Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ak tie pretīgie krāpieki....

 
Reitings 115
Reģ: 04.11.2021
Klau, cik aktuāla ir krāpšanas tēma LV. Agrāk likās ka īsti nava... nu vismaz augsāk par zemāko slāni... bet tgad pēdējā laikā esmu saksātusies vai uzdūrusies tik daudz krapējiem... un arī tām, kas guļ ar svešiem vīriem, paliek stāvoklī 33 no precēta un esot ar maģistra grādu ir vientuļās mates un dzīvo pie mātes ( un vēl muld ka IT var noplenīt). Vispār jau vīrieši ir, papilna, vienu. Bet tās beibes gadījumā viņa tēmēja uz augtu līmeni- augstāku par savējo krietni.
Un tad tie vīrieši, kas krāpj. Kāpēc? Vienmēr būs kas karas kaklā. Par to nav jāpāŗdzīvo, jēgas no tā nav. Bet kāpēc pavedās? Un krutākais, ka pavedās no sūdīgākām nekā paša sievas. Kopš kura laika godīgums ir svešš vaŗds un dzīvot dubultu dzīvi ir norma? Kāpēc tās jādara?
24.01.2022 01:37 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.11.2021
Vēl man ir citas jautājums. Diemžēl nepazīstu nevienu sievu (ok 2) kas patstāvīgi krāptu vīru. Vai jūs uzskatāt, ka vīra krāpšana ir tikpat normāla un paššaparotama lieta latviesu sabiedrībā? Vai jums pašiem nebūtu iebildumu, ja jūsu sieva jūs patstāvīgi krāptu, bet tas nekad neuzietu gaismā?
24.01.2022 01:49 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Tāpēc nevajag krāpt, visu vajag izrunāt, atkāti pateikt ka gribās arī ar citiem. Vienoties ka abas puses var brīvi rīkoties ja ir vēlme un nebūs problēmu.
24.01.2022 09:49 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.11.2021
Aldis15 @ 24.01.2022 09:49
Tāpēc nevajag krāpt, visu vajag izrunāt, atkāti pateikt ka gribās arī ar citiem. Vienoties ka abas puses var brīvi rīkoties ja ir vēlme un nebūs problēmu.

KO?
24.01.2022 10:05 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Manai mammai tiesi ari raksta tie precetie, ar berniem, grib sev miljakas. Nav tas nekas neparasts Latvija, un tas notiek visur pasaule. Nav neviena tada tauta, kas butu super, uber godiga. Oj, zini cik man pazistami cilveki no skolas laikiem, kurus audzinaja vientulas mammas, kuras nekad nebija precetas, bet tie bernu tevi nekadigi neiesaistijas bernu dzive, bet pasiem aiz muguras bija cita gimene un sievas. Latvija ir nenormali daudz vientulo mamminu. Es uzaugu 'nabadzigaja' Latvijas gala, un tas berns, kurs uzauga milestibas pilna gimene ar diviem vecakiem vienlidzigi, skaitijas laimigais berns, un tadas gimenes vareja izskaitit uz pirkstiem. Es vienmer tos bernus apbrinoju tiesi del ta, ka viniem super attiecibas ar mati un tevu, nevis tos bernus, kuriem dargas smotkas pirka vecaki, un pa lielam neredzeja vinus nekad, jo vini vienmer stradaja.
24.01.2022 14:17 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Pilnīgi normāla parādība. Vīrietim ir jābūt reti naivam/glupam un/vai aprobežotam, lai pie mūsdienu "vērtībām" vēl pamanītos precēties. Tādā gadījumā ir gandrīz vai grēks neņemties aiz muguras ar kaudzi citu vīriešu.
31.01.2022 21:06 |
 
Reitings 236
Reģ: 01.01.2020
Man ir vairāki veči pazīstami,
kas dzīvo kopā ar 3 vecenēm.
Protams atsevišķi!!!
01.02.2022 10:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits