Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neievēro likumus

 
Reitings 244
Reģ: 06.01.2022
Kā jau zināms, no šodien auduma maskas vairs nav derīgas.
Bet laikam liela daļa neskatās ziņas, vai ignorē visu, ko vien var ignorēt. Vai arī mucā dzīvo, es nezinu.
Šodien ejot ikdienas gaitās, gan braucot sabiedriskajā transportā, gan esot veikalā, puse cilvēku ir ar auduma maskām. PUSE!
Un uz manu aizrādījumu, ka no šodienas jālieto medicīniskās maskas - skatās virsū un saka - što?
Es ļoti nobrīnījos, tiešām.
Vai jūs arī ievērojāt, ka cilvēki vēl turpina iet ar auduma maskām?
Un otra galējība - viena medicīniskā maska tiek lietota nedēļām. Fuj. Pat iedomāties ko tādu nevaru.
Tikai nesaprotu, kā tas tiks pārbaudīts, vau ir auduma maska, vai vienreiz lietojamā? Jo nekur neesmu vēl redzējusi, ka pārbauda.
Nopirku 2 kastītes ar maskām. Domāju, ka pietiks.
25.01.2022 18:19 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Man kaut kā vienalga.
Mazāk "cepsies" par sīkumiem, vieglāk dzīvosi.
25.01.2022 18:30 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Man ir vienalga, ir maska, vai nav maska, kada materiala. Nu nafig. Es velku masku, bet ja man aizraditu kads par to ka es nesaju/nenesaju, es iemauktu pa seju. Es saprastu, kad cilveks klepo, un tas trauce, jo tev elpo, klepo virsu, tad jaaizrada gan. Bet prosta ta, ka tev nepatik ka cilveki pec politiku prasibas negrib atbilstosa materiala vilkt... ej dirst. Tu pat nezini, vai vini vispar var atlauties mediciniskas maskas, un mainit ik pec 2 h. Auduma ir videi un macinam draudzigas.
25.01.2022 18:31 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Jā, un vēl pusei laukā ir snuķi.
25.01.2022 18:49 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Tu tiem cilveekiem taas maskas sponsoree, dizhaa aizraadiitaaja? Kaa arii taas maskas pasargaa tikai no viirusa paarneshanas lielaas devaas, aiztur siekalu pilienus, ja klepo vai runaa taa, ka siekalas shkjiist, visos paareejos gadiijumos bezjeedziigas. Varbuut apskaties konkreetaa viirusa lieluma, pirms pljerksti, tas iet cauri gan auduma, gan parastajaam mediciiniskajaam maskaam.
Lai veel vairaak tevi satraumeetu, manas maskas ir iemestas somaas, kabataas un kur tik veel nee, kaa arii biezhi tiek neesaatas zem deguna, kad tuvumaa nav iestaades/veikala darbinieka, apsarga, jo man ir dzilji pie dirsas, no slavenaa kovida man pat iesnu nebija, savukaart tiem, kuriem kovids ir naave sshausmas, bij iespeeja sapoteeties, savukaart taa kategorija, kurai sapoteetai naaves shausmas, tad lai nu mirst nost vai lai iegaadaajas skafandrus, dziivei uz zemeslodes nav jaapstaajas defektiivos deelj.
Taa ka ej dirst ar savu dienas saapi.
25.01.2022 18:49 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Vietā, kur dzīvoju, veikalos pamanīju tikai cilvēkus ar atļauto veidu maskām. Pati nekad citas neesmu lietojusi, jo reāli esmu par slinku, lai katru dienu mazgātu masku, daudz ērtāk ir izmest pēc katra veikala/iestādes apmeklējuma.
25.01.2022 18:56 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Ievēroju,ka daudzi vēl lieto auduma maskas,bet man vienalga,neskrienu aizrādīt vai kā cepties par to...
25.01.2022 19:13 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Es tev pat izstāstīt nevaru, cik daudzus cilvēkus es eamu redzējusi, kuri KLEPOJOT noņem masku, lai savu plaušu izklepotu. Kāda jēga no tās maskas, ja pāris sekundēs kontaminē visu apgabalu
25.01.2022 19:16 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3720
Reģ: 31.10.2010
Bāz vēl degunu svešās darīšanās un kādu dienu norausies tā, ka rieb.
25.01.2022 19:37 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Vai Tev nav vienalga kādu masku cilvēks nēsā?
Visu šo laiku labas bija visas maskas, bet pēc šiem gadiem atjēdzās, ka vajag tikai medicīniskās? Jo tālāk, jo trakāk. Tupums.
25.01.2022 20:06 |
 
Reitings 244
Reģ: 06.01.2022
Nu, viņus nejau es izķidāšu, bet paši saskarsies, ka netiks velkalā vai uz darbu. Tā kā..
25.01.2022 20:13 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Marleena @ 25.01.2022 20:13
Nu, viņus nejau es izķidāšu, bet paši saskarsies, ka netiks velkalā vai uz darbu. Tā kā..

Tā jau ir viņu problēma.
25.01.2022 20:21 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Marleena @ 25.01.2022 20:13
Nu, viņus nejau es izķidāšu, bet paši saskarsies, ka netiks velkalā vai uz darbu. Tā kā..

Un???
Ja netiks veikalā,tad lai paši domā ko darīt.
25.01.2022 20:26 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Susurrrrrs @ 25.01.2022 18:49
Tu tiem cilveekiem taas maskas sponsoree, dizhaa aizraadiitaaja? Kaa arii taas maskas pasargaa tikai no viirusa paarneshanas lielaas devaas, aiztur siekalu pilienus, ja klepo vai runaa taa, ka siekalas shkjiist, visos paareejos gadiijumos bezjeedziigas. Varbuut apskaties konkreetaa viirusa lieluma, pirms pljerksti, tas iet cauri gan auduma, gan parastajaam mediciiniskajaam maskaam.
Lai veel vairaak tevi satraumeetu, manas maskas ir iemestas somaas, kabataas un kur tik veel nee, kaa arii biezhi tiek neesaatas zem deguna, kad tuvumaa nav iestaades/veikala darbinieka, apsarga, jo man ir dzilji pie dirsas, no slavenaa kovida man pat iesnu nebija, savukaart tiem, kuriem kovids ir naave sshausmas, bij iespeeja sapoteeties, savukaart taa kategorija, kurai sapoteetai naaves shausmas, tad lai nu mirst nost vai lai iegaadaajas skafandrus, dziivei uz zemeslodes nav jaapstaajas defektiivos deelj.
Taa ka ej dirst ar savu dienas saapi.

Āmen!
Mani visvairāk uzjautrina tas, ka valdība aprēķinājusi, cik vidēji vienam cilvēkam mēnesī izmaksāšot masku iegāde, bla bla bla. Pag, tiešām ir kāds, kurš ik pa pāris stundām maina maskas un tiešām ir kāds, kurš svēti tic tam, ka visi tā dara? Es vienu parasto medicīnisko masku valkāju tik ilgi, kamēr nepaliek galīgi nesmuka (respektīvi, kamēr neizskatās novalkāta), un tikai tad mainu uz nākamo. Pat prātā nenāk ik pēc pāris stundām mainīt masku un mēnesī tērēt 30eur (kā valdība esot aprēķinājusi) kaut kādu sūda masku iegādei. Nezinu, cik skumjai un garlaicīgai būtu jābūt manai dzīvei, lai es par to vēl aizrādītu citiem un pēc tam "ceptos" internetā.
25.01.2022 22:18 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Pag, tiešām ir kāds, kurš ik pa pāris stundām maina maskas un tiešām ir kāds, kurš svēti tic tam, ka visi tā dara? Es vienu parasto medicīnisko masku valkāju tik ilgi, kamēr nepaliek galīgi nesmuka (respektīvi, kamēr neizskatās novalkāta), un tikai tad mainu uz nākamo. Pat prātā nenāk ik pēc pāris stundām mainīt masku

Dienā varu nomainīt 2 maskas (strādāju no mājām, tādēļ dienas laikā sab. vietu iekštelpās summējot ilgāk par 4 stundām nav nācies uzturēties), nekad lietotu masku neesmu vilkusi nākamajā dienā, pat ja ar to būts 10 minūtes veikalā. Un, ja godīgi, esmu nedaudz šokēta lasīt citēto maskas lietošanas aprakstu no JAUNAS SIEVIETES :D Es nenosodu un neaizrādu, tikai brīnos, jo, likās, ka tā dara tikai pensionāri. Nu, reāli, Depo veikalā un 220.lv 50x masku komplekts maksā ap 2,5 eiro, kas tur ko taupīt? Es kafijā mēneša laikā iztērēju 15x vairāk nekā katru dienu izmetot dažas minūtes palietotu masku.
25.01.2022 22:28 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Susurrrrrs @ 25.01.2022 18:49
Tu tiem cilveekiem taas maskas sponsoree, dizhaa aizraadiitaaja? Kaa arii taas maskas pasargaa tikai no viirusa paarneshanas lielaas devaas, aiztur siekalu pilienus, ja klepo vai runaa taa, ka siekalas shkjiist, visos paareejos gadiijumos bezjeedziigas. Varbuut apskaties konkreetaa viirusa lieluma, pirms pljerksti, tas iet cauri gan auduma, gan parastajaam mediciiniskajaam maskaam.
Lai veel vairaak tevi satraumeetu, manas maskas ir iemestas somaas, kabataas un kur tik veel nee, kaa arii biezhi tiek neesaatas zem deguna, kad tuvumaa nav iestaades/veikala darbinieka, apsarga, jo man ir dzilji pie dirsas, no slavenaa kovida man pat iesnu nebija, savukaart tiem, kuriem kovids ir naave sshausmas, bij iespeeja sapoteeties, savukaart taa kategorija, kurai sapoteetai naaves shausmas, tad lai nu mirst nost vai lai iegaadaajas skafandrus, dziivei uz zemeslodes nav jaapstaajas defektiivos deelj.
Taa ka ej dirst ar savu dienas saapi.

Man ļoti patīk tavs vienmēr tiešais viedoklis, bet šoreiz bišķiņ pār strīpu sakot, lai mirst nost.
25.01.2022 22:35 |
 
Reitings 1821
Reģ: 09.12.2021
Tikai nesaprotu, kā tas tiks pārbaudīts, vau ir auduma maska, vai vienreiz lietojamā? Jo nekur neesmu vēl redzējusi, ka pārbauda.

Nuu, zaļajās zonās ar auduma maskām netiek..
Vismaz manā pilsētā.
25.01.2022 23:26 |
 
Reitings 1821
Reģ: 09.12.2021
Lai veel vairaak tevi satraumeetu, manas maskas ir iemestas somaas, kabataas un kur tik veel nee, kaa arii biezhi tiek neesaatas zem deguna, kad tuvumaa nav iestaades/veikala darbinieka, apsarga, jo man ir dzilji pie dirsas,

++++++
25.01.2022 23:28 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
Aamelija @ 25.01.2022 22:28

Dienā varu nomainīt 2 maskas (strādāju no mājām, tādēļ dienas laikā sab. vietu iekštelpās summējot ilgāk par 4 stundām nav nācies uzturēties), nekad lietotu masku neesmu vilkusi nākamajā dienā, pat ja ar to būts 10 minūtes veikalā. Un, ja godīgi, esmu nedaudz šokēta lasīt citēto maskas lietošanas aprakstu no JAUNAS SIEVIETES :D Es nenosodu un neaizrādu, tikai brīnos, jo, likās, ka tā dara tikai pensionāri. Nu, reāli, Depo veikalā un 220.lv 50x masku komplekts maksā ap 2,5 eiro, kas tur ko taupīt? Es kafijā mēneša laikā iztērēju 15x vairāk nekā katru dienu izmetot dažas minūtes palietotu masku.

Noteikti ne tikai pensionāri. Ja pie veikaliem nevaktētu, liela daļa vispār maskas nenēsātu, es tajā skaitā. Domā, ka šādi cilvēki tad iepērk kastes ar med maskām un cītīgi maina? Nē taču. Man arī bija pa vienai uz vairākām nedēļām, kamēr mamma neuzdāvināja auduma masku :D Ko tagad cītīgi nēsāju pa nedēļai no vietas. Vispār jau tagad nopirku respiratoru, vienu. Vari minēt, cik ilgi to nēsāšu :D
25.01.2022 23:32 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Tu domā, ka 2 kastītes ar maskām tev pietiks visai pandēmijai? Vai līdz laikam, kad atkal atļaus auduma maskas nēsāt?
Man pašai viss ir apnicis, sākumā (kad vēl nebija vakcīnu) izturējos pret visu baigi nopietni, bet tagad tas omikrons, pret kuru maskas nepalīdz, kurš testos neuzrādās un no kura neviens (?) nemirst. Simptomātika kā pie saaukstēšanās.
Atgriežoties pie tēmas, cenšos vispār izvairīties no sabiedriskām vietām, tāpēc neesmu vēl pamanījusi, kurš kādas maskas velk. Pati velku medicīniskās jau sen, esmu valkājusi arī respiratoru, bet viņam tas filtrs diezgan ātri aiziet ciet un paliek smacīgi (lasīt dārgi). Bet respirators droši vien ir labākais līdzeklis, kā sevi pasargāt visādu klepojošu un šķaudošu bezmasku cilvēku vidū.
25.01.2022 23:38 |
 
Patīk
Reitings 235
Reģ: 06.12.2021
Man kā cilvēkam, kurš atrodas valstī kurā pēc divām dienām atceļ pilnīgi visu(maskas, testus, qr kodus, vakcīnas utt.) viss pilnīgi atgriežas kā tas bija pirms diviem gadiem. Man ir tikai viens vārds par šo visu -bezpriģels.
Reāli jau vairs valdība nezin kur vēl varētu no cilvēkiem izpiest naudu.
Pfff par veselību viņi rūpējas…reāli tak nedzīvoju Āfrikā, 2,5h stundas lidojums no Latvijas un pie mums šī nāvējošā slimība vairs neeksistē.
26.01.2022 00:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits