Draudzība starp vīrieti un sievieti

 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Sveiki!
Aizdomājos par tādu tēmu kā draudzība starp vīrieti un sievieti. Kad neesi attiecībās, tad noteikti tas ir iespējams un pati vairsk vienmēr tusējos ar puišiem, bet kā ir ar to, kad esi attiecībās? Man nav diža pieredze attiecību, bet atceros, ka attiecībās esot apjautu, ka tādai draudzībai neticu(biju attiecibas, paraleli bija loti labs draugs - virietis, vins kops man izveidojas attiecibas pilniba mainijas, ja kadreiz mes tikamies tad kad abi varejam un vins b bieiz vien teica, ka citi plāni, tad esot man attiecibas vins savus principus pameta un man pat likās, ka grib izkonkurēt manu puisi, savukārt puisis bija greizsirdigs, ka es vispar ar kadu citu kontaktejos un sava ziņa to uzskatija par emocionālo krāpšanu)
26.01.2022 12:30 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Man pašai gadiem jau viens vīriešu kārtas pārstāvis ir draugs. Tā kā jā, ticu.
26.01.2022 15:51 |
 
Reitings 48
Reģ: 01.12.2021
Annija35 @ 26.01.2022 15:23
Kas nu kura izpratnē ir draudzība.
Ja tā draudzība ir,kad kaut kur nejauši satiekas un parunā par dzīvi vai kopīgos draugu pasākumos tiekas,tad tā arī ir vnk draudzība.
Bet,ja cilvēks kurš ir attiecībās, bieži pavada laiku ar kādu pretējā dzimuma "labāko draugu/draudzeni",kafijošas utml.tikšanās,man šķistu tā vairs ne visai vienkārši draudzība.

Kas tad tas ir? Laba draudzība? Cieša draudzība? Ja nejauši satiekas un papļāpā tikai, tad to sauc par "paziņām", ne "draugiem".
26.01.2022 15:43 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Kas nu kura izpratnē ir draudzība.
Ja tā draudzība ir,kad kaut kur nejauši satiekas un parunā par dzīvi vai kopīgos draugu pasākumos tiekas,tad tā arī ir vnk draudzība.
Bet,ja cilvēks kurš ir attiecībās, bieži pavada laiku ar kādu pretējā dzimuma "labāko draugu/draudzeni",kafijošas utml.tikšanās,man šķistu tā vairs ne visai vienkārši draudzība.
26.01.2022 15:23 |
 
Reitings 42
Reģ: 08.01.2022
ŽaneteG @ 26.01.2022 14:47
Pilnīgi normāli, ja ir pretējā dzimuma labi draugi. Gan man ir draugi-vīrieši, gan manam vīram ir draudzenes- sievietes. Es/mēs draudzējamies ar cilvēku kā tādu, nešķirojot vai sieviete vai vīrietis. Ja man kāds cilvēks ir patīkams, t.i., izveidojas labas attiecības, tad dzimumam nav nekāda nozīme. Tāpat kā vecumam nav nozīmes, visu izsaka cilvēka personība.
Un uz iepriekš minēto "vienam vai otram no zemapziņas sāks līst ārā vēlme par ko vairāk nekā tas piederas pie vienkāršas draudzības", nopietni? Tas ir kā? Komunicē ar personu no pretējā dzimuma un agrāk vai vēlāk sāks gribēties seksu? Varbūt tas ir kādā attiecīgā vecuma posmā/attiecīgu apstākļu sakritībā (vidusskolā?) kad nu tā vajag, kad ņems jebkuru, bet ne emocionāli inteliģentam cilvēkam, kurš ir pieaudzis. Zemapziņa/ instinkts mums neliek gulēt ar visiem.

Pilnībā piekrītu šīs dāmas teiktajam. Gribēju jau rakstīts savu viedokli, bet izlasot šo uzrakstīto- savu varu vairs nerakstīt, jo @ŽaneteG ir visu pateikusi arī manā vietā! :)
26.01.2022 15:16 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Aldis15 @ 26.01.2022 14:45

Tie kam ir savas attiecības ir pa visam kas cits... tur mierīgi var draudzēties...
Bet brīvs vīrietis un brīva sieviete - draugi.
Tikai tad ja vecis ir gejs, vai sieviete lezbiete.

Piekritu, ja kaut viens ir brivs, otrs attiecibas, var rasties simpatijas, sakt jaukt attiecibas.
26.01.2022 15:05 |
 
Reitings 48
Reģ: 01.12.2021
Aldis15 @ 26.01.2022 14:51

Ja Tu būtu brīva, tad arī tāpat draudzētos?
Esot attiecībās neskaitās...

Nu jā, protams, ka draudzētos. Man lielākā daļa draugu, kas ir tagad, ir gadus 15+ jau, tā ka draudzējos arī tad, kad biju brīva. Ir tak cilvēki, kas neinteresē kā "potenciālais attiecību partneris", bet toties ir labi draugi.
26.01.2022 15:02 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
ŽaneteG @ 26.01.2022 14:47
Pilnīgi normāli, ja ir pretējā dzimuma labi draugi. Gan man ir draugi-vīrieši, gan manam vīram ir draudzenes- sievietes. Es/mēs draudzējamies ar cilvēku kā tādu, nešķirojot vai sieviete vai vīrietis. Ja man kāds cilvēks ir patīkams, t.i., izveidojas labas attiecības, tad dzimumam nav nekāda nozīme. Tāpat kā vecumam nav nozīmes, visu izsaka cilvēka personība.
Un uz iepriekš minēto "vienam vai otram no zemapziņas sāks līst ārā vēlme par ko vairāk nekā tas piederas pie vienkāršas draudzības", nopietni? Tas ir kā? Komunicē ar personu no pretējā dzimuma un agrāk vai vēlāk sāks gribēties seksu? Varbūt tas ir kādā attiecīgā vecuma posmā/attiecīgu apstākļu sakritībā (vidusskolā?) kad nu tā vajag, kad ņems jebkuru, bet ne emocionāli inteliģentam cilvēkam, kurš ir pieaudzis. Zemapziņa/ instinkts mums neliek gulēt ar visiem.

Ja Tu būtu brīva, tad arī tāpat draudzētos?
Esot attiecībās neskaitās...
26.01.2022 14:51 |
 
Reitings 48
Reģ: 01.12.2021
Pilnīgi normāli, ja ir pretējā dzimuma labi draugi. Gan man ir draugi-vīrieši, gan manam vīram ir draudzenes- sievietes. Es/mēs draudzējamies ar cilvēku kā tādu, nešķirojot vai sieviete vai vīrietis. Ja man kāds cilvēks ir patīkams, t.i., izveidojas labas attiecības, tad dzimumam nav nekāda nozīme. Tāpat kā vecumam nav nozīmes, visu izsaka cilvēka personība.
Un uz iepriekš minēto "vienam vai otram no zemapziņas sāks līst ārā vēlme par ko vairāk nekā tas piederas pie vienkāršas draudzības", nopietni? Tas ir kā? Komunicē ar personu no pretējā dzimuma un agrāk vai vēlāk sāks gribēties seksu? Varbūt tas ir kādā attiecīgā vecuma posmā/attiecīgu apstākļu sakritībā (vidusskolā?) kad nu tā vajag, kad ņems jebkuru, bet ne emocionāli inteliģentam cilvēkam, kurš ir pieaudzis. Zemapziņa/ instinkts mums neliek gulēt ar visiem.
26.01.2022 14:47 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
sla @ 26.01.2022 14:22
Ticu. Ne visiem galva ir viens. Protams, lielaka dala mani viriesu parstavju draugi domaja par vienu, bet bija ari dazi, kas bija normali, isti draugi, un pasiem sava dzive, attiecibas, tiem galva neienaca laist pa kreisi.

Tie kam ir savas attiecības ir pa visam kas cits... tur mierīgi var draudzēties...
Bet brīvs vīrietis un brīva sieviete - draugi.
Tikai tad ja vecis ir gejs, vai sieviete lezbiete.
26.01.2022 14:45 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Ak tā, nu var jau būt. Bet pati saki “bija”, kāpēc bija, kur tad palika? Tad tomēr nekāda ilgstošā draudzība neiznāca? Vai tik ne to pašu iemeslu dēļ?
26.01.2022 14:31 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Ticu. Ne visiem galva ir viens. Protams, lielaka dala mani viriesu parstavju draugi domaja par vienu, bet bija ari dazi, kas bija normali, isti draugi, un pasiem sava dzive, attiecibas, tiem galva neienaca laist pa kreisi.
26.01.2022 14:22 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Arī neticu šādām draudzībām, ja nu vienīgi tāda ir saglabājusies no bērnības tad varbūt. Bet citādi agrāk vai vēlāk, bet kaut kas vienam vai otram no zemapziņas sāks līst ārā vēlme par ko vairāk nekā tas piederas pie vienkāršas draudzības. Un nesaprotu, priekš kam tas vispār vajadzīgs, ko tieši jums nevar sniegt jūsu partneris, ko sniedz šādas draudzības ar pretējo dzimumu?
26.01.2022 14:20 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Vienkāršai draudzībai starp vīrieti un sievieti neticu, agrāk vai vēlāk vienam vai otram var rasties simpātijas un var gribēties ko vairāk par draudzīgām attiecībām.
Cik esmu dzirdējusi no vīriešiem,nesaprot viņi tādas draudzības,arī draudzenēm nav tādi vīrieši vnk draugi ar kuriem tiekas.
Pārsvarā ir kopīgi pāra, ģimenes draugi.
26.01.2022 13:59 |
 
Reitings 203
Reģ: 14.05.2020
Man ir divi vīrieškārtas pārstāvji, kuri ir labi draugi kopš studiju laikiem.Ar vienu no tiem vēl kopīgās kojās dzīvojām. Abiem jau ir savas ģimenes un nekad nebija ne prātā uzsist kanti. Pa laikam pačatojam, satiekamies ar bērniem laukumiņos, tur parunājam un aizejam katrs uz savu māju. :D
26.01.2022 13:42 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Ja nebūs iespējams tik pie seksa ar to "draudzeni" tuvăkă vai tālăkă laikā - tad neredzu jēgu no šādas draudzības
Vīrieša skatijums*
26.01.2022 13:26 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Šeit svarīgi kāda ir katras puses attieksme pret otru cilvēku. Jāsaprot, kā otra pusīte reaģē uz šādu draudzību un tad jāsecina vai šāda draudziba ir iespējama vai nē. Uzticība ari ir liels faktors. Protams ja tās ir veseligas draudzīgas attiecības ar kādu cilveku.
Un ja jūti ka starp puišiem ir sava veida konkurence tad noteikti tavs draugs nav tikai draugs bet gan domā ka var pretendēt uz ko vairāk. Dažkārt cilveki vienkārsi nevar samierināties ar faktu ka tavā dzīvē tagad ir kāds svarigaks par vinu. Šī ir tema kur ir daudz un dažādu scenāriju un risinājumu.
26.01.2022 12:50 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Nu manuprāt viss atkarīgs, cik tuva ir šī draudzīga. Ja bezmaz vai kopā dzer un kopā guļ, bet nu tak “tikai” draugi, es neparakstos uz ko tādu.
Bet ja ik pa laikam kaut ko pačato random par visparejam tēmām , vai parunā par kopīgām paziņām, un iziet ārā kaut kādā draugu kompānijā, tad nekas. Bet ja tur divatā ies tagad abi divi katru nedeļu laukā un braukās apkārt un mājās nāk pa nakti, nu nē, paldies.
26.01.2022 12:35 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Nu, respektīvi, man šķiet, ka esot attiecībās abas puses - gan puisis, gan labs draugs ir kaut ka neveselīgā konkurencē....
Pat ja sieviete nekas nekrāps(un es uzskatu, ka satikties ar draugu un paplapat kada kafejnica, esot attiecibas ar kādu citu, nav nekas slikts, ja sieviete zina robezas un nav vieglas uzvedības), bet tapat man skoet, ka tur isti līdzsvars starp
Draudzibu un attiecibam nevar but
26.01.2022 12:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits