Andele Mandele

 
Reitings 39
Reģ: 12.05.2020
Sveikas meitenes!
Izskaidrojiet man, lūdzu, kas notiek tajā Andelē Mandelē😁 Pirms pāris dienām piereģistrējos, lai varētu pārdot pāris savas jaunas un nelietotas preces. Ir pāris meitenes kuras man uzraksta, ka ņems, lai es rezervēju viņām preci un lai atsūtu savus rekvizītus, es ar labu sirdi visu sarunāju un izdaru, gaidu un beigās vai nu neatbild uz vēstulēm vai arī nobloķē. Kāpēc tāda attieksme?
19.01.2022 18:06 |
 
Reitings 1978
Reģ: 10.09.2021
Wtf, jaunu Guess dzemperi pa 10€ pardosi? Tadam sludinajumam bus 25 pieteikumi uzreiz 😁 Nu kaut ka vienmer atrodas pirceji, kuri ari pa 45€ nopirks, jo ta ir laba cena par jaunu Guess vai Tommy Hilfiger dzemperi!
20.01.2022 10:32 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Valdet @ 20.01.2022 10:32
Wtf, jaunu Guess dzemperi pa 10€ pardosi? Tadam sludinajumam bus 25 pieteikumi uzreiz ? Nu kaut ka vienmer atrodas pirceji, kuri ari pa 45€ nopirks, jo ta ir laba cena par jaunu Guess vai Tommy Hilfiger dzemperi!

Tiklīdz tu izliec pārdošanā džemperi kuru esi pirkusi veikalā, bet neesi valkājusi, viņu jau vairs nepārdosi kā par veikala cenu.
20.01.2022 11:37 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
C00L Dzipsy @ 20.01.2022 11:37

Tiklīdz tu izliec pārdošanā džemperi kuru esi pirkusi veikalā, bet neesi valkājusi, viņu jau vairs nepārdosi kā par veikala cenu.

Nu tieši tā, tas tomēr vairs nav pilnīgi jauns, var arī tomēr būt valkāts. Ja par tādu pašu naudu var atrast interneta veikalā, tad kāpēc pirkt pie kāda pa tiešo, bez iespējat atgriezt utt
20.01.2022 11:46 |
 
Reitings 778
Reģ: 14.11.2021
Jap, iznesot no veikala vien vērtība krītas par kādiem 20%. Neatkarīgi vai valkāts vai nē. Tāpēc jau pašā sākumā jāpērk gudri, nevis jāķer.
20.01.2022 13:37 |
 
Reitings 1978
Reģ: 10.09.2021
Bet veikalā Guess džemperi maksā sākot no 75€ uz augšu. TH vēl dārgāk. Ok, izpārdošanas laikā citas cenas - bet tās arī ir tikai 2x gadā. Ja es nopērku pa 75€ džemperi no jaunās kolekcijas, tad 45€ ir laba cena andelei. Nee nu ok, laikam jūs tā arī kaulējaties, ka ja prece 45€ sakat, ka pa 30€ ņemsiet 😜 tikai neviens nepiekrīt noteikti
20.01.2022 14:25 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Valdet @ 20.01.2022 14:25
Bet veikalā Guess džemperi maksā sākot no 75€ uz augšu. TH vēl dārgāk. Ok, izpārdošanas laikā citas cenas - bet tās arī ir tikai 2x gadā. Ja es nopērku pa 75€ džemperi no jaunās kolekcijas, tad 45€ ir laba cena andelei. Nee nu ok, laikam jūs tā arī kaulējaties, ka ja prece 45€ sakat, ka pa 30€ ņemsiet ? tikai neviens nepiekrīt noteikti

Nekad nepērku brenda lietas no rokas. Tikai veikalā. Varu pagaidīt arī atlaides.
20.01.2022 14:31 |
 
Patīk
Reitings 14182
Reģ: 09.12.2015
Esmu andelē jau kādus 4 gadus. Visbiežāk pērku bērniem dragājamās drēbes, jakas/kombinezonus, āra bikses dārziņam, pagalmam, tad nu attiecīgi nelieku mega augstas prasības precei, tomēr sagaidu tīras un nesaplēstas lietas. Un ar šo daudzām pārdevējām ir problēmas - tirgo krietni novazātas lietas, bet safočē ar filtriem un pasniedz kā lielisku stāvokli. Man tas nav saprotams, jo es pati nekad netirgoju neko saplēstu, netīru, līdz kliņķim nonēsātu.
Turklāt, jā, ir redzams, ka daudzi prasa vnk neadekvātas summas par savām parpalām. Tas pats Guess vispār manās acīs ir širpotrebs, dīvaini, cik Latvijā daudzi domā, ka tas ir kas baigi kruts. Bet dāmas prasa 60-80 eur pat par aizpagājušās sezonas somiņām.😁
20.01.2022 14:35 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Andelē esmu jau 3 gadus, un man besī, kad jautā kaut ko mērīt - cik tur centimenti, cik tur.
Jā, varbūt es kaut ko nesaprotu, bet man vienmēr ir derējušas standarta S drēbes un ar to es arī rēķinos. Bet nejau lai mērītu cik centimetri tur vai šur. Tas mani besī. Un beigās tolka nekāda, neko nenopērk, jo hz kādi centimetri tur otrā pusē ir vajadzīgi. Kas to jautā- slaidas meitenes vai bulciņas?
Nu ja esi apaļa, vai lielām krūtīm, tad skaidrs, ka tas S tev nederēs. Nav ko laiku tērēt.
Un viegli pārdot ir kaut ko ļoti lētu, nesen izvācu veco dzīvokli un bez žēlastības andelē saliku jaunas (bet man nevajadzīgas) lietas pa lēto, protams izķēra. Bet normālās cenās neviens negrib vairs pirkt :D
Vienreiz gan bija vilšanās, kad nopirku jaunu peldkostīmu, sludinājumā bija rakstīts S, bet uz peldkostīma dzīvē XS un protams man nederēja augšiņa, jo tā bija izteikti maza.
20.01.2022 14:42 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
woman_wonderland @ 20.01.2022 14:42
Andelē esmu jau 3 gadus, un man besī, kad jautā kaut ko mērīt - cik tur centimenti, cik tur.
Jā, varbūt es kaut ko nesaprotu, bet man vienmēr ir derējušas standarta S drēbes un ar to es arī rēķinos. Bet nejau lai mērītu cik centimetri tur vai šur. Tas mani besī. Un beigās tolka nekāda, neko nenopērk, jo hz kādi centimetri tur otrā pusē ir vajadzīgi. Kas to jautā- slaidas meitenes vai bulciņas?
Nu ja esi apaļa, vai lielām krūtīm, tad skaidrs, ka tas S tev nederēs. Nav ko laiku tērēt.
Un viegli pārdot ir kaut ko ļoti lētu, nesen izvācu veco dzīvokli un bez žēlastības andelē saliku jaunas (bet man nevajadzīgas) lietas pa lēto, protams izķēra. Bet normālās cenās neviens negrib vairs pirkt :D
Vienreiz gan bija vilšanās, kad nopirku jaunu peldkostīmu, sludinājumā bija rakstīts S, bet uz peldkostīma dzīvē XS un protams man nederēja augšiņa, jo tā bija izteikti maza.

Ir tak dažādiem ražotājiem atšķirīgi mēri. Man arī parasti der S izmērs, bet piemēram h&m man S vienmēr ir par lielu. Vai apaviem nike der 38, tommy hilfiger 39. Tāpēc saprotu, ka citiem arī tā var būt, es gan pati neprasu citiem mērīt,bet kad lieku savas drēbes tirgot, tad sludinājumā uzreiz norādu mērus visam,lai izvairītos no liekiem jautājumiem un ātrāk atrastu pircēju. Sūtot apģērbu internetā jau arī daudzām mājaslapām ir izmēru tabulas un viņas visiem nav vienādas. 🤷🏽‍♀️
20.01.2022 14:50 |
 
Reitings 1978
Reģ: 10.09.2021
Jā, mēru prasīšana ir lai neiegrābtos, jo ir daudz pārdevēju kuri nepasaka ka pārdotās lietas S izmērs īstenībā atbilst M. Tapēc drošāk pārjautāt mēru..
20.01.2022 15:00 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Bet apģērbs lielākoties jebkurā gadījumā staipās, pielāgojas uttt
Man tas šķiet jocīgi iespringt uz centimentriem, bet ok, lai jau. Man tā nav bijis pašai.
20.01.2022 15:06 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Ir cilvēki, kam tas ir svarīgi, ja es nenorādu uzreiz mērus,man reāli visi kas piesakās jautā cik tas garš vai cik plats. Tāpēc jau sen norādu uzreiz visam garumu,platumu,lai nav lieki jāčakarejas :D
20.01.2022 15:11 |
 
Patīk
Reitings 14182
Reģ: 09.12.2015
Man, piemēram, ir S/M izmērs. Teiksim tā: liels S, mazs M. Nesen pirku āra jaku dārzam: pārdevēja bija norādījusi - ''derēs S/M'', un es steidzos, negribēju ieslīgt sarakstē un nodomāju, ok, nečakarēšos ar mēru prasīšanu, ņemšu ciet, bet nu nebija ok, krūšu daļā spiež - tas ir stabils S izmērs mazām krūtīm, nekāds S/M. Protams, ka nākamo reizi prasīšu mērus, jo andelē, atšķirībā no veikala, nevar atgriezt preci atpakaļ, ja neder.
20.01.2022 16:41 |
 
Reitings 89
Reģ: 07.05.2021
Ļoti daudz ko pēdējo 2 gadu esmu gan nopirkusi gan pārdevusi caur šo portālu. Jā, ir sanācis mirkļa iespaidā pagrābt ko neatbilstošu izmēra un stila ziņā, ko turpat notirgoju tālāk. Kopumā varu pateikt ka kādi 80% pirkumu ir bijuši veiksmīgi. Arī par komunikāciju starp pārējām dalībniecem kopumā sūdzēties nevaru- ir redzams ka vairums no lietotājām šajā portālā ir ilgi un ja vēlas nopirkt, tad nevelk garumā uzreiz pārskaita naudu vai atsūta bankas konta nr.
20.01.2022 16:59 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Valdet @ 20.01.2022 14:25
Bet veikalā Guess džemperi maksā sākot no 75€ uz augšu. TH vēl dārgāk. Ok, izpārdošanas laikā citas cenas - bet tās arī ir tikai 2x gadā. Ja es nopērku pa 75€ džemperi no jaunās kolekcijas, tad 45€ ir laba cena andelei. Nee nu ok, laikam jūs tā arī kaulējaties, ka ja prece 45€ sakat, ka pa 30€ ņemsiet ? tikai neviens nepiekrīt noteikti

Kaa tu nesaproti, ka pie dirsas, pa cik tu nopirki, Ja tu peerc no jaunaas kolekcijas pa paarskruuveetu cenu, taa ir tava probleema, taadam guess jau peec meenesha, liidz ko iziet kolekcija, ir atlaides vismaz 30%, guess nav lux brends, plus visi autleti pilni ar guess, vismaz 50%. Kad 2 reiz gadaa lielaas izpaardoshanas, tad par kapeikaam met pakalj, 60-70%. Kaadi nahui 45 eiro par dzhemperi? Ja pirki pa 75, vari paardot LABĀKAJĀ gadiijumaa pa 20-25, ja jauns, ja nedaudz lietots 10-15. Ja vairaak lietots, taadi jaanes uz miskasti, blje, tas nav Louis Vuitton.
Kas attiecas uz mani, es taadus suudus kaa guess, TH u.tml. andelee nepeerku, tikai paardodu apnikushos, visbiezhaak gan atdodu dazhaam paziistamaam maaminjaam, kuraam shvaki ar naudu. Leetaa gala brendus peerku TIKAI autletos, un nav tur aizveesturiskas kolekcijas, varu sadereet, ka tas suuda mistiskais dzhemperis, kuru tu tirgo pa 45 eiro, 5 min laikaa ir atrodams googlee kaadaa autletaa ar visaam birkaam veel leetaak.
Ar galvu vajag draudzeeties, kad paardod lietotas mantas.
20.01.2022 17:32 |
 
Reitings 1375
Reģ: 26.06.2019
Andelē esmu jau 3 gadus, un man besī, kad jautā kaut ko mērīt - cik tur centimenti, cik tur.
Jā, varbūt es kaut ko nesaprotu, bet man vienmēr ir derējušas standarta S drēbes un ar to es arī rēķinos. Bet nejau lai mērītu cik centimetri tur vai šur. Tas mani besī. Un beigās tolka nekāda, neko nenopērk, jo hz kādi centimetri tur otrā pusē ir vajadzīgi. Kas to jautā- slaidas meitenes vai bulciņas?
Nu ja esi apaļa, vai lielām krūtīm, tad skaidrs, ka tas S tev nederēs. Nav ko laiku tērēt.

To jautā sievietes, kurām nav standarta augumi, kuras vēlas pārliecināties, ka precei tiešām ir tas norādītais S izmērs utt utt. Tāpat kleitām ir svarīgs garums un vislabākā atbilde ko pārdevēja sniedz - man bija līdz celim 😀
Nemaz nezināju, ka mēru paprasīšana ir tik sarežģīta lieta. Man kā pārdevējai tas liekas pilnīgi adekvāts jautājums.
20.01.2022 17:35 |
 
Reitings 778
Reģ: 14.11.2021
Šis varbūt ārpus tēmas, bet gribu saprast. Es nesaprotu vai tiešām cilvēkiem guess ir tik svarīgs? Nu tā kā plīst. Vai kaut TH vai MK? Jo es reāli ieejot andelemandele divu minūšu laikā atrodu normālu guess džemperi pa 20 eiro. Tas tiešām ir tāds brends uz kuru visi atskatās? Pa 20 eiro? Rly? Kas tieši viņā ir tik īpašs? Tas uzraksts? Man galīgi nesaista.
20.01.2022 17:41 |
 
Reitings 1978
Reģ: 10.09.2021
Susur - iedzer kadu nervu tableti. Es diezgan daudzas reizes esmu pardevusi jaunus TH, Guess, Calvin Klein dzemperus pa 45€ un ari 1x vilktu pa 40€. Perk loti labi!
Varat strideties ka nepatik brendi utt, bet ir loti daudzas un daudzi kuriem patik brendi un labprat perk! Varbut atslega taja, ka skatos uz dizainu ari, nevis tikai firmu un viss. Es to pirmo komentaru vispar ierakstiju vairak tada sakara, ka tu ieliec preci pa 40€ un tev raksta - pa 20€ nemu. Bezkauniba ta ir!
20.01.2022 18:06 |
 
Reitings 565
Reģ: 07.01.2022
Latvijā ir kaut kāda apmātība ar Guess un TH, brendi kurus citviet cilvēki nepērk pat ar 75% atlaidi. bezgaumība.
20.01.2022 18:10 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Balalala @ 20.01.2022 17:41
Šis varbūt ārpus tēmas, bet gribu saprast. Es nesaprotu vai tiešām cilvēkiem guess ir tik svarīgs? Nu tā kā plīst. Vai kaut TH vai MK? Jo es reāli ieejot andelemandele divu minūšu laikā atrodu normālu guess džemperi pa 20 eiro. Tas tiešām ir tāds brends uz kuru visi atskatās? Pa 20 eiro? Rly? Kas tieši viņā ir tik īpašs? Tas uzraksts? Man galīgi nesaista.

Laikam jau vienkārši ķip "firmīgas" drēbes, kuras vieglāk atļauties kā tiešām dārgo galu.
Tas viss vienmēr ir maksājis dārgāk kā Zara un pārējie, tātad vienmēr licies krutāks, vērtīgāks. Nopērkot kaut ko no tā visa jūties labāk, ka varēji atļauties.
Man personīgi arī nepatīk, novecojuši dizaini, Guess vispār kā no 2010. gada tusiņiem Koijotos :D Atgādina arī klasisko "aizbraucu strādāt uz Angliju" meiču stilu
Bet tā nosacītā vērtība mani arī paķer, piemēram, gribu Inch2 zābakus, arī zinot, ka nav nemaz baigi kvalitatīvie, vienkārši liekas kruti hah
20.01.2022 18:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits