Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

O! Te labs video par verdzību. Jums ļoti tuva tēma.

 
Reitings 14
Reģ: 10.01.2022
O! Te labs video par verdzību. Jums ļoti tuva tēma. Atpazīstat sevi? es jūs atpazīstu. Drīkst jautājumu? Kāpēc pašas izvēlējāties kļūt par vergiem/ verdzenēm? Vai arī Jūsos tas tika ieaudzināts? Ja jā, tad kā, ar kādām metodēm?
11.01.2022 21:38 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
Jacqueline @ 14.01.2022 12:15

?
Es vienmēr par šo domāju,kad lasu šos komentus, jo īpaši, kad runa ir par valdību un vakcīnām- kas bērnībā tā ir traumējis, ka likumpaklausība ir idiotisma pazīme?

To arī es nesaprotu. Vēl nesen lasīju komentārus pie kāda raksta par dzērājšoferiem, kur apsprieda, ka policijai nav ko darīt kā ķer iedzērušos pie stūres un kam to vispār vajag, un te - pāris dienas atpakaļ tiek notriekta ģimene Pļavniekos - kad mēs sapratīsim, ka likumi ir sabiedrības labā..
14.01.2022 23:25 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Bjork @ 12.01.2022 22:16
Man tieši Sla veidīgo cilvēku dēļ bija iemesls, kāpēc pārcēlos, jo Latvijā ir lielākā konsentrācijā tādu tipa cilvēku, kuriem šķiet, ka likumpaklausība ir idiotisma pazīme. Iespējams nozare, kur strādāju nebija pareiza, jo pārāk bieži sastapu tos Slaveidīgos. Bet tā kā Gobzveidīgie nav pie varas, inteliģentie cilvēki tomēr ir vēl pārākumā arī Latvijā. ?

🙏
Es vienmēr par šo domāju,kad lasu šos komentus, jo īpaši, kad runa ir par valdību un vakcīnām- kas bērnībā tā ir traumējis, ka likumpaklausība ir idiotisma pazīme?
14.01.2022 12:15 |
 
Reitings 871
Reģ: 27.07.2020
No Sla komentāriem ļoti lec ārā slave morality.
13.01.2022 02:06 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Man tieši Sla veidīgo cilvēku dēļ bija iemesls, kāpēc pārcēlos, jo Latvijā ir lielākā konsentrācijā tādu tipa cilvēku, kuriem šķiet, ka likumpaklausība ir idiotisma pazīme. Iespējams nozare, kur strādāju nebija pareiza, jo pārāk bieži sastapu tos Slaveidīgos. Bet tā kā Gobzveidīgie nav pie varas, inteliģentie cilvēki tomēr ir vēl pārākumā arī Latvijā. 🙏
12.01.2022 22:16 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
29090 @ 12.01.2022 20:57

Bet tai monētai ir arī otra puse. Tāpat tu pierodi pie labajām lietām, kas ir tavā pašreizējā valstī. Es atgriezos Latvijā, pēc diezgan daudziem gadiem Lielbritānijā. Finansiāli sūdzēties nepavisam nevaru. Bet darba kultūra ir jūtami sliktāka, kompānijas strādā nekvalitatīvāk. Attieksme pret klientiem salīdzinoši pavirša (arī no manas kā klienta perspektīvas). Daudz mazāks kompetenta darbaspēka īpatsvars. Kultūras līmenis kopumā ir zemāks. Rietumos ir daudz savu plusu, kas nav Latvijā, pie kā gadu gaitā pierodi un kas pēc atgriešanās Latvijā tad ļoti duras acīs.
Pirmā lieta, ko vienmēr Latvijā atgriežoties ievēroju - ja rindā nestāvu tā, ka elpoju priekšā stāvošajam cilvēkam pakausī, tad noteikti kāds pensis iebāzīsies man priekšā :D Vismaz tagad 2m ar to ir ļoti palīdzējuši.

Piekrītu. Ikreiz, kad apciemoju Latviju, aizvien skaidrāk saprotu iemeslus, kādēļ sākotnēji devos prom. Daži no tiem ir 29090 komentārā minētie. Tagad jau ir tā, ka tieši tad, kad esmu Latvijā, jūtos kā ciemiņš, iebraucējs, kaut gan vispār vienmēr esmu Latvijā tā jutusies - ne kā savējais. Kad esmu tur, ātri vien sāku ilgoties pēc mājām, kuras atrodas ārzemēs. Nezinu, varbūt tas tāpēc, ka valstī, kurā dzīvoju, nekad neesmu jutusies kā svešais, manas mājas ir šeit, kur dzīvoju, un Latvija manā uztverē ir vien valsts, kurā esmu dzimusi, nekas vairāk. Tā ka tas ļoti atkarīgs no katra paša. Ir cilvēki, kuri dzīvo ārzemēs un visu laiku mokās aiz ilgām pēc Latvijas, ir cilvēki, kā es, kuri savas mājas atraduši citur un Latvija vairs nesaistās ne ar kādām nostaļģiskām atmiņām vai sentimentālām jūtām. Bet, nu, es arī Latviju nelamāju, jo, tā kā tur vairs nedzīvoju, mani arī diži neskar un neinteresē tur notiekošais. Tā vietā pievēršu uzmanību tam, kas notiek valstī, kurā dzīvoju.
Bet, par rindām runājot, ciemojoties Latvijā, vismaz veikalā, kurā iepirkos es, ievēroju, ka vispār neviens vairs neievēroja 2m distances principu. Kad stāvēju pie kases, lai norēķinātos par pirkumu, viena pusmūža sieviete man aiz muguras stāvēja klāt tik tuvu, ka jutu viņas krūtis berzējamies pret savu muguru. Goda vārds, uzsita asinis. Nu kas tā ir par tendenci, rindā stāvot, visiem vienam pret otru berzēties? Kā pasper vienu soli uz priekšu, lai kaut mazliet atietu nostāk no aizmugurē stāvošā, tā arī tas pasper soli uz priekšu. Nu, un tad visi stāv kā tādas siļķes mucā, elsodami viens otram pakausī.
12.01.2022 21:29 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
.Eksperte. @ 12.01.2022 17:10
Skatos, ka jums te spraiga diskusija.
Es ļoti sajūtu Lexxie komentāru.
Mājas vienmēr ir un paliek mājas. Lai kā tur iet, lai cik grūti, bet tās ir mājas. Arī man ir šī mūžīgā ciemiņa sajūta. Ar nepacietību gaidu, kad varēšu aizbraukt kaut ciemos, pastaigāt pa vietām, kas zināmas, kas tuvas un mīļas.
Tās ilgas saprot tikai tie, kas ir tālumā.

Bet tai monētai ir arī otra puse. Tāpat tu pierodi pie labajām lietām, kas ir tavā pašreizējā valstī. Es atgriezos Latvijā, pēc diezgan daudziem gadiem Lielbritānijā. Finansiāli sūdzēties nepavisam nevaru. Bet darba kultūra ir jūtami sliktāka, kompānijas strādā nekvalitatīvāk. Attieksme pret klientiem salīdzinoši pavirša (arī no manas kā klienta perspektīvas). Daudz mazāks kompetenta darbaspēka īpatsvars. Kultūras līmenis kopumā ir zemāks. Rietumos ir daudz savu plusu, kas nav Latvijā, pie kā gadu gaitā pierodi un kas pēc atgriešanās Latvijā tad ļoti duras acīs.
Pirmā lieta, ko vienmēr Latvijā atgriežoties ievēroju - ja rindā nestāvu tā, ka elpoju priekšā stāvošajam cilvēkam pakausī, tad noteikti kāds pensis iebāzīsies man priekšā :D Vismaz tagad 2m ar to ir ļoti palīdzējuši.
12.01.2022 20:57 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
Kokomi @ 12.01.2022 14:16

Arī vienai daļai ārzemju latviešu, kad jautā kāpec nebrauc atpakaļ lai uzlabotu šo "sūdu bedri" nav ko likt pretī, vai arī atbildes ir ka neies tērēt savu laiku.Bet ja tev nav laika un vēlmes tad nesūdzies cik viss ir slikti citā valstī kur nedzīvo. Kur problēma pārvest visu savu ģimeni prom? Nav angļu valodas, tiem smagi strādājošiem vecākiem? Sanāk tie kuri aizbrauc nav labāki par mums palikušajiem "vergiem".
Cerams tajā citā valstī atradīs savu laimi un beigs izgāst žulti forumā.
p.s. Kāpēc viņa meklē ārstus Latvijā , jo Anglijā lai tiktu pie valsts apmaksāta ārsta ir jāsaņem vēstule no slimnīcas un tas vair aizņemt mēnešus un kāmēr vēl sagaida pierakstu arī vairākus mēnešus. Kā arī nevar izvēlēties ārstu, jāiet pie tā kuru nozīmē. Nav kā Latvijā pats piesakies un vari iespējams tikt ātrāk, jo pats atrodi, ka, piemēram, Jūrmalā nav tik gara rinda un var aizbraukt. Un maksas ārstu konsultācijas maksā 100-200 poundus nevis kā pie mums 40 eiro. Slikta tā Latvija jā...

Neviena valsts nav ideāla, katrā ir savi plusi un mīnusi, to cilvēki negrib saprast, jo vieglāk ir ārējo ienaidnieku - valsti, nevis sevi.
12.01.2022 17:58 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
Lexxie @ 12.01.2022 17:31
Nu visas nē. Šeit izskatās ka meitenei ir pēcdzemdību depresija piezagusies, ka tiek vainota visa pasaule. Es personīgi skumstu par to,ka neesmu Latvijā, un darīšu visu lai mans bērns ietu bērnudārzā ar latviešiem, tāpēc jaiekrāj līdzekļi lai var atgriezties!

Man zināmie cilvēki, kas salīdzinoši nesen, pēdējo 2 gadu laikā, atgriezušies, ir ļoti veiksmīgi iekārtojušies Latvijā un priecīgi, ka ir atkaļ, novēlu, lai arī Tev izdodas!
12.01.2022 17:52 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Sisenis @ 12.01.2022 17:06
Turklāt esmu pamanijusi, ka daudzas līdz ar bērna ienākšanu pasaulē momentāli ieklīst kaut kādā paralēlajā dimensijā, tādā kā citā planētā, kur viss ir slikti un viss ir TIK pārspīlēts. Stulbās vakcīnas, stulbā valdība, nevaru šito, nevaru to, ja že maķ.
Nu visas nē. Šeit izskatās ka meitenei ir pēcdzemdību depresija piezagusies, ka tiek vainota visa pasaule. Es personīgi skumstu par to,ka neesmu Latvijā, un darīšu visu lai mans bērns ietu bērnudārzā ar latviešiem, tāpēc jaiekrāj līdzekļi lai var atgriezties!
12.01.2022 17:31 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Aivja Vasiļevska kanālu pārskatījusies 🤣🤣
12.01.2022 17:22 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
jamaika @ 12.01.2022 17:11
Kas vispār sagāja grīstē Sla galvā? Ja nemaldos, pirms gada no lietotājas varēja lasīt kaut cik ok komentārus, bet pēkšņi tāds haoss , naids un kas tik ne, pilnīgi kā divi dažādi cilvēki .
Es arī neskrienu un nevakcinējos, arī neatbalstu, ka mammai bija jāvakcinējas tikai lai nezaudētu savu 10gadus ilgo darbavietu, bet nu te ir riktīgi crazy.
nu šķiet, ka tas citas rases vīrietis būs prātu sagrozījis :D ārzemniece.
12.01.2022 17:12 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
jamaika @ 12.01.2022 17:11
Kas vispār sagāja grīstē Sla galvā? Ja nemaldos, pirms gada no lietotājas varēja lasīt kaut cik ok komentārus, bet pēkšņi tāds haoss , naids un kas tik ne, pilnīgi kā divi dažādi cilvēki .
Es arī neskrienu un nevakcinējos, arī neatbalstu, ka mammai bija jāvakcinējas tikai lai nezaudētu savu 10gadus ilgo darbavietu, bet nu te ir riktīgi crazy.

Atceros, ka viņai bija diskusija par attiecībām vai kas tamlīdzīgs. Man šķiet ka šķīrās no bijušā vai kaut kas tāds, iespējams kļūdos.
Un pēc pāris mēnešiem jau rakstija ka ir čalis, ka ir stāvoklī, ka precējusies un ārzemēs. 😀
12.01.2022 17:12 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Kas vispār sagāja grīstē Sla galvā? Ja nemaldos, pirms gada no lietotājas varēja lasīt kaut cik ok komentārus, bet pēkšņi tāds haoss , naids un kas tik ne, pilnīgi kā divi dažādi cilvēki .
Es arī neskrienu un nevakcinējos, arī neatbalstu, ka mammai bija jāvakcinējas tikai lai nezaudētu savu 10gadus ilgo darbavietu, bet nu te ir riktīgi crazy.
12.01.2022 17:11 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Skatos, ka jums te spraiga diskusija.
Es ļoti sajūtu Lexxie komentāru.
Mājas vienmēr ir un paliek mājas. Lai kā tur iet, lai cik grūti, bet tās ir mājas. Arī man ir šī mūžīgā ciemiņa sajūta. Ar nepacietību gaidu, kad varēšu aizbraukt kaut ciemos, pastaigāt pa vietām, kas zināmas, kas tuvas un mīļas.
Tās ilgas saprot tikai tie, kas ir tālumā.
12.01.2022 17:10 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Turklāt esmu pamanijusi, ka daudzas līdz ar bērna ienākšanu pasaulē momentāli ieklīst kaut kādā paralēlajā dimensijā, tādā kā citā planētā, kur viss ir slikti un viss ir TIK pārspīlēts. Stulbās vakcīnas, stulbā valdība, nevaru šito, nevaru to, ja že maķ.
12.01.2022 17:06 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
sla @ 12.01.2022 12:55

Ej dirst. Es sutu naudu savai mammai, jo vina godigi maksajot nodoklus tika atstadinata no darba, un vina neko nesanem, ne bezdarbnieka pabalstu, neko. Cilveks atstats novarta un bada, jo vina ne reizi nav ne izslimojusi, un netaisas sanemt eksperimentalo vakcinu. Jus visi vakcinetie vienu dienu sadegsiet elle un kopa ar karinu un parejiem maksasiet kompensacijas cilvekiem, kuriem tika atnemtas cilvektiesibas un iztikas lidzekli.

Man žēl tavu māti, man žēl tavu bērnu, tavu vīrieti un kolēģus. Vienīgā kuru man nav žēl esi tu, jo tik zemu smadzeņu kapacitāti var izlabot. Tev tikai 20. Vel ir laiks. Tas ir viss, ko es varu pateikt.
12.01.2022 17:04 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Lula @ 12.01.2022 13:58

Ceru, ka Tev viss izdosies, un vai nu atradīsi māju sajūtu tur, vai kādreiz būs iespēja veiksmīgi atgriezties un skaisti dzīvot šeit pat! ♥
Liels paldies Lula🥰
12.01.2022 14:38 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
sla @ 12.01.2022 13:33

Rasiste. Man 20 gados ir sava nauda, berns, plus, tas ka dzivoju arzemes nenozime, ka man nav saistiba ar latviju. Es matei katru menesi sutu naudu, lai vina varetu izdzivot, par dzivokli, edienu. Vina megina atrast darbu, bet nevar, jo bez sertifikata nenem. Mes esam hard-working, mani vecvecaki, kurus gribeja nosaut, bet paldies dievam noslepas prom, bija loti stradigi cilveki. Neviens nav particis no socialam garantijam. Bet kad cilveks visu muzu ir nomaksajis latvijai nodoklus, legali stradajis, un atstats bez nekadas naudas, tad tas ir fasisms, tikai moderna pasaule. Viss ir digitalizets, tapec ari tagad nevajag saut, bet pietika ieviest so sertifikatu sistemu, un cilvekam vairs nav cilvektiesibas. Visi, kas so rezimu atbalsta ir fasisti.

Ja tava maate ir par stulbu, lai sapoteetos, tad lai mirst badaa. Nez ko padomju laikos neviens nespreegaaja par vakciinaam, tagad visi lieli un gudri. Padomijaa ar varu sapoteetu un veel pa galvu uzshautu, ja pretii piiksteetu.
Un beerns 20 gados nav nekas taads, ar ko plaatiities, sanaak knapi videejaa pabeigta, aizskriets uz UK straadaat fabrikaa un ar melno vai muslimu momentaa uztaisiits beerns.
Un var redzeet, kaa skolaa esi maaciijusies, vispaar zini, kas ir fashisms? Fashismaa shitaadaa situaacijaa paveert mutiiti par vakciinaam, piliktu pie zhoga un noshautu bez komentaariem.
P.S. njem savu maati uz savu laimes zemi, lai te nemokaas.
12.01.2022 14:21 |
 
Reitings 104
Reģ: 24.11.2021
Man negribas norakstīt visus ārzemju latviešus, tepat ir daudzas, šķiet, ka ļoti foršas meitenes, kas dzīvo ārzemēs. Bet nu bāc, tiešām tur ir kaut kāda standarta leksika un attieksme

Arī vienai daļai ārzemju latviešu, kad jautā kāpec nebrauc atpakaļ lai uzlabotu šo "sūdu bedri" nav ko likt pretī, vai arī atbildes ir ka neies tērēt savu laiku.Bet ja tev nav laika un vēlmes tad nesūdzies cik viss ir slikti citā valstī kur nedzīvo. Kur problēma pārvest visu savu ģimeni prom? Nav angļu valodas, tiem smagi strādājošiem vecākiem? Sanāk tie kuri aizbrauc nav labāki par mums palikušajiem "vergiem".
Cerams tajā citā valstī atradīs savu laimi un beigs izgāst žulti forumā.
p.s. Kāpēc viņa meklē ārstus Latvijā , jo Anglijā lai tiktu pie valsts apmaksāta ārsta ir jāsaņem vēstule no slimnīcas un tas vair aizņemt mēnešus un kāmēr vēl sagaida pierakstu arī vairākus mēnešus. Kā arī nevar izvēlēties ārstu, jāiet pie tā kuru nozīmē. Nav kā Latvijā pats piesakies un vari iespējams tikt ātrāk, jo pats atrodi, ka, piemēram, Jūrmalā nav tik gara rinda un var aizbraukt. Un maksas ārstu konsultācijas maksā 100-200 poundus nevis kā pie mums 40 eiro. Slikta tā Latvija jā...
12.01.2022 14:16 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Lexxie @ 12.01.2022 13:55
Es dzīvoju ārzemēs patreiz un ĻOTI ilgojos pēc Latvijas. Lai vai kas tur notiktu no politiskā aspekta patreiz, tās vienmēr būs manas mājas.. pat svētkos saņemot paciņas no savējiem kas LV apraudājos,jo visas konfektes,maize ir ar jau zināmu garšu.. bet šeit ārzemēs viss svešs un vienmēr būs sajūta, ka esmu iebraucēja.

Ceru, ka Tev viss izdosies, un vai nu atradīsi māju sajūtu tur, vai kādreiz būs iespēja veiksmīgi atgriezties un skaisti dzīvot šeit pat! ♥
12.01.2022 13:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits