Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tricky question

 
Reitings 1
Reģ: 22.01.2022
Sāksim ar to. Es zinu, kā jābūt pareizi.
Ja esi precējusies, bērns, viss cip ok,, tad ja tomēr nav ok, risini pie psihologiem,runā ar vīru, uzlabojiet attiecības utt. Utjp.
Bet. Vīrs apnicis, bet tai pat laikā - ir tā saikne, ko apzinos, ar citu neatrast.
Tomēr gribas ko jaunu. Tuvības laikā nu jau iedomājos citu vīrieti, kas ig draugu lokā nofigurējis- tīri vizuāli (nekas reāls nav bijis). Un ar esošo vīrieti viss pa lielam ar ok.
Bet tas pipariņš.
Kā vispār citi cilvēki krāpj? Es tikai par to iedomājos, un jau jūtos nokrāpusi.
Neprasu atļauju ne vienam, ne otram scenārijam, vnk pieredzes stāstus. Man tā ir sveša psiholoģija.
Ja savs vīrs nedaudz apnicis,es saprotu, var sex shopus sapirkt, lai spice things up.
Bet, ja kārojas to svešo vīrieti?...kā tas notiek??? 😁😁
22.01.2022 00:54 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Ja kārojas to svešo vīrieti, tad tu uztaisi pierakstu un aizej iesniedz laulības šķiršanu.
Tālāk tu atnāc mājās, samīļo bērnus un pasaki savam vīrietim, ka ļoti mīli savu bērnu, bet tev galvā ir tikai divi akmeņi, tapēc tu ļausi atrast viņam kādu, kas tiešām mīlēs un būs lojāla, tādējādi ļaujot viņam dzīvot savu mierīgo dzīvi un tu pati varēsi neturēt kājas krustā un taisīt savu "spice things up".
Nu tā kaut kā. :)
22.01.2022 07:09 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Fuego @ 22.01.2022 00:54
Sāksim ar to. Es zinu, kā jābūt pareizi.
Ja esi precējusies, bērns, viss cip ok,, tad ja tomēr nav ok, risini pie psihologiem,runā ar vīru, uzlabojiet attiecības utt. Utjp.
Bet. Vīrs apnicis, bet tai pat laikā - ir tā saikne, ko apzinos, ar citu neatrast.
Tomēr gribas ko jaunu. Tuvības laikā nu jau iedomājos citu vīrieti, kas ig draugu lokā nofigurējis- tīri vizuāli (nekas reāls nav bijis). Un ar esošo vīrieti viss pa lielam ar ok.
Bet tas pipariņš.
Kā vispār citi cilvēki krāpj? Es tikai par to iedomājos, un jau jūtos nokrāpusi.
Neprasu atļauju ne vienam, ne otram scenārijam, vnk pieredzes stāstus. Man tā ir sveša psiholoģija.
Ja savs vīrs nedaudz apnicis,es saprotu, var sex shopus sapirkt, lai spice things up.
Bet, ja kārojas to svešo vīrieti?...kā tas notiek??? ??
Es par krāpšanu. Tā ir pilnīgi dabīga vēlme kad gribas ar citu, homo sapiens nav monogāma būtne.
Vislabāk būtu sarunāt ar vīru ka Tev gribās ar citu.
Varbūt viņam ir līdzīga vēlme :)
22.01.2022 07:21 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
.Eksperte. @ 22.01.2022 07:09
Ja kārojas to svešo vīrieti, tad tu uztaisi pierakstu un aizej iesniedz laulības šķiršanu.
Tālāk tu atnāc mājās, samīļo bērnus un pasaki savam vīrietim, ka ļoti mīli savu bērnu, bet tev galvā ir tikai divi akmeņi, tapēc tu ļausi atrast viņam kādu, kas tiešām mīlēs un būs lojāla, tādējādi ļaujot viņam dzīvot savu mierīgo dzīvi un tu pati varēsi neturēt kājas krustā un taisīt savu "spice things up".
Nu tā kaut kā. :)

Jēziņ, kāda drāma tikai tāpēc, ka ienāk kāds cits prātā 😀
22.01.2022 09:20 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Nebūs vienmēr attiecībās tā traki stiprā kaisle un iekāre...
Bet iziet no rutīnas un ieviest attiecībās ko jaunu var vienmēr,ja vien ir vēlme uzlabot attiecības.
22.01.2022 09:31 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Kā teiktu Nellija - ŠĶIRIES!
22.01.2022 09:37 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Lula @ 22.01.2022 09:20

Jēziņ, kāda drāma tikai tāpēc, ka ienāk kāds cits prātā ?

"Tikai tāpēc" būtu arī tad, ja tā būtu tu un tu būtu tā garlaicīgā sava vīrieša acīs?
22.01.2022 10:00 |
 
Patīk
Reitings 235
Reģ: 06.12.2021
Vispār jau no sākuma atrodi ar ko krāpt, jo paskatoties uz cita vīrieša bildi nav teikts, ka arī viņš tūlīt leks ar Tevi gultā :D
Un atbildot uz jautājumu- jā esmu par citiem pafantazējusi uz piecām sekundēm, bet tas arī viss. Tomēr ģimeni saglabāt ir lielāka vēlme.
22.01.2022 10:04 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Neesmu agrāk nekad krāpusi, vienmēr esmu bijusi uzticīga, bet neesmu principiāli pret. Bet ļoti atkarīgs ka to dara, cik dara, ar ko, vai māk perfekti noslēpt utt. Vienmēr strādāšu pie savam attiecībām, bet ja kādreiz gadīsies, tad gadīsies. Var mani apmētāt ar akmeņiem. Un esmu savam draugam teikusi - ja tiešām ilgtermiņa kādreiz nebūšu seksuāli apmierināta un manas vajadzības tiks ignorētas tad var gadīties visādi. Man sekss dzive ir tiešām svarīgs.
22.01.2022 10:14 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
A, un prata normāli iesaudas domas par citiem. Vnk nerealizēju to un viss. Tā ka autori nenosodu, atbalstu.
22.01.2022 10:19 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Santa1992 @ 22.01.2022 10:19
A, un prata normāli iesaudas domas par citiem. Vnk nerealizēju to un viss. Tā ka autori nenosodu, atbalstu.
Vīriešiem jau tas pats, jabkuru simpātisku meiteni gribētu izcirst - ja vien būtu tāda iespēja.
22.01.2022 10:51 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Drāma nevietā jo reti kurš kādreiz neiedomājas savā prātā par citu cilvēku, pat ja ģimenē nav problēmu. Tas vienkārši ir cilvēka prāts un pie tam šajā gadijumā sievietes. Kā kaut kas notiek tā kā nevajag tā uzreiz prātā visādas domas. Tāpat taču ir vīriešiem. Neticu, ka vīrieši neaizdomājas par citām dāmām, vienalga vai zināmām vai nezināmām.
Ja tādas domas rodas jo nav vairs tā asumiņa attiecībās, tad vajag rīkoties pašai.
Ar katru partneri tas asumiņš kādreiz pazūd agri vai vēlu.
22.01.2022 10:54 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Oh wow. Es lēnām sāku atcerēties, kāpēc no šejienes izgāju. 😀
Ja būtu apgrieztā versija, tad vīrietis būtu nepateicīgais m@ukurs.
Kamēr nekas nav noticis, "drāma nevietā", bet līdz tam notikumam ir precīzi viens solis.
Es neesmu nekas lai nosodītu, es vienkārši minu acīmredzamo. Lietas aizved pie lietām, vienkārši cilvēkiem gribas būt akliem un neko nesaprast.
Es tieši šodien ieraudzīju quote, ko nošēroju.
" Most people mess up something good, by looking for something better, to end up with somethinh worse."
22.01.2022 10:59 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Un lai cik dažādas ir auditorijas dažādos forumos, palasiet lūdzu komentārus pie cāļa tēmas zem "Pieredze ar mīļākajiem/mīļākajām".
22.01.2022 11:01 |
 
Patīk
Reitings 235
Reģ: 06.12.2021
.Eksperte. @ 22.01.2022 10:59
Oh wow. Es lēnām sāku atcerēties, kāpēc no šejienes izgāju. ?
Ja būtu apgrieztā versija, tad vīrietis būtu nepateicīgais m@ukurs.
Kamēr nekas nav noticis, "drāma nevietā", bet līdz tam notikumam ir precīzi viens solis.
Es neesmu nekas lai nosodītu, es vienkārši minu acīmredzamo. Lietas aizved pie lietām, vienkārši cilvēkiem gribas būt akliem un neko nesaprast.
Es tieši šodien ieraudzīju quote, ko nošēroju.
" Most people mess up something good, by looking for something better, to end up with somethinh worse."

Es piekrītu tam ko Tu uzrakstīji un neuzskatu, ka sataisīji drāmu.
22.01.2022 11:14 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
mollia @ 22.01.2022 10:54
Drāma nevietā jo reti kurš kādreiz neiedomājas savā prātā par citu cilvēku, pat ja ģimenē nav problēmu. Tas vienkārši ir cilvēka prāts un pie tam šajā gadijumā sievietes. Kā kaut kas notiek tā kā nevajag tā uzreiz prātā visādas domas. Tāpat taču ir vīriešiem. Neticu, ka vīrieši neaizdomājas par citām dāmām, vienalga vai zināmām vai nezināmām.
Ja tādas domas rodas jo nav vairs tā asumiņa attiecībās, tad vajag rīkoties pašai.
Ar katru partneri tas asumiņš kādreiz pazūd agri vai vēlu.

Nu tak jā, ir normāli pafantazēt, tas nenozīmē uzreiz, ka jāšķiras, un tulīt būs krāpšana
22.01.2022 11:53 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Man arī bijuši jocīgi sapņi un vēl sazin kas kur dominē cits vīrietis bet tas nav tāpēc ka es nemīlētu savu vīru🤷‍♀️🤷‍♀️ mēs visi esam tikai cilvēki. Un nevar citreiz savam prātam pavēlēt par kaut ko nedomāt vai arī nesapņot🤷‍♀️ Bet visam ir sava robeža. Ja attopies ka jau gribi tam puisim uzrakstīt tad tas vairs nav okay.
22.01.2022 12:30 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Lexxie @ 22.01.2022 12:30
Man arī bijuši jocīgi sapņi un vēl sazin kas kur dominē cits vīrietis bet tas nav tāpēc ka es nemīlētu savu vīru?‍♀️?‍♀️ mēs visi esam tikai cilvēki. Un nevar citreiz savam prātam pavēlēt par kaut ko nedomāt vai arī nesapņot?‍♀️ Bet visam ir sava robeža. Ja attopies ka jau gribi tam puisim uzrakstīt tad tas vairs nav okay.

Japp, piekrītu. Katram kaut kad kaut kādas domas ienāk prātā, visu nosaka tas kā tu rīkojies vai nerīkojies.
22.01.2022 12:42 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Kamēr nekas nav noticis, "drāma nevietā", bet līdz tam notikumam ir precīzi viens solis.

Šeit laikam jāpiebilst no manas puses, ka ar drāmu domāju par pašu autores situaciju jo acīmredzami viņa par šo savu domu vien ir sabažījusies.
Es ticu ka gan citu sieviešu virieši, gan manējais ir domājuši par citam sievietēm, iedomājušies, redzējuši sapnī un tt tāpat kā autore par citu vīrieti. Cilvēka prāts reizēm ir nekontrolējams.
22.01.2022 13:38 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
mollia @ 22.01.2022 13:38

Šeit laikam jāpiebilst no manas puses, ka ar drāmu domāju par pašu autores situaciju jo acīmredzami viņa par šo savu domu vien ir sabažījusies.
Es ticu ka gan citu sieviešu virieši, gan manējais ir domājuši par citam sievietēm, iedomājušies, redzējuši sapnī un tt tāpat kā autore par citu vīrieti. Cilvēka prāts reizēm ir nekontrolējams.

Tad esmu tevi pārpratusi mazliet.
Es saprotu, ka fantāzijas ir katram. Mani ļoti bažīgu darītu fakts, ka tuvības laikā es domātu par citu, kā autore bija minējusi. Sekss ir emocionāli tuvs mirklis. Es nezinu kā ir seksot ar vienu, bet galvā domāt, ka viņa vietā varētu būt kāds cits.
22.01.2022 13:44 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.11.2021
Tak ej nor*rāzies ar to sexīgo kaimiņu, vai kas nu tas būtu un guli mierīgi. Kur problēma? Kā k-kāds tur ķīniesu domātajs teica '' ko apspiedīs tas pieaugs, kam ļausies tas pazudīs.'' (varbūt) -Konfūcijs-
22.01.2022 13:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits