Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

O! Te labs video par verdzību. Jums ļoti tuva tēma.

 
Reitings 14
Reģ: 10.01.2022
O! Te labs video par verdzību. Jums ļoti tuva tēma. Atpazīstat sevi? es jūs atpazīstu. Drīkst jautājumu? Kāpēc pašas izvēlējāties kļūt par vergiem/ verdzenēm? Vai arī Jūsos tas tika ieaudzināts? Ja jā, tad kā, ar kādām metodēm?
11.01.2022 21:38 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Ja, verdzība mums ļoti tuva tēma. Jeei
11.01.2022 21:57 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Super, tieši girbēju paskatīties kaut ko par verdzību! :)
12.01.2022 00:44 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Visi, kas ir ar sertifikatiem ir vergi. Un latviesi visu muzu ir bijusi vergi. Kad nacisti te ienaca tad visi vinus sagaidija ar ziediem. Latvijas nacisti manus vecvecakus bija ielikusi nosausanas saraksta, jo nebija viniem hitleriska ariska izcelsme. Un vel interneta klejoja attels, kur latviesi puli ar plakatiem latviesu valoda "pievienojiet latviju padomju savienibai". Verga dveseles.
12.01.2022 12:02 |
 
10 gadi
Reitings 2674
Reģ: 29.01.2009
Lula @ 12.01.2022 00:44
Super, tieši girbēju paskatīties kaut ko par verdzību! :)

Es arī, es arī! 😀
12.01.2022 12:10 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
sla @ 12.01.2022 12:02
Visi, kas ir ar sertifikatiem ir vergi. Un latviesi visu muzu ir bijusi vergi. Kad nacisti te ienaca tad visi vinus sagaidija ar ziediem. Latvijas nacisti manus vecvecakus bija ielikusi nosausanas saraksta, jo nebija viniem hitleriska ariska izcelsme. Un vel interneta klejoja attels, kur latviesi puli ar plakatiem latviesu valoda "pievienojiet latviju padomju savienibai". Verga dveseles.

Ej tupi savās ārzemēs, audzini savu bēbi un nerunā par latviešiem, kas dzīvo savā tēvzemē.
Es pati dzīvoju ārvalstīs, bet man konkrēti besī, ja ienāk kāda un sāk dirst par mūsu pašu latviešiem tā, it kā tu nenāktu no šīs valsts. Tas, ka tu esi citur nepadara tevi par labāku cilvēku.
12.01.2022 12:19 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
sla @ 12.01.2022 12:02
Visi, kas ir ar sertifikatiem ir vergi. Un latviesi visu muzu ir bijusi vergi. Kad nacisti te ienaca tad visi vinus sagaidija ar ziediem. Latvijas nacisti manus vecvecakus bija ielikusi nosausanas saraksta, jo nebija viniem hitleriska ariska izcelsme. Un vel interneta klejoja attels, kur latviesi puli ar plakatiem latviesu valoda "pievienojiet latviju padomju savienibai". Verga dveseles.

Ko tad skrien uz Latviju pie aarstiem? Vinji tak verga dveeseles. Ej pie UK aarstiem, kuri nav verga dveeseles.
12.01.2022 12:36 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Sisenis @ 12.01.2022 12:19

Ej tupi savās ārzemēs, audzini savu bēbi un nerunā par latviešiem, kas dzīvo savā tēvzemē.
Es pati dzīvoju ārvalstīs, bet man konkrēti besī, ja ienāk kāda un sāk dirst par mūsu pašu latviešiem tā, it kā tu nenāktu no šīs valsts. Tas, ka tu esi citur nepadara tevi par labāku cilvēku.

👏👏👏
Tieši tā. Daudzi aizmukuši uz ārzemēm un tad gudri, atvainojos, irš par mūsu mājām.
12.01.2022 12:43 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
sla @ 12.01.2022 12:02
Visi, kas ir ar sertifikatiem ir vergi. Un latviesi visu muzu ir bijusi vergi. Kad nacisti te ienaca tad visi vinus sagaidija ar ziediem. Latvijas nacisti manus vecvecakus bija ielikusi nosausanas saraksta, jo nebija viniem hitleriska ariska izcelsme. Un vel interneta klejoja attels, kur latviesi puli ar plakatiem latviesu valoda "pievienojiet latviju padomju savienibai". Verga dveseles.
un ko raudi citās diskusijās, ka arzemēs ir imigranti, kas traucē sniegpārsliņai dzīvot ilgi un laimīgi, jo uzskati, ka Tu būtu par kaut ko labāka kā visi citi!
12.01.2022 12:52 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Sisenis @ 12.01.2022 12:19

Ej tupi savās ārzemēs, audzini savu bēbi un nerunā par latviešiem, kas dzīvo savā tēvzemē.
Es pati dzīvoju ārvalstīs, bet man konkrēti besī, ja ienāk kāda un sāk dirst par mūsu pašu latviešiem tā, it kā tu nenāktu no šīs valsts. Tas, ka tu esi citur nepadara tevi par labāku cilvēku.

Ej dirst. Es sutu naudu savai mammai, jo vina godigi maksajot nodoklus tika atstadinata no darba, un vina neko nesanem, ne bezdarbnieka pabalstu, neko. Cilveks atstats novarta un bada, jo vina ne reizi nav ne izslimojusi, un netaisas sanemt eksperimentalo vakcinu. Jus visi vakcinetie vienu dienu sadegsiet elle un kopa ar karinu un parejiem maksasiet kompensacijas cilvekiem, kuriem tika atnemtas cilvektiesibas un iztikas lidzekli.
12.01.2022 12:55 |
 
Reitings 1
Reģ: 12.01.2022
sla @ 12.01.2022 12:02
Visi, kas ir ar sertifikatiem ir vergi. Un latviesi visu muzu ir bijusi vergi. Kad nacisti te ienaca tad visi vinus sagaidija ar ziediem. Latvijas nacisti manus vecvecakus bija ielikusi nosausanas saraksta, jo nebija viniem hitleriska ariska izcelsme. Un vel interneta klejoja attels, kur latviesi puli ar plakatiem latviesu valoda "pievienojiet latviju padomju savienibai". Verga dveseles.

Dirsiņ, tā ir, ka esi ciganka!
Mums te ar apakšā vieniem iedeva sociālo dživokli. Neviens nestrādā bet tikai tusē. Šausmas. Kā besī tie bērnu taisītāji uz valsts pabalstiem dzīvojoešie un citiem ar savu muzonu dzīvot traucējošie. Reāli tālu no manis.... bet muzonu pat es dzirdu. Un tas tā pat ļoti bieži.
Ko dirsu cietiem rādi, nekā cita nav ar ko lepoties? Citi parasti savu seju rāda.
12.01.2022 13:08 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
sla @ 12.01.2022 12:55

Ej dirst. Es sutu naudu savai mammai, jo vina godigi maksajot nodoklus tika atstadinata no darba, un vina neko nesanem, ne bezdarbnieka pabalstu, neko. Cilveks atstats novarta un bada, jo vina ne reizi nav ne izslimojusi, un netaisas sanemt eksperimentalo vakcinu. Jus visi vakcinetie vienu dienu sadegsiet elle un kopa ar karinu un parejiem maksasiet kompensacijas cilvekiem, kuriem tika atnemtas cilvektiesibas un iztikas lidzekli.

Vaau! :O Veiksmes Tev dzīvē, tiešām, ceru, ka atradīsi mieru un laimi tajās ārzemēs
12.01.2022 13:12 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
sla @ 12.01.2022 12:02
Visi, kas ir ar sertifikatiem ir vergi. Un latviesi visu muzu ir bijusi vergi. Kad nacisti te ienaca tad visi vinus sagaidija ar ziediem. Latvijas nacisti manus vecvecakus bija ielikusi nosausanas saraksta, jo nebija viniem hitleriska ariska izcelsme. Un vel interneta klejoja attels, kur latviesi puli ar plakatiem latviesu valoda "pievienojiet latviju padomju savienibai". Verga dveseles.

Ne ko pielikt, ne atņemt. Trakākais, ka vairums no mūsējiem to uztver kā kaut ko normālu un ikdienišķu. Pēc tam gan, protams, par saviem galīgi nepārdomātajiem lēmumiem kāds jāvaino. Šajā gadījumā: nedurtie.
12.01.2022 13:20 |
 
Reitings 104
Reģ: 24.11.2021
sla pag pag tev jau tautība arī ir latviete. Tas nekas ka dzīvo citur. Tad es pati tas viss ko aprakstīji.
Var nepiekrist valdībai, likumiem utt, bet šitā apsaukāties-fuj. Labia vien kā dzīvo citur. L
atvieši cīnījās par brīvibu. Protams, kad ienāca cita vara bija kas to atbalstīja, bet kā tad ar pretošanās kustībām, partizāniem kas dzīvoja mežā, sabotēja krievu armijas noliktavas utt. Dažiem kuri tajās bildes stāv ar plakātiem piedāvāja pāris rubļus kā vieglu naudu. Netic vakcīnām, bet tic krievu propagandas bildēm...
12.01.2022 13:25 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Avrelija Alksne - 120706 @ 12.01.2022 13:08

Dirsiņ, tā ir, ka esi ciganka!
Mums te ar apakšā vieniem iedeva sociālo dživokli. Neviens nestrādā bet tikai tusē. Šausmas. Kā besī tie bērnu taisītāji uz valsts pabalstiem dzīvojoešie un citiem ar savu muzonu dzīvot traucējošie. Reāli tālu no manis.... bet muzonu pat es dzirdu. Un tas tā pat ļoti bieži.
Ko dirsu cietiem rādi, nekā cita nav ar ko lepoties? Citi parasti savu seju rāda.

Rasiste. Man 20 gados ir sava nauda, berns, plus, tas ka dzivoju arzemes nenozime, ka man nav saistiba ar latviju. Es matei katru menesi sutu naudu, lai vina varetu izdzivot, par dzivokli, edienu. Vina megina atrast darbu, bet nevar, jo bez sertifikata nenem. Mes esam hard-working, mani vecvecaki, kurus gribeja nosaut, bet paldies dievam noslepas prom, bija loti stradigi cilveki. Neviens nav particis no socialam garantijam. Bet kad cilveks visu muzu ir nomaksajis latvijai nodoklus, legali stradajis, un atstats bez nekadas naudas, tad tas ir fasisms, tikai moderna pasaule. Viss ir digitalizets, tapec ari tagad nevajag saut, bet pietika ieviest so sertifikatu sistemu, un cilvekam vairs nav cilvektiesibas. Visi, kas so rezimu atbalsta ir fasisti.
12.01.2022 13:33 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Var redzēt, ka 20 gadi, tāpēc arī tāds viedoklis un teksti nāk ārā.
Meitenes - fuj!
12.01.2022 13:37 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
woman_wonderland @ 12.01.2022 13:37
Var redzēt, ka 20 gadi, tāpēc arī tāds viedoklis un teksti nāk ārā.
Meitenes - fuj!

Tiešām kaut kā riebīgi, itkā ārzemēs viss laimīgi, forša, pārtikusi dzīve bez vakcīnām un maskām, bet taaaads rūgtums nāk ārā!! Nu tad mammu arī pārceliet pie sevis, lai nav vispār nekādas darīšanas ar šo "sūnu ciemu"
12.01.2022 13:44 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
sla @ 12.01.2022 13:33

Rasiste. Man 20 gados ir sava nauda, berns, plus, tas ka dzivoju arzemes nenozime, ka man nav saistiba ar latviju. Es matei katru menesi sutu naudu, lai vina varetu izdzivot, par dzivokli, edienu. Vina megina atrast darbu, bet nevar, jo bez sertifikata nenem. Mes esam hard-working, mani vecvecaki, kurus gribeja nosaut, bet paldies dievam noslepas prom, bija loti stradigi cilveki. Neviens nav particis no socialam garantijam. Bet kad cilveks visu muzu ir nomaksajis latvijai nodoklus, legali stradajis, un atstats bez nekadas naudas, tad tas ir fasisms, tikai moderna pasaule. Viss ir digitalizets, tapec ari tagad nevajag saut, bet pietika ieviest so sertifikatu sistemu, un cilvekam vairs nav cilvektiesibas. Visi, kas so rezimu atbalsta ir fasisti.

Lol, tik hard working ģimene, ka māte dzīvo 20 gadīgai meitai uz kakla. Gaidām vēl kādas pērles izspļaus Sia - klasiskais Anglijas latvietes piemērs 😀
12.01.2022 13:45 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
Lula @ 12.01.2022 13:44

Tiešām kaut kā riebīgi, itkā ārzemēs viss laimīgi, forša, pārtikusi dzīve bez vakcīnām un maskām, bet taaaads rūgtums nāk ārā!! Nu tad mammu arī pārceliet pie sevis, lai nav vispār nekādas darīšanas ar šo "sūnu ciemu"
Tieši tā - lai mamma brauc uz Angliju, mūsu valstij nebūs žēl tik labu darbinieku.
12.01.2022 13:49 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Maija ... @ 12.01.2022 13:45

Lol, tik hard working ģimene, ka māte dzīvo 20 gadīgai meitai uz kakla. Gaidām vēl kādas pērles izspļaus Sia - klasiskais Anglijas latvietes piemērs ?

Man negribas norakstīt visus ārzemju latviešus, tepat ir daudzas, šķiet, ka ļoti foršas meitenes, kas dzīvo ārzemēs. Bet nu bāc, tiešām tur ir kaut kāda standarta leksika un attieksme :D Super labi, ka vairs nedzīvoju Latvijā, riktīgi daudz naudas, riktīgi daudz šmotkas, neciešu ierobežojumus, bet kaut kā atrodas laiks sēdēt forumā un regulāri kādam kaut ko uz*irst, + noniecināt tos, kas vēl šeit dzīvo.
Tak ar savu labo ārzemju dzīvi vajadzētu vispār aizmirst par šejieniešu problēmām, nevis čīkstēt forumā, cik tēvzemē viss slikti!
12.01.2022 13:49 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Es dzīvoju ārzemēs patreiz un ĻOTI ilgojos pēc Latvijas. Lai vai kas tur notiktu no politiskā aspekta patreiz, tās vienmēr būs manas mājas.. pat svētkos saņemot paciņas no savējiem kas LV apraudājos,jo visas konfektes,maize ir ar jau zināmu garšu.. bet šeit ārzemēs viss svešs un vienmēr būs sajūta, ka esmu iebraucēja.
12.01.2022 13:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits