Ko nevarat izturēt?

 
Reitings 244
Reģ: 06.01.2022
Padalamies ar savām dīvainībām.
Varbūt ne gluži dīvainībām, bet kā obligāti ir jābūt, un ne savādāk. Piemēram, ar to, ko nevarat izturēt ikdienā. Saistībā ar mājām, ar apģērbu, ar sadzīviskām lietām.
Nu, domu sapratāt.
Piemēram, nevarat izturēt, ka gulta nav perfekti pārklāta, vai nevarat izturēt, ka kāds cits pastaigājis pa māju bez čībām un liek tad tādas kājas dīvānā. Vai, ka trauki nav noslaucīti, bet ielikti žūt. Utt.
19.01.2022 21:09 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Mani loooooti kaitina chapstinasana!! 🤯
Mamminas ar ratiem ielas vidu ari loti kaitina.
Kaitina ari cilveki, kas parkojas 1m no ietves. 😄
Mana virieti kaitina tas, ka vins uzliek 20 modinatajus, bet es piecelos ar vienu. 😄
19.01.2022 22:33 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Man kaitina, kad nav stāvvietas. Es nevarētu dzīvot vietā kā Purčiks vai Imanta, kur jāliek mašīna km attālumā. Man patīk, kad ir konkrēti mana vieta! Man besī kaut ko meklēt, kur ir brīvs utt.
Man ļoti besī, kad kāds regulāri kavē. Ja pati jūtu, ka ir sūdīgi ar laiku un kāds čammājas, tad jau pirmajā reizē gatava nogalināt.
Riebjas pavirša attieksme pret darbu.
Riebjas, ja nagla prasa aizņemties manas mantas. Ir cilvēki pret kuriem nav iebildumu vai gaida, kad pati piedāvāšu, tā ir cita lieta.
Besī ņuņņas un sniegpārsliņas, mūžīgie cietēji un abižotie.
19.01.2022 22:36 |
 
Reitings 244
Reģ: 06.01.2022
Besī, ja uz grīdas ir smilšu graudiņi. Jā, kaut viens. Kaut gan regulāri mazgāju grīdas.
Besī, ja vilcienā cilvēks apsēžas tieši priekšā, kaut gan abas pretējās vietas ir pilnīgi brīvas.
Besī, ja veļasmašīnas ūdens mistiski iztek mazgāšanas vai skalošanas laikā. Jā, tāds niķis manam aparātam ir.
Besī, ja iztīru zābakus, un izskatās pilnīgi tīri, bet izejot ārā, jomajo cik netīri.
Besī, ja man kautko prasa krieviski. Vienmēr atbildu latviski, vai pasaku ka nesaprotu.
Besī, ka maiciņu paduses paliek slapjas pat pie mazākās kustības. Jāmaina 2 reizes dienā.
Besī, ja izmazgāju visu veļu, un atkal tur tiek iemests krekls vai trusenes. Un atkal paliek pilna.
Laikam pietiks. Bet ganjau ir vēl un vēl.
19.01.2022 22:42 |
 
Reitings 113
Reģ: 12.12.2019
C00L Dzipsy @ 19.01.2022 21:24
- Tad kad es uztaisu jebkādus salātus, kāds ejot garām paņem to pašu karoti ar kuru es visu samaisīju, iebāž sev mutē, lai pagaršotu un to pašu karoti ieliek atpakaļ tajos pašos salātos. Man tas tā kaitina, ka es pēc tam tos salātus neēdu. Nesaprotu kāpēc nevar paņemt tīru mazo karotīti un pagaršot.
- Kaitina, ja kāds sākt gramstīties gar ēdienu, kamēr neesmu visu pagatavojusi līdz galam un nolikusi uz ēdamgalda.
- Kaitina, ja nevar aiz sevis nomazgāt vienu šķīvi, atstāj uz nakti, ūdeni neuzlej un tas viss līdz rītam ir piekaltis.
- Kaitina, ja nevar aiz sevis pēc dušas saslaucīt slapju grīdu.
- Kaitina kad uzdod elementārus jautājumus, tādus ko pats var atrast google.
- Kaitina jaunās māmiņas ar ratiem, kuras pa ielu iet kā karalienes. Piemērs, šaura iela, iet divas jaunās māmiņas ar ratiem, viena otrai blakus un pat nedomā pamukt malā ja eju pretī un man uz ielas jālec.
- Kaitina skaļa ēšana, čāpstināšana. Tā besī, ka eju ārā no istabas, ja kāds to dara.
No tava saraksta besi ari jaunas maminjas “karalienes “. Es gan nelecu kaut kur mala. Stavu uz vietas un gaidu,lai paiet garam viena pec otras.
19.01.2022 23:06 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
vai nevarat izturēt, ka kāds cits pastaigājis pa māju bez čībām un liek tad tādas kājas dīvānā. Vai, ka trauki nav noslaucīti, bet ielikti žūt. Utt.

Re ku mana “dīvainība” uzskaitīta. 😁
1) ja kadai/m ir septum un viņš stāv šķībi, nu nevaru vairs uz to cilvēku normāli paskatīties, tādas pretīgi dīvainas sajūtas (tikai bez aizvainojuma!!)
2)neciešu putekļus un netīru grīdu, tādēļ tīru regulāri.
3)čāpstināšana, pat citreiz skaļa gremošana, ir bijis tik traki, ka pēc sajutām pilnīgi liekas - vot tūlīt sāksies nervu sabrukums.
4)neciešu , ja lien pie plīts kad es gatavoju, pamaisīt pagaršot, pat ja ēdiens vēl nav gatavs. Ugh
5)lēni cilvēki, cilvēki kuri nelaiž garām, vai pieiet priekšā. Neskaitāmas reizes esmu nolamājusies ( jā, mans mīnuss) , cita runa par pensionāriem, tos es cienu.
6) neciešu, ja nemāk pareizi uzrakstīt elementārus vārdu, braukt-braugt, nav-nau, jau-jav, čau-cav. Pati nerakstu perfekti pareizi, bet nu c’mon.
7) vienmēr pēc atgriešanās mājās parģērbjos, uzvelku mājas drēbes. Nesaprotu, kā ar izejamām drēbēm var dzīvoties pa māju. Vnk nu kaaaa?
Tas tā ko tagad uz sitiena atcerējos.
19.01.2022 23:07 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.11.2021
Lai kaut kas besītu, tas jāpiedzīvo. Mani noteikti besī daudz kas, par ko vēl nezinu.
Man patīk noslēgta telpa, tāpēc besī atvērtas durvis un gaisma saslēgta visās telpās kurās neviens neuzturas. Nezinu, nejūjos omulīgi. Kad pie manis tikai gaisma, bet citur tumšs jūtos omulīgak un fiziski siltāk.
Besī, ka pie manis kasās par sīkumiem. Par izlietu un saslaucītu kafiju, un to ka pēc tam grīda ir lipīga. Par to, ka piekasās, ka staigaju ar zeķēm un pēc tam uz grīdas paliek nospiedumi.
Vispār besī nepraktiskums. Esmu super praktiska. Bet ir gadījies padzīvot un saskarties ar tik tik nepraktiskiem cilvekiem. Tas besī. Tu gribi kā labak. Bet otrs nesaprot un visi tā dēļ cieš. Un tā tas atkārtojas 10, 100 reizes un tad jau nervi netur. Besī ka kāds bļaustās apkārt staidādams vai tas būtu cilvēks vai kaķis. Besī skaļi kaimiķi kas skaļi klausās mūziku. Besī ka durvis cērt. Besī ka gultā pēc cepumu ēšanas piedrupināts. Citreiz arī aiz manis pašas. Besī uz augsu pacelts tualetes pods, nevis nolaists- lai es uzeiz varu sēsties. Besī ka pārtiku sviež ārā regulāri lielos apjomos.Īpaši gaļas izstrādājumus, kad to varētu izsviest ielas kaķiem. Besī skaļa prātošana un ekserta būšana visur un par visiem no nekompetentiem cilvēkiem. Tāpat arī visa nolikšana un tad atkal cita slavēšana. Pašam maz zinot par topiku. Tāda melns un balts cilvēka būsana.
Besī cilveki, kam dirsa plika, mājās nekā nav bet baigi svaidās ar mantām. Labas kavlaitatīvas sviež ārā nepadomājot, ka vajadzēs. Un tad staigā apkārt gaudojot ka nav. Vispār besī cilveki kam majās nekā nav, un paši super nepraktiski.
Besī cilveki, kas ir tik nepraktiski un stulbi, ka var iet uz kababnīcu un tad izrādās ka naudas vairs nav un mājās reāli nav ēdiena. Nav pat maizes, piena, olu vai kaut makaronu. Nekā. Un reāli sēž 2 dienas neēduši un pieprasa, lai tu uzturi- palīdzi. Vot tas mani tā besī. Nekad nebiju iedomājusies ka kādam var mājās vispār nebūt nekāda ēdienu. Un ka tāds silcēks sociālā spiediena dēļ var iet uz maķiem un kababnīcām nevs domāt kā nopirkt pārtiku ilgakam laika.
Besī tā cilvēku grupa, kas sagaida ka vieņiem un viņam izmaksās, apmaksās, nodrošinās.
Besī tā cilvēku grupa, kas sagaida ka viņu vietā izdarīs, sakārtos, atrisnās un uzrakstīs, piem. kD mājasdarbu.
Ienīstu nepateicīgus cilvēkus/izmantotājus. Ar tiem nevēlos neko kopēju. Vēl gaidu duci šokolāžu no viena čaļa par visiem maniem matemātikas majasdarbiem un vēl duci pa informātiku. Es domāju tādus cilvekus, kuri no tevis ir savakuši visu iespējamo, bet nekad neko nav devuši pretī/ar kaut ko palīdzējusi mācībās šajā gdijumā.
Besī narcisistiski sociopāti. Tā besī. Nevaru izturēt. Reāli tādu agresiju vienkārsi izaisa. Nezinu kāpēc, bet izraisa.
Besī izlutināti bērni.
Besī vecas raganas kas uzskata ka ir ''priviliģētas'' un citi vieņām ir kaut ko parādā.
Besī, ka mājas ir kā vilciens, un visu laiku sveši cilvēki vazājas.
Besī neakurāti cilvēki.
Besī vīrieši, kas uzskata ka sievietei ir jātīra un jāgatavo un vēl visādi mājas darbi.
Beī vīrieši, kuri uzskata, ka sievietei ir jābūt super sakoptai.
Besī vīrieši, kuri vērtē sievieti pēc finansiālā un sociālā stāvokļa.
Besī bērni, īpaši neaudzinātie, iedomīgie un pinkšķīgie.
Besī silikonščicas pīļlūpenes, kas iedomājas, ka ir labākas par tevi un ir iedomīgas.
Besī bezrakstura raījumi, kas iet uz to pusi, uz kuru vēlš pūš.
Besi, ja gulta nav pie sienas. Man vnk. jāguļ tā, lai viena puse ir pie sienas. Savādāk nevaru gulēt.
19.01.2022 23:11 |
 
10 gadi
Reitings 509
Reģ: 30.03.2013
Cilvēki
19.01.2022 23:15 |
 
Reitings 113
Reģ: 12.12.2019
gravity o clock @ 19.01.2022 23:11
Lai kaut kas besītu, tas jāpiedzīvo. Mani noteikti besī daudz kas, par ko vēl nezinu.
Man patīk noslēgta telpa, tāpēc besī atvērtas durvis un gaisma saslēgta visās telpās kurās neviens neuzturas. Nezinu, nejūjos omulīgi. Kad pie manis tikai gaisma, bet citur tumšs jūtos omulīgak un fiziski siltāk.
Besī, ka pie manis kasās par sīkumiem. Par izlietu un saslaucītu kafiju, un to ka pēc tam grīda ir lipīga. Par to, ka piekasās, ka staigaju ar zeķēm un pēc tam uz grīdas paliek nospiedumi.
Vispār besī nepraktiskums. Esmu super praktiska. Bet ir gadījies padzīvot un saskarties ar tik tik nepraktiskiem cilvekiem. Tas besī. Tu gribi kā labak. Bet otrs nesaprot un visi tā dēļ cieš. Un tā tas atkārtojas 10, 100 reizes un tad jau nervi netur. Besī ka kāds bļaustās apkārt staidādams vai tas būtu cilvēks vai kaķis. Besī skaļi kaimiķi kas skaļi klausās mūziku. Besī ka durvis cērt. Besī ka gultā pēc cepumu ēšanas piedrupināts. Citreiz arī aiz manis pašas. Besī uz augsu pacelts tualetes pods, nevis nolaists- lai es uzeiz varu sēsties. Besī ka pārtiku sviež ārā regulāri lielos apjomos.Īpaši gaļas izstrādājumus, kad to varētu izsviest ielas kaķiem. Besī skaļa prātošana un ekserta būšana visur un par visiem no nekompetentiem cilvēkiem. Tāpat arī visa nolikšana un tad atkal cita slavēšana. Pašam maz zinot par topiku. Tāda melns un balts cilvēka būsana.
Besī cilveki, kam dirsa plika, mājās nekā nav bet baigi svaidās ar mantām. Labas kavlaitatīvas sviež ārā nepadomājot, ka vajadzēs. Un tad staigā apkārt gaudojot ka nav. Vispār besī cilveki kam majās nekā nav, un paši super nepraktiski.
Besī cilveki, kas ir tik nepraktiski un stulbi, ka var iet uz kababnīcu un tad izrādās ka naudas vairs nav un mājās reāli nav ēdiena. Nav pat maizes, piena, olu vai kaut makaronu. Nekā. Un reāli sēž 2 dienas neēduši un pieprasa, lai tu uzturi- palīdzi. Vot tas mani tā besī. Nekad nebiju iedomājusies ka kādam var mājās vispār nebūt nekāda ēdienu. Un ka tāds silcēks sociālā spiediena dēļ var iet uz maķiem un kababnīcām nevs domāt kā nopirkt pārtiku ilgakam laika.
Besī tā cilvēku grupa, kas sagaida ka vieņiem un viņam izmaksās, apmaksās, nodrošinās.
Besī tā cilvēku grupa, kas sagaida ka viņu vietā izdarīs, sakārtos, atrisnās un uzrakstīs, piem. kD mājasdarbu.
Ienīstu nepateicīgus cilvēkus/izmantotājus. Ar tiem nevēlos neko kopēju. Vēl gaidu duci šokolāžu no viena čaļa par visiem maniem matemātikas majasdarbiem un vēl duci pa informātiku. Es domāju tādus cilvekus, kuri no tevis ir savakuši visu iespējamo, bet nekad neko nav devuši pretī/ar kaut ko palīdzējusi mācībās šajā gdijumā.
Besī narcisistiski sociopāti. Tā besī. Nevaru izturēt. Reāli tādu agresiju vienkārsi izaisa. Nezinu kāpēc, bet izraisa.
Besī izlutināti bērni.
Besī vecas raganas kas uzskata ka ir ''priviliģētas'' un citi vieņām ir kaut ko parādā.
Besī, ka mājas ir kā vilciens, un visu laiku sveši cilvēki vazājas.
Besī neakurāti cilvēki.
Besī vīrieši, kas uzskata ka sievietei ir jātīra un jāgatavo un vēl visādi mājas darbi.
Beī vīrieši, kuri uzskata, ka sievietei ir jābūt super sakoptai.
Besī vīrieši, kuri vērtē sievieti pēc finansiālā un sociālā stāvokļa.
Besī bērni, īpaši neaudzinātie, iedomīgie un pinkšķīgie.
Besī silikonščicas pīļlūpenes, kas iedomājas, ka ir labākas par tevi un ir iedomīgas.
Besī bezrakstura raījumi, kas iet uz to pusi, uz kuru vēlš pūš.
Besi, ja gulta nav pie sienas. Man vnk. jāguļ tā, lai viena puse ir pie sienas. Savādāk nevaru gulēt.
Besi gulta pie sienas. Vienreiz tada guleju un miega griezoties atsitu galvu pret sienu. No ta briza viss besiiii!!!!
19.01.2022 23:16 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Kaitina lēni cilvēki
Kaitina, kad izņemot pilno miskastes maisu, uzreiz neieliek jaunu vietā
Kaitina, kad čāpstina vai laiza pirkstus, kas nosmulēti ar ēdienu (tam ir domātas salvetes)
Kaitina nekopti cilvēki, kas nerūpējas par savu higiēnu
Kaitina cilvēki, kam piemīt rīta īgnuma sindroms
Kaitina cilvēki, kas žēlojas
Kaitina paštaisnums
Bet neskatoties uz visu iepriekšminēto, es mīlu cilvēkus.
19.01.2022 23:22 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Katina, kad saka “jeibogu” 😀 Laikam tāpēc, ka skaidri zināms kur visiem vienlaicīgi tas pielipa
19.01.2022 23:28 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.11.2021
Lula @ 19.01.2022 23:28
Katina, kad saka “jeibogu” ? Laikam tāpēc, ka skaidri zināms kur visiem vienlaicīgi tas pielipa

ne visiem zināms. Kur?
19.01.2022 23:30 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.11.2021
Ziemeljmeita @ 19.01.2022 23:16
Besi gulta pie sienas. Vienreiz tada guleju un miega griezoties atsitu galvu pret sienu. No ta briza viss besiiii!!!!

Es itkā no gultas bērnībā nekritu laukā. Bet man gultā grozoties un aizgrozoties līdz malai ir sajūta ka kritīšu. Un tas traucē miega kvalitāti. Tāpat esmu no cilvēkiem kam vajag ietntuļoties, pirms gulētiešanas.
19.01.2022 23:33 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
gravity o clock @ 19.01.2022 23:30

ne visiem zināms. Kur?

Samanta Tīna
Līdzīgi ar paldiiiees un bučiņaaas
19.01.2022 23:41 |
 
Reitings 113
Reģ: 12.12.2019
gravity o clock @ 19.01.2022 23:33

Es itkā no gultas bērnībā nekritu laukā. Bet man gultā grozoties un aizgrozoties līdz malai ir sajūta ka kritīšu. Un tas traucē miega kvalitāti. Tāpat esmu no cilvēkiem kam vajag ietntuļoties, pirms gulētiešanas.
Es uzrakstiju ar sarkasmu,ka pec galvas atsishanas pret sienu viss besi. Bet man reali bija tada pieredze,ka guljot un griezoties sapni atsitu galvu pret sienu. Tas bija ljoti sapigi un nepatikami. Pec Feng Shui gulta vispar nedrikst atrasties pie sienas. Un,ja es salidzinu savu miega kvalitati(man ir PZ kadas miega problemas),tad vienmer labakais miegs ir bijis uz gultam,kuras atradas istabas vidu. Un noteikti augstas gultas. Nekas tuvu zemei. Bet ta ka gulju ar ausu aizbazniem jau gadus 15 delj miega problemam,tad mani nebesi kaiminju muzika,filmas un ari sex velas stundas. Neko nedzirdu. Attiecigi kaiminji mani mil pirms es neiesledzu savu muziku atljautaja laika 😂😂😂
19.01.2022 23:50 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.11.2021
Besī ka mani staidzina.
Besī ka man atgādina.
Besī ka piekasās, ka visu daru pēdējā brīdī.
Besī, ka pie
Kaitina ja ir ņemšanās par netīru grīdu vai ko citu netīru. Gribi mazgā. Negribi nemazgā man tak poh*j. Bet nu nedomā ka es to darīsu vai nebesī mani at jautajumiem par to.
Besī, ka konkrēti nepaprasa ko vēlas, lai tu izdarītu un kādā tieši termiņā, bet staigā apkārt par to pukstot.
Besī vīrieši un paziņas kam vienmēr vaja aizņemties. Un tas ir vienvirziena ceļs, man nekad nav izpalīdzējusi un es neesmu lūgusi. Lai gan minimāli uzturam kontaktus. Vīrieši vairāk nekā sievietes.
Ļoti besī vīrieši, kas uzskata ka sievietei jābūt ļoti koptai. Ir jāskuj intīmais apmatojums un labi jāsmaržo visu laiku. Uzreiz vairs nav vīrietis manās acīs.
Besī metroseksuāļi.
Besī tādi, kas neuzskata ka viņiem jāsniedz orālais sex sievietēm
Besī tādi, kas uzskata ka sievietei jāsniedz orālais sex vīrietim.
Besī vīrieši, kuri ir uzauguši pie ļoti stiprām sievietēm- viņi meklē sev mammu un sagaida ka sieviete būs visuvaroša.
Tā besī visas un visi tie čisčulkas, kam viss pretīgi un bail rokas sasmērēt. Abi dzimumi. Bail piemēram pampru piekakātu nomainīt. Kas tas par virieti. Pretīgi. Tā atgrūž. Tad jau labāk ne tik labi smaržojoš, kas strādā kūtī. For real. Pat sievietes, kas baidās sasmērēties ( nu ok, sasmērēt dārgās kurpes un drēbes, ja nav piemērotā apgeŗbā es sapotu vēl) bet saspērēt rokas, par sievietes tādas ciest nevaru. Un tad vēl muti ver vaļā par to cik tīrelīgas. Fuj. Vīriešus kas baigie čisčulkas un nedod dievs roks nosērēt vispār ciest nevaru. Uzreiz uzskatu ka nav vīrieši kā tādi.
Besī tie, kas super sevi kopj, un uzskata sevi par pārākiem, kaut ko vērtiem tikai tāpēc ka sevi kopj. Biji zirgaģīmis un sei zirgaģīmis ari ar paštonējošo un skūtu kājstarpi. Glītāku tas tevi nepadara. Daudz labāk patīk dabiski pievilcīgie kas sevi tik ļoti nekopj (neteicu ka nekopj vispār).
19.01.2022 23:50 |
 
Reitings 113
Reģ: 12.12.2019
gravity o clock @ 19.01.2022 23:50
Besī ka mani staidzina.
Besī ka man atgādina.
Besī ka piekasās, ka visu daru pēdējā brīdī.
Besī, ka pie
Kaitina ja ir ņemšanās par netīru grīdu vai ko citu netīru. Gribi mazgā. Negribi nemazgā man tak poh*j. Bet nu nedomā ka es to darīsu vai nebesī mani at jautajumiem par to.
Besī, ka konkrēti nepaprasa ko vēlas, lai tu izdarītu un kādā tieši termiņā, bet staigā apkārt par to pukstot.
Besī vīrieši un paziņas kam vienmēr vaja aizņemties. Un tas ir vienvirziena ceļs, man nekad nav izpalīdzējusi un es neesmu lūgusi. Lai gan minimāli uzturam kontaktus. Vīrieši vairāk nekā sievietes.
Ļoti besī vīrieši, kas uzskata ka sievietei jābūt ļoti koptai. Ir jāskuj intīmais apmatojums un labi jāsmaržo visu laiku. Uzreiz vairs nav vīrietis manās acīs.
Besī metroseksuāļi.
Besī tādi, kas neuzskata ka viņiem jāsniedz orālais sex sievietēm
Besī tādi, kas uzskata ka sievietei jāsniedz orālais sex vīrietim.
Besī vīrieši, kuri ir uzauguši pie ļoti stiprām sievietēm- viņi meklē sev mammu un sagaida ka sieviete būs visuvaroša.
Tā besī visas un visi tie čisčulkas, kam viss pretīgi un bail rokas sasmērēt. Abi dzimumi. Bail piemēram pampru piekakātu nomainīt. Kas tas par virieti. Pretīgi. Tā atgrūž. Tad jau labāk ne tik labi smaržojoš, kas strādā kūtī. For real. Pat sievietes, kas baidās sasmērēties ( nu ok, sasmērēt dārgās kurpes un drēbes, ja nav piemērotā apgeŗbā es sapotu vēl) bet saspērēt rokas, par sievietes tādas ciest nevaru. Un tad vēl muti ver vaļā par to cik tīrelīgas. Fuj. Vīriešus kas baigie čisčulkas un nedod dievs roks nosērēt vispār ciest nevaru. Uzreiz uzskatu ka nav vīrieši kā tādi.
Besī tie, kas super sevi kopj, un uzskata sevi par pārākiem, kaut ko vērtiem tikai tāpēc ka sevi kopj. Biji zirgaģīmis un sei zirgaģīmis ari ar paštonējošo un skūtu kājstarpi. Glītāku tas tevi nepadara. Daudz labāk patīk dabiski pievilcīgie kas sevi tik ļoti nekopj (neteicu ka nekopj vispār).
Nesniedz oralo seksu pirms tev tas netiks sniegts. Varbut mazak besisies. Bet,ja tevi tas besi, sheit Nebus ista vieta ,kur par to zeloties. Pasaki to gultas partnerim! Ar ko tu vispar satiecies?
19.01.2022 23:58 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Pirmais, kas ienāca prātā: es ciest nevaru, ka gulta vai dīvāns ir piedrupināts ar drupačām. Āāāā, traks var palikt!! Otra lieta - man totāli var izesīt sabiedriskajā autobusā, ja cilvēks ar mugursomu nostājas tā, ka man sēžot tas viss ir sejā.
20.01.2022 00:21 |
 
Reitings 113
Reģ: 12.12.2019
dzosefine @ 20.01.2022 00:21
Pirmais, kas ienāca prātā: es ciest nevaru, ka gulta vai dīvāns ir piedrupināts ar drupačām. Āāāā, traks var palikt!! Otra lieta - man totāli var izesīt sabiedriskajā autobusā, ja cilvēks ar mugursomu nostājas tā, ka man sēžot tas viss ir sejā.
Lidmashina ieejot normals cilveks mugursomu nonjem no pleciem un parvietojas pa shauro lidmashinas eju ar to rokas priekshpuse. Idioti atstaj uz muguras un reali sit pa galvam pa labi un pa kreisi pat to nejutot. Besi. Pieceljos un pieklajigi paludzu lai nonjem no pleciem,jo redzu,ka dauza visas galvas garamejot. Man ari sanaca nedaudz nepatikama situacija ar “galvas sishanu “ lidmashina. Lidojot ar Ryanair noperku vienmer sedvietu prieksha. Parasti 2F pie loga. Ja nav,tad 2D,kas nav pie loga,bet “koridora”. Kartoju savas lietas -somu,datoru utt… Dators izslid no rokam un nokrit starp manu un blakussedetajas vietu,viegli aizskarot tas roku. Dators miksta auduma mape un sver zem 1kg. Es uzreiz atvainojos,bet ta dura kliedz uz mani ka aptrakusi. Besi! Jau atvainojos! Ko vel grib?!? Ta ari pajautaju. Dura, es Tev jau atvainojos,ja uz celjiem nostashos,va vieglak paliks? Besi tadi cilveki. Vienreiz lidojot blakus sedeja ljoti gara auguma meitene ar vel garaku puisi. Visu celjojuma laiku vinja mani,pati negribot,bakstija ar elkonjiem un nepartraukti atvainojos. Es uzreiz pateicu,lai nestreso un bauda savu celjojumu. Dzeru vinu es,dzera vinja ar savu virieti. Vinjiem tas noteikti bija romantisks celjojums un vinjas garie elkonji mani nebesija. Attieksme un respekts!
20.01.2022 00:52 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.11.2021
dzosefine @ 20.01.2022 00:21
Pirmais, kas ienāca prātā: es ciest nevaru, ka gulta vai dīvāns ir piedrupināts ar drupačām. Āāāā, traks var palikt!! Otra lieta - man totāli var izesīt sabiedriskajā autobusā, ja cilvēks ar mugursomu nostājas tā, ka man sēžot tas viss ir sejā.

Kur problēma? Piecelies un piedāvā tak cilvēkam sēdēt tavā vietā. Un pati stāvi mēģinot nevienam netraucēt.
20.01.2022 01:18 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.11.2021
Ziemeljmeita @ 20.01.2022 00:52
Lidmashina ieejot normals cilveks mugursomu nonjem no pleciem un parvietojas pa shauro lidmashinas eju ar to rokas priekshpuse. Idioti atstaj uz muguras un reali sit pa galvam pa labi un pa kreisi pat to nejutot. Besi. Pieceljos un pieklajigi paludzu lai nonjem no pleciem,jo redzu,ka dauza visas galvas garamejot. Man ari sanaca nedaudz nepatikama situacija ar “galvas sishanu “ lidmashina. Lidojot ar Ryanair noperku vienmer sedvietu prieksha. Parasti 2F pie loga. Ja nav,tad 2D,kas nav pie loga,bet “koridora”. Kartoju savas lietas -somu,datoru utt… Dators izslid no rokam un nokrit starp manu un blakussedetajas vietu,viegli aizskarot tas roku. Dators miksta auduma mape un sver zem 1kg. Es uzreiz atvainojos,bet ta dura kliedz uz mani ka aptrakusi. Besi! Jau atvainojos! Ko vel grib?!? Ta ari pajautaju. Dura, es Tev jau atvainojos,ja uz celjiem nostashos,va vieglak paliks? Besi tadi cilveki. Vienreiz lidojot blakus sedeja ljoti gara auguma meitene ar vel garaku puisi. Visu celjojuma laiku vinja mani,pati negribot,bakstija ar elkonjiem un nepartraukti atvainojos. Es uzreiz pateicu,lai nestreso un bauda savu celjojumu. Dzeru vinu es,dzera vinja ar savu virieti. Vinjiem tas noteikti bija romantisks celjojums un vinjas garie elkonji mani nebesija. Attieksme un respekts!

Ja ceļoju ar Ryanair, tad tur man bija gan rokas bagāža gan mazā bagāža. Kas vēl būs, ja mugursomu ņemšu nost? Tam man mugursoma, lai uz muguras atrastos un man ērtāk. Un rokās man jau čemodāniņš ko stumt. Tāpat neērti tajās ejās.
Man arī vienreiz tāda dura gadījās. Bet sabiedriskajā. Semestra beigas. Visur viss jānodod. Uz uni braucu ar kompi un milzu smagu grāmatu maisiņā. Jo no tās man jāliek materiāli prezentācijas, kas dienas beigās būs jāprezentē. Kompis bija kādi 2,6 kg un tas vēl senos laikos- ar smago lādētāju. Iekāpju kā vienmēr ar stāvgrūdām piegrūstā augtobusā. Stāvu. Uz place uzkārta mugursoma un ar to roku turos. Otrā rokā kompis un maiss ar to milzu grāmatu. Reāli vispār nevaru noturēt. Tev viena slimā du*a man saka. ''Jūsu soma bojā/plēš manu mēteli. Ņemiet nost un turiet rokās.''' Tiešam tā arī pateice. Es vienkārši ah*ela. Vāru negija. Nezinu ko pateicu slimajai. Bet padomāju du*a, varūt tavs mētelis plēš manu saomu. Mētelis bija lēts sūds, tā soma man bija laba ādas soma. Silmā nebija arī jauna kādi 35 gadi. Traucē, nu tad vācies stāvēt citur. Tādu bezkaunību. Tavas problēmas. Bīdies citur stāvēt. Jā un neplēsa. Varbūt rīvējās. Bet ja brauc ar pārpildītu sabiedrisko, ko iedomājies. Tā pretīgo padzīvojušo un veco latviešu sieviešu uzvedība tiešām ir nepieņemama. Nav brīnums ka LV tik daudz vientuļu sieviešu. Kura tādas slimas pretekles vajag? Tas mani tā nobesīja. Vajadzēja uz kājas uzmes bibliotēkas grāmatu un tēlot pieklājīgo vai atvainoties. 😁 Laikam atcerējos ko patiecu. Ka nē nevaru, jo jau 1 rokā nevaru noturēt gŗamatu un kompi. Un ja viņai ļoti vajag. Tad lai tur manu grāmatu un kompi, bet es tad paņemšu somiņu rokā.
20.01.2022 01:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits