Andele Mandele

 
Reitings 39
Reģ: 12.05.2020
Sveikas meitenes!
Izskaidrojiet man, lūdzu, kas notiek tajā Andelē Mandelē😁 Pirms pāris dienām piereģistrējos, lai varētu pārdot pāris savas jaunas un nelietotas preces. Ir pāris meitenes kuras man uzraksta, ka ņems, lai es rezervēju viņām preci un lai atsūtu savus rekvizītus, es ar labu sirdi visu sarunāju un izdaru, gaidu un beigās vai nu neatbild uz vēstulēm vai arī nobloķē. Kāpēc tāda attieksme?
19.01.2022 18:06 |
 
Reitings 2009
Reģ: 10.09.2021
Man teiksim labak patik vilkt dzemperus un citus apgerbus zinot ka vinas nesavelsies vai nebumbulosies. Calvin Klein dzemperi varu mazgat cik gribu un izskatas perfekti. Savukart H&M, Zara un letaks gals - hoodiji teiksim un t-krekli paliek briesmigi. Ar brendu apgerbu sen jau esmu atpelnijusi naudiska izteiksme , jo velku un mazgaju gana biezhi un izskatas ka jauns. Ja jutu, ka pirmaja reize apgerbs neiepatikas tomer lidz galam vai kkas nav - uzreiz pardodu. Atstaju tikai tas, kuras regulari velku. Ne velti man vairakas raksta, lai aizsutu vispirms vestules ko pardodu, jo grib pirmas paspet nopirkt.
20.01.2022 18:33 |
 
Reitings 79
Reģ: 13.07.2019
Ja nevalkātu Guess džemperi pardosi pa 10€, tad pa cik būtu jāpārdod nevalkāts H&M džemperis? 3€? 😀Tur jau tu pat mīnusos vari ieiet, ja vēl speciāli pērc iepakojuma maisiņus sūtīšanai un maksā par sludinājumu. Es nepārdodu neko zem 10€, jo tad tā ir vienkārši laikā tērēšana.
Pārdodu pirmajam, kas maksā. Tās tomēr ir humpalas, bet citas uzdod 100 jautājumus it kā pirktu kkādu Hermes somu. Nu es neiešu speciāli pirkt mērlenti un mērīt roku garumu S izmēra kreklam vai citas vēl grib satikties un uzmērīt pirms pirkšanas un tad vēl pastāv iespēja, ka nenopirks. Sorry, tās ir humpalas nevis mans pilna laika darbs, lai es ņemtos ar tadām lietām
20.01.2022 18:37 |
 
Reitings 336
Reģ: 29.07.2020
Ir gan dīvainas pircējas, gan pārdevējas.
Ir dažas pārdevējas, kuras ieliek preces un nenāk ļoti ilgi iekšā portālā. Ja man ļoti ilgi jāgaida pārdevēja parādīšanās, tad es atsakos no preces. Ir dažas tādas, kurām piesakos pirkt, viņas piekrīt un beigās kaut kur pazūd.
Ja ielieku par pāris Eur kādas drēbes, tad protams negaidu, lai man prasītu lētākas cenas, atlaidi sūtīšanai, bet ir tādas, kuras pat pie dažu Eur cenu prasa atlaides. Vēl dīvaināk, ja prasa, lai sabildē uz auguma virsū, ja esmu tekstā minējusi, ka man vairs neder kleita un nebūs bildes uz auguma.
20.01.2022 18:37 |
 
Reitings 778
Reģ: 14.11.2021
Es labāk zarā nopērku kašmira džemperi, kas ir silts un ērts, nekā guess viskozes sintētiskās ar to briesmīgo uzrakstu.
Es tiešām ļoti tālu no tēmas novirzījos. 🤭
20.01.2022 18:53 |
 
Reitings 16
Reģ: 20.03.2013
Piekrītu Mākoņmaliņai, pārdevējas arī īpatnējas. Šodien ap plkst.12.00 palūdzu biezas ziemas jakas mērus, ap 15.00 tikko biju atnākusi mājās un nomērījusies, salīdzinājusi ar citu jaku, burtiski 7min no vēstules atvēršanas, atnāca jau nākamā ziņa - ja neinteresē, atsakies. Apmēram it kā pircējam visu laiku jāsēž portālā un jāatbild 2min laikā 😁😁😁😁😁😁 Bet nu pieļauju, ka tas to meiteņu dēļ, kas piesakās un pazūd, kā jau iepriekš te komentāros rakstīts...
21.01.2022 15:39 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Mady25 @ 21.01.2022 15:39
Piekrītu Mākoņmaliņai, pārdevējas arī īpatnējas. Šodien ap plkst.12.00 palūdzu biezas ziemas jakas mērus, ap 15.00 tikko biju atnākusi mājās un nomērījusies, salīdzinājusi ar citu jaku, burtiski 7min no vēstules atvēršanas, atnāca jau nākamā ziņa - ja neinteresē, atsakies. Apmēram it kā pircējam visu laiku jāsēž portālā un jāatbild 2min laikā ?????? Bet nu pieļauju, ka tas to meiteņu dēļ, kas piesakās un pazūd, kā jau iepriekš te komentāros rakstīts...

Man kaut kad viena pircēja atrakstīja, ka tā kā pāris stundas neatbildēju uz viņas vēstuli, tad nosprieda, ka esmu krāpnieks, jo tādi tur bieži uzdarbojotos. Nu ok, saprotu, piesardzību vajag, bet kāds tur bija sakars ar to, ka uzreiz neatbildēju? :D
21.01.2022 15:45 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Es nekad neliku lielas cenas jo gribēju atbrīvoties no mantām un man ļoti ātri visu izpirka. Arī ja biju nopirkusi preci no kādas citas un nederēja, tad pārdevu tālāk un pirka! Tām kuras bija laikā kavētājas neko neatbildēju.
21.01.2022 16:16 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Runājot par to, ka pircēji prasa pārdevējiem apģērbu izmērus cm (krūtīs, gurnos, utt.). Tas ir tikai normāli, ka pajautā, jo ir arī nestandarta cilvēki, piemēram, meitenei s izmērs, bet daba apveltījusi ar kuplām krūtīm, tāpēc, protams, ka viņa pajautās blūzēm arī krūšu apkārtmēru cm.
Man, piemēram, kājai ir 39 izmērs, nu pa lielam visiem apaviem ko pērku, bet gadās izņēmumi, ka knapi der 40 izmērs. Es, pērkot apavus internetā, vienmēr skatos konrētas firmas apavu izmērus centimetros, jo lielai daļai atšķiras, kaut vai 5 milimetri, bet man var nederēt.
Senāk kad tirgoju apģērbu ko nevalkāju, es jau uzreiz norādīju ne tikai izmēru, bet arī cm gan krūtīs, gan gurnos, utt.
Nevajag aizmirst, ka cilvēki ir dažāda garuma, formas, kādas būs bumbiera forma, kādam smilšu pulkstenis, izmērs it kā viens, bet dažas ķermeņa daļas būs platākas, dažas šaurākas.
21.01.2022 23:57 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Man personīgi lielākā daļa drēbju ir ar numurētajiem izmēriem. Tāpēc 36. vai 38. izmērs izsaka vairāk, nekā S vai M. Tā kā Andelē pieejami tikai burtu izmēri, tad, iespējams, tas ir viens no iemesliem, kāpēc prasa mērus
22.01.2022 08:35 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Pama @ 22.01.2022 08:35
Man personīgi lielākā daļa drēbju ir ar numurētajiem izmēriem. Tāpēc 36. vai 38. izmērs izsaka vairāk, nekā S vai M. Tā kā Andelē pieejami tikai burtu izmēri, tad, iespējams, tas ir viens no iemesliem, kāpēc prasa mērus

Bet S tak ir tas pats, kas 36 un M ir 38 😶
22.01.2022 09:19 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Lula @ 22.01.2022 09:19

Bet S tak ir tas pats, kas 36 un M ir 38 ?

Ķīnā ražots S izmērs, nebūs tas pats kas Eiropas S izmērs. Ķīnā ražots 6 XL, Eiropas cilvēkam varbūt arī knaps M/L.
22.01.2022 09:36 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.11.2021
Piemoreiz apmeklēju dar domu pārdot savu. Bet tad ieraudzīju cenas. Kas ir nu- smieklīgas. Un mantas tur tiek tirgotas gadiem. Man liekas vienīgais ieguējs ir portāla izveidotājs. Beigās jau pēc daudziem gadiem no mantam neesmu tikusi vaļā. Vajadzēs jaunus firmas ādas zābakus mest miskastē. Jo nav vērts ņemties un tirgot, laiku tērēt un vēl pat par sudinājumu maksāt. UN beigās vari pārdot pēd gada, nevis tagad, kad veic revīziju. Skumji, bet tā ir. Beigās pati šo to nupirku. Un šis tas bija iegrābiens, un totāls, piemēram jauni girmas zābaki par 80 eiro. Tā slimā mani steicināja, vēl domāju, bet beigās uz āķa uzķēros. Un nu tie zābaki vsp, bez komentāriem, vidū tā plasmasa ir salīmēta un iet vaļā iekšā. Nenēsājami. Ne tikai ne ādas un ne firmas. Man tā ir nauda. Bet ir arī prieka stāsti, kad par smiekla kapeikā ko jaunu un feinu atradu. Kopumā- andele ir laika tērēšana. Ja ieskaida patērēto laiku un ka neatrodi ko gribi, kombinācijā ar krāpniecību un to ka var iegrābtie. Nu nav tā vērts. Pa to laiku naudu varēja noplenīt. Ir citi saiti utt. Ja nu laiks ir a naudas necik- nu tad var sev ko jaunu vai lietotu atrast par kapeikām. Pārdot, hmmm tās kas cenu tur mantas tur gadiem. Dabūsi sieklīgu daļu no preces cenas atpakaļ pa lielam, bet laiks un nervi. Paziņu un radu apprasīšana un piedāvāšana man liekas labāks variants. Andelē patīk handmade sadaļa, kur rokdarbnieces tirgo savus izstrādājumus bieži ļoti lēti. Tas man liekas pats vērtīgākais, kur ko super atrast. Vēl patīk tas, ka ir dazādība, visādas mantas. Interesentāk nekā veikalos, kur visos tirdziniecības centros viens un tas pats. Bet tam simtiem mīnusu, pa 1 exemplāram nav visu izmēru un tad vēl tie beigās ir nepareizi norādīti. Kvalitāte tiek nepariezi norādīta. Tu meklē jaunu, bet tāda kādu gribi jauna nav tikai lietots, uzrādīts mazlietots, bet beigās to mantu vajadzēja mest jau sen ārā nevis pašam līdz tādam nēsāt un vēl tiegot,kā ganrīz jaunu. Un tad tam visam pa virsu ir atklātas krāpnieces, kad viltojumus uzdod par orģinānu un vēl visādi sūdi. Speciāli nosauc nepareizus mērus (lielākus) jo kuram gan LV vajag XS- tādu nepārdosi.
Nezinu. Īsiti nav super nedz tirgošanai nedz pirkšanai. Tektu tomēr ka pirkšanai piemērotāks, jo ir augstas cenas un ir arī ļoti zemas. Bet tikpat labi vari iegrābties. Un jauns var nebūt jauns. Un ja pieskaita iegrābšanos un savu laiku, tad ja ir nauda, tad ir vērts nopirkt veikalā. Sadaļa kas ir super- tie ir rokdarbi. Par dzijas cenu pārdod izstrādājums. Patīk Handmade, bet cena ne īpasi ( kaut gan pēdējā laikā viss tik dārgs kļuvis, ka varbūt tas pagātnē). Tad tur var nopirkt un ātri atrast.
22.01.2022 14:23 |
 
Reitings 176
Reģ: 31.03.2020
Šodien gribēju pievienot pārdošanā dažas savas drēbes,skatos sludinājuma cena ir jau 0,50 euro, bet tik nesen vēl bija 0,35 euro.😁 Manuprāt, cenas Andelē gan neadekvātas,bet varbūt maldos😁
03.04.2022 12:30 |
 
Reitings 307
Reģ: 21.02.2021
Smaidulītee @ 03.04.2022 12:30
Šodien gribēju pievienot pārdošanā dažas savas drēbes,skatos sludinājuma cena ir jau 0,50 euro, bet tik nesen vēl bija 0,35 euro.? Manuprāt, cenas Andelē gan neadekvātas,bet varbūt maldos?
jā, man arī šķiet, ka cenas ir par traku..
Un jā, arī kaitina tie cilvēki, kas prasa mērus katrai drēbei, tak ja Tev ir S izmērs , nu tad, visticamāk, derēs, ko var ņemties. Labi saprotu, varbūt ļoti dārgai precei var pajautāt , kur cena ir augsta, bet nu ne jau kleitai pa 5€! Un beigās tāpat neko nnenopērk un pazūd.
03.04.2022 16:15 |
 
Reitings 2136
Reģ: 13.07.2016
Meitenes, lasu un tiešām nesaprotu jūsu loģiku. Ja es kaut ko pārdodu, kas ir pilnīgi jauns vai bez defektiem un 1-2x vilkts, tad kāpēc man tas ir jāpārdod par kapeikām? Reizēm tiešām rodas iespaids, ka viena otra iedomājas, ka tur kāds lietas ir jaatdod gandrīz par velti. Cik nav gadījies, ka pasūti kaut ko piemēram no tā paša About you, liekas, ka ir ok, bet tā arī nostāv skapī nevilkts, pat ar birku un cenu zīmi. Tas tā ka jums būtu ok, ja prece maksā 100€, bet tikai tāpēc, ka Andelē, tad max 20€ un tad vēl rakstīs un prasīs vai ir sūtīšana iekļauta. Godīgi sakot, šajos gadījumos labāk atdodu kādam, kuram ir grūti nevis pārdodu kaut kādai šākālenei, kura saspiedusi sirsniņas un katru dienu skatās, kam nolaista cena.
03.04.2022 17:48 |
 
Reitings 416
Reģ: 06.03.2022
Clara @ 03.04.2022 17:48
Meitenes, lasu un tiešām nesaprotu jūsu loģiku. Ja es kaut ko pārdodu, kas ir pilnīgi jauns vai bez defektiem un 1-2x vilkts, tad kāpēc man tas ir jāpārdod par kapeikām? Reizēm tiešām rodas iespaids, ka viena otra iedomājas, ka tur kāds lietas ir jaatdod gandrīz par velti. Cik nav gadījies, ka pasūti kaut ko piemēram no tā paša About you, liekas, ka ir ok, bet tā arī nostāv skapī nevilkts, pat ar birku un cenu zīmi. Tas tā ka jums būtu ok, ja prece maksā 100€, bet tikai tāpēc, ka Andelē, tad max 20€ un tad vēl rakstīs un prasīs vai ir sūtīšana iekļauta. Godīgi sakot, šajos gadījumos labāk atdodu kādam, kuram ir grūti nevis pārdodu kaut kādai šākālenei, kura saspiedusi sirsniņas un katru dienu skatās, kam nolaista cena.
+
03.04.2022 17:51 |
 
Reitings 176
Reģ: 31.03.2020
Es nesaprotu tās pircējas,kas uzraksta: Vai prece vēl ir pieejama? Kad atbildu,ka ir pieejama,tad pēkšņi visas pazūd.😁 Kāpēc tā dara? Kāda jēga, ko tādu prasīt,ja pati vairs neraksta un pazūd.
03.04.2022 18:42 |
 
Reitings 248
Reģ: 08.11.2021
Andele ir tās pašas humpalas, kāpēc man humpalās būtu jāpērk apģērbs kas maksā 100€? Ja es gribu jaunu, es nopirkšu veikalā, bet ja apģērbs ir 1x vilkts, tas tomēr skaitās mazlietots, un par pilnu cenu nepirkšu.
03.04.2022 18:44 |
 
Reitings 2136
Reģ: 13.07.2016
lapsa555 @ 03.04.2022 18:44
Andele ir tās pašas humpalas, kāpēc man humpalās būtu jāpērk apģērbs kas maksā 100€? Ja es gribu jaunu, es nopirkšu veikalā, bet ja apģērbs ir 1x vilkts, tas tomēr skaitās mazlietots, un par pilnu cenu nepirkšu.

Cik nav cilvēku, kuri nopērk tai pašā Zara kaut kādu kleitu, uzvelk uz pasākumu un pēctam atgriež veikalā. Ko tad tu teiksi? Arī skaitās mazlietota. Iesi pie kases un stāstīsi, ka par norādīto cenu nepirksi? Kaulēsies?
Un Andelē pircējas ļoti bieži, šķiet, meklē sekojošo-jaunu brenda apģērbu/aksesuāru, kas maksā ne vairāk kā 30€. Lai pēctam blatotu, ka redz var iegādāties brendus 🤣
03.04.2022 19:21 |
 
Reitings 248
Reģ: 08.11.2021
Clara @ 03.04.2022 19:21

Cik nav cilvēku, kuri nopērk tai pašā Zara kaut kādu kleitu, uzvelk uz pasākumu un pēctam atgriež veikalā. Ko tad tu teiksi? Arī skaitās mazlietota. Iesi pie kases un stāstīsi, ka par norādīto cenu nepirksi? Kaulēsies?
Un Andelē pircējas ļoti bieži, šķiet, meklē sekojošo-jaunu brenda apģērbu/aksesuāru, kas maksā ne vairāk kā 30€. Lai pēctam blatotu, ka redz var iegādāties brendus ?
Es Andelē sev drēbes nepērku, mani neinteresē Fast fashion! Es tur pērku drēbes bērnam.
03.04.2022 19:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits