cilvēki ir dažādi.

Bet te runa ir par ļoti klusām meitenēm, kas kosmētiku praktiski nelieto un vispār nav tendētas uz ārišķībām, bet vairāk izglītību, grāmatām, agru ģimenes veidošanu u.tml. Ja interesē vairāk mainstream meitenes un pelēkās peles nesaista, tad var jau ņemt vērā visus šeit minētos personības un mantas upgrade padomus :D
26.01.2022 21:20 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Man patreiz arī nav attiecības, bet man ir cita problēma, es meklēju meiteni kurai ir savs dzīvoklis, un tādu kura ir ļoti mazprasīga finansiāli.
Pie kuras ea varētu ievākties un maksāt tikai 1/2 no dzīvokļa tēriņiem.
Man + ka vecums atļauj randiņot ar 40+ meitenēm, tur daudz foršāk viss notiek. Pavisam cita lieta salīdzinot ar jaunajām, arī sarakstes savādākas.
26.01.2022 21:24 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Aamelija @ 26.01.2022 21:09

Tieši šāda veida ļoti pareizie mani paziņas arī pirmie apprecējās, nu, tā ap 23-25 gadu vecumu. Ar tikpat pareizām meitenēm. Nevajag spriest pēc savas un draudzeņu gaumes, jo cilvēki ir dažādi.

Tāpēc es arī rakstiju, ka tāds pareizais cilvēks der tieši tādiem pašiem pareizajiem, vai arī tiem, kas morāli apēd otru.
26.01.2022 21:34 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Aamelija @ 26.01.2022 21:09

Tieši šāda veida ļoti pareizie mani paziņas arī pirmie apprecējās, nu, tā ap 23-25 gadu vecumu. Ar tikpat pareizām meitenēm. Nevajag spriest pēc savas un draudzeņu gaumes, jo cilvēki ir dažādi.

Turklāt es piemetināšu, ka apprecēties ap tevis minēto vecumu, manuprāt, nav nekas tāds, ar ko būtu tiešām jālepojas. Bet katram ir sava izpratne par kāzām, par to, kādam mērķim un to, kam ir jābūt pirms šī soļa.
26.01.2022 21:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits