Andele Mandele

 
Reitings 39
Reģ: 12.05.2020
Sveikas meitenes!
Izskaidrojiet man, lūdzu, kas notiek tajā Andelē Mandelē😁 Pirms pāris dienām piereģistrējos, lai varētu pārdot pāris savas jaunas un nelietotas preces. Ir pāris meitenes kuras man uzraksta, ka ņems, lai es rezervēju viņām preci un lai atsūtu savus rekvizītus, es ar labu sirdi visu sarunāju un izdaru, gaidu un beigās vai nu neatbild uz vēstulēm vai arī nobloķē. Kāpēc tāda attieksme?
19.01.2022 18:06 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Man pozitīva pieredze, man patīk, ka varu redzēt atsauksmes gan pārdevēja, gan pircēja
Pati tirgojos,bet nu par adekvātu cenu un labu preci bez defektiem,mans princips tur būt godīgai,citādi naktī gulēt nevarēšu 😀
03.04.2022 21:44 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Digimons @ 03.04.2022 16:15
jā, man arī šķiet, ka cenas ir par traku..
Un jā, arī kaitina tie cilvēki, kas prasa mērus katrai drēbei, tak ja Tev ir S izmērs , nu tad, visticamāk, derēs, ko var ņemties. Labi saprotu, varbūt ļoti dārgai precei var pajautāt , kur cena ir augsta, bet nu ne jau kleitai pa 5€! Un beigās tāpat neko nnenopērk un pazūd.

Es norādu mērus sludinājumā tirgojot,tad nebūs ntie jautajumi par mēriem un arī pērkot jautāju mērus,jo katram ražotājam ir tomēr citādāki mēri S izmēram.
Man H&M ir XS,bet piemēram Zara drēbes S izm.
04.04.2022 11:52 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Smaidulītee @ 03.04.2022 12:30
Šodien gribēju pievienot pārdošanā dažas savas drēbes,skatos sludinājuma cena ir jau 0,50 euro, bet tik nesen vēl bija 0,35 euro.? Manuprāt, cenas Andelē gan neadekvātas,bet varbūt maldos?

Dažās preču kategorijās ir 0,50 un dažās ir 0,35,visur nav vienādi.
Pirms mēneša vēl liku sludinājumus.
04.04.2022 11:53 |
 
Reitings 176
Reģ: 31.03.2020
Nesaprotu, meitenes, kas andelē piesakās uz preci, raksta, ka ņems, tad pazūd uz veselu dienu, atkal raksta, lai sūtu savu konta numuru, un jau pazūd pavisam.😁Kāpēc tā jāčakarē pārdevējs? Vai tiešām tik grūti ir uzrakstīt, ka tomēr neņems?
20.06.2022 09:57 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Smaidulītee @ 20.06.2022 09:57
Nesaprotu, meitenes, kas andelē piesakās uz preci, raksta, ka ņems, tad pazūd uz veselu dienu, atkal raksta, lai sūtu savu konta numuru, un jau pazūd pavisam.?Kāpēc tā jāčakarē pārdevējs? Vai tiešām tik grūti ir uzrakstīt, ka tomēr neņems?

Es izdzēšu tādus pieteikumu,kas piesakās un pazūd un tādas ir tur daudz.
Preci nerezervēju,atdodu pirmai,kas ātrāk sarunā pirkumu un ieskaita naudu.
20.06.2022 18:57 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
Meitenes, kas tur pārdod lietas - kā jūs tās iepakojat, kad sūtāt, kur ņemat iepakojumu? Man ir daži brendu krekli, ko nekad tā arī neuzģērbu un gadiem sēž skapī. Varētu pārdod, bet nez kā lai labāk nosūta.
23.06.2022 18:08 |
 
Patīk
Reitings 2674
Reģ: 08.05.2022
29090 @ 23.06.2022 18:08
Meitenes, kas tur pārdod lietas - kā jūs tās iepakojat, kad sūtāt, kur ņemat iepakojumu? Man ir daži brendu krekli, ko nekad tā arī neuzģērbu un gadiem sēž skapī. Varētu pārdod, bet nez kā lai labāk nosūta.

Agrāk iepakoju tādos smukākos maisiņos ( ne Maximas vai Rimi 😀), bet tagad iegādājos tādus foršus iepakojumus kas nopērkami grāmatnīcās vai pastā. Galvenais jau kas atrodas iekšā, man nebūtu svarīgs saiņojums. 🙂
23.06.2022 18:28 |
 
Reitings 1412
Reģ: 03.03.2020
Negribu taisīt jaunu diskusiju, tāpēc jautāšu te, tām kuras regulāri tirgojas Andelē, nevienai nav sanākušas nepatikšanas ar VID vai jautājumi no bankas, kas tā par naudu no dažādiem cilvēkiem kontā ripo?
15.08.2022 11:56 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
BellaCiao @ 15.08.2022 11:56
Negribu taisīt jaunu diskusiju, tāpēc jautāšu te, tām kuras regulāri tirgojas Andelē, nevienai nav sanākušas nepatikšanas ar VID vai jautājumi no bankas, kas tā par naudu no dažādiem cilvēkiem kontā ripo?

man liekas tur pārāk mazas summas, lai kāds interesētos.
Tev sanāca kaut kādas problēmas?
15.08.2022 11:59 |
 
Reitings 1412
Reģ: 03.03.2020
Lula @ 15.08.2022 11:59

man liekas tur pārāk mazas summas, lai kāds interesētos.
Tev sanāca kaut kādas problēmas?

Pagaidām nē, bet tās mazās summas tāpat ik pa laikam savācas uz kādiem 200-400€mēnesī, itkā no dažādiem cilvēkiem pa biķšiņ, bet regulāri, aizdomājos par to, ka izīrēju savu dzīvokli, tātad iesniedzot deklarāciju manu kontu, iespējams, skatīsies un zinot, kā čakarē tantes, kas tirgo ābolus pie Maximas, drusku bail😃
15.08.2022 12:15 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
BellaCiao @ 15.08.2022 12:15

Pagaidām nē, bet tās mazās summas tāpat ik pa laikam savācas uz kādiem 200-400€mēnesī, itkā no dažādiem cilvēkiem pa biķšiņ, bet regulāri, aizdomājos par to, ka izīrēju savu dzīvokli, tātad iesniedzot deklarāciju manu kontu, iespējams, skatīsies un zinot, kā čakarē tantes, kas tirgo ābolus pie Maximas, drusku bail?

Tieši atradu rakstu tikko 😄
https://lvportals.lv/e-konsultacijas/25849-vai-jamaksa-nodokli-no-personigas-mantas-pardosanas-ienakuma-2022
15.08.2022 13:14 |
 
Reitings 3521
Reģ: 10.01.2023
Anete Aneteanete @ 19.01.2022 18:06
Sveikas meitenes!
Izskaidrojiet man, lūdzu, kas notiek tajā Andelē Mandelē? Pirms pāris dienām piereģistrējos, lai varētu pārdot pāris savas jaunas un nelietotas preces. Ir pāris meitenes kuras man uzraksta, ka ņems, lai es rezervēju viņām preci un lai atsūtu savus rekvizītus, es ar labu sirdi visu sarunāju un izdaru, gaidu un beigās vai nu neatbild uz vēstulēm vai arī nobloķē. Kāpēc tāda attieksme?

Es vispār nesaprotu, kas tad līdz galam ir Andele. Ir lietotas, nelietotas drēbes un citas lietas, bet blakus tām visām ir arī mājražotāji, kas atraduši vietu, kur nodarboties ar komercdarbību! Reāli pārdod vairumā savas saražotās lietas.
Vēl labāk, ka citu noziedotās drēbes PĀRDOD Andelēs…
13.04.2023 23:39 |
 
Reitings 3048
Reģ: 29.12.2022
Vārdotāja @ 13.04.2023 23:39

Es vispār nesaprotu, kas tad līdz galam ir Andele. Ir lietotas, nelietotas drēbes un citas lietas, bet blakus tām visām ir arī mājražotāji, kas atraduši vietu, kur nodarboties ar komercdarbību! Reāli pārdod vairumā savas saražotās lietas.
Vēl labāk, ka citu noziedotās drēbes PĀRDOD Andelēs…
tiem ražotājiem,kas ar vienu sludinājumu mēģina notirgot vairākas preces, pati andele,ja uzķer ķeras klāt- nobloķē,kamēr nelabo savu sludinājumu. t.i. Katrai precei savs sludinājums. Un tie,kas saziedotos tirgo,tas uz viņu sirdsapziņas :) sekoju kādreiz Sanas Timmas skapim, viņa tirgoja MK kleitu,ar birku pa 50 eiro, veikala cena birkā,ja nemaldos 300-350, meitene pārpērk un tirgo pa 250 un skaisti man uzraksta (uzrakstīju tīri intereses pēc,jo cenu neuzrādīja sludinājumā)- ne reizi nevilku,sapratu,ka nav mans,man nepiestāv vai nav mans izmērs tomēr- kaut kas no šīs sērijas. Un klāt visam, tirgo kleitu ar tām pašām Sanas bildēm!😅😅 nez kā viņai viss beidzās, nopelnija vai nē, bet tādi cilvēki ir un vienmēr būs. :)
13.04.2023 23:51 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 25.05.2009
gribuiemestkapeiku @ 13.04.2023 23:51
tiem ražotājiem,kas ar vienu sludinājumu mēģina notirgot vairākas preces, pati andele,ja uzķer ķeras klāt- nobloķē,kamēr nelabo savu sludinājumu. t.i. Katrai precei savs sludinājums. Un tie,kas saziedotos tirgo,tas uz viņu sirdsapziņas :) sekoju kādreiz Sanas Timmas skapim, viņa tirgoja MK kleitu,ar birku pa 50 eiro, veikala cena birkā,ja nemaldos 300-350, meitene pārpērk un tirgo pa 250 un skaisti man uzraksta (uzrakstīju tīri intereses pēc,jo cenu neuzrādīja sludinājumā)- ne reizi nevilku,sapratu,ka nav mans,man nepiestāv vai nav mans izmērs tomēr- kaut kas no šīs sērijas. Un klāt visam, tirgo kleitu ar tām pašām Sanas bildēm!?? nez kā viņai viss beidzās, nopelnija vai nē, bet tādi cilvēki ir un vienmēr būs. :)

Protams, ka Andele liks pārpostot katru "pērli" savā sludinājumā, jo viņiem nauda jau nāk no sludinājumu skaita, līdz ar to viņiem arī izdevīgi, ja nepārdod vairākas preces komplektā zem viena sludinājuma.
Starpcitu, ārzemju Andeles versijās, ir pat iespējams pārpostot iegādātās lietas ar tām paša lietotāja bildēm, kas viņas pārdeva. Tikai klāt pie pārpostošanas nāk šāda tipa teksts "Nopirku šo lietu no lietotājas @ABC, bija labs pirkums, bet esmu gatava to iemainīt pret kaut ko jaunu". Tā, kā neko sliktu nesaskatu, ja izmanto tās pašas bildes plusā ietaupa laiku un preces būtība no tā nemainās. Neuzskatu, ka šāda tipa sludinājumu bildes, kas ir Andelē, izmantošana tālāk, lai pārdotu to pašu preci, kas nopirkta no fotogrāfiju uzņēmēja, ir kaut kāds autortiesību pārkāpums. Cena tā jau ir cita tēma, to katrs pats izvēlās kādu likt.
14.04.2023 04:23 |
 
Reitings 3048
Reģ: 29.12.2022
cory @ 14.04.2023 04:23

Protams, ka Andele liks pārpostot katru "pērli" savā sludinājumā, jo viņiem nauda jau nāk no sludinājumu skaita, līdz ar to viņiem arī izdevīgi, ja nepārdod vairākas preces komplektā zem viena sludinājuma.
Starpcitu, ārzemju Andeles versijās, ir pat iespējams pārpostot iegādātās lietas ar tām paša lietotāja bildēm, kas viņas pārdeva. Tikai klāt pie pārpostošanas nāk šāda tipa teksts "Nopirku šo lietu no lietotājas @ABC, bija labs pirkums, bet esmu gatava to iemainīt pret kaut ko jaunu". Tā, kā neko sliktu nesaskatu, ja izmanto tās pašas bildes plusā ietaupa laiku un preces būtība no tā nemainās. Neuzskatu, ka šāda tipa sludinājumu bildes, kas ir Andelē, izmantošana tālāk, lai pārdotu to pašu preci, kas nopirkta no fotogrāfiju uzņēmēja, ir kaut kāds autortiesību pārkāpums. Cena tā jau ir cita tēma, to katrs pats izvēlās kādu likt.
es gribēju pavisam kaut ko citu ar to pateikt😂😂 un ja runa par to kleitu,viņa netirgoja andelē tālāk. Tur taču cenu jārāda, a es taču pieminēju,ka nebija! :) nekur arī neminēju,ka tirgo andelē. Un par tiem sludinājumiem arī it kā pati visu arī bez taviem skaidrojumiem saprotu,gribēju tikai izskaidrot tam cilvēkam. 😅
14.04.2023 08:54 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
gribuiemestkapeiku @ 13.04.2023 23:51
tiem ražotājiem,kas ar vienu sludinājumu mēģina notirgot vairākas preces, pati andele,ja uzķer ķeras klāt- nobloķē,kamēr nelabo savu sludinājumu. t.i. Katrai precei savs sludinājums. Un tie,kas saziedotos tirgo,tas uz viņu sirdsapziņas :) sekoju kādreiz Sanas Timmas skapim, viņa tirgoja MK kleitu,ar birku pa 50 eiro, veikala cena birkā,ja nemaldos 300-350, meitene pārpērk un tirgo pa 250 un skaisti man uzraksta (uzrakstīju tīri intereses pēc,jo cenu neuzrādīja sludinājumā)- ne reizi nevilku,sapratu,ka nav mans,man nepiestāv vai nav mans izmērs tomēr- kaut kas no šīs sērijas. Un klāt visam, tirgo kleitu ar tām pašām Sanas bildēm!?? nez kā viņai viss beidzās, nopelnija vai nē, bet tādi cilvēki ir un vienmēr būs. :)

MK pa 250 var załas palikdamas tirgot un nenotirgot. Kad MK ir sale, visas tās kleitas iet ar 60-70%. Neviens, kas draudzējas ar galvu, dārgāk par 50 nepirks no rokām. Kleitām vispār nenormāli krīt vērtība, ja pañem dārgo galu, teiksim k.kādu Gucci, tad somas mazlietotas var par puscenu pārdot no veikala cenas. Kleitas? Labi ja pa 10-20% no sāk.vērt. Bet ir duras, kurām tas nepielec.
14.04.2023 09:30 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Sarma1986 @ 14.04.2023 09:30

MK pa 250 var załas palikdamas tirgot un nenotirgot. Kad MK ir sale, visas tās kleitas iet ar 60-70%. Neviens, kas draudzējas ar galvu, dārgāk par 50 nepirks no rokām. Kleitām vispār nenormāli krīt vērtība, ja pañem dārgo galu, teiksim k.kādu Gucci, tad somas mazlietotas var par puscenu pārdot no veikala cenas. Kleitas? Labi ja pa 10-20% no sāk.vērt. Bet ir duras, kurām tas nepielec.

Nerunā muļķības par high end galu "Like most luxury designer handbags, Gucci handbags hold their value well depending on the style of the bag. Most Gucci handbags will hold up to 80% of their value. Popular but limited designs will retain 100% to 120% of their value. Also, rarer styles have higher resale value."
14.04.2023 10:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits