Ko nevarat izturēt?

 
Reitings 244
Reģ: 06.01.2022
Padalamies ar savām dīvainībām.
Varbūt ne gluži dīvainībām, bet kā obligāti ir jābūt, un ne savādāk. Piemēram, ar to, ko nevarat izturēt ikdienā. Saistībā ar mājām, ar apģērbu, ar sadzīviskām lietām.
Nu, domu sapratāt.
Piemēram, nevarat izturēt, ka gulta nav perfekti pārklāta, vai nevarat izturēt, ka kāds cits pastaigājis pa māju bez čībām un liek tad tādas kājas dīvānā. Vai, ka trauki nav noslaucīti, bet ielikti žūt. Utt.
19.01.2022 21:09 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
klaciite @ 20.01.2022 20:40
Mani kaitina:
(Nu tā, ka riktīgi) ka tabletes no plāksnītēm neizspiež pēc kārtas, bet haotiski pa visu blisteri ?
Kad redzu, ka kāds veikalā ielicis plastmasas maisiņā vienu citronu (wtf?!). Beigās no veikala mājās vairāk maisiņi, nekā produkti ?
Ja no mājas jāizbrauc 14:00 un vīrs jau 13:30 saģērbies un gaida. Un nē, es nekavēju - man ar punktualitāti viss ok ?

Jā, un pie kases tas kas maisiņā liek vienu citronu blenž uz tevi kā debīlu, kad esi paņēmis 4 apelsīnus bez maisiņa 😂
20.01.2022 23:23 |
 
Reitings 285
Reģ: 21.02.2021
-Mani besī, kad nav saklāta gulta no rītiem.
-Izdzerts piens vai jebkas, bet palikusi pilīte, bet paka ielikta ledusskapī.
-nevīžīgi ciemiņi, arī tādi, kas pēc tualetes nenomazgā rokas
-skaļa ledeņu sūkāšana, ir sevišķi , pensionāriem
-kaitina, kad kaut ko paņem bez manas atļaujas (manu)
-vietā nenoliktas mantas (draugs var paņemt termometru vai jebko, un tas mētāsies uz galda 2 nedēļas, līdz ko es nenovākšu
-ka ledusskapī ieliek sieru vai maizi, bet neapklātas to , vai neieliktas maisiņā, ka apkalst
20.01.2022 23:26 |
 
Reitings 244
Reģ: 06.01.2022
Man mamma mācīja, ka lai arī cik daudz augļus ņemtu, kaut vienu banānu, vienu mandarīnu, vai vienu avokādo, tas ir jāieliek maisiņā.
Un uzskatu, ka tas ir normāli.
20.01.2022 23:27 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
Marleena @ 20.01.2022 23:27
Man mamma mācīja, ka lai arī cik daudz augļus ņemtu, kaut vienu banānu, vienu mandarīnu, vai vienu avokādo, tas ir jāieliek maisiņā.
Un uzskatu, ka tas ir normāli.

Un priekš kam? Lai aizietu mājās un izmestu to maisiņu mistkastē? 🤦🏼‍♀️
20.01.2022 23:37 |
 
Reitings 244
Reģ: 06.01.2022
Nu, maisiņus miskastē mēs nemetam. Liekam vienā lielā maisā mazos maisiņus, kurus pēc tam izmantojam.
20.01.2022 23:44 |
 
Reitings 746
Reģ: 14.05.2019
Mani kaitina, ja iet pa ietvi, smēķē ko smirdīgu un nerēķinās ar cilvēkiem, kas iet aiz muguras. Vai dara to pie ieejas durvīm.
Ja runā daudz, neklausās, ko otrs saka un turpina runāt vienu un to pašu.
20.01.2022 23:53 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Vai te vēl neviena nav pieminējusi, cik nenormāli kaitinoši ir kad publiskā iekštelpā, kurā ir jāvelk sejas maska
(jā, arī uz deguna),
cilvēks klepojot noņem sejas masku no mutes 😒😀 un baktērija smuki lido pa gaisu kāmēr kāds piekvekšķ telpu
21.01.2022 00:16 |
 
Reitings 46
Reģ: 26.12.2021
Bet vispār -mīlu kārtību un esmu ļoti pedantiska,

Vienmēr esmu uzskatijis ka pedanti ir ar galva neveseli cilvēki. Kārtība ir ok, bet ja tam pipit pārāk slimīgi, tā ir psihiska novirze.
- Pļāpīgi cilvēki. Ja cilvēks, pajautājot vienu jautājumu, pārvērš sarunu par monologu, aizvirzoties no tēmas tālu.

Kaitina cilvēki, kas žēlojas

Visi esam tikai cilvēki. Galvenais tikai vai tas aprobežojas tikai ar žēlošanas, vai ari kkas tien darīts, lai to mainītu.
7) vienmēr pēc atgriešanās mājās parģērbjos, uzvelku mājas drēbes. Nesaprotu, kā ar izejamām drēbēm var dzīvoties pa māju. Vnk nu kaaaa?

Kas tieši tur ir dīvains? To sauc par laika ekonomiju. Es personīgi nekad nepārvēlu drēbes, jo nezinu vai pēkšni 21 vakarā neizdomāsu aiziet uz piemājas veici teiksim pēc čipsiem. Un par cik esmu loti slinks cilvēks, es neiešu tikai tapēc, ka būs slinkums vilkt atkal āra drēbes.
Bez tādiem cilvēkiem tusini un pasēdēšanas būtu loti garlaicīgi.
Kaitina, kad čāpstina vai laiza pirkstus, kas nosmulēti ar ēdienu (tam ir domātas salvetes)

Tā ir pati garšīgākā ēdiena sastāvdalja, iesaku pamēģināt! (y)
Kaitina cilvēki, kam piemīt rīta īgnuma sindroms

Kādam vēl vajadzētu būt cilvēkam, kurš celas agri no rīta uz darbu kas maybe riebjas, lai nopelnītu sev iztiku?
21.01.2022 01:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits