Ko nevarat izturēt?

 
Reitings 244
Reģ: 06.01.2022
Padalamies ar savām dīvainībām.
Varbūt ne gluži dīvainībām, bet kā obligāti ir jābūt, un ne savādāk. Piemēram, ar to, ko nevarat izturēt ikdienā. Saistībā ar mājām, ar apģērbu, ar sadzīviskām lietām.
Nu, domu sapratāt.
Piemēram, nevarat izturēt, ka gulta nav perfekti pārklāta, vai nevarat izturēt, ka kāds cits pastaigājis pa māju bez čībām un liek tad tādas kājas dīvānā. Vai, ka trauki nav noslaucīti, bet ielikti žūt. Utt.
19.01.2022 21:09 |
 
Reitings 113
Reģ: 12.12.2019
gravity o clock @ 20.01.2022 01:32

Ja ceļoju ar Ryanair, tad tur man bija gan rokas bagāža gan mazā bagāža. Kas vēl būs, ja mugursomu ņemšu nost? Tam man mugursoma, lai uz muguras atrastos un man ērtāk. Un rokās man jau čemodāniņš ko stumt. Tāpat neērti tajās ejās.
Man arī vienreiz tāda dura gadījās. Bet sabiedriskajā. Semestra beigas. Visur viss jānodod. Uz uni braucu ar kompi un milzu smagu grāmatu maisiņā. Jo no tās man jāliek materiāli prezentācijas, kas dienas beigās būs jāprezentē. Kompis bija kādi 2,6 kg un tas vēl senos laikos- ar smago lādētāju. Iekāpju kā vienmēr ar stāvgrūdām piegrūstā augtobusā. Stāvu. Uz place uzkārta mugursoma un ar to roku turos. Otrā rokā kompis un maiss ar to milzu grāmatu. Reāli vispār nevaru noturēt. Tev viena slimā du*a man saka. ''Jūsu soma bojā/plēš manu mēteli. Ņemiet nost un turiet rokās.''' Tiešam tā arī pateice. Es vienkārši ah*ela. Vāru negija. Nezinu ko pateicu slimajai. Bet padomāju du*a, varūt tavs mētelis plēš manu saomu. Mētelis bija lēts sūds, tā soma man bija laba ādas soma. Silmā nebija arī jauna kādi 35 gadi. Traucē, nu tad vācies stāvēt citur. Tādu bezkaunību. Tavas problēmas. Bīdies citur stāvēt. Jā un neplēsa. Varbūt rīvējās. Bet ja brauc ar pārpildītu sabiedrisko, ko iedomājies. Tā pretīgo padzīvojušo un veco latviešu sieviešu uzvedība tiešām ir nepieņemama. Nav brīnums ka LV tik daudz vientuļu sieviešu. Kura tādas slimas pretekles vajag? Tas mani tā nobesīja. Vajadzēja uz kājas uzmes bibliotēkas grāmatu un tēlot pieklājīgo vai atvainoties. ? Laikam atcerējos ko patiecu. Ka nē nevaru, jo jau 1 rokā nevaru noturēt gŗamatu un kompi. Un ja viņai ļoti vajag. Tad lai tur manu grāmatu un kompi, bet es tad paņemšu somiņu rokā.
😂😂😂 Parsmejos,bet dura tu,jo latvieshu sievietes nav kasigas. Kasigas ir krievu sievietes. Latvietes vispar negrib kasities,ja nu vienigi nav kaut kadas “slavenas “ influenceres. Man ir jauktas asinis,bet ari mani krievu senchi nekasas. Visdrizak tas ir manas vectetinja franchu asinis,kuras kad izshauj,tad PZ ka izshauj. Plus vel dzivojot Italija un komunicejot ar dienviditaljiem kad sanak celjot un ar tiem strideties. Mani draugi redzot tadas situacijas,man pateica,ka es vispar neesmu latviete. Besi,kad mani kads grib piedirst ( apmanit). Pirmo reizi uzaicinaju visu gjimeni uz Italiju un visu apmaksaju. Tas bija 2010.gads 5 dienas pie Gardas ezera,1 nedelja Ligurija pie juras un 3 dienas Florence. Incidents notika vilciena Milana-Ligurija…Neatceros vilciena galapunktu. Vilciena ir pardevejs a ratinjiem,kur var iegadaties kafiju,udeni,limonades,alu,maizites,chipsi s un citus neveseligus sudus. Esmu neizgulejusies(jaunibas atsitu galvu pret sienu) masasvirs grib alu un berni est. Panjemu 1 alu un 3 tramezzini (maizites) un samaksaju ka par 3 aliem un 3 maizitem. Sagurusi un reali nesapratu,ko samaksaju tani momenta,bet pec paris minutem sapratu. Masa jauta ko darisi? Sagaidishu,kad atkal garam naks. Mums lidz Ligurijai vel paris stundas jabrauc.Tas suds nak atpakalj un es vinju saucu ienakt musu plaskarta (laikam ta saucas) un lai parada cenas. Cenas rakstitas uz ratinjiem. Shis jegu parmizis,savus ratinjus griez ta,lai es neredzu un skrien prom. Nakamaja plaskarta Italji grib kaut ko nopirkt. Es protams ieeju pie vinjiem atvainojoties un paskaidroju ar atvainoshanos savu nekorekto uzvedibu. Ka shis pardevejs mus piekrapa un slepj cenas uz ratinjiem. Tani plaskarta vins neko nepardeva,atgrieza man izkrapto naudu un paludza,lai es nesudzos. Jo es vinjam biju pateikusi Tev kirdih! Rit sazinashos ar Trenitalia un pastastishu par sho situaciju. Nosaukt vilciena numuru un tur zinas kads darbinieks bija shini vilciena un chau chau darbs. Beigas to neizdariju, jo pati celjojuma un gribejas tikai pozitivi kjert. Bet tas italis (dienviditalis) reali pareiza jegu un iespejams parstaja krapties. Bet varbut ne.? Kad mana gjimene redzeja kadu haju es uztaisiju,ienakot blakusplaskarta,reali apstulba. Mani reali besi shadi krapeji. Ja Ikdiena esmu diezgan mieriga persona,tad tadas situacijas kljustu nekontrolejama. Uzdzen asinis tadas personas un es sevi nekontroleju. Vel viena situacija pavisam nesen. Parasti eju uz Rimi iepirkties. Bet bija viena lieta,kuru gribeju nopirkt Mego veikala. Nu tur var ieraudzit visu. Ir pensionari,kuri pedejos santimus skaita un esmu pielikusi trukstoshos centus,pat,ja tas pensionars gribeja atlikt mala to karoti pirkumu. Puerunaju, lai panjem. Un te vienu dienu reali gaisha dienas laika kaut kads idiots apdzeries sak lamaties ar pardeveju. Jau samaksaja,bet vel paliek veikala un noliek vinju pedejiem vardiem. Visi rinda stavosjhie kluse. Es kaut kada 5.rinda stavosha persona vinjam uzbljauju no taluma,lai aizver savu muti un kratas ara no veikala un netrauce darbu pardevejai. Vinsh latvieshu valodu nesaprata ,bet aiz manis stavoshais jaunietis paskaidroju labak. Un tas lops uzreiz aizmuka,jo saprata,ka pa muti var dabut. Besi tadi zombiji,kuri stav rinda un atljauj kaut kadam degeniratam pazemot pardeveju. Ja nebutu es un puisis aiz manis, tad vinsh vel ilgi pazemotu pardeveju. Un visiem po. Shi ir lieta,kas visvairak mani besi un ari uztrauc. Vienaldziba! Bailes! Neudriksteshanas iebilst un izteikt savu viedokli!
20.01.2022 02:49 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Mans neparastais besis:
- Besī instrumentu "strinkšķināšana"/"paspēlēšana". Man patīk fonā mūzika, youtube video, u.t.t., bet nepatīk troksnis, kad kāds "mēģina" (klavieres, ģitāra, nav svarīģi ko). Vēl sliktāk, ja gaida komplimentus un uzslavas
20.01.2022 03:20 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Mani kaitina cilvēki, kuriem ir pārāk daudz lietas, kas viņus kaitina.
20.01.2022 03:32 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Laikam varu nosaukt tikai čāpstināšanu un agresīvā tipa antivakserus, jo tas ir vienīgais no ikdienas, kas liek asinīm vārīties (lai gan pie otrā sāku pierast). Neko citu tādu, kas noved līdz baigajai kaitināšanai, šobrīd nevaru iedomāties.
20.01.2022 03:47 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Par tualetes papīru piekrītu - ļoti besī, ja redzu to nepareizi novietotu😀😂
Besī cilvēki, kuri atnāk ciemos un ir nevīžīgi - nenovelk kurpes/piestaigā māju, izlej glāzes vai sacūko ar ēdienu- jebkurš cilvēks, kas atnāk ciemos var justies kā mājās, tikai,lūdzu,kārtīgi🙏🏻🙏🏻
Besī cilvēki, kas nešķiro.
Besī cilvēki, kas stikla pudeles neizmazgā un met pa taisno tādus šķirošanā. (Pirms tam tās ir jāizskalo!)
Besī cilvēki, kuri it kā šķiro papīru, bet met slapju vai netīru salveti.
Besī, kad nepieviērš lietām uzmanību, ja kaut ko dari, tad dari to normāli.
P.S. Neesmu pārsteigta par garajiem komentāriem - latvieša dienas prieks pabesīties un pačīkstēt😀😂
20.01.2022 03:47 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
GhostGG @ 20.01.2022 03:32
Mani kaitina cilvēki, kuriem ir pārāk daudz lietas, kas viņus kaitina.

Piekrītu, mani arī kaitināja lasīt cik daudzi te čīkst😀😂
20.01.2022 03:49 |
 
Reitings 104
Reģ: 24.11.2021
-Mani kaitina cilvēki kuri šāda diskusijā ienāk un saka ka visi čīkst vai ir viegli aizkaitināmi. Ko jūs gaidījāt no šādas diskusijas... Cilvēki...
-Kaitina cilvēki kas visu tekstu sarakstā bez enter vai vismaz kaut kādas zīmes ka sākas jauna doma.
-kaitina cilvēki kuri domā ka viņu viedoklis ir vispareizākais vai citiem ir atļauts patikt tām lietām kuras patīk tikai viņiem. Piemēram, mūzika, apģērbs utt.
-kaitina ka pensionāri brauc agri rītos vai vēlu vakarā ar sabiedrisko. Nē es tevi nelaidīšu sēdēt, jo man vai nu bija 12h maiņa uz kājām vai būs. Centrāltirgus svaigākās siļķes var pagaidīt vai lidl rindā nekur nepazudīs.
-kaitina cilvēki kuri veikalā atstāj ratus ailes vidū un paši kaut kur aiziet prom.
-kaitina ka pierakstās pie ārsta un neatnāk. Tādu ir daudz. Vidēji 4 cilvēki katru pieņemšanu. Apsola ka būs, bet neatnāk un nav pat cieņas piezvanīt pateikt. (mūsdienās pat var nezvanīt, ir elektroniski mājaslapā kur ievadi laiku, ārstu un aizsūtas paziņojums zvanu centram) Tērē manu laiku un veido rindas pie ārstiem.
-kaitina smirdīgi cilvēki. Protams, urīna aromāts, tādi kas iepriekšējā dienā dzēra un smird pēc vodkas pudeles ar ķiplokiem, kā arī tādi kuri uzlej pusi pudeles lēto smaržu un domā ka ir baigi krutie.
-cilvēki kuri nejēdz atkritumu šķirošanas kaut vai pašus pamatus - nemest netīrus vienreiz lietojamos papīra traukus pie papīra, nemest neizmazgātus plastmasas vai stikla traukus konteineros utt.
P. S. Vismaz reizi pusgadā ir šāda diskusijā un vienmēr ir kādi snowflakes kuri raksta "cik visi viegli ir aizkaitināmi utt" "latvieši jau tādi ir"... Ne tie nav latvieši. Ne tie nav latviešu īpašība, katram cilvēkam kaut kas patīk kaut kas nē. Chill
20.01.2022 06:56 |
 
Reitings 174
Reģ: 26.11.2015
Kad otrs nekad tualetes papīru nevar nolikt atpakaļ tur kur tam jāstāv😄 Tas pats ar zobu birsti.
Arī kad nenomazgā traukus uzreiz pēc gatavošanas vai ēšanas,bet samet izlietnē un atstāj. 😅
Kad kautko nenoliek vietā tur kur tam bij jāstāv un pasaka,ka noliks vēlāk,bet tā arī nenoliek.
Kad glāzi noliek kautkur uz malas,kur čista zini,ka ja viņu aizķers viņa nkkritīs un saplīsīs.
Kad ņem jaunu krūzi,vai glāzi bet nevar paņemt vai izskalot iepriekšējo kur tika dzerts tikai ūdens.
Nu tādi sīkumi,bet kaitinoši 😃
20.01.2022 07:15 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Lula @ 19.01.2022 23:41

Samanta Tīna
Līdzīgi ar paldiiiees un bučiņaaas

Interesanti. Nez vai mana mamma seko tādai Samantai Tīnai un to ir aizguvusi no viņas.🤔😂
Nevajag apgalvot, ka visiem pielipis no Samantas. Riktīgi muļķīgi. Nav viņa vienīgā Latvijā kura tādus vārdus lieto, tas ir tā kà apmēram Tīna tos vārdus būtu izdomājusi un tad nu visi ņem un špiko.
20.01.2022 08:11 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Jacqueline @ 20.01.2022 03:49

Piekrītu, mani arī kaitināja lasīt cik daudzi te čīkst??

Neviens jau nečīkst tikai atbild uz to ko jautaja, ja kas. 😅
20.01.2022 08:20 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Kaitina:
*ja cilvēki kavē, nav punktuāli
*ja aiztiek ēdienu, kuru vēl nepagatavoju līdz galam
*šķauda/klepo neievērojot higiēnas normas un nepieliek roku priekšā
*pātrauc, kad cits runā
*nekārtība
20.01.2022 08:59 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Mani ļoti kaitina cilvēki, kuri neseko līdzi savai elementārai higiēnai. Manāmi netīri zobi ar aplikumu, kas smird pēc sviedriem( tas piedodams ja ārā +35 un esi rukājis visu dienu melnu muti), bet ne ziemā , kaitina, kad velk netīras drēbes, netīri nagi,mati, kas principā smird.
Liekas, -nu tev ūdens mājās nav vai kas ?
Kaitina, kad cilvēki nedomā par savu sejas ādu it kā tas būtu kas otršķirīgs?,mazsvarīgs? Pazīstu tādu džeku, kam ir aknei līdzīgas pumpas, bet nav bijis ne pie viena ārsta, staigā viss vienos augoņos uz sejas, ar netīrām rokām kaut kur mašīnā vai random uz ielas to pumpu nokasa un tad tur asiņo-fuj.
Kaitina, kad neiet pie zobu higiēnista un vispār nedomā ka tas ir pretīgi, kad uz priekšējiem zobiem ir zobakmens , šķībi zobi, neapsver pat ideju par taisnošanu, jo viņiem liekas- dabigi tatad skaisti.
Parejais laikam kaut ka tā-bet to cilveku higienu uztveru pa maximumu.😂 nezinu kapec ta, bet no pirma skatiena man rodas riebums ja redzu nekoptu, smirdigu, un kaitina kad NELIETO dezedorantu😂tad gribas viņiem uzdāvināt to😂
20.01.2022 09:39 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
jamaika @ 20.01.2022 08:20

Neviens jau nečīkst tikai atbild uz to ko jautaja, ja kas. ?

Tas taču ir skaidrs kā diena😅😅
20.01.2022 10:47 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Kokomi @ 20.01.2022 06:56
-Mani kaitina cilvēki kuri šāda diskusijā ienāk un saka ka visi čīkst vai ir viegli aizkaitināmi. Ko jūs gaidījāt no šādas diskusijas... Cilvēki...
-Kaitina cilvēki kas visu tekstu sarakstā bez enter vai vismaz kaut kādas zīmes ka sākas jauna doma.
-kaitina cilvēki kuri domā ka viņu viedoklis ir vispareizākais vai citiem ir atļauts patikt tām lietām kuras patīk tikai viņiem. Piemēram, mūzika, apģērbs utt.
-kaitina ka pensionāri brauc agri rītos vai vēlu vakarā ar sabiedrisko. Nē es tevi nelaidīšu sēdēt, jo man vai nu bija 12h maiņa uz kājām vai būs. Centrāltirgus svaigākās siļķes var pagaidīt vai lidl rindā nekur nepazudīs.
-kaitina cilvēki kuri veikalā atstāj ratus ailes vidū un paši kaut kur aiziet prom.
-kaitina ka pierakstās pie ārsta un neatnāk. Tādu ir daudz. Vidēji 4 cilvēki katru pieņemšanu. Apsola ka būs, bet neatnāk un nav pat cieņas piezvanīt pateikt. (mūsdienās pat var nezvanīt, ir elektroniski mājaslapā kur ievadi laiku, ārstu un aizsūtas paziņojums zvanu centram) Tērē manu laiku un veido rindas pie ārstiem.
-kaitina smirdīgi cilvēki. Protams, urīna aromāts, tādi kas iepriekšējā dienā dzēra un smird pēc vodkas pudeles ar ķiplokiem, kā arī tādi kuri uzlej pusi pudeles lēto smaržu un domā ka ir baigi krutie.
-cilvēki kuri nejēdz atkritumu šķirošanas kaut vai pašus pamatus - nemest netīrus vienreiz lietojamos papīra traukus pie papīra, nemest neizmazgātus plastmasas vai stikla traukus konteineros utt.
P. S. Vismaz reizi pusgadā ir šāda diskusijā un vienmēr ir kādi snowflakes kuri raksta "cik visi viegli ir aizkaitināmi utt" "latvieši jau tādi ir"... Ne tie nav latvieši. Ne tie nav latviešu īpašība, katram cilvēkam kaut kas patīk kaut kas nē. Chill

Snowflake, tu laikam vēl nepaspēji izdzert savu rīta kafiju, take a chill pill
20.01.2022 10:48 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Besī cilvēki, kuri pārāk nopietni visu uztver😀😂 Sorry, bet te atkal ir jāsmejās.
20.01.2022 10:51 |
 
Reitings 104
Reģ: 24.11.2021
Snowflake, tu laikam vēl nepaspēji izdzert savu rīta kafiju, take a chill pill

Kafiju nedzeru :P Kad nosuc par snowflake tā uzreiz spuras gaisā . Smieklīgi :D
20.01.2022 10:53 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Kokomi @ 20.01.2022 10:53

Kafiju nedzeru :P Kad nosuc par snowflake tā uzreiz spuras gaisā . Smieklīgi :D

Mīļā, Tu ne tajā adresē nonāci - manas spuras Tev neredzēt😎
Un par kafiju, varbūt, tomēr padomā - iespējams nav nemaz tik slikta doma, sniegpārsliņ😂😘
20.01.2022 10:59 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
jamaika @ 20.01.2022 08:11

Interesanti. Nez vai mana mamma seko tādai Samantai Tīnai un to ir aizguvusi no viņas.??
Nevajag apgalvot, ka visiem pielipis no Samantas. Riktīgi muļķīgi. Nav viņa vienīgā Latvijā kura tādus vārdus lieto, tas ir tā kà apmēram Tīna tos vārdus būtu izdomājusi un tad nu visi ņem un špiko.

Nu tak skaidri redzams, ka jaunākai paaudzei, ne gluži mammām un omām visi tie teicieni aktualizējās tieši pēc tam, kad viņa sāka parādīties šovos. Pirms tam točna nedzirdēju "jeibogu" ne no draudzenēm, ne foruma, ne citur internetā
20.01.2022 11:42 |
 
Reitings 104
Reģ: 24.11.2021
Mīļā, Tu ne tajā adresē nonāci - manas spuras Tev neredzēt

laikam nesapratu tavu "izsmalcināto joku"
Un par kafiju, varbūt, tomēr padomā - iespējams nav nemaz tik slikta doma, sniegpārsliņ

negaršo, kaitīga veselībai un padomus no cilvēka kā tu neklausīšos. Lai gan tas nemaz nav padoms, tikai kaut kads gudrs veids kā censties aizvainot.
Viss chill. Jauns niks bet tā pat zinu kurš vecais lietotājs esi, jo vienmēr tā kasījies un ne vienu vien reizi bija nesaskaņas. Vecie labie laiki. :D
Nu gaidu atbildi! Tavā stilā uzrakstīšu arī Mīļā un bučas :*
20.01.2022 11:49 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Lula @ 19.01.2022 23:28
Katina, kad saka “jeibogu” ? Laikam tāpēc, ka skaidri zināms kur visiem vienlaicīgi tas pielipa

Laikam domāji Tīnu?
Es, personīgi, tādus izteicienus kā jeibogu, Jēzus māte nogrābsties, zeme atveries, ibitīt matos, lietoju no pamatskolas laikiem un ar Tīnu nav nekāda sakara.
20.01.2022 11:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits