Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viriesu iedzersana

 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Vai jus ticat viriesu pasedesanai, iedzersanai starp viriesiem? Es, piemeram, neticu. Es esmu jauna mamina, un es ar lielam aizdomam esmu, kad izdzirdu, kad manejais grib piektdiena, sestdiena tikties ar kaut kadiem vechiem un iedzert. Es zinu kadi ir cilveki, kad vini iedzer vini vel uzsauc un tad pasaka, a davaj aiziesim uz vel vienu baru, klubu utt. Vai jus uzticetos savai otrai pusitei? It ipasi, ja butu situacija, kad esat mamina ar zidaini rokas 24/7. Ka jus atreagetu? Vai jus gribetu, ka jusu virietis panem jus lidzi kaut reizi uz tiem dzerstiniem, lai iepazitos ar tiem 'draugiem' un paskatities vai tiesam vins nemelo. Kad nebiju precejusies, tad man bija tiri vienalga, jo zinaju, ka parastas attiecibas, kur bf-gf situacija un vel bez berniem, da es pati aizietu ar draudzenem iedzert, parunat, patuset. Bet kad jau ir lauliba un nav jau vairs bezbernu cilveks, nu nafig? Es piemeram neiebilstu ar viru aiziet patuset kopa, uz baru iedzert, bet lidz ko vinam kaut kadi peksni jauni draugi uzrodas, aj nu nav tak jabrinas, ka man varbut ir neuzticiba? Mes sievietes esam ar intuiciju, un skatamies uz pasauli ar lielakam aizdomam, neka viriesi, kas ir diez ko naivi un neatsaka iedzert vel un vel, lidz ko piedzeras lidz nelabumam. Veletos uzzinat, ka jus uz so visu situaciju skataties.
20.01.2022 12:05 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Es pati teen gados biju tusetaja, dzeru ar dzekiem, meicham. Es zinu kadi ir cilveki. Vini uzsauc vel un vel, davaj vel vienu dzerienu, un aizsauc uz kaut kadam vietam, klubiem utt. Es visu to esmu izgajusi, tapec man sita te trakosanas ar kaut kadiem pazinjam vairs nav aktuala, jo es to visu izbaudiju lidz 18 g. Man jau ir pieredze, tapec es uzskatu, ka manas aizdomas ir pamatotas. Bet vins uzskata, ka man ne pr ko nav jauztraucas un jadoma. Aha, ka tad. Es esmu piesieta pie zidaina 24/7, es nihuja nezinasu kur vins atrodas, ar ko, jo es tos cilvekus nepazistu, neesmu redzejusi ne reizi. Vot pasakiet, vai man ir taisniba? Ka tas ka es uztraucos ir pilnigi ok, ta jebkura sieviete, ipasi, jauna mammina sajustos. Un vel jo vairak, ka pecdzemdibu depresija + sajuta loti vientula, ka es vislaik esmu tikai ar bernu, a viriesiem vel ir sava dzive, darbs, tiekas ar cilvekiem. Nu saprotiet, mes neesam vienlidziga situacija. Protams, ka es uztrauksos, kad vins izdoma kaut kur patuset, a es neko izbaudit nedrikstu!
20.01.2022 12:09 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Aj es neciesu, kad viriesi saka, ka mes sievietes celam paniku tur kur nevajag. Tas viniem ir atmazkas.
20.01.2022 12:10 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Tas, ka esi ''piesieta zīdainim'' un nekas cits bez tā nepastāv - to tu pati esi izdomājusi :D
un dzīvo savā burbulī. tas, ka nekur neej - tā ir tava problēma.
pati trakoji apkārt un vecis nevar patrakot? :D
un kas par loģiku ne-laulībā var iet ar draugiem tikties, bet laulībā nevar......tu pati saproti, ko raksti?
20.01.2022 12:21 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
woman_wonderland @ 20.01.2022 12:21
Tas, ka esi ''piesieta zīdainim'' un nekas cits bez tā nepastāv - to tu pati esi izdomājusi :D
un dzīvo savā burbulī. tas, ka nekur neej - tā ir tava problēma.
pati trakoji apkārt un vecis nevar patrakot? :D
un kas par loģiku ne-laulībā var iet ar draugiem tikties, bet laulībā nevar......tu pati saproti, ko raksti?

Ja tu nezini, ko nozime audzinat pasai mazuli bez palidzibas, tad pakluse. Laikam nezini, kas ir pecdzemdibu depresija, cik vesi viriesi biezi vien paliek, jo viss tiek 'uzgasts' uz sievieti. Ja vins diena ar bernu pavada max 5 h, tad es visu laiku, un jebkuru brivo bridi, kad berns gul, es izmantoju, lai nomazgatos, sapucetos, mazliet pastradat pie datora, gatavosana, mazgasana, iziesana ara pastaigas. Es visur eju, bet tad man ir jasaruna, kad vins pasez kadu brivu dienu ar bernu. Man ir pasai sava dzive, hobiji, piepelnisanas brivaja laika. Bet es esmu parslogota ar visu. Ta vieta, lai vins pec darba brivdienas pavaditu ar mani, vins izvelas ar kaut kadiem man nezinamiem veciem iedzert, un nakamaja rita vins visu dienu nogul, visu brivdienu!!! Vins pamozas 6 vakara, jo pohas. Kad es ar draudzenem iedzeru (vins vinas pat pazist), tad mes pa dazam glazem, bet ne ta ka pohas, un vairs neko nevar izdarit pa majam un berniem. Es iedzert pati varu, jo es nebaroju ar kruti. Nu zini, ja es vinam peksni atstatu uz 2-3 brivdienam bebi, un pateiktu, ka es tiekos ar kaut kadam tur draudzenem, draugiem, kurus es iepazinu nesen interneta, un vinam nav nekada info par viniem, nezin kas tie pa cilvekiem, es domaju tikai tad vins saprastu ka es jutos.
20.01.2022 12:30 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Man izklausas, ka Tev hormonslais balanss vēl nav atjaunojies.
Es arī esmu jaunība tusējusi, bet es gan tad, gan īpaši tagad nepiedzeros un neko lieku nedaru. Un ta tam jābūt normāliem cilvēkiem, ka alko neko īpaši daudz neietekmē. Ja tas nav bieži tad nesaprotu kāpēc nevar paretam mierīgi palaist cilvēku atpūsties ka vins grib. Kāpēc Tev vins ir jākontrolē? Vai ir devis pamatu neuzticēties?
20.01.2022 12:30 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Nu tagad Tu jau sāc runāt par reālam problēmām - Tev trūkst viņa uzmanība, vins ir mainījies un Tev ir pēcdzemdību depresija. To gan ir vērts risināt
20.01.2022 12:32 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
woman_wonderland @ 20.01.2022 12:21
Tas, ka esi ''piesieta zīdainim'' un nekas cits bez tā nepastāv - to tu pati esi izdomājusi :D
un dzīvo savā burbulī. tas, ka nekur neej - tā ir tava problēma.
pati trakoji apkārt un vecis nevar patrakot? :D
un kas par loģiku ne-laulībā var iet ar draugiem tikties, bet laulībā nevar......tu pati saproti, ko raksti?

Tie nav draugi. Man nebutu pretenziju, ja tie butu tie draugi, kurus es pati zinu. Bet tie ir svesi kaut kadi peksni uzradusies cilveki. Ka es varu zinat ka tie ir viriesi? Ka es varu zinat, ka tur nebus citas sievietes iesaistitas? Man nav ne vardi, ne kontakti, ne es zinu ka vini izskatas. Es pat nezinu, kur vini grib tuset. Tapec ir fishy. Ja tie butu vina istie draugi es vinam lautu patuset, da es neuztrauktos tad.
20.01.2022 12:33 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Kas tā par loģiku:
Precējies,sēdi mājās,vairs nekādu tikšanos ar draugiem....
Tu nevari liegt vīrietim tikties ar draugiem.
Tas,ka neuzticies,ir tava problēma,ja vien vīrietis nav devis iemeslu neuzticībai.
Ieteiktu izrunāt to,ka esi 24/7 ar bērnu.
Bērnam ir arī tētis,kurš var parūpēties par viņu,tev vienai nav viss jādara ar bērnu.
20.01.2022 12:33 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Santa1992 @ 20.01.2022 12:30
Man izklausas, ka Tev hormonslais balanss vēl nav atjaunojies.
Es arī esmu jaunība tusējusi, bet es gan tad, gan īpaši tagad nepiedzeros un neko lieku nedaru. Un ta tam jābūt normāliem cilvēkiem, ka alko neko īpaši daudz neietekmē. Ja tas nav bieži tad nesaprotu kāpēc nevar paretam mierīgi palaist cilvēku atpūsties ka vins grib. Kāpēc Tev vins ir jākontrolē? Vai ir devis pamatu neuzticēties?

Ja, man ir aizdomas, ka vins ir krapis, kad biju stavokli. Es biju nenormala depresija, es raudaju katru dienu, man bija riska grutnieciba, paldies Dievam, bernins piedzima vesels. Es neuztraucos no zila gaisa. Man pret vinu neuzticiba saka paradities, kad biju stavokli. Vins saka klut agresivs, neiecietigs pret mani. Kad berns piedzima, vins kluva vel agresivaks.
20.01.2022 12:35 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Kā teiktu Nellija - šķiries. meklē citu
20.01.2022 12:35 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
sla @ 20.01.2022 12:35

Ja, man ir aizdomas, ka vins ir krapis, kad biju stavokli. Es biju nenormala depresija, es raudaju katru dienu, man bija riska grutnieciba, paldies Dievam, bernins piedzima vesels. Es neuztraucos no zila gaisa. Man pret vinu neuzticiba saka paradities, kad biju stavokli. Vins saka klut agresivs, neiecietigs pret mani. Kad berns piedzima, vins kluva vel agresivaks.

Tad kāpēc tu esi kopā ar tādu vīrieti?
Ja ir aizdomas par krāpšanu,ar kontrolēšanu un liegšanu nekas nemainīsies.
20.01.2022 12:40 |
 
Reitings 1374
Reģ: 26.06.2019
Nu bet pēcdzemdību depresiju neatrisinās tas, ja jūs abi būsiet blakus 24/7. Tieši tāpat kā ir jārisina jautājums par to, kāpēc viss ir jādara tev vienai. Man izklausās pārāk daudz MAN, ES, tāpēc nav brīnums, ka vīrietis atpūtu meklē ārpus mājas. Pārāk histēriski. Hormoni pa gaisu, tas ir saprotams, bet visam ir robežas.
Nu saprotiet, mes neesam vienlidziga situacija.

Ar šo bija jārēķinās, kad radījāt bērnu. Nu nevar ar zīdaini padusē drecelēt pa bāriem. Man liekas jebkura normāli domājoša sieviete saprot, ka pirmais laiks ir sevis atstāšana otrā plānā.
20.01.2022 12:41 |
 
Reitings 1374
Reģ: 26.06.2019
Ja, man ir aizdomas, ka vins ir krapis, kad biju stavokli. Es biju nenormala depresija, es raudaju katru dienu, man bija riska grutnieciba, paldies Dievam, bernins piedzima vesels. Es neuztraucos no zila gaisa. Man pret vinu neuzticiba saka paradities, kad biju stavokli. Vins saka klut agresivs, neiecietigs pret mani. Kad berns piedzima, vins kluva vel agresivaks.

Nu bet Tu meklē palīdzību, lai ārstētu visas depresijas, vai domā, ka vīrietis izārstēs tev visu ar to, ka sēdēs ar tevi mājās, kamēr bērns izaugs?
20.01.2022 12:42 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Varbūt viņa uzvedība mainījās pēc bērna piedzimšanas,jo tava uzmanība ir tikkai bērnam?
20.01.2022 12:42 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Mani vienmēr draugs velk visur līdzi, pat normāli uz bāru negrib bez manīm iet, citreiz es tieši to vēlos lai nesauc mani. Iet ar draugiem, bet mani tā pat vajag.
20.01.2022 12:43 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Un tas nav nekas traks, ja kādu vakaru vīrietis grib atpūsties ar draugiem bez sievas /draudzenes. A kas tur tāds? Ja tur sāktu tusēties ar citām sievietēm nu tad cits stāsts.
20.01.2022 12:44 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
lote_te @ 20.01.2022 12:41
Nu bet pēcdzemdību depresiju neatrisinās tas, ja jūs abi būsiet blakus 24/7. Tieši tāpat kā ir jārisina jautājums par to, kāpēc viss ir jādara tev vienai. Man izklausās pārāk daudz MAN, ES, tāpēc nav brīnums, ka vīrietis atpūtu meklē ārpus mājas. Pārāk histēriski. Hormoni pa gaisu, tas ir saprotams, bet visam ir robežas.
Ar šo bija jārēķinās, kad radījāt bērnu. Nu nevar ar zīdaini padusē drecelēt pa bāriem. Man liekas jebkura normāli domājoša sieviete saprot, ka pirmais laiks ir sevis atstāšana otrā plānā.

Kapec tad virietis var katras brivdienas? Tas butu normali, ja mes sarunatu, ka vins kadu brivdienu panem visas rupes uz sevi, un es dabutu atputu pa nedelu, pa veikaliem ar meitenem, iedzert vinus. Bet sanak, ka virietim tas ir normali pielikt maz pules ar bernu laiku pavadit, un piedzerties ta, ka nepiecelties nakamaja diena. Nu ja, ka es jau mineju, sievietes vienmer tiks nosoditas, jo viriesiem visu drikst. Sievietes viriesus ir izlutinajusas, vinu mammas. Bet man ka matei tiek pateikts - man jabut otra loma.
20.01.2022 12:46 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
jamaika @ 20.01.2022 12:43
Mani vienmēr draugs velk visur līdzi, pat normāli uz bāru negrib bez manīm iet, citreiz es tieši to vēlos lai nesauc mani. Iet ar draugiem, bet mani tā pat vajag.

Nu tev ir paveicies. Es ari gribetu, lai mani panem lidzi. Nav ta ka mes esam diendiena kopa, jo vinam darbs, man savi pienakumi + mini darbs. Mums nedela sanaktu tikai laiks kopa piektdienas vakara, plus brivdienas. A ta mes tiekamies loti reti, parnak majas no darba velu nakti, tapec es neredzu problemu, ka mani panemtu lidzi patuset uz baru. Viena lieta, kad vislaik ir kopa paris 24/7, bet mes esam tada zina loti busy.
20.01.2022 12:49 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Mierīgi esi mēģiņajusi ar viņu runāt, lai iepazīstina ar tiem jaunajiem draugiem?
Mierīgi izklāstīt savu redzes punktu, bez apvainojumiem, drāmām, un ka vēlies iepazīties ar viņa draugiem.
Un iesaisti viņu vairāk ar bērnu, piemēram, mans brālis un viņa sieva ir reāli 50 uz 50 audzināšanā, lai nav tā ja 1 vel visu jau no 1dienas, jo viņi atklāti par to runāja, bez uzbraucieniem, bet mierīgi.
20.01.2022 12:50 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
jamaika @ 20.01.2022 12:44
Un tas nav nekas traks, ja kādu vakaru vīrietis grib atpūsties ar draugiem bez sievas /draudzenes. A kas tur tāds? Ja tur sāktu tusēties ar citām sievietēm nu tad cits stāsts.

Tur ta lieta, ka es nezinu, kas tie vinam par comiem, un varbut tur bus sievietes, es to jau nezinu.
20.01.2022 12:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits