Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mājokļa kredīts, praktiskie padomi iegādājoties dzīvokli

 
Reitings 2
Reģ: 20.01.2022
Sveikas,
Varbūt kādai ir pieredze hipotekārā kredīta ņemšanai dzīvokļa iegādei? Kā izvēlējāties banku, kam pievērsāt uzmanību? Vai ir kāds ņēmis jaunā speciālista ALTUM atbalstu -vai vispār ir izdevīgi? Kādus praktiskus padomus varētu ieteikt pērkot dzīvokli, kam pievērsāt uzmanību, kas atklājās laika gaitā, kādi ir jūsu pieredzes stāsti. Būšu pateicīga ikkatram par ziņu. :)
20.01.2022 12:45 |
 
Reitings 37
Reģ: 02.06.2021
Plānoju ņemt šogad Luminor bankā. Salīdzināju %. Nezinu vai pieteikšos ALTUM. Varbūt. Par dzīvokli es ilgi esmu domājusi un sākotnēji likās, ka prātīgi būt skatīties tikai jauno projektu virzienā, bet tur savukārt cenas ir augstas, bet hruščovkās man atkal vienmēr licies, ka dzirdēt var visus kaimiņus, kā arī skats pa logu bieži vien uz citām mājām. Galu galā piekasīties var praktiski pie visa. Ja logi uz ielas pusi, tad trokšņi no āras. Ja 5.stāvs un bez lifta, tad kā riteni vai bērnu ratus nonest varēs. Vienubrīd īrēju virs dzīvokli virs pagalma arkas un tad grīda bija vēsa un grīda čīkstēja. Tad ir ļoti svarīgs fakts kas apsaimnieko. Esmu pilnīgi negatīvās domās par RNP. Bet nu tagad nedaudz apredeļiļas un ar draugu varētu ņemt dzīvokli pat bez apdares vai remonta un taisīt paši.
20.01.2022 20:20 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Altum nav izdevīgi, sanāks pārmaksāt. Bet ja nav lielu iekrājumu pirmajai iemaksai, tad Altum ir vienīgais variants un nav vērts par izdevīgumu daudz domāt
20.01.2022 21:00 |
 
10 gadi
Reitings 2669
Reģ: 29.01.2009
Kad es meklēju kredītu, es skatījos uz zemāko % likmi + fixed term garumu. Tas man bija svarīgais.
20.01.2022 22:30 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Altum tikai tādā gadījumā, ja pašiem nav naudas pirmai iemaksai, bet jārēķinās, ka tas nav finansiāli izdevīgi, gala rezultātā sanāks pārmaksāt.
20.01.2022 22:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits