Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko nevarat izturēt?

 
Reitings 244
Reģ: 06.01.2022
Padalamies ar savām dīvainībām.
Varbūt ne gluži dīvainībām, bet kā obligāti ir jābūt, un ne savādāk. Piemēram, ar to, ko nevarat izturēt ikdienā. Saistībā ar mājām, ar apģērbu, ar sadzīviskām lietām.
Nu, domu sapratāt.
Piemēram, nevarat izturēt, ka gulta nav perfekti pārklāta, vai nevarat izturēt, ka kāds cits pastaigājis pa māju bez čībām un liek tad tādas kājas dīvānā. Vai, ka trauki nav noslaucīti, bet ielikti žūt. Utt.
19.01.2022 21:09 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
Pirmais las ienāca prātā-ka wc papīru tur uz nepareizo pusi😁😁😁
19.01.2022 21:20 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Mani bieži kaitina,kad lietas nestāv savā vietā, respektīvi noliek ne tur kur tas paredzēts...
Es esmu es diezgan liels pedants un cīnos arī ar savu perfekcionismu🙈
19.01.2022 21:23 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
- Tad kad es uztaisu jebkādus salātus, kāds ejot garām paņem to pašu karoti ar kuru es visu samaisīju, iebāž sev mutē, lai pagaršotu un to pašu karoti ieliek atpakaļ tajos pašos salātos. Man tas tā kaitina, ka es pēc tam tos salātus neēdu. Nesaprotu kāpēc nevar paņemt tīru mazo karotīti un pagaršot.
- Kaitina, ja kāds sākt gramstīties gar ēdienu, kamēr neesmu visu pagatavojusi līdz galam un nolikusi uz ēdamgalda.
- Kaitina, ja nevar aiz sevis nomazgāt vienu šķīvi, atstāj uz nakti, ūdeni neuzlej un tas viss līdz rītam ir piekaltis.
- Kaitina, ja nevar aiz sevis pēc dušas saslaucīt slapju grīdu.
- Kaitina kad uzdod elementārus jautājumus, tādus ko pats var atrast google.
- Kaitina jaunās māmiņas ar ratiem, kuras pa ielu iet kā karalienes. Piemērs, šaura iela, iet divas jaunās māmiņas ar ratiem, viena otrai blakus un pat nedomā pamukt malā ja eju pretī un man uz ielas jālec.
- Kaitina skaļa ēšana, čāpstināšana. Tā besī, ka eju ārā no istabas, ja kāds to dara.
19.01.2022 21:24 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
Bet vispār -mīlu kārtību un esmu ļoti pedantiska, līdz ar to, kaitina bardaks. Pat tās vienas nomestās treniņbikses uz krēsla, no rīta vienmēr ielikšu skapī.
Arī ledusskapī ir sava kārtība kur kāda produktu kategorija stāv 😁 ja draugs bijis veikalā un salicis produktus ledusskapī es par sevi pasmejos un tos pārlieku😁
Kaitina čāpstināšana/zupas strebšana.
19.01.2022 21:24 |
 
Reitings 431
Reģ: 05.08.2021
Ciest nevaru, ja kāds ēd kaut ko ļoti kraukšķīgu manā klātbūtnē... Tā skaņa brrrrr!
19.01.2022 21:30 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Un, meitenes, neapskaužu tas kas te uzskaita cik viegli aizkaitināmas. Patīk un ievēroju kārtību, bet neiespringstu ja ir momenti kad nav viss perfekti. Drīzāk nepatīk tik viegli aizkaitinamas personas. Tas par to karoti un salātiem vispār bomba
19.01.2022 21:48 |
 
Reitings 778
Reģ: 14.11.2021
Besiiiii ka čammājas. Ja bariņā ir 7 cilvēki un vienam pēkšņi mašīnā jakraso lūpas kamēr pārējie stāv uz ielas un gaida uz to vienu, tad tas cilvēks manis pēc var nonākt vispār.
19.01.2022 21:52 |
 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
Santa1992 @ 19.01.2022 21:48
Un, meitenes, neapskaužu tas kas te uzskaita cik viegli aizkaitināmas. Patīk un ievēroju kārtību, bet neiespringstu ja ir momenti kad nav viss perfekti. Drīzāk nepatīk tik viegli aizkaitinamas personas. Tas par to karoti un salātiem vispār bomba

Taču ne jau viņas bļauj, ārdās vai kā citādi izrāda savu aizkaitinājumu. Vienkārši mirkļa nepatika, par kuru papuksti pie sevis un viss. Visiem tā ir.
19.01.2022 21:54 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Viss ko te jau meitenes minēja + man nenormāli kaitina, ja palīdzi kādam, padod kaut ko, vai izdari jebkādu pakalpojumu un cilvēks nepasaka Paldies.
Vai kaitina, ka cilvēki lien rindā pa priekšu, vai veikalos taisa pakas vaļā (apskata preci vai zog) un vispār bezkaunīgi cilvēki mani kaitina
19.01.2022 21:59 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Santa1992 @ 19.01.2022 21:48
Un, meitenes, neapskaužu tas kas te uzskaita cik viegli aizkaitināmas. Patīk un ievēroju kārtību, bet neiespringstu ja ir momenti kad nav viss perfekti. Drīzāk nepatīk tik viegli aizkaitinamas personas. Tas par to karoti un salātiem vispār bomba

Būt viegli aizkaitināmam un kaitinošas darbības ir divas dažādas lietas.
Ja tev patīk un apmierina ēst salātus kur kāds ir nolaizījis lielo karoti, tava izvēle. Mani tas kaitina un nepatīk, ja tā dara.
19.01.2022 22:01 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
Kaitina, ka nevar nolikt vietā, ko kāds paņēmis no cita plaukta, vai vēl trakāk - ledusskapja.
Kaitina, ka darba dienu rītos, pirms kafijas, ar mani sāk runāt.
Kaitina pārāk lēni braucēji uz ceļiem, neslideniem, sevišķi vietās, kur nevar apdzīt.
Īstenībā daudzkas kaitina, visādi sīkumi, grūti tā uzreiz visu iedomāties.
19.01.2022 22:03 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Esmu tas cilvēks, kurš nekad nedzers no vienas pudeles ar nevienu,man pat mašīnā ir vienreiz lietojamās glāzes, lai no šīs situācijas izvairīties.
Man skapī ir viss skārtots pa plauktiem, vienā piemēram ir t-krekli sportam, otrā vnk t-krekli un tad ir pidžammu t-krekli, mani nereāli kaitina, ja konkrētais t-krekls nav tur kur tam jābūt.
Ēšana mašīnā un tukšie iepakojumi, es parasti mazākos iepakojumus salieku lielākjā, lai ir daudz maz kārtīgi un izmest uz reiz var, nevis lasīt visu pa mašīnu, kur kas aizripojis, bet ir cilvēki, kas TĀ nedara.
19.01.2022 22:06 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
Ne gluži no sadzīves, bet kaitina cilvēki, kas katru sīkumu liek FB. Nu piemēram - kāds slīpi noparkojies, vienā vietā ietve nav sakaisīta vai notīrīta untm.
19.01.2022 22:08 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
C00L Dzipsy @ 19.01.2022 22:01

Būt viegli aizkaitināmam un kaitinošas darbības ir divas dažādas lietas.
Ja tev patīk un apmierina ēst salātus kur kāds ir nolaizījis lielo karoti, tava izvēle. Mani tas kaitina un nepatīk, ja tā dara.

Šis man atgādina Spānijas laikus, kad braucu ciemos pie draugiem, ejot uz ēdnīcām parasti spāņi sasūta daudz ēdiena, kuru saliek pa vidu galdam (mazas tapas) un tad visi kopīgi ēd un dalās.
Iedomājies kādas 6 dakšas vienlaicīgi knabina ēdienu haha
19.01.2022 22:10 |
 
Reitings 113
Reģ: 12.12.2019
No ieprieksminetajam lietam ljoti kaitina wc papirs uzlikts uz nepareizo pusi 😂 Iegrabstishanas salatos vai citos vel nesagatavotos edienus noteikti kaitinatu ari mani ,bet manu draugu un gjimenes loka tadu elementu nav. Visi zin,ja kaut kas japagarsho zinjkares vai,lai parliecinatos vai pietiekoshi sinepes pievienotas,tad katrs to dara ar savu tiru karotiti. Esmu diezgan pedantiska. Maja vienmer ljoti tira un katrai lietai ir jabut sava vieta. Shad tad esot prom no LV,manas majas ir dzivojushi draugi un radi. Atgiezoties besija,ka lietas neatradas savas vietas,puteklji zem gultas, pirkstu plekji uz virtuves aughejiem skapishiem. Reali besija. Bet nebesi nenomazgats shkjivis izlietne. Shad tad pati atstaju kadu shkjivi izlietne pec vakarinjam un to nomazgaju no rita gatavojot kafiju. Mani besi cilveki lielveikalos,kuri rinda stavot, man elpo pakausi. Paldies COVID un varu visiem laipni aizradit,lai ievero distanci. Besi,kad sabiedriskas vietas runa skalji pa telefonu. Latvija tas nav tik uzkritoshi,bet Italija diezgan. Dazreiz sanak dzirdet visu dialogu,jo vilciena esoshais elements iesledz telefona rezimu(piedodiet latviski nezinu ka tas saucas),kad tiek dzirdets cilveks ari otra gala. Tad viss vilciena vagons uzzin par dazam ljoti intimam gjimenes vai draugu lietam,slimibam utt. Ne vienmer otra puse esishais zin,ka vinju klausas vel kadi 60 cilveki,un var pateikt kaut ko ljoti ljoti intimu. Esmu iemacijusies tadiem cilvekiem laipni aizradit,jo tas besi mani un besi visus apkartesoshos,ko var nolasit pec sejas izteiksmes. Celjojot ar vilcienu vai lidmashinu,parasti skatos filmas vai klausos muziku,bet dazreiz tie plhapataji ir tik skalji, ka tos dzirdu caur austinjam. Nebesi raudoshi berni lidmashinas. Besi berni un ari pieaugushie, kuri sparda manu kreslu. 1. un 2.x nesaku neko,jo var sanakt nejaushi. 3.laipni paludzu,lai pievalda savas ekstremitates. Tas attiecas ari uz berniem. Parasti jau ir tada vecuma,kad ir jasaprot par pieklajigu uzvedibu plus tas ekstremitates ir daudz isakas,lai tas sanaktu nejaushi. Nebesi raudoshi berni lielveikala. Besi vinju vecaki,kuri skalja balsi uz tiem bljauj. Vispar biezi besi tieshi vecaki. Berni ir tikai vinju atspulgs. Besi cilveki,kuri klachojas. It ipashi tadi,kuri runa par kopejiem draugiem/pazinjam. Velak to daris ari ar mani. Besi NL un citas piramidsistemas. Besi Kivichi. Besi mans kaimins pensionars,kursh nekad neuzkopj kapnju telpu un katru vakaru vazajas pa lielveikalu,kur apchamda augljus, pat vinogu kjekara ogas(vinogas vairs neperku 🤮) un lasa zarnalus stenda pie kases. Un noteikti uzsplauj uz pirkstiem katru reizi,lai vieglak parshkirstu lappusi. Un protams besi cilveki,kuri vienmer visu zin labak par citiem un bazas ar saviem padomiem.
19.01.2022 22:17 |
 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
Kaitina:
-Arī kaitina čāpstināšana, kraukšķināšana un tamlīdzīgi. Kolēģe ēdot arī mēdz čāpstināt, vienmēr ne pārāk patīkami. Draugs arī skaļi ēd, vienmēr apsaucu, lai taču saņemas. :D
- Cilvēki, kuri lēni kustas pa ietves vidu, ka ne apiet, ne ko citu. Tas pats arī veikalos un citās sabiedriskās vietās. Vai tiešām nevar iet pa malu, lai citi arī var tikt garām?
-Pensionāri, kuri brauc uz veikaliem no rīta, kad visi brauc uz darbu, tad pukst, ka nav kur apsēsties, grūstās. Kāpēc nevar aizbraukt nedaudz vēlāk, bet ar komfortu, nelienot jau tā pārbāztajā transportā. Cik braucu arī dienas laikā vai brīvdienās, viņu ir mazāk kā no rītiem vai vakaros. Nedzīvoju gan Rīgā, bet tāpat liela pilsēta ar aktuālu problēmu. Reizēm principa pēc nelaižu sēdēt. Maitas sindroms, bet lai.
- Pļāpīgi cilvēki. Ja cilvēks, pajautājot vienu jautājumu, pārvērš sarunu par monologu, aizvirzoties no tēmas tālu.
- Panikas cēlēji. Ja redz, ka kaut kas neiet pēc plāna, sacels paniku pa visu pagastu, tad tikai sāks domāt, kas un kā, kad visi jau sacelti kājas. Tad nākas mierināt.
-Čīkstētāji, antivakseri utt. "Viss slikti, atlajst Sajmu!".
-Egoisti. Bez liekiem vārdiem.
-Bezkaunīgi cilvēki, kuri vēlas izbraukt uz tava rēķina. Atmiņā ir kursabiedri, kuri nenāk uz nodarbībām, bet pēc tam nav kauna lūgt, lai sūtu viņiem gatavos darbus, prezentācijas, ko esmu gatavojusi semestra laikā. Taču nestudē, ja nevēlies.
Sarakstīju te memuārus. :D Izklausās jau traki, bet ikdienā esmu ļoti miermīlīgs un labsirdīgs cilvēks, tikai šie ir biežākie iemesli, kāpēc pie sevis uznāk nepatīkamas emocijas. :D
Par sīkumiem īpaši neuztraucos, bet, ja uznāk aizkaitinājums, tad tas ir uz sekundi.
19.01.2022 22:20 |
 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
Jā, arī piekrītu C00L Dzipsy un Andie. Nekad nedzeru vai neēdu no lietas, kuru kāds tikko lietojis. Vienīgais izņēmums ir draugs, bet arī ne vienmēr, piemēram, ja viņš ir dzēris no glāzes un tikko ēdis.
19.01.2022 22:26 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
Ziemeljmeita @ 19.01.2022 22:17
No ieprieksminetajam lietam ljoti kaitina wc papirs uzlikts uz nepareizo pusi ? Iegrabstishanas salatos vai citos vel nesagatavotos edienus noteikti kaitinatu ari mani ,bet manu draugu un gjimenes loka tadu elementu nav. Visi zin,ja kaut kas japagarsho zinjkares vai,lai parliecinatos vai pietiekoshi sinepes pievienotas,tad katrs to dara ar savu tiru karotiti. Esmu diezgan pedantiska. Maja vienmer ljoti tira un katrai lietai ir jabut sava vieta. Shad tad esot prom no LV,manas majas ir dzivojushi draugi un radi. Atgiezoties besija,ka lietas neatradas savas vietas,puteklji zem gultas, pirkstu plekji uz virtuves aughejiem skapishiem. Reali besija. Bet nebesi nenomazgats shkjivis izlietne. Shad tad pati atstaju kadu shkjivi izlietne pec vakarinjam un to nomazgaju no rita gatavojot kafiju. Mani besi cilveki lielveikalos,kuri rinda stavot, man elpo pakausi. Paldies COVID un varu visiem laipni aizradit,lai ievero distanci. Besi,kad sabiedriskas vietas runa skalji pa telefonu. Latvija tas nav tik uzkritoshi,bet Italija diezgan. Dazreiz sanak dzirdet visu dialogu,jo vilciena esoshais elements iesledz telefona rezimu(piedodiet latviski nezinu ka tas saucas),kad tiek dzirdets cilveks ari otra gala. Tad viss vilciena vagons uzzin par dazam ljoti intimam gjimenes vai draugu lietam,slimibam utt. Ne vienmer otra puse esishais zin,ka vinju klausas vel kadi 60 cilveki,un var pateikt kaut ko ljoti ljoti intimu. Esmu iemacijusies tadiem cilvekiem laipni aizradit,jo tas besi mani un besi visus apkartesoshos,ko var nolasit pec sejas izteiksmes. Celjojot ar vilcienu vai lidmashinu,parasti skatos filmas vai klausos muziku,bet dazreiz tie plhapataji ir tik skalji, ka tos dzirdu caur austinjam. Nebesi raudoshi berni lidmashinas. Besi berni un ari pieaugushie, kuri sparda manu kreslu. 1. un 2.x nesaku neko,jo var sanakt nejaushi. 3.laipni paludzu,lai pievalda savas ekstremitates. Tas attiecas ari uz berniem. Parasti jau ir tada vecuma,kad ir jasaprot par pieklajigu uzvedibu plus tas ekstremitates ir daudz isakas,lai tas sanaktu nejaushi. Nebesi raudoshi berni lielveikala. Besi vinju vecaki,kuri skalja balsi uz tiem bljauj. Vispar biezi besi tieshi vecaki. Berni ir tikai vinju atspulgs. Besi cilveki,kuri klachojas. It ipashi tadi,kuri runa par kopejiem draugiem/pazinjam. Velak to daris ari ar mani. Besi NL un citas piramidsistemas. Besi Kivichi. Besi mans kaimins pensionars,kursh nekad neuzkopj kapnju telpu un katru vakaru vazajas pa lielveikalu,kur apchamda augljus, pat vinogu kjekara ogas(vinogas vairs neperku ?) un lasa zarnalus stenda pie kases. Un noteikti uzsplauj uz pirkstiem katru reizi,lai vieglak parshkirstu lappusi. Un protams besi cilveki,kuri vienmer visu zin labak par citiem un bazas ar saviem padomiem.
😁😁😁😁😁 esmu pārsmējusies!
19.01.2022 22:28 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
Principā jau viss ziemeljmeitas uzskaitītais var tracināt atsevišķās situācijās, kad uztrāpies uz neīsto noskaņojumu. 😂
19.01.2022 22:30 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Ah.. Jā! Piekrītu par žurnāliem un grāmatām kuras pāršķirsta saslapinot pirkstu mutē! Kāpēc tas ir jādara?! 😬
19.01.2022 22:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits